Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-27, 14:12   #1
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Unhappy

Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej.


http://wiadomosci.onet.pl/1424649,11,item.html
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...ej,810550,2943
Dziewczyny pisały o tym w wątku o Ani lecz postanowiłam jednak stworzyć nowy, oddzielny wątek.

Życie odbierają sobie coraz młodsi Nie wiadomo dlaczego to zrobiła. ehh, uważam, że każdy problem da się rozwiązać inaczej, niż odbierając sobie życie
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:16   #2
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetyc

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Życie odbierają sobie coraz młodsi Nie wiadomo dlaczego to zrobiła. ehh, uważam, że każdy problem da się rozwiązać inaczej, niż odbierając sobie życie
Ojciec za granicą, z matką kontakty sporadyczne. Dziadkowie to nie to samo co rodzice. Chociaż pewnie się starali jak mogli to jednak dziewczyna nie dała rady wytrzymać psychicznie...

Większość samobójców to egoiści. Uciekają od problemu, zostawiając go innym...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:16   #3
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

Obawiam się, że po samobójstwie Ani oraz tej 16-latki zapanuje, nie wiem czy to dobre słowo, "moda" na samobójstwa
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:17   #4
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/1424649,11,item.html
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...ej,810550,2943
Dziewczyny pisały o tym w wątku o Ani lecz postanowiłam jednak stworzyć nowy, oddzielny wątek.

Życie odbierają sobie coraz młodsi Nie wiadomo dlaczego to zrobiła. ehh, uważam, że każdy problem da się rozwiązać inaczej, niż odbierając sobie życie
Co to się teraz dzieje Gdzie jej rodzice?!
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:19   #5
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ojciec za granicą, z matką kontakty sporadyczne. Dziadkowie to nie to samo co rodzice. Chociaż pewnie się starali jak mogli to jednak dziewczyna nie dała rady wytrzymać psychicznie...
Znam kilka osób w podobnej sytuacji, którzy sobie z tym radzą. Chociaż wiadomo, nie każdy jest tak samo silny. Ale dopóki nie wiadomo co było przyczyną nie wiadomo, czy chodziło właśnie o to.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:21   #6
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
Co to się teraz dzieje Gdzie jej rodzice?!
Ojciec przebywał za granicą, z matką dziewczyna miała kontakty sporadyczne - tak napisali w wiadomosciach.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:26   #7
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

paranoja- co sie dzieje

ale mysle, ze takie przypadki sie zdazały od wielu lat- ale dopiero od pewnego czasu stały sie to sprawy "medialne" i nagłaśniane szerzej
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 14:33   #8
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
ale mysle, ze takie przypadki sie zdazały od wielu lat- ale dopiero od pewnego czasu stały sie to sprawy "medialne" i nagłaśniane szerzej
Owszem, zdarzały się, ale moim zdaniem rzadziej. Wydaje mi się, że właśnie jak takie sprawy zaczęły być nagłaśniane to młodych samobójców przybyło.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:35   #9
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Owszem, zdarzały się, ale moim zdaniem rzadziej. Wydaje mi się, że właśnie jak takie sprawy zaczęły być nagłaśniane to młodych samobójców przybyło.
racja, o to właśnie mi chodziło
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:40   #10
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
racja, o to właśnie mi chodziło
W takim razie ja trochę inaczej zrozumiałam Twojego posta

Kiedyś moja koleżanka (miała wtedy 16/17 lat) chciała popełnić samobójstwo. Z tego co pamiętam nałykała się tabletek. Zadzwoniła do przyjaciółki aby się pożegnać. Tamta spanikowała i od razu zadzwoniła do jej mamy. Dziewczyne znaleziono w ostatniej chwili. Z tego co przeczytałam, ta dziewczyna wysłała znajomym pożegnalne SMSy. Czyżby znowu nikt nie zareagował?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:45   #11
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
W takim razie ja trochę inaczej zrozumiałam Twojego posta

Kiedyś moja koleżanka (miała wtedy 16/17 lat) chciała popełnić samobójstwo. Z tego co pamiętam nałykała się tabletek. Zadzwoniła do przyjaciółki aby się pożegnać. Tamta spanikowała i od razu zadzwoniła do jej mamy. Dziewczyne znaleziono w ostatniej chwili. Z tego co przeczytałam, ta dziewczyna wysłała znajomym pożegnalne SMSy. Czyżby znowu nikt nie zareagował?
Widocznie tak skoro zaczęto poszukiwania dopiero jak dziadkowie zaczeli sie niepokoic
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 14:45   #12
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Eh,ciekawe co tym razem,tą dziewczyne doprowadziło do tego,że popełniła samobójstwo To bardzo smutne,że coraz częściej się o tym słyszy.Jak jest długa cisza,to nic się nie dzieje.A jak coś zacznie to ze zdwojoną siłą
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:54   #13
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetyc

To takie smutne Cale zycie stalo przed nia otworem... Ciekawe, co moglo ja popchnac ku odebraniu sobie zycia...?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:00   #14
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Widocznie tak skoro zaczęto poszukiwania dopiero jak dziadkowie zaczeli sie niepokoic
Nie wiadomo co pisała w tych smsach..
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:00   #15
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetyc

