Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 06:16   #3751
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Witajcie dziołchy z samego rana. Śnieg mi topnieje za oknem
Upolowałam kawę.

Coś mi strasznie cera zbrzydła
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 07:20   #3752
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaraz się Wam popłaczę.
Mialam być na Bondzie dzisiaj.
Miałam. Zaprosiliśmy moich Rodziców, chcieliśmy się dobrze bawić, wszyscy bardzo lubimy Bonda. Najbliższe ZDAWAŁO MI SIĘ porządne kino - Kalisz Galeria Tęcza. To jedziemy. We wtorek zrobiliśmy z mężem rezerwację online, świetne miejsca i w ogóle. Zajeżdżamy po półgodzinnej trasie, zachodzimy na górę, podajemy Pani numer rezerwacji. Nie ma takiej. Jak to, przecież znikąd sobie numeru nie wzięliśmy. Może państwo zarezerwowali w innym mieście? Nie. Nie pojadę do Świdnicy ani do Kłodzka. Wybraliśmy Kalisz jeszcze sprawdzaliśmy. I tym sposobem pocałowaliśmy klamkę. A raczej kasę.
Jestem w szoku jak można takiego bubla puścić. Jeszcze Pani coś tam bąkała o jakimś mailu. No faktycznie, po rezerwacji pojawia się informacja, że "powyższe informacje" czyli numer rezerwacji i miejsca zostały wysłane na maila. Żadnego maila nie dostaliśmy z mężem, podawaliśmy dobre dane. Jestem WŚCIEKŁA bo to miał być wieczór relaksu a skończył się nerwami, kur*ami i stresem. Jeszcze wstyd przed rodzicami i wyrzuty sumienia, że ich targaliśmy niepotrzebnie. Wiecie, cały dzień czy tam kilka dni bo w sumie ja się już od wtorku jarałam jak Londyn w 1666r. się napalasz, nie możesz doczekać piątku i kinowego wieczoru a tu dupa. Półtorej godziny w plecy... napisałam im już na fejsie, pewnie usuną, ale co tam i wysmarowałam maila. Chyba z wściekłości napiszę na bloga bo chcę ostrzec tych, którzy chcą sobie błogo spędzić wieczór. A i jeszcze informacja Pani że "takie sytuacje się im zdarzają" To ja proszę Was no, to powinna być jakaś informacja o tym albo jak? Albo błąd systemu naprawiony... ehhh a najbardziej mi żal filmu bo tak go chciałam zobaczyć :////

Lecę Was nadrabiać Piękne!
Ja kiedyś pocałowałam klamkę mimo rezerwacji w Heliosie na jakąś część Harry'ego Pottera. Wściekłam się nieziemsko....

-2 stopnie za oknem, tulę się do kaloryfera. Dzisiaj nawet czubka palca nie wystawię na dwór!
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 08:24   #3753
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

