kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 12:21   #601
MartaKokarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Zabiegi z użyciem botoksu czy kwasu hialuronowego są małoinwazyjne (tak się je fachowo określa) i skuteczniejsze od tych, o których pisze moja przedmówczyni. Kosztują w zasadzie tyle samo, ale weźmy pod uwagę, że nieinwazyjne nie przynoszą od razu efektów, tylko po serii kilku zabiegów. Moim zdaniem bardziej opłaca się korzystanie z kwasu/botoksu - mniej płacę, zyskuję więcej. Bezpieczeństwo mam zagwarantowane, ponieważ korzystam z dobrego Gabinetu, zabiegi wykonuje lekarz, a wszystkie substancje są opisane na stronie. Czego chcieć więcej?
MartaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 09:03   #602
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez lajfentuzjast Pokaż wiadomość
Póki nie muszę to nie chcę sobie wstrzykiwać żadnych wypełniaczy, czy botoxu. Są zabiegi z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej, które są lepsze.
Zabiegami Accent Your Body można zrewitalizować skórę i napiąć ją przez stymulację kolagenu i elastyny.
hmm, a co to wnosi do tego tematu
Chyba jakaś reklama
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:21   #603
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez MartaKokarda Pokaż wiadomość
Zabiegi z użyciem botoksu czy kwasu hialuronowego są małoinwazyjne (tak się je fachowo określa) i skuteczniejsze od tych, o których pisze moja przedmówczyni. Kosztują w zasadzie tyle samo, ale weźmy pod uwagę, że nieinwazyjne nie przynoszą od razu efektów, tylko po serii kilku zabiegów. Moim zdaniem bardziej opłaca się korzystanie z kwasu/botoksu - mniej płacę, zyskuję więcej. Bezpieczeństwo mam zagwarantowane, ponieważ korzystam z dobrego Gabinetu, zabiegi wykonuje lekarz, a wszystkie substancje są opisane na stronie. Czego chcieć więcej?
No można się z tym zgodzić Ja jestem po zabiegach i jakoś nie odniosłam uszczerbku na wyglądzie a wręcz zyskałam Efekty powoli widoczne, ale też na tym mi zależało, żeby zmiany nie były jakieś gwałtowne. Chwalić się wśród znajomych swoją decyzją jakoś szczególnie nie zamierzam bo teksty : Jak ty odmłodniałaś Są naprawdę przyjemne.
__________________
20.01 rozpoczęłam terapię Sculptrą
28.03 wizyta kontrolna. Widać już efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 14:06   #604
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
hmm, a co to wnosi do tego tematu
Chyba jakaś reklama
Bynajmniej. Piszę o zabiegach, które mogą być alternatywą do botoxu i kwasu hialuronowego.

Cytat:
Napisane przez MartaKokarda Pokaż wiadomość
Zabiegi z użyciem botoksu czy kwasu hialuronowego są małoinwazyjne (tak się je fachowo określa) i skuteczniejsze od tych, o których pisze moja przedmówczyni. Kosztują w zasadzie tyle samo, ale weźmy pod uwagę, że nieinwazyjne nie przynoszą od razu efektów, tylko po serii kilku zabiegów. Moim zdaniem bardziej opłaca się korzystanie z kwasu/botoksu - mniej płacę, zyskuję więcej. Bezpieczeństwo mam zagwarantowane, ponieważ korzystam z dobrego Gabinetu, zabiegi wykonuje lekarz, a wszystkie substancje są opisane na stronie. Czego chcieć więcej?
Zgadza się Ja jednak po prostu nie jestem przekonana do wstrzykiwania czegokolwiek igłą. Dlatego wybrałabym zabieg laserem
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:20   #605
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

lajf... to tak jak Niemcy U nich królują lasery.... ale laserem nie wypełnisz bruzdy
ja przy okazji powtórki ust chcę też bruzdy wypełnić za jednym zamachem. Koleżanka wypełniała z pięknym efektem. Usta robiłam preparatem StylAge w ramach tego projektu Pierwsze Usta, a teraz chciałabym tym samym ostrzyknąć zwłaszcza prawą bruzdę - bo jakoś tak to asymetrycznie u mnie jest. A u was? też tak macie?
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 12:45   #606
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

