Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 14:02   #541
catalan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czesc, moze ktos polecic dobrego fryzjera meskiego w krakowie, w miare taniego do 20 zl, prosze o pomoc ;]
catalan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:32   #542
a`patia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Fryzura jest boska i jak dla mnie nie ma w niej nic 'niemeskiego' ; )
a`patia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:16   #543
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam
Poszukuję dobrego fryzjera stylisty a najwazniejsze to kolorysty bo baaardzo potrzebuje całkowitej zmiany
W kilku wątkach zachwalałyście Klaudiusza, myślę o tym aby się do niego wybrać, ale nie jestem pewna gdzie on teraz pracuje bo po prześledzeniu watków mogę tylko wywnioskować, że kilka razy zmieniał miejsce pracy.plizzz podajcie aktualne namiary na niego.
Aha i jeszcze prosze o przyblizone ceny-planuję poradę i w jej wyniku strzyżenie i farbowanie i chcę wiedzieć ile mnie ta przyjemność będzie kosztować

Ewentualnie jeśli ktoś zna innego specjalistę, chętnie takiego, na którego nie trzeba wydawać majątku, będę wdzięczna za podanie namiarów.

Pozdrawiam
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 05:58   #544
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
Ja bylam ostatnio z chlopakiem w Jean louis David na Brackiej,taka mila pani z czarnymi wlosami do ramion go scinala.Bardzo ladnie to wyszlo i stwierdzilam,ze zawsze bedziemy tam chodzic
o a moj TŻ byl ostatnio w Jean Louis David w Tesco na Wielickiej i stwierdzil, ze go idealnie scieli. niejaka pani Dominika (spisal sobie, bo stwierdzil, ze bedzie do niej chodzil nie wiem jak wyglada, bo mnie tam nie bylo) rzeczywiscie ladna mu fryzurke zrobila.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 23:59   #545
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja sieci JLD nie lubie, choc chodizlam tam w sumie z rok...a dlaczego nie lubie, ruch straszny jak w ulu, raz tylko bylam barzdo zadowolona z ciecia a reszta ciec byla taka bach bach bach scieli wyprostowali wlosy i ok wygladalo ale jak sie je umylo w domu to juz tragednia i bzz prostownicy ani rusz,wszyscy tam prostuja wlosy bo tak modnie i cieniuja bleee ilez mozna pozatym nie akzdemu to pasuje;/ pozatym doszlam do wniosku ze scinaja tak jak mi sie wogole nie podoba, bo co to za scinanie za pomoca grzebienia przystawionego do pasma wlosow i ruchem maszynka??parwdziwy frzjer powinien uzywac umiejetnie swoich rak i miec porzadne norzyczki ktore cieniuja wloski ale to moje spostrzezenie ;]moze nawet i krotkie fryzury scinaja inaczej i lepiej bo slyszlam wiele wypowiedzi na ten temat ze ktorkie fryzury wychodza im ok, ale za to dlugie nieee.
sama mam juz 1,5roku krociutkie wloski nie wybiore sie do nich nigdy ;] Wole inny salonik ktory znalazlam dzieki temu watkowi <jupi> Na galla sie miesci tani sympatyczny i mimo tego ze nienalezy do zadnej sieci jest bardzo profesjonalny dzieki pani Ewie ktora od wielu lat bierze udzial w roznych konkurachmedal na stole z 2006roku, duplomy z lat poprzednich na scianach to o czyms swiadczy, osobiscie nigdy jeszzce u szefowej sie niescinalam ani nie farbowalam, chodze do Agnieszki ktora rowniez serdecznie polecam, a pani Ewa jak jest w salonie to ma wszystkie klientki na oku i patrzy czy pracownice i pozadnie wzytsko wykonuja jak nalezy Widac ze szefowa pilnuje interesu i chce by kazda klientak wyszla zadowolona
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 09:50   #546
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez malibu1984 Pokaż wiadomość
Na galla sie miesci tani sympatyczny i mimo tego ze nienalezy do zadnej sieci jest bardzo profesjonalny dzieki pani Ewie ktora od wielu lat bierze udzial w roznych konkurachmedal na stole z 2006roku, duplomy z lat poprzednich na scianach to o czyms swiadczy, osobiscie nigdy jeszzce u szefowej sie niescinalam ani nie farbowalam, chodze do Agnieszki ktora rowniez serdecznie polecam, a pani Ewa jak jest w salonie to ma wszystkie klientki na oku i patrzy czy pracownice i pozadnie wzytsko wykonuja jak nalezy Widac ze szefowa pilnuje interesu i chce by kazda klientak wyszla zadowolona

