Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 20:59   #151
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Mieszkamy w jakimś innym Wrocławiu. Pusty rynek o 20? Zajrzyj na jeden z warszawskich rynków - 19 i cicho, głucho, ciemno żywej duszy brak. U nas właściwie zawsze są ludzie.
Co do knajp - dobrze i drogo można zjeść w Splendido, Novokainie. wegetariańsko w Vedze. Na nieprzekombinowany lunch zapraszam do barów mlecznych, np do Misia. Dobrze i tanio jadłam też ostatnio we włoskiej knajpie w Arkadach. Pizzerii jest tyle że nawet nie będę się na ten temat wypowiadać. W promieniu 500 metrów od mojego mieszkania są trzy, a mieszkam na odludziu.
Zaczęłam podczytywać ten wątek, bo może niedługo wybiorę się na weekend do Wrocławia i chciałam wiedzieć, gdzie można dobrze zjeść... i musze sprostować, bo chyba w Warszawie nigdy nie byłaś...
Kończę pracę o 19, pracuję przy samej Starówce, jak wychodzę to nie mogę przejść chodnikiem normalnie na przystanek autobusowy, bo jest taki tłok, już nie mówię co się dzieje w dzień. A w restauracjach życie tętni do godzin porannych także...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:18   #152
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Studentkom UE i mieszkańcom okolic polecam jeszcze bar na Radosnej (ricardo?) - bardzo ładny wystrój jak na taką tanią knajpkę i tanie i dość dobre jedzenie.
Poszłam tam kiedyś o godz bodajże 19 i tak: pizzy żadnej, frytek nie ma, zostaly tylko jakieś 3 surówki i nędzny kotlecik... Jakis facet własnie im wygarniał, ze on kończy pracę i nie ma gdzie zjeść i zeby sie ogarnęli bo inaczej zbankrutują. A kiedy byłas?? Ja jakoś w 2 tyg października..


Za to barszczyk czerwony w Słonecznym za 1.90 to mój stały punkt programu.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 23:02   #153
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zaczęłam podczytywać ten wątek, bo może niedługo wybiorę się na weekend do Wrocławia i chciałam wiedzieć, gdzie można dobrze zjeść... i musze sprostować, bo chyba w Warszawie nigdy nie byłaś...
Kończę pracę o 19, pracuję przy samej Starówce, jak wychodzę to nie mogę przejść chodnikiem normalnie na przystanek autobusowy, bo jest taki tłok, już nie mówię co się dzieje w dzień. A w restauracjach życie tętni do godzin porannych także...
Starówka to co innego, wiem że tam zawsze są tłumy, jednak jest to nieco co innego niż wrocławski rynek, gdzie kwitnie życie nocne - klub na klubie i knajpki
Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Poszłam tam kiedyś o godz bodajże 19 i tak: pizzy żadnej, frytek nie ma, zostaly tylko jakieś 3 surówki i nędzny kotlecik... Jakis facet własnie im wygarniał, ze on kończy pracę i nie ma gdzie zjeść i zeby sie ogarnęli bo inaczej zbankrutują. A kiedy byłas?? Ja jakoś w 2 tyg października..