dzień dobry.. u mnie pada deszcz, a i tak idę na zakupy do Biedronki

a wczoraj byłam na nowym Bondzie i podobało mi się
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 08:43   #3754
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaraz się Wam popłaczę.
Mialam być na Bondzie dzisiaj.
Miałam. Zaprosiliśmy moich Rodziców, chcieliśmy się dobrze bawić, wszyscy bardzo lubimy Bonda. Najbliższe ZDAWAŁO MI SIĘ porządne kino - Kalisz Galeria Tęcza. To jedziemy. We wtorek zrobiliśmy z mężem rezerwację online, świetne miejsca i w ogóle. Zajeżdżamy po półgodzinnej trasie, zachodzimy na górę, podajemy Pani numer rezerwacji. Nie ma takiej. Jak to, przecież znikąd sobie numeru nie wzięliśmy. Może państwo zarezerwowali w innym mieście? Nie. Nie pojadę do Świdnicy ani do Kłodzka. Wybraliśmy Kalisz jeszcze sprawdzaliśmy. I tym sposobem pocałowaliśmy klamkę. A raczej kasę.
Jestem w szoku jak można takiego bubla puścić. Jeszcze Pani coś tam bąkała o jakimś mailu. No faktycznie, po rezerwacji pojawia się informacja, że "powyższe informacje" czyli numer rezerwacji i miejsca zostały wysłane na maila. Żadnego maila nie dostaliśmy z mężem, podawaliśmy dobre dane. Jestem WŚCIEKŁA bo to miał być wieczór relaksu a skończył się nerwami, kur*ami i stresem. Jeszcze wstyd przed rodzicami i wyrzuty sumienia, że ich targaliśmy niepotrzebnie. Wiecie, cały dzień czy tam kilka dni bo w sumie ja się już od wtorku jarałam jak Londyn w 1666r. się napalasz, nie możesz doczekać piątku i kinowego wieczoru a tu dupa. Półtorej godziny w plecy... napisałam im już na fejsie, pewnie usuną, ale co tam i wysmarowałam maila. Chyba z wściekłości napiszę na bloga bo chcę ostrzec tych, którzy chcą sobie błogo spędzić wieczór. A i jeszcze informacja Pani że "takie sytuacje się im zdarzają" To ja proszę Was no, to powinna być jakaś informacja o tym albo jak? Albo błąd systemu naprawiony... ehhh a najbardziej mi żal filmu bo tak go chciałam zobaczyć :////

Lecę Was nadrabiać Piękne!
też bym się wku*wiła, ale u mnie zawsze coś wychodzi nie tak jak sobie planuje to już się przyzwyczaiłam, tak jak Llorandare mówi, trzeba było walnąć kielicha i złagodzić nerwy

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


kolejny filmik z Pomaderii, nie do dla mnie śmieszne te całe "narodziny gwiazdy" nie pokaże znajomym, bo się będę wstydzić mieli siebie i mnie promować, no no, więcej odsłon mam dziennie bloga, niż te filmiki razem wzięte
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:20   #3755
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kolejny filmik z Pomaderii, nie do dla mnie śmieszne te całe "narodziny gwiazdy" nie pokaże znajomym, bo się będę wstydzić mieli siebie i mnie promować, no no, więcej odsłon mam dziennie bloga, niż te filmiki razem wzięte
Jak ja Ci zazdroszczę, może forma tego filmiku jest trochę śmieszna, ale to zawsze świetne doświadczenie i fajna pamiątka
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:39   #3756
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszczę, może forma tego filmiku jest trochę śmieszna, ale to zawsze świetne doświadczenie i fajna pamiątka
nie ma czego chyba się więcej tam nawkur*iałam przy robieniu tego, niż to warte ale poza tym było spoko
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:42   #3757
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Parówek próbowałaś? OCM?
OCMu próbowałam, ale nie widziałam niestety oczyszczenia, możliwe, że to przez mieszankę- migdały i papaja z Alterry teraz używam olejku do olejowania włosów i w tym przypadku sprawdza się świetnie
ale parówek nie ! czy trzeba z jakimiś konkretnymi ziołami/herbatkami, które lepiej działają niż inne ? kiedyś parówki robiłam, ale stricte na układ oddechowy...
i dziękuję Ci, Orlica
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 09:43   #3758
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaraz się Wam popłaczę.
Mialam być na Bondzie dzisiaj.
Miałam. Zaprosiliśmy moich Rodziców, chcieliśmy się dobrze bawić, wszyscy bardzo lubimy Bonda. Najbliższe ZDAWAŁO MI SIĘ porządne kino - Kalisz Galeria Tęcza. To jedziemy. We wtorek zrobiliśmy z mężem rezerwację online, świetne miejsca i w ogóle.
Pamietam jak ja raz tam jechałam do kina - to robiliśmy rezerwacje i wszystko było bez problemu ale my zamawialiśmy 2 h przed seansem .. to może dlatego nic im nie zniknęło w tym internetowym świecie.

