"Klan" - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 13:01   #4651
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez panass Pokaż wiadomość
a Właśnie że scena była idealna !!

taki mały dreszczowiec, tylko oczekiwałem że się urwię na tym jak stoi i się rozgląda (taka ciekawość co z nią się stało w następnym odcinku.) jak w innych serialach. a tu nie , jeszcze scena kamilki musiała być no i jacusia..

aa to że stała i się byłą taka zamroczona bo się rozglądała myślałem że zakosili jej samochód prywatny albo ten służbowy załadowany tymi próbkami.. ale jednak scenarzystom chodziło o to a żeby pokazać , że od przemęczenia dostała coś podobnego do amnezji i gdzieś polazła, i teraz się szlaja po WIELKIM mieście i może robić niezłe cyrki ...

w końcu kino o mocnych nerwach się zacznie w KLAN- ie

SUPER!!

Też tak uważam. Scena była bardzo dobra. Ona po prostu wyszła wieczorem z pracy i zwyczajnie nie wiedziała gdzie ma iść, ale gdzieś poszła i po zdenerwowaniu pierwszego bankiera w Warszawie wiemy już że nie poszła do domu.


Wątek z danacolem jest żenujący.
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:29   #4652
panass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Nie ma, co w tym dziwnego Czytałam w Świat seriali, ze scenarzyści na razie dali jej wolną rękę, w nieskonczoność czekać nie będą i jakąś decyzję podejmą.

A mnie się nie podobało jak grała tą znerwicowaną
a czy ja napisałem, że coś w tym dziwnego ? tylko zapytałem !!
panass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:54   #4653
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez panass Pokaż wiadomość
a czy ja napisałem, że coś w tym dziwnego ? tylko zapytałem !!
Cytat:
Napisane przez panass Pokaż wiadomość
w przyszlych streszczeniach nic nie ma ? o tym ; niej ?

wątpię aby całkowicie odeszła i została uśmiercona...
wtedy chyba wątek by wprowadzili z rafalskim i jego prawami nad opieką nad jasiem. czyli znów wojna na fronie rafalski - borkowski

swoją drogą super grała tą wiecznie zmęczona,zapracowaną i znerwicowaną Panią Szef ;]
Skoro kilkanaście postów wczesniej napisałyśmy już, że nie ma jeszcze żadnych planów w związku z odejściem z serialu Beaty, to dziwne jest to dopytywanie po paru dniach, przecież scenarzyści nie muszą podjąć decyzji od razu, zagineła i już. Ludzie latami są uznani za zaginionych.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:04   #4654
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ktos wie jak rozwiążą kwestie wymiany aktorek ?
usmiercą ją ? czy będzie miała wypadek i wujek Paweł zrobi jej przeszczep twarzy ?czy co ?
może bedzie tka jak z Michałem? jego bodaj tez porwali i pobili i chyab potem miał jakąś operację. wtedy podmienili aktora

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma decyzji jak to będzie.
no ale chyba ta aktorka już wcześniej podjęła taką decyzję, bo w klanie teraz zima?? a na dworze już ciepło to kiedy oni to nagrywali?
Cytat:
Napisane przez panass Pokaż wiadomość
wtedy chyba wątek by wprowadzili z rafalskim i jego prawami nad opieką nad jasiem. czyli znów wojna na fronie rafalski - borkowski
o taki watek by mi się podobał
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:05   #4655
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Skoro kilkanaście postów wczesniej napisałyśmy już, że nie ma jeszcze żadnych planów w związku z odejściem z serialu Beaty, to dziwne jest to dopytywanie po paru dniach, przecież scenarzyści nie muszą podjąć decyzji od razu, zagineła i już. Ludzie latami są uznani za zaginionych.
Podobno watek zaginiecia daje jej teoretyczna furtke do powrotu, bo ona na razie chce sie zajac rodzina i domem z tego co wiem.. Zobaczymy jak to bedzie. Moze sie namysli i np. po wakacjach wroci, albo dadza za jakis czas inna aktorke jak widzom sie nie spodoba to ze postaci nie ma.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:08   #4656
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: "Klan"