Za to barszczyk czerwony w Słonecznym za 1.90 to mój stały punkt programu.
Przyznaję że nigdy nie byłam tam tak późno, zazwyczaj wpadam między zajęciami, w okolicach 11-15 i zawsze wszystko jest. Bywam tam całkiem regularnie, zazwyczaj biorę to co jest aktualnie z pieczarkami albo makarony. Czasami frytki bo je posypują papryką Za słoneczkiem nie przepadam, za brzydko tam dla mnie jest chociaż czasami skuszę się na naleśniki z serem i truskawkami.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:10   #154
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Za to barszczyk czerwony w Słonecznym za 1.90 to mój stały punkt programu.
mieszkam praktycznie przy samym tym "kompleksie budynkow" ze slonecznym jadlam tam raz - wystroj beznadziejny, obluga nie mowi po angielsku (dziewczyny z wymiany nie mogly sie dogadac po angielsku, ba pokazujac palcem dostaly nie to, co chcialy...) i jest jakas lewa, ale zarcie calkiem niezle i za rozsadna cene.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:16   #155
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Starówka to co innego, wiem że tam zawsze są tłumy, jednak jest to nieco co innego niż wrocławski rynek, gdzie kwitnie życie nocne - klub na klubie i knajpki
to czemu piszesz, że o 20 jest cicho i pusto?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:25   #156
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Smile Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dopiero kiedy wyprowadziłam się z Wrocławia na trochę zauważyłam, że we Wrocławiu nie tylko nie ma gdzie tanio i dobrze zjeść, ale nawet nie ma gdzie drogo i dobrze zjeść. W Rynku i w uliczkach odchodzących króluje bylejakość i tłuste, wstrętne stare mięso, żeby nie być gołosłowną - nie mam pojęcia do której knajpy na Rynku chciałabym pójść np. na randkę. Na jednej ścianie jest tłusty i niesmaczny Bernard, oklepana La Scala ze zmanierowaną obsługą, jakaś buda z kebabem, Sphinx i Złoty Pies w którym dostałam rok temu zgniłe ziemniaki.
Dalej Starbucks, kawiarnia Chilli, jakaś podrzędna pizzeria, Pizza Hut, Va Bene, w którym porcja sałatki za 30 zł to dwa listki plus jeden pomidorek, dalej cukiernia i Espanola w której paella podawana jest z kapusta pekińską :/
dalej nie am co wymieniać bo nic lepszego się nie znjadzie, ewentualnie Papugi w Sukiennicach, ale to i tak nie jest najlepsze, carpaccio mdłe, zupy kosztują ok. 20 zł ...

Na randkę nadają się we Wrocławiu tylko restauracja hotelu Europeum, właśnie Papugi, sushi Szajnochy 11 no i Przystań, ale tam znowu obsługa jest tragiczna.

A zjeść na szybko np. dobry, nieprzekombinowany lunch z polską kuchnią (typu żurek, schabowy) - nie ma szans.

Wrocław to pustynia knajpiana, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić skoro Rynek o 20 w dzień powszedni jest pusty, a w mieście dosłownie nic się nie dzieje. To dla kogo te knajpy otwierać.
A ja się tutaj z pogrubionym nie zgodzę
Dobrze i drożej lub bdrogo we Wrocławiu można zjeść:
W Rynku i okolicach: Pod Gryfami, Lwowska, Cesarsko Królewska, Gospoda Polska w Sukiennicach, D"Andrea. Jadka.
Ja za to nie lubię Papug - za tłoczno dla mnie i za głośno, brak jakiejś atmosfery,
Poza Rynkiem : Przystań, Splendido, Wieża Cisnień, Podkowa i Pieprz i Wanilia na Krzykach.
Jeszcze dalej: Pod czarnym knurem w Chrząstawie (tanio, pysznie, i wszystko super), pałac Aleksandrów za lotniskiem, Karczma Rzym w Jerzmanowie

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2012-11-09 o 09:32
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:53   #157
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość

Przyznaję że nigdy nie byłam tam tak późno, zazwyczaj wpadam między zajęciami, w okolicach 11-15 i zawsze wszystko jest. Bywam tam całkiem regularnie, zazwyczaj biorę to co jest aktualnie z pieczarkami albo makarony. Czasami frytki bo je posypują papryką Za słoneczkiem nie przepadam, za brzydko tam dla mnie jest chociaż czasami skuszę się na naleśniki z serem i truskawkami.
Hej, dziś przechodziłam obok tego miejsca i zwracam honor - to w di roberto taka nędza.
Słoneczko rzeczywiście niezbyt piękne, ale bardzo tanio i czasem wpadam przy okazji zakupów w Biedronce.

