Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 12:32   #4051
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie że przecenią tą bluzke: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...MMER%2BT-SHIRT ?
Nie wiem czy kupic teraz czy poczekac :P
Zapytaj fashionismypassion Ona prawdę Ci wywróży
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:34   #4052
moomuffin
Raczkowanie
 
Avatar moomuffin
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 94
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

oni są śmieszni z tą "niewiedzą" na temat wyprzedaży, ale to zrozumiałe,że ich interes żeby sprzedać jak najdrożej.
zrobiłam wczoraj oblot po 3 zarach wrocł. w poszukiwaniu bluzki dla mamy. okazało sie ,że nagle bluzki całkowicie znikneły we wszystkich zarach, a pelna rozmiarówke widziałam jeszcze w niedzielę. w jednej z zar tłumaczono "wszystkie się sprzedały" a w innej "odesłano, ale możliwe ,że przyjdą na wyprzedaże" czyli jednak będą wyprzedaże- nawiązując do niewiedzy pani z zary o wyprzedazach, moze warto byłoby jej powiedzieć
__________________
...dreaming of the Osaka sun...
moomuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:41   #4053
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dokładnie top secret to top secret.

Historia z córcią - rewelacja, aż mnie brzuch rozbolał od śmiechu

Odnośnie bucików synek ( lat 3 ) moich znajomych uwielbia mieć czyste buty. Pojechaliśmy razem w góry. Pierwszego dnia wracamy do domu, a on się dopytuje o mokre chusteczki. Okazało się, że potrzebne mu są do czyszczenia butów ( które brudne nie były ), ale w jego mniemaniu owszem. Siadał w korytarzu na malutkim stołeczku i czyścił swoje buciki, czym nas bawił niesamowicie.
Moje dziecię (20 miesięcy) zrobiło się ostatnio takim czyścioszkiem. Jak tylko buciki się ubrudzą to tragedia a jeszcze gorzej jak zobaczy że do koła od wózka przyczepił się np mokry liść! Wtedy muszę wyciągnąć chusteczki i pucować koło bo inaczej nie mogę iść dalej Mycie rączek to już podstawa - po każdym myciu ogląda każdy paluszek osobno czy jest czysty - po kilku poprawkach oddycha spokojnie i idzie dalej się bawić Dodam że mam psa więc nigdy w sterylnych warunkach jej nie wychowywałam - zdarzyło się ze razem zjadali jednego chrupka jedynie co to odkurzam codziennie dwa razy i myję podłogi po których chodzi pies.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez moomuffin Pokaż wiadomość
oni są śmieszni z tą "niewiedzą" na temat wyprzedaży, ale to zrozumiałe,że ich interes żeby sprzedać jak najdrożej.
zrobiłam wczoraj oblot po 3 zarach wrocł. w poszukiwaniu bluzki dla mamy. okazało sie ,że nagle bluzki całkowicie znikneły we wszystkich zarach, a pelna rozmiarówke widziałam jeszcze w niedzielę. w jednej z zar tłumaczono "wszystkie się sprzedały" a w innej "odesłano, ale możliwe ,że przyjdą na wyprzedaże" czyli jednak będą wyprzedaże- nawiązując do niewiedzy pani z zary o wyprzedazach, moze warto byłoby jej powiedzieć
Ja podczas letniej wyprzedaży szukalam jednej sukienki wiec zadzwonilam do Zary zapytac o nia. Chyba trafilam na jakas swiezynke bo z radoscia mi wyznala ze maja wszystkie kolory i rozmiary lacznie trzydziesci - kilka sztuk. Po godzinie zjawilam sie w sklepie po sukienke i dowiedzialam sie ze sa tylko dwie na sklepie Powiedzialam ze godzine temu Pani udzielila mi informacji ze maja pelna rozmiarowke i wszystkie kolory w duzej ilosci.

"Ok, sprawdzę w magazynie - moze jakims cudem jest jeszcze jedna" - uslyszalam od Sprzedawcy.

Oczywiscie byla, "jakims cudem sie znalazla", nowa z metka, nie ubrudzona.

julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:44   #4054
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31166520]A propo's dziwnych dzieci : moja siostra lubila jesc chipsy, chrupki i rozne tego typu przegryzki. W wieku okolo 4-5 lat nabyla dziwny nawyk. Do jedzenia potrzebowala malego czystego recznika (preferowany bialy). Po kazdym (!!) zjedzonym chipsie/chrupku wycierala rece . Probowalam jej wytlumaczyc, ze recznik juz jest brudny bo sie w niego wytarla, wiec uzywajac go ponownie wyciera sie recznikiem z chrupkami. Niestety nie byla zbyt do mojej "teorii" przekonana i dalej dziarsko wycierala rece.[/QUOTE]

rewelacja !

