Czy lubicie byc blade????? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 08:19   #721
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja chyba jestem wiosna, ale pewności nie mam... Macie może jakieś strony, gdzie jednoznacznie mogłabym określić się?
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:17   #722
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Ja moim zdaniem ładnie wyglądam w czarnym, czerwonym, białym, bladym różu, fioletach i taki rozmytych kolorach : piaskowy, kremowy, beżowy, szary.. Na pewnie nie ładnie mi w żółtym, pomarańczowym, zielonym.
Muszę sprawdzić jak wyglądam w brązach

Hmm...a ja wyglądam nijako w takich jasnych kolorach, właśnie w beżu, kremowym...tylko szary mi chyba pasuje.
Zauważyłam że mi pasuje taka chłodna zieleń-szmaragdowy, amarant, czerwony, fioletowy, niebieski, ale bardziej intensywny.
Czyli chyba z tego, co piszecie kolory takie bardziej intensywne, wtedy to ładnie kontrastuje z cerą
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2011-09-27 o 10:57
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:25   #723
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem wiosna, ale pewności nie mam... Macie może jakieś strony, gdzie jednoznacznie mogłabym określić się?
Testów jest dużo w internecie, ale jeśli masz problem i nie jesteś pewna swojego typu, to gdzieś na wizażu jest wątek, w którym dziewczyny pomagają w określeniu typu. Nie mam teraz linka - poszukaj, albo ewentualnie jak ja będę miała chwilę, to to zrobię.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:47   #724
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Hmm...a ja wyglądam nijako w takich jasnych kolorach, właśnie w beżu, kremowym...tylko szary mi chyba pasuje.
Zauważyłam że mi pasuje taka chłodna zieleń-szmaragdowy, amarant, czerwony, fioletowy, niebieski, ale bardziej intensywny.
Czyli chyba ztego, co piszecie kolory takie bardziej intensywne, wtedy to łasnie kontrastuje z cerą
ja tak samo i też najbardziej pasują mi wymienione przez Ciebie kolory no i moja ostatnia miłośc, czerwone wino.ale i rozmyte, nijakie barwy (uwielbiam) ewentualnie dają radę przy przełamaniu ich czymś mocniejszym.

bladziochy, może któraś z was będzie mogła mi pomóc. poszukuję pudru. mam jasną cerę, fakt, ale taką raczej białą, tzn. nie wpada ani w róż, ani w brzoskwinię. znacie jakieś sprawdzone produkty?
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:10   #725
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
ja tak samo i też najbardziej pasują mi wymienione przez Ciebie kolory no i moja ostatnia miłośc, czerwone wino.ale i rozmyte, nijakie barwy (uwielbiam) ewentualnie dają radę przy przełamaniu ich czymś mocniejszym.

bladziochy, może któraś z was będzie mogła mi pomóc. poszukuję pudru. mam jasną cerę, fakt, ale taką raczej białą, tzn. nie wpada ani w róż, ani w brzoskwinię. znacie jakieś sprawdzone produkty?
zapraszam na wątki 'Jak podkreślić jasna cerę VI' i 'Jasny podkład'
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:50   #726
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja tam uwielbiam: mleczobiała cera plus róż na policzkach. Nieraz jak oglądam te filmy gdzie akcja toczy się w wieku np: XVIII czy cos, to te aktorki wyglądają przepięknie Ich cery...takie białe, nieskazitelne i pięknie , subtelnie podkreślone
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:56   #727
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Ja tam uwielbiam: mleczobiała cera plus róż na policzkach. Nieraz jak oglądam te filmy gdzie akcja toczy się w wieku np: XVIII czy cos, to te aktorki wyglądają przepięknie Ich cery...takie białe, nieskazitelne i pięknie , subtelnie podkreślone
Ja jestem średnia ani blada ani ciemna mimo że jestem blondynką to kolor skóry ciemny jak blondie z solarium (ale nie taka co przegięła z solarką).
W każdym razie mnie się niezbyt podobają laski blade,ale może dlatego,że sama taka nie jestem.Owszem porcelanowa cera,zadbana jest piękna,ale żeby nie była taka od papierosów,gdzie widać,że ta skóra w ogóle nie oddycha,a dziewczyna eksponuje,bo niby z niej bladzioch.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 19:23   #728
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Ja jestem średnia ani blada ani ciemna mimo że jestem blondynką to kolor skóry ciemny jak blondie z solarium (ale nie taka co przegięła z solarką).
W każdym razie mnie się niezbyt podobają laski blade,ale może dlatego,że sama taka nie jestem.Owszem porcelanowa cera,zadbana jest piękna,ale żeby nie była taka od papierosów,gdzie widać,że ta skóra w ogóle nie oddycha,a dziewczyna eksponuje,bo niby z niej bladzioch.
Dlatego o jasną skórę trzeba dbać, bardziej niż o ciemną, bo na niej takie rzeczy widać Ale dla mnie i tak jasne będzie najpiękniejsze