Nie był to jakiś 'oblegany' film może też dlatego rezewacja na nas czekała.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:03   #3759
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaraz się Wam popłaczę.
Mialam być na Bondzie dzisiaj.
Co za sytuacja! Ale że żadnej rekompensaty Wam nie zaproponowali, to jest szok! Żadnego zwrotu pieniędzy... Ja bym napisała skargę po powrocie Biedna

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Poległam Masz mistrza Kobieto Ja rozumiem powagę sytuacji i tak jak pisałam, dawaj na bloga, bo z profilu usuną
Mnie też ten Londyn powalił

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Basiu - dasz radę... ja generalnie dość dobrze się orientuję w terenie (lepiej niż mój mąż) a ostatnio jak się zgubiłam w moim mieście, to czułam się bardzo nieswojo... doooobrze będzie!


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kasiu, mam nadzieję, że skoro tak roztrąbiłaś sprawę i napisałaś do nich maila to coś jednak w ramach rekompensaty wykombinują, bo jak nie to naprawdę żenada, czytałam na FB...

Jestem dziś kompletnie przetrącona, pół dnia spałam, drugie pół wegetowałam... Rano byłam na 3godzinnym wykładzie i po prostu przysypiałam, nie mogłam aż oczu otworzyć Jeszcze mnie nowa baba w dziekanacie meeega wkurzyła, taaaka z niej straszna sucz, że szkoda gadać... To co dziś odwaliła to już szczyt - między innymi siłą wypchnęła mnie z dziekanatu i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem tak, że 3cm bliżej bym stała i nos bym miała złamany pewnie Dodam, że chciałam tylko podbić legitymację i nie zdążyłam ani słowa powiedzieć.
Co za baba Dziekanat jest po to by pomagać studentom...
Przynajmniej w założeniu.

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszczę, może forma tego filmiku jest trochę śmieszna, ale to zawsze świetne doświadczenie i fajna pamiątka
Dokładnie

Ojciec mnie wpienia Chce kupić samochód z okolic lat 1977, jakiś złom bo to jego "marzenie z dzieciństwa", szkoda tylko że nasze podwórko na działce już wygląda jak muzeum motoryzacji, utrzymanie tego jest tragiczne, już nawet nie mówię o ubezpieczeniu ale o częściach i naprawach... A na rodzinę i jej utrzymanie kasy mniej I jego genialnym pomysłem jest fakt, że żadnego innego samochodu w rodzinie nie będzie, tylko ten wrak, który najszybciej będzie jechał jak się go popchnie Ciągle mu mówimy że z technologią trzeba iść do przodu a nie się cofać, a ten ma go gdzieś. Nieważne, czy będzie jakiś nagły wypadek i potrzebny samochód, po co myśleć odpowiedzialnie Jakby mu było mało, nie mogę tego słuchać... Tyle ma zabytkowych motorów, a jemu dalej mało... Co chwilę z nim są takie przeboje
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:06   #3760
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

byłam w lumpeksie, Jezu, co za bydło, syfu narobiły w tych ciuchach, mało co sobie z rąk te babsztyle ciuchów nie wyrywały, masakra, wyszłam szybciej niż weszłam, pójdę sobie na spokojnie w poniedziałek...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:08   #3761
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kasiu, mam nadzieję, że skoro tak roztrąbiłaś sprawę i napisałaś do nich maila to coś jednak w ramach rekompensaty wykombinują, bo jak nie to naprawdę żenada, czytałam na FB...
przespałam się z tym i wnerw mi nie przeszedł. :/ robisz sobie plany na piątkowy wieczór który w założeniu powinien być relaksem. Moi rodzice też mają swoje zajęcia, Tata pracę którą wziął na weekend do domu a tak być może zdążyłby to zrobić wczoraj. Mama odwołała swoje umówione spotkania. Wnerwia mnie że bez konsekwencji można ludzi zrobić w balona. Regulamin przeczytałam trzy razy. Nigdzie nie ma informacji o tym, że rezerwacja może nie zostać uwzględniona...