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie że przecenią tą bluzke: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...MMER%2BT-SHIRT ?
Nie wiem czy kupic teraz czy poczekac :P
O widzę zadanie dla mnie - fusy w ruch !

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Zapytaj fashionismypassion Ona prawdę Ci wywróży
Jestem ! Chyba muszę zakupić kawę w większej ilości, bo obawiam się, że podobnych pytań będzie co raz więcej.

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Moje dziecię (20 miesięcy) zrobiło się ostatnio takim czyścioszkiem. Jak tylko buciki się ubrudzą to tragedia a jeszcze gorzej jak zobaczy że do koła od wózka przyczepił się np mokry liść! Wtedy muszę wyciągnąć chusteczki i pucować koło bo inaczej nie mogę iść dalej Mycie rączek to już podstawa - po każdym myciu ogląda każdy paluszek osobno czy jest czysty - po kilku poprawkach oddycha spokojnie i idzie dalej się bawić Dodam że mam psa więc nigdy w sterylnych warunkach jej nie wychowywałam - zdarzyło się ze razem zjadali jednego chrupka jedynie co to odkurzam codziennie dwa razy i myję podłogi po których chodzi pies.
takie historie mnie rozbrajają

dzieci są niesamowite pod względem ilości zabawnych sytuacji i nawyków.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:52   #4055
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość



Jestem ! Chyba muszę zakupić kawę w większej ilości, bo obawiam się, że podobnych pytań będzie co raz więcej.



takie historie mnie rozbrajają

dzieci są niesamowite pod względem ilości zabawnych sytuacji i nawyków.
Ja Ci mogę podrzucić moje fusy bo wypijam dziennie 4-5 filiżanek kawy więc nieco zaoszczędzisz

Sama jestem zaskoczona dziecięcą wyobraźnią i tym, że taki maluch wykazuje już tyle świadomości otaczającego go świata i jest tak samodzielną istotką (naiwnie wierzyłam że w tym wieku poza mamusią nic się nie będzie dla niej liczyło )

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31166520]A propo's dziwnych dzieci : moja siostra lubila jesc chipsy, chrupki i rozne tego typu przegryzki. W wieku okolo 4-5 lat nabyla dziwny nawyk. Do jedzenia potrzebowala malego czystego recznika (preferowany bialy). Po kazdym (!!) zjedzonym chipsie/chrupku wycierala rece . Probowalam jej wytlumaczyc, ze recznik juz jest brudny bo sie w niego wytarla, wiec uzywajac go ponownie wyciera sie recznikiem z chrupkami. Niestety nie byla zbyt do mojej "teorii" przekonana i dalej dziarsko wycierala rece.[/QUOTE]

Cóż... może się nie znasz? To że jesteś starszą siostra nie znaczy że wiesz lepiej!
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:13   #4056
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[QUOTE=julka910;31167641]Ja Ci mogę podrzucić moje fusy bo wypijam dziennie 4-5 filiżanek kawy więc nieco zaoszczędzisz
QUOTE]

Dziękuję Kochana ! wyprzedaż w Z za rogiem to i próśb o wywróżenie cen będzie więcej. Potrzeba rynku.

Tobie mogę bez kolejki odczytać cennik na wybrany asortyment - reszta niestety musi czekać.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:31   #4057
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Oj dziewczyny ledwo żyje. Sprzatałam dziś od rana swój pokój... Resztę domu już wczesmniej pucowałam z rodzicami. Powinnam jeszcze wyrzucić niepotrzebne ciuchy z szafy, ale juz nie mam siły na to. Masakra
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 14:44   #4058
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Po cichu liczę na to że letnie obniżki były początkowo małe bo sprzedaż była duża - kolekcja letnia była prawdziwym hitem. Przecenione czy nie i tak ciuszki sprzedawały się jak świeże bułeczki.

Obecna wg mnie nie zachwyca i pewnie sprzedaż też jest mniejsza więc może zrobią tą wyprzedaż ciekawszą.
mam nadzieje że każda z nas ma jakąś moc wróżenia i twoja teoria się sprawdzi Mi też w tej kolekcji potoba się jedynie pare rzeczy, nie to co w poprzedniej

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wiedzą kiedy są wyprzedaże. Nie wiem czy wiedzą wcześniej jakie będą ceny ale przecież to nie możliwe że "dostajemy informację na kilka godzin wcześniej".