PIĄTEK 08.04.2011 TVP1
17:55 Klan - odc. 2067

Bladym świtem Jagoda próbuje wymknąć się niepostrzeżenie z domu. Jednak Leszek nie śpi. Strasznie przeprasza za wczorajsze zamieszanie i próbuje wytłumaczyć, że przypadkiem potknął się i przewrócił na śpiącą dziewczynę. Jagoda zostaje tylko ze względu na Zuzię i Jerzyka. Surmaczowa przekonuje męża do pomysłu wyjazdu na beatyfikację Ojca Świętego do Rzymu. Kiedy inne argumenty zawodzą, zarzuca mu brak uczuć patriotycznych. Elżbieta zastanawia się, czy to możliwe, żeby Beatę porwała jakaś sekta. Kamila podsuwa myśl, że może chodzić o majątek Beaty. Razem z Jerzym wchodzi na stronę zakonników, którzy dużo piszą na temat sekt. Roman ogląda projekt trybuny honorowej w Woli Tureckiej, który wykonała Agata. Nie może wziąć tego zlecenia, bo ma inne zobowiązania, ale deklaruje pomoc Agacie. Uprzedza Kazunia, że realizacja tego pomysłu będzie bardzo dużo kosztowała. Bolek się zgadza. Rysiek wpada na pomysł, żeby pojechać całą rodziną w weekend do Brzezin. Jednak Kasia ma inne plany. Chce zostać w Warszawie i iść na imprezę do koleżanki. Organizuje sobie opiekunkę Olę. Krystyna z ulgą stawia ostatnią kropkę po tłumaczeniu powieści Vujkovicia. Kiedy ponownie włącza komputer, pokazuje się tylko czarny ekran.

PONIEDZIAŁEK 11.04.2011 TVP1
17:55 Klan - odc. 2068

Krystyna nie może sobie darować, że nie zrobiła kopii zapasowej swojej przetłumaczonej powieści. Cała nadzieja w Leszku, który już zajął się zepsutym komputerem i może coś uda mu się odzyskać z uszkodzonego dysku. Wydawca z niedowierzeniem przyjmuje hiobowe wieści od Krystyny. Wszyscy liczyli, że nowa powieść Vujkovica ukaże się jeszcze przed majowymi targami a sam pisarz przyjedzie, żeby podpisywać swoją książkę. Na uczelni Alicja dobija Krystynę pokazując ostatnie wydanie Sjesty z fragmentami powieści Stiepana tłumaczonymi przez Sandrę Lisek. Ola opowiada Grażynie o kreacjach rówieśniczek Kasi na sobotniej prywatce. Mocno zaniepokojona Grażyna próbuje wypytać córkę o wrażenia z prywatki. Bogna znajduje w koszu na brudną bieliznę swoją piżamę. Leszek wyjaśnia, że spała w niej Jagoda, kiedy opiekowała się dziećmi pod nieobecność Bogny. Ola i Norbert postanawiają wyjść gdzieś wieczorem. Norbert uprzedza matkę, że nie będzie go tylko kilka godzin. Matka szantażuje psychicznie syna, twierdząc, że kiepsko się dzisiaj czuje. Ola czeka przed kinem na ukochanego. Z zaskoczeniem obserwuje, jak z taksówki wysiada Norbert razem z matką.

WTOREK 12.04.2011 TVP1
17:55 Klan - odc. 2069

Matka Norberta uważa, że Ola nie czuła się dobrze w jej towarzystwie. Dziewczyna z kolei jest zadowolona; ma wrażenie, że matka ukochanego czuła się swobodnie, a to dowód, iż mogą razem zamieszkać. Krystyna obawia się, że Leszek nie zdoła odzyskać danych z komputera. Elżbieta wybiera się na spotkanie z zakonnikami, którzy wiele wiedzą na temat sekt. Małgorzata namawia Jerzego na wizytę u psychotronika. Jacek zostaje wezwany na policję, gdyż znaleziono obrączkę prawdopodobnie należącą do Beaty. Bolek zaprasza Monikę i Feliksa do Tureckiej Woli.

***

ŚRODA 13.04.2011 TVP1
17:55 Klan - odc. 2070

Jacek opowiada Elżbiecie o wizycie na komendzie policji. Znaleziona obrączka na pewno należała do Beaty, a została zastawiona w lombardzie. Monika jest zła na Feliksa, że wbrew jej woli zgodził się na wyjazd do Tureckiej Woli. On uważa, iż nie można było zmarnować okazji. Grażynka zauważa, że Kasia ma pomalowane paznokcie i szminkę na ustach. Przekonuje córkę, że jest jeszcze za młoda na makijaż. Jacek przyjeżdża do firmy Beaty. Z budynku policja wyprowadza młodą kobietę.