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
też bym się wku*wiła, ale u mnie zawsze coś wychodzi nie tak jak sobie planuje to już się przyzwyczaiłam, tak jak Llorandare mówi, trzeba było walnąć kielicha i złagodzić nerwy

nie mogę kielicha, choć wczoraj miałam ochotę :/
nie marudź z tym filmikiem, ja stara jestem a coś takiego taki makeover mi sie marzy a dziewczyny w Twoim wieku to po nocach o tym śnią pewnie
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Pamietam jak ja raz tam jechałam do kina - to robiliśmy rezerwacje i wszystko było bez problemu ale my zamawialiśmy 2 h przed seansem .. to może dlatego nic im nie zniknęło w tym internetowym świecie.

Nie był to jakiś 'oblegany' film może też dlatego rezewacja na nas czekała.
no wiesz, gdyby to nie był jakiś "istotny" film to spoko. Ale to Bond. Od małego się tym jarałam, śledziłam każdego na bieżąco, trafiłam na faceta który tak jak ja ma fazę na te filmy... więc dla nas to był ważny film.... :/ grrr... dobra nie nakręcam się już.

U mnie śnieeeeeg pada

Naszło mnie na czarne legginsy i taką dzianinową kieckę za tylek... co o tym myślicie?

u endokrynologa przedwczoraj dowiedziałam się, że podobno po odstawieniu tabletek jak się po paru tyg zajdzie w ciążę to jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. Zawsze chciałam mieć bliźniaki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 10:24   #3762
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

wróciłam z Biedronki i mam pełną lodówkę ale strasznie zimno i deszczowo na Śląsku
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:37   #3763
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
wróciłam z Biedronki i mam pełną lodówkę ale strasznie zimno i deszczowo na Śląsku
Potwierdzam, a na fb wszyscy piszą o śniegu

Tak poza tym to witam się
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:42   #3764
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Potwierdzam, a na fb wszyscy piszą o śniegu

Tak poza tym to witam się
u mnie śnieg dosłownie sypie! A nie chciało mi się wierzyć jak zapowiadali
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:44   #3765
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Ja też się witam

Patalus fajnie wyszło, ślicznie wyglądasz! delikatnie i tak romantycznie ja zazdroszczę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 10:56   #3766
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przespałam się z tym i wnerw mi nie przeszedł. :/ robisz sobie plany na piątkowy wieczór który w założeniu powinien być relaksem. Moi rodzice też mają swoje zajęcia, Tata pracę którą wziął na weekend do domu a tak być może zdążyłby to zrobić wczoraj. Mama odwołała swoje umówione spotkania. Wnerwia mnie że bez konsekwencji można ludzi zrobić w balona. Regulamin przeczytałam trzy razy. Nigdzie nie ma informacji o tym, że rezerwacja może nie zostać uwzględniona...


nie mogę kielicha, choć wczoraj miałam ochotę :/
nie marudź z tym filmikiem, ja stara jestem a coś takiego taki makeover mi sie marzy a dziewczyny w Twoim wieku to po nocach o tym śnią pewnie

no wiesz, gdyby to nie był jakiś "istotny" film to spoko. Ale to Bond. Od małego się tym jarałam, śledziłam każdego na bieżąco, trafiłam na faceta który tak jak ja ma fazę na te filmy... więc dla nas to był ważny film.... :/ grrr... dobra nie nakręcam się już.

U mnie śnieeeeeg pada

Naszło mnie na czarne legginsy i taką dzianinową kieckę za tylek... co o tym myślicie?

u endokrynologa przedwczoraj dowiedziałam się, że podobno po odstawieniu tabletek jak się po paru tyg zajdzie w ciążę to jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. Zawsze chciałam mieć bliźniaki
ja już chyba wyrosłam z takich marzeń fakt, przygoda fajna, ale efekt końcowy nie jest jakoś tak boski jak przypuszczałam

ciekawe kiedy u mnie śnieg się pojawi

ja się w taką kiecę i leginsy odwaliłam na święta

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja też się witam

Patalus fajnie wyszło, ślicznie wyglądasz! delikatnie i tak romantycznie ja zazdroszczę
dziękuję
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:00   #3767
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
U mnie wabik na osy, czyli masło do ciała o zapachu cukru pudru.
<3 ło pewnie musi pachnieć nieziemsko uwielbiam takie słodkie zapachy kosmetyków

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
I dostałam maila od Glossy - że miło im, że kupuję Glossy i opisuję na blogu i wszystko fajnie tylko czemu nie daję linka do ich strony i żebym go dodawała do recenzji bo dzięki temu 'pozbędziesz się niepotrzebnych pytań'
ale to bezczelne mam nadzieję, że odpisałaś im coś w stylu, że w XXI w. reklama nie jest bezpłatna

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Pije poczworne espresso. Mozliwe, ze powinnam juz sobie profilaktycznie zamowic karetke.