malibu1984 możesz napisać ile tam kosztuje ścięcie z modelowaniem? Może się tam wybiorę bo mam blisko
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 10:45   #547
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
malibu1984 możesz napisać ile tam kosztuje ścięcie z modelowaniem? Może się tam wybiorę bo mam blisko
Ja tez zdecydowalam sie po opiniach na wizazu by tam pojsc ze wzgledu na to ze mam 1 przystanek tramwajem na galla
cena zalezy czy z myciem wloskow czy na sucho na sucho cos kolo26zl chyba a z myciem i modelowaniem 32zl ktoras wizazystka pisala tu o cenach zaraz przeszukam watek i uzupelnie..
ja osttanio bylam 13.12.06 na farbie /krotkie wlosy/+sciecie i mnie wymodelowala choc niechcialam choc neiiwme jakim codem zachcialo jej sie modelowac moje krotkie lwosy jak maja po scieciu 4cm dlugosci ale chyba chdozilo bardziej o tyl bo tyl mam ciut dluzszy i grzywke i wtedy zaplacilam niecale 90zl, a jak lazilam do trendy to tam to sma o kosztowalo mnie ze 160zl, jak chodizlam do illusion-tez bardzo dobrego salonu to placilam za to samo 120zl, a efekt wszedzie ten sam weic polecam ten salon na Galla
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 10:52   #548
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Chezzy Pokaż wiadomość
Ja we wtorek byłam na Galla i powiem szczerze, że nawet jestem zadowolona z tego co mam na głowie. A to i tak sukces bo zwykle po wizycie u fryzjera ryczalam przez kilka dni (wiem głupia jestem )
Zapłaciłam 30 zł za ściecie i modelowanie bez mycia
i jeszcze
Cytat:
Napisane przez Malena
Byłam w ostatni wtorek. Na Galla, tak jak pisałam wcześniej. Obcięta zostałam super !!! Najlepsza fryzura jaką dotychczas miałam. Wszyscy są zachwyceni Dodatkowo włosy bardzo dobrze sie układają, nawet jak ich wogóle nie układam A jak je układam to wystarczy kilka chwil podkręcania na szczotce i fryzurka wygląda jak z żurnala Zamieszczę fotki tylko nie teraz bo nie mam czasu. A dodam, ze byłam tam po raz 3 i wcześniej tez było fajnie, ale zgodnie z moimi pomysłami. Teraz się za wiele nie wtrącałam, pani fryzjerka zrobiła to co uznała za stosowne do mojej twarzy i moich włosów (już wczesniej chciała, ale ja "nie bo grzywka tak, a włosy chce tak ..." ble ble ble ) i miała świętą rację. Straciłam ok. połowy dlugości, ale efekt jest super (bo ja zawsze krzyczałam "nie za dużo, że by nie były za krótkie", a tu psikus - w krótszych mi lepiej ) Polecam panią Ewę

EDIT: Sama podkreślałam, żeby pisać ceny, a nie napisałam. Już się poprawiam. Strzyżenie bez mycia - 28 zł, a jak z myciem to chyba tyle samo? albo niewiele więcej. Ja zapłaciłam 28zł za strzyżenie bez mycia i bez modelowania, bo nie lubię jak mi modelują włosy - zawsze jak mi wymodelują wracam do domu i myję bo wtedy wiem co tak naprawdę mam na głowie
Kosmetyków używają firmy Keune. Bardzo dobre.
To sa wypowiedzi ktore sklonily mnie pojsc na Galla i teraz skacze z radosci ze posluchalam wizazystek
Mandarynia jak tam pojdziesz to napisz potem efekt na www
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 10:00   #549
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Malibu1984 dzięki za info i że chciało Ci się tego szukać
Ceny mają faktycznie niskie, więc jak się będę następnym razem wybierać do fryzjera to się tam wybiorę no i zdam sprawozdanie
Pozdrawiam serdecznie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 11:09   #550
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

mandarynka7 niema sprawy amm nadzieje ze bedziesz rowniez zadowolona z tego fryzjera jak ja ja za jakis mieisac sie na farbke wybieram
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 11:16   #551
kaska800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

ja rowniez szukam dobrego fryzjera w krakowie i zastanawiam sie nad paroma mogl by mi ktos poradzic ktory najlepszy?? mam dlugie wlosy i chcialabym sie calkowicie odmienic z blondu- przejsc na braz i potrzebuje fachowej rady poniewaz nie iwem co dokladnie chce!i chce miec nowoczesna mmodna fryzurke
-studio effect ul.kapelanka
-salon camile albane ul krakowska
-styl agaty ul.lea
-freestyle ul stradomska
salon roman ul bracka
slyszlama duzo opini na ich temat ale nie wiem gdzie sie wybrac prosze o pomoc
kaska800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 09:34   #552
niania_Ogg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czy ktoś może wie co się stało z panią Moniką z salonu ILLUSION na Dietla?
niania_Ogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 22:34   #553
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez niania_Ogg Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wie co się stało z panią Moniką z salonu ILLUSION na Dietla?
Ja wiem co jest z Monika bo sie szczygalmn i farnowalam u niej przez jakeis pol roku, i dala mi do siebie namiar bo mowila ze zaklada wlasny lokal na ruczaju, ale uznalam ze neistety to juz zadaleko bym do niej jezdzila...moge poszukac czy mam jescze kartke z nr telefonu...juz sparwdzilam kartki z telefonem do niej nie mam , ale ja mam mainie gubienai karteczek wiec pamietalm z eodrazu jak wyszlam z salonu to wklepalam nr do komorki i sparwzdilam mam go wiec jak cos to odezwij sie na privie to podoam nr
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:04   #554
matilde27
Przyczajenie
 