Może znacie miejsca, gdzie dostanę duuuużą porcję fajnej sałatki za rozsądną cenę?
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 15:15   #158
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Incomprehensible Pokaż wiadomość
ale miałam nosa, to miejsce już zamknięte. Zamknęli je jakos równo miesiąc po napisaniu mojego posta że daje im kilka miesięcy, cóż... nie było nawet kilku....



a ja mam pytanie bo może kojarzycie gdzieś we Wrocławiu jakiś pub czy coś w tym stylu, gdzie grają w gry planszowe?:brzyd al: koleżanka mi ostatnio wspominała że kiedyś było ale nie pamięta gdzie to i czy dalej jest
W Łubu Dubu bodajże są gry planszowe, można sobie pograć ze znajomymi.

Ja jak mam ochotę na jakieś wege danie, to idę do Green Waya na kuźniczej, wegetariańska lazania i Kofta - pycha. Do tego duże porcje za stosunkowo nieduże pieniądze.

http://www.greenway.pl/index.php?opt...mid=76&lang=pl
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:51   #159
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
A ja się tutaj z pogrubionym nie zgodzę
Dobrze i drożej lub bdrogo we Wrocławiu można zjeść:
W Rynku i okolicach: Pod Gryfami, Lwowska, Cesarsko Królewska, Gospoda Polska w Sukiennicach, D"Andrea. Jadka.
Ja za to nie lubię Papug - za tłoczno dla mnie i za głośno, brak jakiejś atmosfery,
Poza Rynkiem : Przystań, Splendido, Wieża Cisnień, Podkowa i Pieprz i Wanilia na Krzykach.
Jeszcze dalej: Pod czarnym knurem w Chrząstawie (tanio, pysznie, i wszystko super), pałac Aleksandrów za lotniskiem, Karczma Rzym w Jerzmanowie
nie zgadzam sie z tym kompletnie
kiedys - owszem, teraz zaserwuja ci drogie i niedobre jedzenie niestety
ja z mezem dostalam tak kiedys obeschle odgrzewane pierogi blee
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:32   #160
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zaczęłam podczytywać ten wątek, bo może niedługo wybiorę się na weekend do Wrocławia i chciałam wiedzieć, gdzie można dobrze zjeść... i musze sprostować, bo chyba w Warszawie nigdy nie byłaś...
Aaaa, raszplo, nie chwaliłaś się, czy to ja jestem jakaś omkła, że mnie to ominęło?
Idziemy na imprezę znaczy?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:54   #161
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Dla mnie rewelacyjna jest "Cegielnia" na więziennej. Sałatki starczają (ceny ok 16-20zl) starczają mi jako obiad, a i tak całej porcji nigdy nie dam rady wepchnąć. Są tak jeszcze inne rzeczy, ale nigdy nie jadłam. Niestety, obsługa tam jest zblazowana, obrażona i leniwa - po prostu tragiczna. Zapominają o zamówieniach, po czym naburmuszeni rzucają je na stół bez przepraszam, ignoruja ludzi chcących coś zamówić.
Nie wiem czemu właściciel nie może doprowadzić ich do porządku. Wiem, że na klientów nie narzekają, ale wtedy to by był prawdziwy hit.

Osobiście lubię też mewę, chociaż piękna nie jest i czasami trzeba strategicznie obstawiać stolik, żeby nie trafić na jakiegoś żula. Wiadomo, bar mleczny, ale jedzenie mają 100 razy lepsze niż w misiu (gdzie dla mnie wszystko jest tłuste i przesolone), a nawet tańsze i zawsze świeże.

Jak ktoś lubi chińczyka to polecam "Sajgon" na Szewskiej Jedzenie autentyczne, pyszne (jak ktoś jest przyzwyczajony do polskich chińczyków może mu nie smakować) , a porcje niezjadliwie ogromne.