Napisałabym więcej bo znam ten mechanizm ale nie wiem czy mogę zdradzać takie "sekrety"

Wreszcie spadło troszkę śniegu!! Wzięłam dziś córkę pobiegłam szybko do parku, wyjęłam ją z wózka z nadzieją, że będzie ciekawa co to śnieg a Ona... zasmuciła się bo jej śnieg wszystkie patyki ubrudził A potem jeszcze buciki były brudne no i tragedia. Dostałam polecenie "do domu" i koniec spaceru
u mnie też pada śnieg i ide dzisiaj na łyżwy
takie historie z dzieciami w tle są najlepsze
Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ledwo żyje. Sprzatałam dziś od rana swój pokój... Resztę domu już wczesmniej pucowałam z rodzicami. Powinnam jeszcze wyrzucić niepotrzebne ciuchy z szafy, ale juz nie mam siły na to. Masakra
ja w sobote sprzątałam tak porządnie, teraz tylko w piątek/sobote tak powierzchu

pytanie do funky,z serii bardzo trudnych ; jeśli torebka kosztuje 399 to do ilu może zejść w I turze ? 239?
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:48   #4059
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Po wierzchu pewnie jeszcze będę sprzatać, bo w moim domu to się brudzi non stop
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:52   #4060
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
27 grudnia
Nie mozesz zarezerwowac rzeczy z wyprzedazy. Rzeczy niewyprzedazowe mozesz.
1. czy wyprzedaż obowiązuje wszystkie modele?
2. czy wszystkie są dostępne czy też są "chowane"?
3. o ile mniej więcej % obniżają ceny?
4. czy mogę np. zadzwonić i zarezerwować konkretny rozmiar,czy w okresie wyprzedaży zara nie praktykuje odkładania towaru?


2 pytanie - jak powyżej, możliwe, że wybrane modele nie będą podlegały obniżce
3 pytanie - sprawdzaj info na stronie, to już wew. ustalenia handlowe firmy
4 pytanie - w trakcie wyprzedaży nie są praktykowane rezerwacje
dzieki ;*
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:57   #4061
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cieszymy się, że info jest pomocne.

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2011-12-21 o 14:59
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 15:04   #4062
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Cieszymy się, że info jest pomocne.
Taa, jak cholera . Pytania z gatunku "na ile przecenia" wciaz sie pojawiaja .
Widac, ze logiczne myslenie i zdolnosc czytania (miloby było, aby ze zrozumieniem jeszcze) jest w narodzie w zaniku.


Ja sie pozale, ze we Wroclawiu spadl snieg a moje Ugg jeszcze nie zaimpregnowane . Do tego siedze wlasne w bibliotece oblozona tomami komentarzy i probuje napisac epokowe dzielo naukowe. Niestety nie mam co liczyc, ze potencjalna publikacja owego dzieła przebije sprzedaza Harry'ego Pottera .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-21 o 15:06
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:06   #4063
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Może 27 już nie będzie takich pytań, bo wszyscy będą zajęci szukaniem ciuchów w sklepach, a wczśeniej swięta, gotowanie, itd
A po 27 pojawią się pytania: kiedy będzie II tura, na ile przecenia w II turze, itd
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:20   #4064
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

W udzielaniu odpowiedzi na podobne pytania, posiłkujemy się magią.

Przy I turze testujemy fusy z kawy. W II turze w razie małej przewidywalności zamienimy fusy na kryształową kulę.

Tylko do zestawu brakuje mi chustki na głowę i kocurka na kolanach.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:29   #4065
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

A potem...
"Czy przecenione rzeczy można zwracać?"

Myślę, że nawet po 27 grudnia znajdą się takie "okazy", które będą czekać na wyprzedaż w Zarze

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
W udzielaniu odpowiedzi na podobne pytania, posiłkujemy się magią.

Przy I turze testujemy fusy z kawy. W II turze w razie małej przewidywalności zamienimy fusy na kryształową kulę.

Tylko do zestawu brakuje mi chustki na głowę i kocurka na kolanach.

No tak, na II turę potrzebna jest większa moc!