)
mnie by musieli transportować na OIOM

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Zerknij do tej apteki w Lublinie http://www.bioarp.pl/Lubelskie Mnie właściciel poinformował, że w pobliskiej aptece mam spory asortyment. Przejdę się tam na dniach, ale chyba nie wezmę ze sobą portfela
oooo! też się tam wybiorę, nie wiedziałam o tej aptece wcześniej
Miki teraz dopiero skojarzyłam, że ja już się zachwycałam Twoim włosami, jak pisałam posta o laminowaniu włosów

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a właśnie, zapomniałam napisać. Jesteśmy w szoku. Kupiliśmy bilety na busa do Wrocławia, uruchamiamy nasz internet, a tu niespodzianka- wifi!
no i takim busem można sobie jeździć u mnie na trasie Lublin- dom jak czasami coś podjedzie, to boję się wsiadać, bo nie wiem, czy dojadę

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Mbank ma taki program, każdy może się do niego zapisać i "zarabiać",
dokładnie to dość popularne zjawisko wśród klientów tego banku

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

[/COLOR]
kolejny filmik z Pomaderii, nie do dla mnie śmieszne te całe "narodziny gwiazdy" nie pokaże znajomym, bo się będę wstydzić mieli siebie i mnie promować, no no, więcej odsłon mam dziennie bloga, niż te filmiki razem wzięte
ej fajnie to wygląda chociaż chyba dość krępujący tytul? ze narodziny gwiazdy? ale ogólnei filmik na plus fajne doświadczenie

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37279645]


Co za baba Dziekanat jest po to by pomagać studentom...
Przynajmniej w założeniu.


[/QUOTE]

a ja mam kochane panie w dziekanacie i zawsze się dziwiłam tym wszytskim anegdotkom i żartom na temat pań w dziekanacie ;D

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Potwierdzam, a na fb wszyscy piszą o śniegu

Tak poza tym to witam się
u mnie też jakbym okna nie miała i sama nie widziała

dziewczyny orientujecie się może, czy da się pójść do siedziby Avon i kupić od razu na miejscu jakiś kosmetyk, czy tylko przez konsultantkę?
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:02   #3768
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Też się witam Chyba zima idzie coraz szybszym krokiem, u mnie 2 stopnie

Patalus dość fajnie wyszło, momentami przypominasz mi Jennifer Lopez

Kasiaj współczuję zepsutego wieczoru, ja bym na pewno skrobnęła reklamację
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:04   #3769
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Łaaaał Patalus, jesteś gfiaaasdąąąą!

Nie poznałabym Cię, na blogu inaczej wyglądasz z mocniejszymi makijażami.
Ale i tak czy siak ładnie
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 11:11   #3770
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
ale to bezczelne mam nadzieję, że odpisałaś im coś w stylu, że w XXI w. reklama nie jest bezpłatna
Szczerze to chcę im coś odpisać, ale sama nie wiem jak to w słowa ująć w sumie to mnie ta propozycja rozbawiła, powinnam się czuć mega doceniona i wyróżniona, że się cieszą z moich recenzji
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:16   #3771
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
<3 ło pewnie musi pachnieć nieziemsko uwielbiam takie słodkie zapachy kosmetyków



ale to bezczelne mam nadzieję, że odpisałaś im coś w stylu, że w XXI w. reklama nie jest bezpłatna



mnie by musieli transportować na OIOM



oooo! też się tam wybiorę, nie wiedziałam o tej aptece wcześniej
Miki teraz dopiero skojarzyłam, że ja już się zachwycałam Twoim włosami, jak pisałam posta o laminowaniu włosów