To tak z tych tańszych Z trochę wyższej półki zdecydowanie "Masala" na Kuźniczej i "Le Bistrot Parisien" na Nożowniczej. O i jeszcze bardzo lubię ostatnio otwartą "Machinę Organika", gdzie wszystko jest gotowane eko, w niskich temperaturach, wegańsko i wogóle jak zjesz to już nigdy nie bedziesz chory ;p a tak na poważnie mają bardzo smaczne, zdrowe jedzenie.
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 15:40   #162
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Aaaa, raszplo, nie chwaliłaś się, czy to ja jestem jakaś omkła, że mnie to ominęło?
Idziemy na imprezę znaczy?
Nie chwaliłam się, bo nie wiem kiedy, najprędzej w styczniu
Do tego czasu Ty będziesz w Warszawie pustaku
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:44   #163
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Incomprehensible Pokaż wiadomość
ale miałam nosa, to miejsce już zamknięte. Zamknęli je jakos równo miesiąc po napisaniu mojego posta że daje im kilka miesięcy, cóż... nie było nawet kilku....



a ja mam pytanie bo może kojarzycie gdzieś we Wrocławiu jakiś pub czy coś w tym stylu, gdzie grają w gry planszowe?:brzyd al: koleżanka mi ostatnio wspominała że kiedyś było ale nie pamięta gdzie to i czy dalej jest
Hej !! przy ul. Kazimierza jest PadBar możesz grać w gry planszowe na PS czy na XBoxie ! Pub ten mieści się w budynku Timsa ( nie pamiętam dokładnie nazwy ) !
Byłam ostatnio!! Polecam fajny klimat!!
papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:53   #164
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Nie słyszałam o Padbarze koniecznie poszukam! A to bardziej pub, klub czy kawiarnia?

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Nie słyszałam o Padbarze koniecznie poszukam! A to bardziej pub, klub czy kawiarnia?
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 17:32   #165
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Hej! Jestem z Wroclawia, chwilowo poza, ale w grudniu wracam

Zwykle chodze do Capri, Cegielni, w Agawie w Parku Poludniowym rowniez jest niezle, ale niestety drogo.
Pamietacie moze taka nalesnikarnie o nazwie Pastelowa? Jak ostatnio bylam we Wro, juz jej nie bylo, a dobrze sie trzymala pare lat. To byla jedna z moich ulubionych knajp - zawsze mieli wszystko swieze i bylo tanio jak diabli.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 17:23   #166
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o Padbarze koniecznie poszukam! A to bardziej pub, klub czy kawiarnia?

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Nie słyszałam o Padbarze koniecznie poszukam! A to bardziej pub, klub czy kawiarnia?
Jest to bardziej pub!! Gdzie możesz napić sie piwka, drinka itp, a przy tym pograć !!
papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 13:49   #167
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Dziewczyny, a czy któraś z Was była może w A'la Polaco? Bo chcieliśmy się tam wybrać z TŻ-tem na polędwiczki wieprzowe, ale nie wiem, czy się opłaca. Szczególnie, że mam dzisiaj urodziny i chciałabym je miło spędzić, a nie wkurzać się, że jedzenie paskudne
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:48   #168
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Pytanie z trochę innej beczki- gdzie zjeść we Wrocku pyszne ciacho w sympatycznym klimacie?
Chodzi mi oczywiście o kawiarnie.
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:52   #169
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Pytanie z trochę innej beczki- gdzie zjeść we Wrocku pyszne ciacho w sympatycznym klimacie?
Chodzi mi oczywiście o kawiarnie.
Cudowne Lata na ul. Kruczej, zaraz przy skrzyżowaniu z Gajowicką - dobre ciacha, różne ciekawe kompozycje do picia (na ciepło lub nie, z % i bez), przyjemny klimat i ceny przystępne
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 18:02   #170
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

w muffiniarni na szewskiej
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:05   #171
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Niedawno odkryte i chyba też nowe miejsce - Piec na Szewskiej. Pyszna pizza, bez drożdży, super świeża. Pozytywne zaskoczenie
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 16:55   #172
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Czy ktoś mógłby odświeżyć wątek?
Przejrzałam, ale wiele z restauracji wymienianych tu, już nie istnieją, a jeśli tak, to przez 5 lat wiele mogło się zmienić

Wybieramy się z TŻtem na 4 dni do Wrocławia, podpowiedzcie - gdzie zjeść?
Zależy mi na smacznym jedzeniu, nieociekającym tłuszczem
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 18:27   #173
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby odświeżyć wątek?
Przejrzałam, ale wiele z restauracji wymienianych tu, już nie istnieją, a jeśli tak, to przez 5 lat wiele mogło się zmienić