Avatar matilde27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Framesi - Kraków

Korzystam z usług pracującego tam Karola. Od lat chyba 9. Najpierw przyjował w Laurencie na Długiej, od 2 lat właśnie we Framesi. Z czystym sumieniem mogę polecić. Jego koloryzcja to majstersztyk, tak samo jak fryzurki. Lekkie, z polotem, świetnie się układają, przy odrastaniu nie tracą formy. Poza tym, to świetny facet, więc czas upływa szybko, przyjemnie i co najważniejsze - są zniewalające efektyJedyny minus - ceny. Za balejage i ścięcie końcówek ostatnio zapłaciłam 320zł.
matilde27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:07   #555
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

wiem, że to o dobrych fryzjerach, ale napiszę, do kogo nie warto
co do Neo i pani Zuzanny (obecnie z wybitnie asymetryczną fryzurą) to nie polecam. obcinała mnie i moją mamę i nie dość, że fryzury wyszły mocno podobne do siebie (a mamy inne twarze, kolory i grubości włosów) to jeszcze absolutnie spaprała mi grzywkę - wcześniej obcinałam sama i miałam dość długą na bok, na połowie czoła mniej więcej. wyglądało nieźle. wyszłam z grzywką podobną, ale przechodzącą od bardzo krótkiej do prawie takiej jak miałam. pomysł ok, tylko bardzo krótkie wyglądało jak wygryzione i miało może 2 cm - zapuszczało się długo i fatalnie. i nie nadawało się do zapuszczania, poza tym że psuło twarz, robiąc ją jakąś taką kanciastą. Do tego jeszcze dorzućmy obcięcie, które podnosi lekko włosy z tyłu głowy, co mi wcale nie pasuje do twarzy. i też się długo zapuszczało, a włosy (obecnie do 1/3 pleców) dopiero od prawie pół roku po obcięciu mogę wiązać normalnie w kucyk, czy cokolwiek, bo na całej długości były wycieniowane (jak chciałam) ale (nie jak chciałam) do bardzo krótkich pasemek, mających nawet tylko połowę długości reszty włosów. rzeczywiście fryzura niezła, ale włosy do ramion to czasem przeszkadzają i warto by je spiąć ale o tym pani nie pomyślała.
mama była pierwszy raz zadowolona, ale za drugim dostała efekt zupełnie przeciwny od oczekiwanego, więc chyba pani musi się jeszcze trochę pouczyć obcinania włosów.
choć generalnie neo wygląda profesjonalnie i myślę że inne panie strzygą lepiej. Tata strzyże się w Illusion na Dietla i poleca, ale jedynie mama się wybiera. jak pójdzie wreszcie, to będę miała jakieś szczegóły, żeby polecić lub nie.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:06   #556
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Kiedys w Plzaie był Frank Prevost i bosska pani Gosia. czy ktoś wie, gdzie sie teraz przenieśli? Albo czy Maniewski jest OK? Strasznie cierpię, bo nie wiem gdzie pójść
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:41   #557
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

i jak maniewski?
cenowo i efektowo? bo ja sie zastanawiam i nie wiem, co robić?
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:06   #558
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Hej
dotarłas do maniewskiego?
bo ja się cały czas waham i szukam fryzjera, który będzie wiedział, co robi
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:08   #559
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dzięki za wiadomość!!
To trzymam kciuki za mamę i jej włosy i czekam na jakies wiadomości po
pozdrawiam
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 12:15   #560
basia2837
Raczkowanie
 
Avatar basia2837
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 91
GG do basia2837
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Ja moge powiedzieć co jest na Chmieleńcu: Inspiracje - panie fryzjerki są troche zakręcone - ale pozytywnie, byłam kilka razy i awet byłam zadowolona-ceny za ściecie,modelowanie i mycie ok40zł, Brygida- nie wiem jak tam ścinają,ale ponoć jest ciut tańszy.. no i mamy jeszcze Trendy..tam też nie bylam
__________________
Tralalalala..
basia2837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:17   #561
basia2837
Raczkowanie
 