no i takim busem można sobie jeździć u mnie na trasie Lublin- dom jak czasami coś podjedzie, to boję się wsiadać, bo nie wiem, czy dojadę



dokładnie to dość popularne zjawisko wśród klientów tego banku



ej fajnie to wygląda chociaż chyba dość krępujący tytul? ze narodziny gwiazdy? ale ogólnei filmik na plus fajne doświadczenie



a ja mam kochane panie w dziekanacie i zawsze się dziwiłam tym wszytskim anegdotkom i żartom na temat pań w dziekanacie ;D



u mnie też jakbym okna nie miała i sama nie widziała

dziewczyny orientujecie się może, czy da się pójść do siedziby Avon i kupić od razu na miejscu jakiś kosmetyk, czy tylko przez konsultantkę?
z takim tytułem źle się czuję, gwiazda...ha ha, ze spalonego teatru chyba, darowaliby to sobie

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37280590]Też się witam Chyba zima idzie coraz szybszym krokiem, u mnie 2 stopnie

Patalus dość fajnie wyszło, momentami przypominasz mi Jennifer Lopez

Kasiaj współczuję zepsutego wieczoru, ja bym na pewno skrobnęła reklamację[/QUOTE]
o proszę, 3 raz słyszę, że jestem do niej podobna tak jak i do bliźniaczek Olsen, ostatnio słyszałam, że do Aleksandry Kisio, co osoba to nowe podobieństwo

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Łaaaał Patalus, jesteś gfiaaasdąąąą!

Nie poznałabym Cię, na blogu inaczej wyglądasz z mocniejszymi makijażami.
Ale i tak czy siak ładnie

ha ha w mocniejszych się lepiej czuję, chociaż jak wyskoczę na miasto kompletnie bez makijażu to faktycznie, taka dzieffczynka ze mnie wtedy
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:27   #3772
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Dzień dobry
Wyobrażacie sobie ze dopiero wstałam
Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kolejny filmik z Pomaderii, nie do dla mnie śmieszne te całe "narodziny gwiazdy" nie pokaże znajomym, bo się będę wstydzić mieli siebie i mnie promować, no no, więcej odsłon mam dziennie bloga, niż te filmiki razem wzięte
Niby taki banalny ale zazdraszczam i pięknie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
byłam w lumpeksie, Jezu, co za bydło, syfu narobiły w tych ciuchach, mało co sobie z rąk te babsztyle ciuchów nie wyrywały, masakra, wyszłam szybciej niż weszłam, pójdę sobie na spokojnie w poniedziałek...
Nienawidzę tego bydła dlatego jak już idę to później jak odłożą czego nie biorą i się luźniej zrobi
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przespałam się z tym i wnerw mi nie przeszedł. :/ robisz sobie plany na piątkowy wieczór który w założeniu powinien być relaksem. Moi rodzice też mają swoje zajęcia, Tata pracę którą wziął na weekend do domu a tak być może zdążyłby to zrobić wczoraj. Mama odwołała swoje umówione spotkania. Wnerwia mnie że bez konsekwencji można ludzi zrobić w balona. Regulamin przeczytałam trzy razy. Nigdzie nie ma informacji o tym, że rezerwacja może nie zostać uwzględniona...
Współczuję
Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się może, czy da się pójść do siedziby Avon i kupić od razu na miejscu jakiś kosmetyk, czy tylko przez konsultantkę?
U mnie da się kupić ale nie zawsze wszystko jest i można tam zamówić

U mnie śniegu brak za to deszcz padał całą noc i nadal pada
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:30   #3773
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37279645]Co za sytuacja! Ale że żadnej rekompensaty Wam nie zaproponowali, to jest szok! Żadnego zwrotu pieniędzy... Ja bym napisała skargę po powrocie Biedna
[/QUOTE]
nie no - pieniędzy za podróż mi nie zwrócą bo jak?
czasu straconego też mi nikt nie odda. ciekawe o mi odpiszą i czy w ogóle bo ich tak obsmarowałam wczoraj że...