A chustkę i kocura może Mikołaj Ci przyniesie. Oczywiście pod warunkiem, że byłaś grzeczna przez cały rok.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31169799]

Ja sie pozale, ze we Wroclawiu spadl snieg a moje Ugg jeszcze nie zaimpregnowane . Do tego siedze wlasne w bibliotece oblozona tomami komentarzy i probuje napisac epokowe dzielo naukowe. Niestety nie mam co liczyc, ze potencjalna publikacja owego dzieła przebije sprzedaza Harry'ego Pottera .[/QUOTE]

Nic mi nie mów. Moja praca magisterska leży i piszczy bo nie zaglądam do niej wcale. Obiecałam mojemu przystojnemu promotorowi () że dostanie pierwszy rozdział na początku stycznia więc muszę się jakoś zebrać i wyklepać go

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Po wierzchu pewnie jeszcze będę sprzatać, bo w moim domu to się brudzi non stop
W moim też. Ale ja nie robię "świątecznego porządku". Sprzątam coś właściwie codziennie, porządek w szafach robię raz na jakiś czas więc nie mam specjalnej potrzeby. Zresztą jestem 1,5 miesiąca po przeprowadzce wiec mam jeszcze czyściutkie, nowiutkie mieszkanko

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

[QUOTE=fashionismypassion; 31168058]

Dziękuję Kochana ! wyprzedaż w Z za rogiem to i próśb o wywróżenie cen będzie więcej. Potrzeba rynku.

Tobie mogę bez kolejki odczytać cennik na wybrany asortyment - reszta niestety musi czekać. [/QUOTE]

Miło się robi z Tobą interesy

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2011-12-21 o 15:32
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:38   #4066
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
A potem...
"Czy przecenione rzeczy można zwracać?"

Myślę, że nawet po 27 grudnia znajdą się takie "okazy", które będą czekać na wyprzedaż w Zarze

No tak, na II turę potrzebna jest większa moc!

A chustkę i kocura może Mikołaj Ci przyniesie. Oczywiście pod warunkiem, że byłaś grzeczna przez cały rok.

Miło się robi z Tobą interesy
myślę, że pytania o to kiedy rozpoczynają się wyprzedaże w Z będą hitem tego sezonu !

Na II turę musimy się przygotować, bo natężenie pytań wzrośnie - niech MOC będzie z NAMI

Grzeczna jestem nieustannie

O kochana ogarniemy sobie cennik przed czasem i cała Z nasza !
Myślę, że jak pozostałe dziewczynki będą dla nas miłe, podzielimy się z nimi wiedzą.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:41   #4067
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów. Moja praca magisterska leży i piszczy bo nie zaglądam do niej wcale. Obiecałam mojemu przystojnemu promotorowi () że dostanie pierwszy rozdział na początku stycznia więc muszę się jakoś zebrać i wyklepać go
Mnie obecnie tu cos trafiac zaczyna . Wene mam, na to nie narzekam. Dzis jest chyba jednak jakis nieoficjalny zlot burakow nieumiejacych poslugiwac sie klamka a takze pan, ktore chodza jak kobyla. Lomot totalny. A niby siedze w czytelni .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-21 o 15:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 17:08   #4068
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny może wiecie kiedy zaczyna się wyprzedaż na stronie internetowej zary? Nie wiem czy jest sens siedzieć przed komputerem z 26 na 27grudnia.
Ostatnio kupiłam sobie tą kopertówke i nie wiem czy wypada z nią "latać" po mieście, bo jest typowo wyjściowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torebka zara.jpg (30,3 KB, 39 załadowań)
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:02   #4069
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Co sądzicie o tej spódnicy? Wpadła mi dziś w oko i nie może wypaść niestety nie miałam czasu zmierzyć...
Do czego ją nosić? Latem widzę ją do płąskich sandałów, a na wiosne może do kryjących rajstop i balerin ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3658060822_1_1_3.jpg (17,5 KB, 16 załadowań)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 18:29   #4070
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

taka spódnica tylko do sandałów albo do botków ciężkich na płaskim obcasie (resztą tak jak na obrazku)
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:51   #4071
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Byłam wczoraj w zarze i odnoszę wrażenie, że jeśli na wyprzedaży nie będzie nic innego (np. to co było w jeszcze w październiku lub listopadzie), to nie ma po co iść, bo nic specjalnego nie wisi na wieszakach...

Zaopatrzyłam się jedynie w zielony sweter z basica

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej spódnicy? Wpadła mi dziś w oko i nie może wypaść niestety nie miałam czasu zmierzyć...
Do czego ją nosić? Latem widzę ją do płąskich sandałów, a na wiosne może do kryjących rajstop i balerin ?