Avatar basia2837
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 91
GG do basia2837
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Dziewczyny a co z Maniewskim?? Napiszcie coś o cenach itp, bo na tej stronie to nie za wiele pisze..
__________________
Tralalalala..
basia2837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 15:57   #562
kaska800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja mam takie pytanie
ktoraa agnieszka z salonu freestyle jest lepsza? wlasnie sie zapisalam do agnieszki jaśko ale nie wiem czy to dorby wybor
chce zmienic kolor wlosow z blondu na braz i podciac wloski a chodzi mi glownie o fachowa porade
kaska800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:17   #563
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja smigam do mojej pani madzi
na moim cudnym osiedlu i zawsze jestem zadowolona i wszyscy ktorym polecialm tez
ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:26   #564
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Cytat:
Napisane przez JudkaN Pokaż wiadomość
Dwa dni temu wróciłam od wspomnianego już wcześniej p.Klaudiusza- fyzjera/stylisty. Nie zawiodłam się ani trochę! Szczerze go polecam, bo daje fachowe porady, jest kreatywny i... do tego przesympatyczny! Tel.: 012 431 07 70. Szczerze polecam - Judyta.
dziewczyny plizzz gdzie obecnie pracuje Klaudiusz?
chcę się do niego wybrać tylko nie wiem gdzie go odnaleźć
aha i ile kosztuje u niego strzyżenie+farbowanie?
pozdrawiam
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 09:57   #565
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Callena chodziłam do Pani Moniki,ale niestety już tam nie pracuje-wyjechała
Tak więc sama jestem w trakcie poszukiwania dobrego fryzjera
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 12:49   #566
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Callena chodziłam do Pani Moniki,ale niestety już tam nie pracuje-wyjechała
Tak więc sama jestem w trakcie poszukiwania dobrego fryzjera
Mam namiar na Monike z illusion, a mowia z wyjechala bo widomo ze niepodadza na nia namiaru...dla zainetresownaych psiac na priva, przenisola sie do wlasnego lokalu na ruczaju jetrs on, nierozumiem po co zakladacie nowy watek skoro wystczy 4posty w dol zjechac i jest kilkanascie stron o fryzjerachw krakowie a na pzredostatniej www to nawet pisalam penwij dziewczynie ze mam namiar na Monike z ILLUSION,
Ja mam jedno pytanie jakie ceny sa u n MANIEWSKIEGO, bo na www jest tylko adres!
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:54   #567
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Cytat:
Napisane przez Ila Pokaż wiadomość
a znacie kogoś w okolicach os. Ruczaj, Chmieleniec czy Klin?
Polecam stylownie na ul. Miłkowskiego, a zwłaszcza Klaudiusza - on to dopiero robi cudeńka z włosami!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:56   #568
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
dziewczyny plizzz gdzie obecnie pracuje Klaudiusz?
chcę się do niego wybrać tylko nie wiem gdzie go odnaleźć
aha i ile kosztuje u niego strzyżenie+farbowanie?
pozdrawiam
w Stylowni na ul. Miłkowskiego! (Ruczaj)
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:00   #569
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
Witam
Poszukuję dobrego fryzjera stylisty a najwazniejsze to kolorysty bo baaardzo potrzebuje całkowitej zmiany
W kilku wątkach zachwalałyście Klaudiusza, myślę o tym aby się do niego wybrać, ale nie jestem pewna gdzie on teraz pracuje bo po prześledzeniu watków mogę tylko wywnioskować, że kilka razy zmieniał miejsce pracy.plizzz podajcie aktualne namiary na niego.
Aha i jeszcze prosze o przyblizone ceny-planuję poradę i w jej wyniku strzyżenie i farbowanie i chcę wiedzieć ile mnie ta przyjemność będzie kosztować

Ewentualnie jeśli ktoś zna innego specjalistę, chętnie takiego, na którego nie trzeba wydawać majątku, będę wdzięczna za podanie namiarów.

Pozdrawiam
pracuje teraz w Stylowni na ul. Miłkowskiego, na Ruczaju, strzyżenie chyba od 80 zł, rewelacyjnie koloryzuje, uwaga - nie robi blondów niszczą włosy!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:32   #570
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kaska800 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie
ktoraa agnieszka z salonu freestyle jest lepsza? wlasnie sie zapisalam do agnieszki jaśko ale nie wiem czy to dorby wybor
chce zmienic kolor wlosow z blondu na braz i podciac wloski a chodzi mi glownie o fachowa porade
Nie wiem która lepsza, ale ja chodzę do p. Agnieszki Jaśko. Obcinała mnie, moja kumpele i kuzynkę i wszystkie mamy bardzo podobne fryzury: naturalne bez wymysłów z grzywkami, ale mnie się akurat podoba, bo mi taka fryzurka pasuje
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.