To prawda, bruzdy nie wypełnisz, ale możesz ją nieco wygładzić przez co ta bruzda się zmniejsza
Nie wiedziałam, że Niemcy to tacy entuzjaści laserów. Całe życie się człowiek uczy
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:57   #607
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Zastanawiam się nad wypełnieniem kurzych łapek, na prawdę efekt później jest taki korzystny?
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 22:13   #608
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez morela22 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad wypełnieniem kurzych łapek, na prawdę efekt później jest taki korzystny?
Hmmm, a kurze łapki się wypełnia??? Z tego co kojarzę to traktuje się je toksyną botulinową, a nie wypełniaczem
__________________
20.01 rozpoczęłam terapię Sculptrą
28.03 wizyta kontrolna. Widać już efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:04   #609
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny spotkałyście się z jakimś zabiegiem wypełniającym, zmniejszającym tego typu zmarszczki mimiczne? Nie pomaga na nie ani odżywianie ani nawilżanie skóry, bo wynikają one z budowy twarz/okolicy oka i zdarza się, że nawet kilkuletnie dzieci je mają... Ale da się coś z nimi zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmarszczki_oczy.jpg (14,9 KB, 147 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 09:32   #610
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

No ale gdzie te zmarszczki?? O które mimiczne zmarszczki chodzi?
__________________
20.01 rozpoczęłam terapię Sculptrą
28.03 wizyta kontrolna. Widać już efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 19:54   #611
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

To co widać pod okiem, ten sam typ zmarszcezek miała/ma Doda na przykład.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 19:12   #612
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam,
Moze ktoś mi poradzi. Miałam pierwszy raz robiony zabieg wypełniania zmarszczek (nosowo-wargowych, Stylage M) . Po zabiegu jestem 1,5 tygodnia i po jednej ze stron zostało mi takie opuchnięcie, bruzda, tak jakby ten kwas nie mógł się robrze rozłożyć i zalega w jednym miejscu. Pani na kontroli 5 dni temu powiedziała to się jeszcze uwodni ale ja nie widzę żadnej rożnicy (dodam ze po drugiej stronie też miała taką grudkę ale zniknęła). Zdjęcie robione telefonem a widać raczej o czym piszę.

Moje pytanie brzmi czy to się tak faktycznie może długo wchłaniac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0734.jpg (49,5 KB, 201 załadowań)
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 09:15   #613
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To co widać pod okiem, ten sam typ zmarszcezek miała/ma Doda na przykład.
Z tego co kojarzę to tam nie podaje się kwasu hialuronowego, ale pewna nie jestem Jedyne chyba co lekarz może zaproponować to jakaś mezoterapia pewnie, ale ja bym poszła na wizytę konsultacyjną do dobrego lekarza
__________________
20.01 rozpoczęłam terapię Sculptrą
28.03 wizyta kontrolna. Widać już efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:17   #614
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez miraabelka Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to tam nie podaje się kwasu hialuronowego, ale pewna nie jestem Jedyne chyba co lekarz może zaproponować to jakaś mezoterapia pewnie, ale ja bym poszła na wizytę konsultacyjną do dobrego lekarza
No właśnie tak jak piszesz, kwas hialuronowy to podają tylko niżej, w dolinę łez Miałam robioną mezoterapię kilkakrotnie i owszem, poprawa jakości skóry jest jak najbardziej zauważalna, ale niestety zmarszczki te nie znikają, bo to kwestia układu twarzy, nawet dzieci je miewają. A niestety z wiekiem strasznie postarza to twarz, dlatego piszę i pytam o pomysły
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 12:17   #615
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Villemo... wróć do lekarki, to jej job to naprawić!! A jak ona nie pomoże to idź do innego lekarza! Gdzie robiłaś ten zabieg? We Wrocławiu, to podobno najlepszy jest DermaPlus czy Puls. Ja miałam usta StylAgem robione i jestem bardzo zadowolona, nic mi się nie działo i mogę tylko pozytywnie się wypowiedzieć, więc czemu Ty nie miałabyś być również zadowolona? Koniecznie pokaż się jeszcze raz lekarzowi.