fajnie, mój mąż ściągnął wirusa na firmowy laptop. Wyświetliło mu się że komputer jest zablokowany przez policję... ? ehhh...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:33   #3774
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wyobrażacie sobie ze dopiero wstałam

Niby taki banalny ale zazdraszczam i pięknie wyglądasz

Nienawidzę tego bydła dlatego jak już idę to później jak odłożą czego nie biorą i się luźniej zrobi

Współczuję

U mnie da się kupić ale nie zawsze wszystko jest i można tam zamówić

U mnie śniegu brak za to deszcz padał całą noc i nadal pada

na szczęście zazwyczaj do lumpów chodzą starsze panie, bo te młode się wstydzą...ale dla mnie to i lepiej, bo jest większa szansa, że zostanie coś fajnego dla mnie ostatnio niemożliwe, wcisnęłam się w koszulkę w rozmiar xs i czuję się w nim idealnie
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:34   #3775
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kolejny filmik z Pomaderii, nie do dla mnie śmieszne te całe "narodziny gwiazdy" nie pokaże znajomym, bo się będę wstydzić mieli siebie i mnie promować, no no, więcej odsłon mam dziennie bloga, niż te filmiki razem wzięte
Faktycznie nieco śmieszne, ale liczą się chęci Poza tym - masz boski uśmiech
[1=1d94aa359fccc21ffd3754e 01fc729e7b21e5777_5e9cd7f 29012b;37279319]OCMu próbowałam, ale nie widziałam niestety oczyszczenia, możliwe, że to przez mieszankę- migdały i papaja z Alterry teraz używam olejku do olejowania włosów i w tym przypadku sprawdza się świetnie
ale parówek nie ! czy trzeba z jakimiś konkretnymi ziołami/herbatkami, które lepiej działają niż inne ? kiedyś parówki robiłam, ale stricte na układ oddechowy...
i dziękuję Ci, Orlica [/QUOTE]
To już zależy od cery, kiedyś na blogu pisałam notkę o saunie do twarzy do takich parówek - http://kosmetyki-orlicy.blogspot.com...-co-i-jak.html - ale teoretycznie sama woda by wystarczyła.
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37279645]Co za baba Dziekanat jest po to by pomagać studentom...
Przynajmniej w założeniu.[/QUOTE]
Poprzednia była świetna, dlatego tym większy szok teraz...
Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
a ja mam kochane panie w dziekanacie i zawsze się dziwiłam tym wszytskim anegdotkom i żartom na temat pań w dziekanacie ;D
Jeszcze kilka miesięcy temu też tak mówiłam, że to jakieś przegięcie z tym marudzeniem na babki w dziekanatach itd. A teraz mi zmienili kochaną panią Basię na panią Sucz-Ewę
Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się może, czy da się pójść do siedziby Avon i kupić od razu na miejscu jakiś kosmetyk, czy tylko przez konsultantkę?
W niektórych można, ale nie wiem, czy we wszystkich. I pewnie nie wszystko muszą mieć na stanie.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:45   #3776
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Faktycznie nieco śmieszne, ale liczą się chęci Poza tym - masz boski uśmiech

To już zależy od cery, kiedyś na blogu pisałam notkę o saunie do twarzy do takich parówek - http://kosmetyki-orlicy.blogspot.com...-co-i-jak.html - ale teoretycznie sama woda by wystarczyła.

Poprzednia była świetna, dlatego tym większy szok teraz...

Jeszcze kilka miesięcy temu też tak mówiłam, że to jakieś przegięcie z tym marudzeniem na babki w dziekanatach itd. A teraz mi zmienili kochaną panią Basię na panią Sucz-Ewę
W niektórych można, ale nie wiem, czy we wszystkich. I pewnie nie wszystko muszą mieć na stanie.
dziękuję
poderwałam na niego swojego TŻ'a
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:48   #3777
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
z takim tytułem źle się czuję, gwiazda...ha ha, ze spalonego teatru chyba, darowaliby to sobie