***

CZWARTEK 14.04.2011 TVP1
17:55 Klan - odc. 2071

Jacek wypytuje policjanta o kobietę, którą wyprowadzono z firmy Beaty. Oficer potwierdza, że to sprzątaczka; to ona zastawiła w lombardzie obrączkę Beaty. Kobieta twierdzi, iż znalazła ją na umywalce w dniu zaginięcia szefowej. Redaktor pyta Krystynę o artykuł Sandry na temat tłumaczenia Lubiczowej. Grażyna żali się Agnieszce, że Kasia zaczęła się już malować. Dzięki pomocy portiera firmy Jackowi udaje się zdobyć adres sprzątaczki. Zapłakana kobieta jeszcze raz mówi to, co już słyszał na policji. Niespodziewanie wraca pijany mąż sprzątaczki.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:17   #4657
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Podobno watek zaginiecia daje jej teoretyczna furtke do powrotu, bo ona na razie chce sie zajac rodzina i domem z tego co wiem.. Zobaczymy jak to bedzie. Moze sie namysli i np. po wakacjach wroci, albo dadza za jakis czas inna aktorke jak widzom sie nie spodoba to ze postaci nie ma.
Dokładnie
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 16:19   #4658
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: "Klan"

czasem zerkam na ten serial i się dopiszę
dla mnie cała sprawa z Beata jest beznadziejna , nic nie wskazywao że zaginie z powodu przemęczenia ?, jeszcze po południu wrozmawiała z Agą w dobrym nastroju i ogólnie tryskała edergią a tu trach
mogli zrobić jak w rodzinie zastepczej kiedy wysłail śp panią Kownacką w podróż do Niemiec , dc do Beaty że otwiera filię na Ukrainie i przez pewien czas musi tam pojechac żeby dopilnować wszelkich formalności i w zwyczajnie w świecie wątku z Beata nie pokazywać i jeszcze jedno dlaczego Błażej do rodziców mówi tato i ciociu tak wczoraj mi to przykuło uwagę
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/

Edytowane przez karolinaa
Czas edycji: 2011-03-24 o 16:20
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:29   #4659
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "Klan"

Jerzy u psychotronika-dobre
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:34   #4660
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
PIĄTEK 08.04.2011 TVP1
17:55 Klan - odc. 2067
Dzięki za streszcznia. Teraz będą z Kasią problemy wychowawcze
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:36   #4661
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
czasem zerkam na ten serial i się dopiszę
dla mnie cała sprawa z Beata jest beznadziejna , nic nie wskazywao że zaginie z powodu przemęczenia ?, jeszcze po południu wrozmawiała z Agą w dobrym nastroju i ogólnie tryskała edergią a tu trach

mogli zrobić jak w rodzinie zastepczej kiedy wysłail śp panią Kownacką w podróż do Niemiec , dc do Beaty że otwiera filię na Ukrainie i przez pewien czas musi tam pojechac żeby dopilnować wszelkich formalności i w zwyczajnie w świecie wątku z Beata nie pokazywać i jeszcze jedno dlaczego Błażej do rodziców mówi tato i ciociu tak wczoraj mi to przykuło uwagę
niestety, bardzo często jest tak również w realnym życiu. w wielu przypadkach, nie ma nic podejrzanego w zachowaniu zaginionej osoby, zachowuje się normalnie, robi to co zwykle, nie daje żadnych powodów ku temu, że na przykład wyjdzie rano z domu do pracy i ślad po niej zaginie...
zasmucił mnie ten wątek, w szczególności żal mi Małgosi

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Dzięki za streszcznia. Teraz będą z Kasią problemy wychowawcze

zaczyna się to samo co z Bożenką ale Kasia chyba szybciej dojrzewa ile ona ma teraz lat?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:44   #4662
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;25936920]


zaczyna się to samo co z Bożenką ale Kasia chyba szybciej dojrzewa ile ona ma teraz lat?[/QUOTE]
Oby nie wzięła tylko przykładu z brata, tego prawdziwego, nie serialowego
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:05   #4663
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: "Klan"

A po cholerę Jacuś wystroił się w garnitur na tę akcję?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:07   #4664
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A po cholerę Jacuś wystroił się w garnitur na tę akcję?
Bo on jest pedancik w kancik
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:08   #4665
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Bo on jest pedancik w kancik
Elegancik z dupą w kancik
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:13   #4666
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: "Klan"

beata na dworcu
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:33   #4667
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
beata na dworcu
to nie była Beata
coś czuje że w najbliższym czasie po obejrzeniu Klanu będe mieć koszmary nocne. Klan jak horror?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:38   #4668
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
to nie była Beata
coś czuje że w najbliższym czasie po obejrzeniu Klanu będe mieć koszmary nocne. Klan jak horror?
Ja tam Beaty nie widziałam, za szybko pokazali.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:10   #4669
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: "Klan"

właśnie jak myślicie, to była Beata?
tak szybko pokazali, ale jestem niemal pewna, że to nie ona.