Ostatnio na ulicy szalenie podobają mi się dziewczyny, naturalne średnie i ciemne blondynki/jasne szatynki z jasną skórą i jasnymi oczami (zazdroszczę im tego :P) Jednak polska, słowiańska uroda teraz najbardziej mi się podoba <3
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-09-27 o 19:38
Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:43   #729
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja mam bladą cerę i bardzo lubię.
Jest dobrze, ponieważ nie podoba mi się ciemniejsza karnacja czy opalenizna na buźce- nawet u facetów.
Minus jedyny to widoczne krostki, ale staram się dbać.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:19   #730
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja mam bladą cerę i bardzo lubię.
Jest dobrze, ponieważ nie podoba mi się ciemniejsza karnacja czy opalenizna na buźce- nawet u facetów.
Minus jedyny to widoczne krostki, ale staram się dbać.
Mam tak samo
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 14:46   #731
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Pokaż wiadomość
Dlatego o jasną skórę trzeba dbać, bardziej niż o ciemną, bo na niej takie rzeczy widać Ale dla mnie i tak jasne będzie najpiękniejsze



Ostatnio na ulicy szalenie podobają mi się dziewczyny, naturalne średnie i ciemne blondynki/jasne szatynki z jasną skórą i jasnymi oczami (zazdroszczę im tego :P) Jednak polska, słowiańska uroda teraz najbardziej mi się podoba <3
Też mam teraz taki "okres" kiedyś szalałam za urodą typowo hiszpańską, włoską. A teraz zaczynam doceniać naszą słowiańską. Kiedyś miałam boom na opalanie się w solarium i godziny na słońcu teraz jeśli wychodze to z ogromnymi filtrami i też nie za długo. Tylko tyle co by trochę witaminy D podłapać Każda skóra ma swój urok, o każdą trzeba dbać.
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 18:11   #732
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

A mi się podoba mój K. jak jest lekko opalony chociaż on podobnie do mnie blady Chociaż jakby nas porównać to jest ciemny, ale na 'polskie' standardy to jest bladziutki
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:34   #733
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Też mam teraz taki "okres" kiedyś szalałam za urodą typowo hiszpańską, włoską. A teraz zaczynam doceniać naszą słowiańską. Kiedyś miałam boom na opalanie się w solarium i godziny na słońcu teraz jeśli wychodze to z ogromnymi filtrami i też nie za długo. Tylko tyle co by trochę witaminy D podłapać Każda skóra ma swój urok, o każdą trzeba dbać.
O nie byłam sama Kiedyś u mnie mocna kreska i ciemne cienie to była norma, do tego dużo pudru brązującego i samoopalacz, bo na solarium nie chodziłam. Chciałam być ciemna i egzotyczna Do tego chciałam dokupić brązowe soczewki, bo nienawidziłam niebieskich oczu. Dobrze, że mi przeszło. Zobaczyłam, że jestem jedynie podróbą tego co chciałam osiągnąć a to już nie dawało mi takiej satysfakcji i po prostu mnie zmęczyło udawanie kogoś kim nie jestem. Z czasem zaczęłam doceniać swoją jasną skórę, niebieskie oczy i swój prawdziwy typ urody. Dzięki temu też moja samoocena poszła w górę. W końcu zaakceptowałam (prawie :P) swój wygląd i tak się nie męczę ze sobą A filtry teraz też namiętnie stosuję
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-12-23 o 16:33
Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:41   #734
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

słowiańska uroda jest cudowna! zazdraszczam.
ja to bardziej za jakiegoś japońca mogę uchodzic, w dzieciństwie to już w ogóle... <fota>
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:19   #735
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
słowiańska uroda jest cudowna! zazdraszczam.
ja to bardziej za jakiegoś japońca mogę uchodzic, w dzieciństwie to już w ogóle... <fota>
hehe faktycznie jak mała japonka bardo ładnie


ja ogólnie przy mojej bardzo jasnej skórze nie lubie tego, że mam zielone oczy, wolałabym niebieskie, a włosy mam średni blodnd, więc to wszystko razem tak troche nijako wypada
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 09:23   #736
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hehe faktycznie jak mała japonka bardo ładnie