A co do tych zmarszczek pod okiem hihi A fale radiowe? Aluma albo Thermage... robi się to bardzo blisko oczu, może i tu by pomogło. Co lekarz powiedział? Kiedyś na tym forum znalazłam info, że laski miały tak blisko pod okiem toksynę podaną. Strasznie się zżymałam, że to nie peofsejonalne itd, ale potem dopytałam lekarza i powiedział, że czasem bardzo niewielkie dawki sie podaje. Tylko, że tak czy siak starczy to nawet jak coś na pół roku, nie więcej
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 12:29   #616
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
A co do tych zmarszczek pod okiem hihi A fale radiowe? Aluma albo Thermage... robi się to bardzo blisko oczu, może i tu by pomogło. Co lekarz powiedział? Kiedyś na tym forum znalazłam info, że laski miały tak blisko pod okiem toksynę podaną. Strasznie się zżymałam, że to nie peofsejonalne itd, ale potem dopytałam lekarza i powiedział, że czasem bardzo niewielkie dawki sie podaje. Tylko, że tak czy siak starczy to nawet jak coś na pół roku, nie więcej
Lekarka mi właśnie mówiła, że niektórzy podają tam odrobinę botoksu, ale efekt zależy znowu... od układu oka - jedni będą mieli efekt idealny, ale jest ryzyko, u osób, które mają skłonność do tzw. worków pod oczami, że to się jeszcze pogłębi.

Wiesz, wypełniam, sobie usta, robię bruzdy, wypełniam dolinę łez i to też efektu wiecznego nie daje, więc powtarzanie botoksu to ewentualne 6 miesięcy mnie wcale nie przeraża, szczególnie, że jest względnie niedroga zabawa.

Za kilka dni idę na kwas, to zapytam przy okazji o te fale radiowe, o których piszesz, dziękuję Ci serdecznie za sugestię
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 12:32   #617
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

A skąd jesteś?
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 12:35   #618
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

To wolę niepublicznie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:41   #619
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Fale radiowe mówicie No ja też pierwsze słyszę ale może coś się o tym dowiem bo mnie zaciekawiłaś Jako zadowolona pacjentka po zabiegach łykam teraz wiedzę na temat takich zabiegów jak gąbka
__________________
20.01 rozpoczęłam terapię Sculptrą
28.03 wizyta kontrolna. Widać już efekty
8.05 Sculptra na ramiona

miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 21:26   #620
EFly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hej czy może mogłybyście polecić mi jakiś sprawdzony gabinet w KIELCACH gdzie można wypełnić zmarszczki?

Edytowane przez EFly
Czas edycji: 2012-09-29 o 21:27
EFly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 14:30   #621
magdaarmieri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

czesc stosuje kwas od dsawna juz pare razy usta zmarszczki jest super nie wiem jak w stolycy ale w krakowie robią prawie wszedzie koszt 1200 jaki to juz lekarz ocenia indywidualnie
magdaarmieri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:48   #622
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

który kwas według was najdłużej trzyma, chcę trochę powiększyć policzki, bruzdy robiłam princess voluma i po 6 miesiącach trochę już znika, chciałabym mieć trochę dłuższy efekt
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:18   #623
Monika1987rok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam serdecznie czy ktos z Was mi pomoze?potrzebuje kupic surgiderm xp24 lub 30 nie wiem gdzie go kupic I jaka jest jego cena prosze pomozcie,bede bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz
Monika1987rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 17:01   #624
jankeska_40
Przyczajenie
 