naprawdę tajemnicze to zniknięcie... torebkę zostawiła w szufladzie biurka
dosłownie dzisiaj z takim napięciem oglądałam Klan
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:33   #4670
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
czasem zerkam na ten serial i się dopiszę
dla mnie cała sprawa z Beata jest beznadziejna , nic nie wskazywao że zaginie z powodu przemęczenia ?, jeszcze po południu wrozmawiała z Agą w dobrym nastroju i ogólnie tryskała edergią a tu trach
mogli zrobić jak w rodzinie zastepczej kiedy wysłail śp panią Kownacką w podróż do Niemiec , dc do Beaty że otwiera filię na Ukrainie i przez pewien czas musi tam pojechac żeby dopilnować wszelkich formalności i w zwyczajnie w świecie wątku z Beata nie pokazywać i jeszcze jedno dlaczego Błażej do rodziców mówi tato i ciociu tak wczoraj mi to przykuło uwagę
Błażej ma matkę, więc do Surmaczowej mówi "ciocia".
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:55   #4671
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Klan"

To nie była Beata na dworcu ,kobita przedawkowała leki i poszła w długą

Teraz kolejny miesiąc będą non stop to samo gadac ,gdzie ją szukac ,co zostawiła w szafie itd
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:59   #4672
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: "Klan"

Niby Beata tak szybko migneła na tym dworcu, że nie wiadomo czy to ona czy to osoba podobna do niej. I to jeszcze z walizką.

Surmaczowa lada chwila zkaże Błażejowi spotykać się z Kamilą.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:40   #4673
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

Znowu nie oglądałam ((
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:47   #4674
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: "Klan"

ten motyw Beaty wciąga...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:14   #4675
Fide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: "Klan"

Z nudów obejrzałam powtórkę wczorajszego odcinka i zauważyłam, że w jednej scenie Błażej mówi do Surmaczowej "ciociu", a za chwilę do Koziełły "tato"

Ależ zrobili z tą Beatką. Nie ma jej chyba 10 godzin, a oni już myślą, że ją porwali. Mogła przecież zabalować i pijana ocknąć się po kilku godzinach.

Loobiczowie to święta rodzina?! Ela powiedziała do Jerzego, że to "nie mogło ich spotkać. Nie nas!".

Stasieńka musi zainwestować w glasys. Podobała jej się bazylika w Licheniu
Fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:28   #4676
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
Z nudów obejrzałam powtórkę wczorajszego odcinka i zauważyłam, że w jednej scenie Błażej mówi do Surmaczowej "ciociu", a za chwilę do Koziełły "tato"

oni adoptowali Błażeja... chłopak ma matkę, ale ma ona zabrane prawa rodzicielskie, czasem jest mowa o tym, że Błażej ją odwiedza. stąd mówi do Surmaczowej ciociu, a tak się składa, że do Koziełły tato... był nawet kiedyś o tym odcinek, jak pierwszy raz właśnie tak do niego powiedział.
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:56   #4677
izydorek
Raczkowanie
 
Avatar izydorek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 348
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
Z nudów obejrzałam powtórkę wczorajszego odcinka i zauważyłam, że w jednej scenie Błażej mówi do Surmaczowej "ciociu", a za chwilę do Koziełły "tato"

Ależ zrobili z tą Beatką. Nie ma jej chyba 10 godzin, a oni już myślą, że ją porwali. Mogła przecież zabalować i pijana ocknąć się po kilku godzinach.

Loobiczowie to święta rodzina?! Ela powiedziała do Jerzego, że to "nie mogło ich spotkać. Nie nas!".

Stasieńka musi zainwestować w glasys. Podobała jej się bazylika w Licheniu
haha dobreee
__________________

,,(...) when you feel my heat
look into my eyes
it's where my demons hide
it's where my demons hide
don't get too close
it's dark inside
it's where my demons hide (...)


izydorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 08:15   #4678
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: "Klan"

Qrde, nie oglądałam tego odcinka, gdy zaginęła Strasznie nie lubię wątków o zaginięciach. No chyba, że pokazują tą osobę, że się gdzieś błąka itp. A takie w ciemno, my nie wiemy, rodzina nie wie, to nie

Lubiczowie to mają pecha, kiedyś Michał zaginął, teraz Beata
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:06   #4679
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A po cholerę Jacuś wystroił się w garnitur na tę akcję?
oni lubią garnitury, Jureczek też cały dzień paradował w garniturze
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:17   #4680
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
beata na dworcu
o rany to nie była Beata nie wiecie o co tu chodzi? Jeremiaszek niby widział Beatę, Stasia nie za bardzo, ale to na pewno była Beata bo jakże by inaczej zrobili taką aferę że hej
wiem że jak ktoś zaginie to nie ma się z czego cieszyć, ale histeria i zachowanie Eli mnie denerwuje
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.