Wybieramy się z TŻtem na 4 dni do Wrocławia, podpowiedzcie - gdzie zjeść?
Zależy mi na smacznym jedzeniu, nieociekającym tłuszczem
Vega po remoncie jest fajna, polecam też burgery w BLT i Diner, jeśli kuchnia włoska to tylko Siesta Trattoria na ul. Ślicznej .
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 23:53   #174
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby odświeżyć wątek?
Przejrzałam, ale wiele z restauracji wymienianych tu, już nie istnieją, a jeśli tak, to przez 5 lat wiele mogło się zmienić

Wybieramy się z TŻtem na 4 dni do Wrocławia, podpowiedzcie - gdzie zjeść?
Zależy mi na smacznym jedzeniu, nieociekającym tłuszczem

Bernard w Rynku, Galeria Italiana (też obok), Road w Sky Tower.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 00:26   #175
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

galerię Italiane również polecam, przepyszna pizza
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:10   #176
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

polecam Bratwursty [chociaż to bardziej na przekąskę, oprócz kiełbasek mają też kanapkę ze śledziem ].
we Wrocławiu, jak wszędzie teraz, nie brakuje burgerów, od siebie polecam Pasibusa, ale jest też dużo innych dobrych.

megazdrowe możecie zjeść w Machinie Organice - tam jest wegańsko, raw, ą i ę. smaczne jedzenie, ale mięsożerca może się nie najeść. inną wegańską opcją jest Złe mięso.

poza tym polecam malutką knajpkę u Gruzina - to już poza ścisłym centrum, w okolicy placu Grunwaldzkiego, ale bardzo pyszne i prawdziwe gruzińskie jedzenie
smacznie dosyć jadłam też w Alladins.
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:44   #177
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
galerię Italiane również polecam, przepyszna pizza
kawiarnia tralala i typowe wloskie lody, mnóstwo smaków,nakladane z łopatki.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
poza tym polecam malutką knajpkę u Gruzina - to już poza ścisłym centrum, w okolicy placu Grunwaldzkiego, ale bardzo pyszne i prawdziwe gruzińskie jedzenie
smacznie dosyć jadłam też w Alladins.
jadłam. smacznie i też polecam.


warto też sie przejść w okolice wlodkowica - mnóstwo fajnych knajpek. a i od tygodnia słynna charlotta też jest.
no i klimatyczne miejsce. obszar dzielnicy czterech świątyń.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:50   #178
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Dzięki wielkie dziewczyny
Będzie gdzie zjeść

Jeszcze tylko plan zwiedzania musimy ułożyć, bo na razie na liście ZOO, Panorama Racławicka i Ostrów Tumski
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:39   #179
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Dziewczyny, a mozecie podawać orientacyjne ceny?

bo bardzo chętnie przeszlabym się do tej gruzińskiej knajpy i nie wiem, czy mogę sobie pozwolić teraz, czy czekać do wypłaty
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:11   #180
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocławianki i nie tylko- gdzie pysznie i niedrogo jeść?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie dziewczyny
Będzie gdzie zjeść

Jeszcze tylko plan zwiedzania musimy ułożyć, bo na razie na liście ZOO, Panorama Racławicka i Ostrów Tumski
wjechanie na sky tower. (może popatrzeć jak się są zachody słońca i w tych godzinach).
polinka? ale nie wiem czy działa i czy to atrakcja,sam nie dotrałam jeszcze.
po drugiej stronie zoo macie hale stulecia, fontanne multimedialną (ale nie wiem czy są już pokazy) plus ogród japoński.

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mozecie podawać orientacyjne ceny?

bo bardzo chętnie przeszlabym się do tej gruzińskiej knajpy i nie wiem, czy mogę sobie pozwolić teraz, czy czekać do wypłaty
jeżeli mowimy o tej samej to to jest rodzaj fast fooda.
taki placek z nadzieniem. kosz w granicach 7-10\12 złotych.

tu są zdjęcia jak masz fejsa.
https://www.facebook.com/ugruzinawroclaw/photos_stream
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-31 11:58:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.