Avatar jankeska_40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 4
Post Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Podziel się wrażeniami
dwukrotnie miałam wypełniane doliny łez kwasem hialuronowym. Za pierwszym razem efekt był w miarę ale było się do czego doczepić natomiast drugi raz był koszmarem - zamiast doliny zrobił mi się "worek"pod okiem ( na szczęście po około miesiącu znów mam doły ) . Przy widocznych, głębokich zmarszczkach czy dołach nie jest to rewelacyjna i skuteczna metoda ,ponieważ efekty są mierne. Dodatkowo kurze łapki były ostrzyknięte botoksem. Teraz planuję wygładzić zmarszczki pod oczami laserem CO2 ale troszkę jeszcze się boję , ponieważ mam tak wrażliwą skórę wokół oczu ,że boję się blizn i zaczerwienień. Czy któraś może miała taki zabieg ?? jeśli tak to proszę o info
__________________
bo piękno jest w nas.........
jankeska_40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:52   #625
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jankesko, napisz proszę, jak długo utrzymywał się efekt wypełnienia doliny łez? Właśnie przymierzam się do tego (tzn zbieram kasę), myślałam że pozbędę się wreszcie wyglądu "zapłakanej wdowy", a ty mówisz, że to nie jest dobra metoda... Chyba się załamię, już prawie widziałam drugą młodość u siebie...
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:39   #626
katia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witajcie dziewczyny,
od 2 lat wypełniam bruzdy nosowo-wargowe, nie są to zmarszczki, ale taką mam mimike twarzy-bardzo mocno zarysowane kości policzkowe, przez co bruzdy były bardzo widoczne. Chodzę regularnie co 6 m-cy, nie dlatego, że kwas puszcza, ale jak juz widzę, że delikatnie się pojawia bruzda to wolę iść, lekarka twierdzi, że najlepiej nie dopuścić do całkowitego wyjścia kwasu. Do tej pory 3-krotnie miałam juvederm, ale tym razem wpuściła mi restylane, twierdząc, że ampułka ma teraz 1,25ml (jesli dobrze zrozumiałam), czy słyszałyście o tym preparacie?. Podobno tak jak juvederm zawiera w sobie znieczulenie, chociaż dla mnie to zawsze jest nieprzyjemne, mimo emli 40 min wcześniej, mam uczucię, jakby wpychała mi coś pod skórę, później do dwóch dni, jak dotykam palcem bruzd mam takie sztywne zgrubienia... i jakiś mały siniak zawsze mi wychodzi.
katia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:00   #627
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a ja mogę prosić o ten artykuł?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 07:13   #628
Monika1987rok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja tez poprosze o ten link z gory dziekuje I pozdrawiam
Monika1987rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 16:53   #629
magdaarmieri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Angry Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Czyżby nikt nie wypełniał sobie zmarszczek kwasem hialuronowym..?
Wypełniałam 2 razy ale wczoraj sie nacielam kupilaw w groupon za 199 i jakas smetna kosmetyczka powiedziala mi ze w moim przypadku to trzeba by z 9 razy i ze to bez sensu kretynka jakas jak wypelnialam za 1200 to bylo ok i zadowolona bylam ale wtedy lekarz mi to robil a DERMEDIK krakow ODRADZAMMMMMMMM
magdaarmieri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:51   #630
katia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez magdaarmieri Pokaż wiadomość
Wypełniałam 2 razy ale wczoraj sie nacielam kupilaw w groupon za 199 i jakas smetna kosmetyczka powiedziala mi ze w moim przypadku to trzeba by z 9 razy i ze to bez sensu kretynka jakas jak wypelnialam za 1200 to bylo ok i zadowolona bylam ale wtedy lekarz mi to robil a DERMEDIK krakow ODRADZAMMMMMMMM
Jesteś odważna kupując taki grupon. Myślę, że sama ampułka kwasu kosztuje więcej. Mi wypełnia kwasem bruzdy nosowo wargowe chirurg dziesięcy (dodatkowe zajęcie). Za pierwszym razem płaciłam 1000 zł za ampułkę juvederm, wystarczyło, po kolejnych 6 m-c kolejna ampułka (mimo, że kwas jeszcze nie puścił) i juz było idealnie, płaciłam 800 zł. Kolejne 2 razy w odstępach 6 m-cy chociaz mogłabym więcej wytrzymać płaciłam po 600 zł (jako stały klient i dlatego, że chodzę z kolezanką, więc w ciągu godziny załatwia nas obie), powiedział, że to najnizsza cena i taniej nie będzie. Mi odpowiada, więc się nie targuje i nie szukam gdzie indziej, bo babka zna bardzo dobrze budowę kostno mięsniową i ostatnim razem nie wskrzykiwała mi kwasu bezpośrednio w bruzdy, bo ich prawie nie ma, tylko jakby w poliki, żeby te bruzdy były cały czas napięte. Efekt super, parę małych siniaczków, ale po 3 dniach ani śladu. Zakładając, że sam grupon pobiera ok. 40% od sprzedanego kuponu, to ampułka kwasu musiałaby kosztować ok. 100 zł, nie wierzę w to. I, że miałabyś przyjść 9 razy!!! to naprawdę jakaś kretynka-naciagaczka, która nie ma pojęcia o wypełnianiu zmarszczek kwasem. Myślę, nad nawilżeniem i lekkim powiększeniem górnej wargi, lekarz powiedział, że trochę inny preparat, ale ampułka spokojnie wystarczy. Z gruponem niestety trzeba uważać.
katia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.