Jak dla mnie jest okropna ale o gustach się nie dyskutuje
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:13   #4072
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Zgadzam się z tym, że Zara ma coraz niższą jakość. Zwróciłam na to uwagę kilka dni temu, gdy przemeblowując szafę przyjrzałam się kilku spódnicom z poprzednich kolekcji - wszystkie w prawie że idealnym stanie, materiał przyjemny, dobrze uszyty, a każda z działu Basic z czego jedna ma 4-5 lat!
Obecnie niestety ceny poszły w górę, a jakość w dół, ze świecą szukać porządnej spódnicy, nawet z Woman a szczególnie na Basic. Aczkolwiek aktualnie i tak jakościowo dużo lepiej od tego co na co dzień prezentuje H&M
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też Podkoszulki mają dobre
Hmm, a mnie podkoszulki z H&M szybko się zmechaciły Ale sama zaglądam tam głównie po biżuterię
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:37   #4073
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, że Zara ma coraz niższą jakość. Zwróciłam na to uwagę kilka dni temu, gdy przemeblowując szafę przyjrzałam się kilku spódnicom z poprzednich kolekcji - wszystkie w prawie że idealnym stanie, materiał przyjemny, dobrze uszyty, a każda z działu Basic z czego jedna ma 4-5 lat!
Obecnie niestety ceny poszły w górę, a jakość w dół, ze świecą szukać porządnej spódnicy, nawet z Woman a szczególnie na Basic. Aczkolwiek aktualnie i tak jakościowo dużo lepiej od tego co na co dzień prezentuje H&M

Hmm, a mnie podkoszulki z H&M szybko się zmechaciły Ale sama zaglądam tam głównie po biżuterię
Ooo A mi jakoś się póki co nie mechacą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:44   #4074
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny czy są jeszcze w zarze te płaszcze ? Fajne są/ były na żywo ? Zależy mi, żeby były też ciepłe, żeby można było je w zimie założyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ref. 7743-559złzara.jpg (40,9 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7743636064_1_1_2.jpg (55,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ref. 7743-631(559zł).jpg (43,9 KB, 18 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 21:00   #4075
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dzisiaj byłam w Zarze w SCC i na dziale TRF wszystko jest już przygotowane pod wyprzedaż. Nie wiem, czy pojawia się asortyment wcześniejszy, bo nie śledzę tego działu na bieżąco.

Mariola13, pierwszy jest na 100%. Wykonany porządnie, ładnie odszyty, mocno podkreśla talię, ale przez to zarys koncentruje się na biodrach. Wydaje się być ciepły, klapy są mało praktyczne, bo dość szerokie, ale można je postawić.
__________________

Edytowane przez anies5
Czas edycji: 2011-12-21 o 21:02
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:42   #4076
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Zarze w SCC i na dziale TRF wszystko jest już przygotowane pod wyprzedaż. Nie wiem, czy pojawia się asortyment wcześniejszy, bo nie śledzę tego działu na bieżąco.

Mariola13, pierwszy jest na 100%. Wykonany porządnie, ładnie odszyty, mocno podkreśla talię, ale przez to zarys koncentruje się na biodrach. Wydaje się być ciepły, klapy są mało praktyczne, bo dość szerokie, ale można je postawić.
Na tym pierwszym najbardziej mi zależy Przynajmniej ze zdjęcia najbardziej mi pasuje
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:49   #4077
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Oczywiście 24 nie można rezerwować ubrań żeby odebrać 27, co?
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 23:00   #4078
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Moje dzisiejsze zakupy (nie mogłam sie powstrzymać chociaż zara juz cała przygotowana do wyprzedaży) :
1. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...F%2BSWEATSHIRT
2. http://www.zara.com/webapp/wcs/store...MMER%2BT-SHIRT
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 06:28   #4079
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dziewczyny jakby któras była w Zarze, bardzo proszę jeżeli jest taka możliwośc, o zakup tej jasnej bluzki rozm xs, pieniądze przelewam odrazu, bardzo mi zależy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3666154712_1_1_3.jpg (13,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3666154704_2_1_3.jpg (15,1 KB, 24 załadowań)
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 08:16   #4080
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, pytanie mam
Czy ten sweter ze strony to jest dokładnie to samo co ma na sobie dziewczyna z bloga?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...EEVE%2BSWEATER
http://madeleine-anne.blogspot.com/2...aj-zrobic.html
?

Bo na blogu wygląda obłędnie, tak, że od razu bym kupowała, a na stronie zary to nawet bym na tym oka nie zawiesila
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.