o proszę, 3 raz słyszę, że jestem do niej podobna tak jak i do bliźniaczek Olsen, ostatnio słyszałam, że do Aleksandry Kisio, co osoba to nowe podobieństwo



ha ha w mocniejszych się lepiej czuję, chociaż jak wyskoczę na miasto kompletnie bez makijażu to faktycznie, taka dzieffczynka ze mnie wtedy
może i "dzieffczynka" ale i tak super wyglądasz tez mialam Ci wczesnie pisać o tej Jennifer ale ja to czasami wynajduje takie podobieństwa, ze czasami to juz wolę się nie przyznawać, że znowu u kogos coś wynalazłam, bo patrzą na mnie jak na kogos, kto z księzyca się urwał;P


Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wyobrażacie sobie ze dopiero wstałam


U mnie da się kupić ale nie zawsze wszystko jest i można tam zamówić

U mnie śniegu brak za to deszcz padał całą noc i nadal pada
sobotka

to wybiorę się tam w takim razie i zobaczę, czy mają to, co chcę

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

na szczęście zazwyczaj do lumpów chodzą starsze panie, bo te młode się wstydzą...ale dla mnie to i lepiej, bo jest większa szansa, że zostanie coś fajnego dla mnie ostatnio niemożliwe, wcisnęłam się w koszulkę w rozmiar xs i czuję się w nim idealnie
serio? wśród moich znajomych jest wprost przeciwnie ;P jak ktoś upoluje coś fajnego, to reszta zazdrrrości ja sama tez, bo jakos nie umiem odnaleźć się w takich miejscach,a z chęcią bym coś lumpkowego, po niższej cenie przyjęła

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość


Jeszcze kilka miesięcy temu też tak mówiłam, że to jakieś przegięcie z tym marudzeniem na babki w dziekanatach itd. A teraz mi zmienili kochaną panią Basię na panią Sucz-Ewę
W niektórych można, ale nie wiem, czy we wszystkich. I pewnie nie wszystko muszą mieć na stanie.
Sucz- Ewa

dzięki dziewczyny za odzew, co do Avonu,
ruszam i zobaczę, co lubelski Avon oferuje
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:52   #3778
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

witam
Patulus bardzo ładnie wyszłaś i brwi bardzo mi się tutaj podobają
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:02   #3779
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
może i "dzieffczynka" ale i tak super wyglądasz tez mialam Ci wczesnie pisać o tej Jennifer ale ja to czasami wynajduje takie podobieństwa, ze czasami to juz wolę się nie przyznawać, że znowu u kogos coś wynalazłam, bo patrzą na mnie jak na kogos, kto z księzyca się urwał;P




sobotka

to wybiorę się tam w takim razie i zobaczę, czy mają to, co chcę



serio? wśród moich znajomych jest wprost przeciwnie ;P jak ktoś upoluje coś fajnego, to reszta zazdrrrości ja sama tez, bo jakos nie umiem odnaleźć się w takich miejscach,a z chęcią bym coś lumpkowego, po niższej cenie przyjęła



Sucz- Ewa

dzięki dziewczyny za odzew, co do Avonu,
ruszam i zobaczę, co lubelski Avon oferuje
ja tam nie widzę w ogóle podobieństwa, ale wiadomo, ja nie ocenię obiektywnie

u mnie się wstydzą...ale jak się pytają gdzie to i to kupiłam i mówię, że w lumpie, to jest reakcja "no co Tyy, ła, ja może też pójdę", no ja nie widzę ujmy w tym, że kupię sobie coś w lumpie, ale niektóre jeszcze tak myślą

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
witam
Patulus bardzo ładnie wyszłaś i brwi bardzo mi się tutaj podobają
dziękuję
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:02   #3780
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XII

Dzień dobry w ten szaro-bury dzień. Dawno tu mnie nie było, ale klasa maturalna to nie przelewki.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
wróciłam z Biedronki i mam pełną lodówkę ale strasznie zimno i deszczowo na Śląsku
Potwierdzam, na szczęście niedługo wybywam na 18-stkę

PS. Na blogu ostatnie zakupy. Zapraszam
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.