ja ogólnie przy mojej bardzo jasnej skórze nie lubie tego, że mam zielone oczy, wolałabym niebieskie, a włosy mam średni blodnd, więc to wszystko razem tak troche nijako wypada
zielone oczy są piękne
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 09:52   #737
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
słowiańska uroda jest cudowna! zazdraszczam.
ja to bardziej za jakiegoś japońca mogę uchodzic, w dzieciństwie to już w ogóle... <fota>
Słodka
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość

ja ogólnie przy mojej bardzo jasnej skórze nie lubie tego, że mam zielone oczy, wolałabym niebieskie, a włosy mam średni blodnd, więc to wszystko razem tak troche nijako wypada
Tylko Ci się tak wydaje To jest ładne połączenie, w Polsce co prawda popularne, ale w egzotycznych krajach byś się wyróżniała
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:31   #738
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zielone oczy są piękne
dziękuję ale bez zastanowienia zamieniłabym się na nibieskie
Cytat:
Napisane przez Azalia91 Pokaż wiadomość
Słodka

Tylko Ci się tak wydaje To jest ładne połączenie, w Polsce co prawda popularne, ale w egzotycznych krajach byś się wyróżniała
ja nie mieszkam w Polsce i się wyróżniam, bo mimo że wokół głownie niebieskie oczy, to ja i tak bym wolała właśnie te niebieskie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:12   #739
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

lubie byc blada ale mam wrazenie, ze ludzie maja z moja bladoscia jakis problem. Ciagle slysze komentarze ze jest lato a ja wygladam jak trup.

Mam zielone oczy(za nic wswiecie ich nie oddam bo sa duze i nawet bez makijazu wygladaja super), jasno brazowe wlosy i czarne brwi i ogolnie ciemna oprawe oczu. Nie zamienilabym mojego typu urody na zaden inny mimo ze keidys chcialam miec brazowe oczy i blond wlosy.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 18:26   #740
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

ja się w lato opalam bardzo szybko, ale odkąd zacznie się jesień jestem bladziutka, widać mi blizny po trądziku (których mam niestety niemało ) i każde zaczerwienienie, dlatego nie znoszę tej bladości
zazdroszczę dziewczynom, które będąc blade mają jednolity kolor skóry, ja do takich osób niestety nie należę, słońce latem ratuje moją cerę

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2011-09-29 o 18:27
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:23   #741
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Alessaaa Pokaż wiadomość
lubie byc blada ale mam wrazenie, ze ludzie maja z moja bladoscia jakis problem. Ciagle slysze komentarze ze jest lato a ja wygladam jak trup.

Mam zielone oczy(za nic wswiecie ich nie oddam bo sa duze i nawet bez makijazu wygladaja super), jasno brazowe wlosy i czarne brwi i ogolnie ciemna oprawe oczu. Nie zamienilabym mojego typu urody na zaden inny mimo ze keidys chcialam miec brazowe oczy i blond wlosy.
super, ja cię podziwiam, że tak umiesz docenić swój typ urody, nie tak jak wszystkie dziewczyny co na coś narzekają, włącznie ze mną ja narzekam na zielone oczy, bo są 'blade' do tego jasna oprawa oczu, średni blond włosy, więc to wszystko wydaje mi się takie nijakie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:28   #742
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
super, ja cię podziwiam, że tak umiesz docenić swój typ urody, nie tak jak wszystkie dziewczyny co na coś narzekają, włącznie ze mną ja narzekam na zielone oczy, bo są 'blade' do tego jasna oprawa oczu, średni blond włosy, więc to wszystko wydaje mi się takie nijakie
Fajny masz typ urody, ostatnio taki mi się strasznie podoba
A jasne oczy są piękne Zazdroszczę <3
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:33   #743
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Pokaż wiadomość
Fajny masz typ urody, ostatnio taki mi się strasznie podoba
A jasne oczy są piękne Zazdroszczę <3
a to dziekuję najmocniej ze mną to było ostatnio tak że dostałam napad na naturalność a więc od 2 lat zapuszczam naturalny kolor włosów, minimum make up'u, skóra jasna, i podkreślona ta jasność teraz mi mija powoli z włosami, ale ze skórą mi minąć nie może, nie chcę sobie jej niszczyć
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:44   #744
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Wiecie co nie wiem po co to pisze ale po dosc dlugim czasie wakacji zobaczylam znowu znajome twarze na uczelni w tym moja kolezanke z roku i szok! Zazwyczaj miala czarne włosy, mocny makijaz oka i bardzo przesadna ilosc rozu na policzkach...podklad orange...
a teraz? Delikatne oko, jasna cera, minimalna ilosc różu... masakra! Przepięknie wyglądała, młodziej o jakies 5 lat!! Nieprawdopodobne!!!