Moim zdaniem coraz czesciej tak bedzie -media robia straszne zamieszanie młodziez z problemami w ten sposób próbuje zwrócic na siebie uwage-tylko czasem juz za póżno.Młodziez w tym wieku szczególnie dziewczyny sa bardzo wrazliwe.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:10   #16
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetyc

Problem tkwi też moim zdaniem w tym jak obecnie kreowany jest nasz świat (nie tylko Polska).
Pogoń z jednej strony za wielkimi dochodami, z drugiej w ogóle za pracą. Wyścigi szczurów, przemoc na ulicach, w szkołach, w telewizji w gazetach.
Pedagog szkolny traci na wartości, rodziców nie ma, a "przyjaciele" są, z tym że odcinają się od problemów innych.
Młody człwiek wkraczając w dorosłość nie potrafi sobie z tym poradzić, nie ma się do kogo zwrócić.
I wystarczy przykre wydarzenie mniejszej lub większej wagi, żeby młoda osoba znalazła jedyne według niej słuszne wyjście.

Oczywiście mówię tu o przypadkach kiedy problemy narastają i nakładają się na siebie.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:19   #17
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej.

ja jestem ciekawa co skłoniło do tego taką młodą dziewczynę?
ciekawe jak wielkie musiała mieć problemy że nie potrafiła sobie z nimi poradzić i wolała odebrać sobie życie...
zgadzam się z Rosą. Sama mam koleżankę która kiedyś nałykała się jakiś tabletek, naszczęście w porę matka zabrała ją na płukanie żołądka. nie była osobą z jakimiś wielkimi problemami, czasem łapała dołki,ale nie aż takie żeby się zabić :/ w jej przypadku to była na 100% próba zwrócenia na siebie uwagi otoczenia....
równie inteligentnym pomysłem na zwrócenie na siebie uwagi [w sumie to bardziej "zaszpanowania" tylko nie wiem czym niby] miały moje koleżanki w 6 podstawówki, kiedy to cięły się żyletką po ręce... chciały pokazać jakie to niby one "dojrzałe" i "z problemami" .... szkoda gadać...
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 17:36   #18
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce

ciekawe, czy nikt nie stanowił dla niej wzoru z tym powieszeniem się...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 17:42   #19
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Kolejne samobójstwo młodej dziewczny. 16-latka powiesiła się w salce

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
ciekawe, czy nikt nie stanowił dla niej wzoru z tym powieszeniem się...
Wiesz-wiecie o czym pomyslałam,ze tragedia Ani mogła tej dziewczynie pomóc w jakiś sposób podjąć decyzje o swoim samobójstwie... Może planowała to,nie od dziś a jak usłyszała o tej tragedi Ani,to utwierdziła się tylko w przekonaniu,że tez odważy się to zrobić...
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 17:46   #20
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Obawiam się, że po samobójstwie Ani oraz tej 16-latki zapanuje, nie wiem czy to dobre słowo, "moda" na samobójstwa
bez przesady. dwa nagłośnione przypadki to nie powód, by określać,że powstała jakaś moda.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 18:21   #21
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

Samobójstwa były i będą, to że nagłośniono 2 przypadki to nie znaczy że powstała "moda". Nic nie wskazuje na to że ktokolwiek był wzorem dla tej dziewczyny. Nie wiem dlaczego robią z tego sensację... I nie wiem po co jest zakładany drugi wątek. Jeżeli dobrze pamiętam średnio dziennie popełniają w Polsce samobójstwo 2 kobiety, w przedziale wiekowym 14-20 jest samobójstw najwięcej.
I o czym tu dyskutować? Jeżeli nikt nawet nie zna powodów dziewczyny które ją skłoniły do odebrania sobie życia.
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 18:33   #22
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

a ja myślę , ze i tym razem ta śmierć była pożywką dla mediów.
Media są tendencyjne, jak jedna stacja wyłapie sensację, to druga nie moze przecież być gorsza i tez szuka sobie tematu "hot".
Niegdyś była fala dzieciaków porzuconych na śmietnikach, potem dzieciaków pobitych przez bliskich, potem gwałconych i molestowanych , jeszcze pózniej albo przed rozrabiających w szkole i wyżywających się na nauczycielach, a teraz mamy nową falę < oby nie sztormową> dzieci- samobójców.

Przecież każdego dnia ktoś w naszym kraju, łącznie z małymi dziećmi, decyduje się na odebranie sobie życia, ale teraz stało się to tematem na "topie".


Szczerze mówiąc już mam dosyć takich wiadomości i w mediach , i na wiazu.

Zycie jest życiem, jedni umierają , inni się rodzą. I wcale nie przemawia przeze mnie znieczulica, ale rozsądek.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2006-10-27 o 19:03 Powód: błąd
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 18:42   #23
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
a ja myślę , ze i tym razem ta śmierć była pożywką dla mediów.
Media są tendencyjne, jak jedna stacja wyłapie sensację, to druga nie moze przecież być gorsza i tez szuka sobie tematu "hot".
Niegdyś była fala dzieciaków porzuconych na śmietnikach, potem dzieciaków pobitych przez bliskich, potem gwałconych i molestowanych , jeszcze pózniej albo przed rozrabiających w szkole i wyrzywających się na nauczycielach, a teraz mamy nową falę < oby nie sztormową> dzieci- samobójców.