jasna cera jest przepiękna !
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:48   #745
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem po co to pisze ale po dosc dlugim czasie wakacji zobaczylam znowu znajome twarze na uczelni w tym moja kolezanke z roku i szok! Zazwyczaj miala czarne włosy, mocny makijaz oka i bardzo przesadna ilosc rozu na policzkach...podklad orange...
a teraz? Delikatne oko, jasna cera, minimalna ilosc różu... masakra! Przepięknie wyglądała, młodziej o jakies 5 lat!! Nieprawdopodobne!!!

jasna cera jest przepiękna !
no tak, ogólnie taka delikatność jest ładna i wygląda bardzo świeżo, a tym bardziej taka PRZEMIANA jest to spory kontrast do tego, co było wcześniej, więc tym bardziej zmaina jest napewno pozytywna
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:09   #746
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a to dziekuję najmocniej ze mną to było ostatnio tak że dostałam napad na naturalność a więc od 2 lat zapuszczam naturalny kolor włosów, minimum make up'u, skóra jasna, i podkreślona ta jasność teraz mi mija powoli z włosami, ale ze skórą mi minąć nie może, nie chcę sobie jej niszczyć
I prawidłowo. O skórę trzeba całe życie dbać, to zaprocentuje na przyszłość Dobrze, że jesteś naturalna. Lepiej to wygląda niż sztuczny wygląd i przesadny makijaż Tak to można zobaczyć Twoje piękno
Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem po co to pisze ale po dosc dlugim czasie wakacji zobaczylam znowu znajome twarze na uczelni w tym moja kolezanke z roku i szok! Zazwyczaj miala czarne włosy, mocny makijaz oka i bardzo przesadna ilosc rozu na policzkach...podklad orange...
a teraz? Delikatne oko, jasna cera, minimalna ilosc różu... masakra! Przepięknie wyglądała, młodziej o jakies 5 lat!! Nieprawdopodobne!!!

jasna cera jest przepiękna !
Zmądrzała z czasem Czasem trzeba uczyć się na własnych błędach, by zrozumieć co dla nas jest najlepsze, nawet w sprawach wyglądu
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:39   #747
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Hej dziewczyny Ja bardzo lubię swoją karnację, zawsze bylam blada.
Mam typowo słowiańską urodę... rózowy odcien skóry, niebieskie oczy, "mysie włosy" ciemmny blond : )
Brwi mam też jasne i szare.
Ale jak podkreślę je jasnym odcieniem z paletki Essence (dosc popularna,wiec moze wiele osob kojarzy), tak że stają się dosc wyrazne,ale nie przerysowane moja twarz wygląda zupełnie inaczej! Tak wyraziście! Nie wiedziałam, że brwi w taki sposob mogą zmienić człowieka ;P Te kolory Essence są dość ciepłe, dlatego myślę o przemalowaniu włosow na jakiś ciepły jasny brąz, co o tym sadzicie?
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:01   #748
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

kształt i kolor brwi praktycznie całkowicie "rządzą" twarzą.
Dlatego zbyt wyskubane, okrągłe, cienkie, potraktowane zbyt czarną kredką potrafią zrujnować urodę kobiety i zrobic z niej klowna.

Ja mam prawie identyczny typ urody ale właśnie czarne brwi... mimo że jestem blondynką. ;p

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

moim zdaniem jasna karnacja + ciepły brąz to kiepskie połączenie... szczególnie jesli masz do tego jasną oprawę oczu.
Będziesz musiała ostrzej sie malowac...;/
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 09:11   #749
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

o tak, brwi potrafią całkowicie zmienić wygląd twarzy
ja swoje podkreślam cieniem, bo bez tego nie mam praktycznie brwi. Kiedyś poszłam na hennę przed wakacjami i babsko zrobiło mi je czarne.. ja jasna blondynka a ona mi czarne brwi. Wyglądałam jak klaun - całe szczęście tłusty krem trochę zdjął ten kolor i mogłam pokazać się światu
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 10:28   #750
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Co do makijażu, bardzo podoba mi się również "blady" makijaż taki jak ma Asia Krupa na tym zdjęciu klik wygląda w nim zjawiskowo!
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.