Prezcież każdego dnia ktoś w naszym kraju, łącznie z małymi dziećmi decyduje się na odebranie życia, ale teraz stało się to tematem na "topie".


Szczerze mówiąc już mam dosyć takich wiadomości i w mediach , i na wiazu.

Zycie jest życiem, jedni umierają , inni się rodzą. I wcale nie przemawia przeze mnie znieczulica, ale rozsądek.
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 19:00   #24
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

Cytat:
Napisane przez manolita
a ja myślę , ze i tym razem ta śmierć była pożywką dla mediów.
Media są tendencyjne, jak jedna stacja wyłapie sensację, to druga nie moze przecież być gorsza i tez szuka sobie tematu "hot".
Niegdyś była fala dzieciaków porzuconych na śmietnikach, potem dzieciaków pobitych przez bliskich, potem gwałconych i molestowanych , jeszcze pózniej albo przed rozrabiających w szkole i wyrzywających się na nauczycielach, a teraz mamy nową falę < oby nie sztormową> dzieci- samobójców.
media wylapuja tylko sensacje...
co do tej "mody", jak beda wiecej mowic o samobojstwach to może raczej nie bedzie jakiejs tam mody na samobojstwa, tylko poprostu zaczna o nich mowic... bo ich jest zeczywiscie duzo tylko o nich sie nie mowi... wystarczy popatrzec ile jest zabojstw a samobojstw jest wiecej w Polsce niz zabójstw... mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :P

Cytat:
Napisane przez manolita
Szczerze mówiąc już mam dosyć takich wiadomości i w mediach , i na wiazu.
ja teeez :| juz nie moge tego sluchac, co czytac... ehh....
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 20:13   #25
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: 16-latka powiesiła się w salce katechetycznej

ciekawe czemu.
a samobójstwa popełnialo się już w starożytnej Grecji, tylko teraz media lubią rozdmuchiwać każdą sprawę.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 21:59   #26
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Tragedia za Tragedia - smierc 16-latki

Wiec jestem z Elblaga, wczoraj u mnie w miescie miala miejsce kolejna tragedia... co to sie dzieje to szok... co skłania taak mlode osoby to takich czynow??!!! Szok Szok i jeszcze raz szok....
" Wczoraj w jednej z salek katechetycznych parafii przy ul. Robotniczej samobójstwo popełniła 16-letnia dziewczynka. Nie wiadomo, co skłoniło ją do podjęcia tej ostatecznej decyzji.

26 października około godz. 20 zaniepokojeni dziadkowie zgłosili policji fakt zaginięcia wnuczki. Ta miała wrócić do domu o godz. 16.
- Dziewczynka nigdy się nie spóźniała, a jeżeli miała przyjść później, wysyłała dziadkom sms-a z informacją - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Tym razem wiadomości nie wysłała.
Policjanci natychmiast spróbowali odtworzyć drogę, którą szła 16-latka i ustalić, co ją zatrzymało.
- Pojechali do koleżanki, z którą spotkała się po raz ostatni - kontynuuje Jakub Sawicki. - Ta wskazała na kościół przy ul. Robotniczej, do którego dziewczynka poszła. Policjanci udali się do księży prowadzących parafię. Okazało się, że brakuje klucza do jednej z salek katechetycznych. Drzwi do tego pomieszczenia były zamknięte - tyle, że od wewnątrz.
Przed godz. 22 policjant i ksiądz wyważyli drzwi. Dziewczynka popełniła samobójstwo, wieszając się na metalowych rurach. Pozostawiła po sobie dwa listy pożegnalne o religijnej treści, w których żegnała się z bliskimi. Okazało się, że wcześniej wysyłała sms-y pożegnalne do znajomych. Według lekarza, zgon nastąpił cztery godzin wcześniej.
Dziewczynka, według relacji znajomych i bliskich, była pogodną osobą. W szkole i w domu nie sprawiała żadnych problemów. Opiekowali się nią dziadkowie, z którymi mieszkała. Ojciec przebywał za granicą, z matką miała kontakty sporadyczne.
W tej chwili nie znane są motywy działania 16-latki. Elbląska policja badać będzie wszystkie okoliczności tej sprawy. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. "



Niech Spoczywa w pokoju [*][*][*]
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 22:10   #27
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tragedia za Tragedia - smierc 16-latki

[*] dla niej

P.S znalazłam taki sam wątek założony przez monyczkaaa

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=salce
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 22:12   #28
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Tragedia za Tragedia - smierc 16-latki

straszne [*] ... nie jest dobrze,wszystko odbija sie na dzieciach.
__________________


Edytowane przez jowasia
Czas edycji: 2006-10-27 o 22:12 Powód: błąd
jowasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 22:15   #29
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Tragedia za Tragedia - smierc 16-latki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153534
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 09:38   #30
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Tragedia za Tragedia - smierc 16-latki

koszmar...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.