Laminowanie włosów żelatyną - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 21:07   #691
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Znam osobe ktora ma alergie na oliwke dla dzieci i wszystkie pochodne jak i na aloes, miete i takie tam.. i wez tu teraz zmyj wosk po depilacji :banghead:

wyslane z fonika L5
pastę cukrową do depilacji można zmyć zwykłą wodą
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 21:12   #692
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pastę cukrową do depilacji można zmyć zwykłą wodą
To ja wiem.. ale jak w salonie nie ma pasty a jest wosk to ja nic nie poradze

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:48   #693
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Znam osobe ktora ma alergie na oliwke dla dzieci i wszystkie pochodne jak i na aloes, miete i takie tam.. i wez tu teraz zmyj wosk po depilacji :banghead:

wyslane z fonika L5
Olenko, miałam na myśli uczulenie na farby do włosów, co do alergii na różne inne produkty to nie śmiem się wypowiadać bo to "buuuu....", tzw. "temat rzeka" i przy okazji "kij w mrowisko"
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 23:05   #694
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
Olenko, miałam na myśli uczulenie na farby do włosów, co do alergii na różne inne produkty to nie śmiem się wypowiadać bo to "buuuu....", tzw. "temat rzeka" i przy okazji "kij w mrowisko"
Ja wiem ze chodzilo ci o uczulenie na farbe.. ale to byla tylko taka refleksja na temat uczulenia

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:28   #695
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Ja wiem ze chodzilo ci o uczulenie na farbe.. ale to byla tylko taka refleksja na temat uczulenia

wyslane z fonika L5


to nie o tym wątek i nie chcę "śmiecić" , ale nawiasem mówiąc, ja tez jestem uczulona na tyle rzeczy, że ho ho ho
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 02:34   #696
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Właśnie dzisiaj zrobiłam swoje pierwsze laminowanie włosów... Użyłam łyżki żelatyny na ok. 5 łyżek gorącej wody, do tego dodałam łyżkę maski Tresemme Keratin Smooth. Włosy są fajne, chociaż bez efektu "łał", może dlatego, że ogólnie są zdrowe, więc ogromnej różnicy nie zobaczyłam. Są gładkie, błyszczące, trochę jakby sztywniejsze. Aha, i co ważne - laminowanie pomogło ujarzmić mi pierze nad czołem (skutek odpalania papierosa nad płomieniem z kuchenki ). I włosy wydają się grubsze!
Także minusów nie ma, same plusy. Laminujcie dziewczyny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-14_02.00.35[1].jpg (90,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-14_02.06.40[1].jpg (67,7 KB, 84 załadowań)
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 09:29   #697
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Witam.
Ja też jestem po moim pierwszym laminowaniu, ale chyba coś poszło nie tak, bo mam włosy w ciut w gorszym stanie. Są sztywne i plączą mi się końcówki, metoda chyba nie dla mnie.
Zmieszałam łyżkę żelatyny z trzeba łyżkami wody, do tego pół łyżki odżywki Nivea Long Repair. Wyszła taka gęsta maska, nałożyłam na umyte włosy, odrobinę podsuszyłam, nałożyłam foliowy czepek i ciepły ręcznik, trzymałam niecałą godzinę. Po odwinięciu, włosy dalej były jak po nałożeniu, prawie w ogóle nie zesztywniały, myślałam, że zrobi się skorupa. Ale być może ciepło na to nie pozwoliło. Spłukałam wodą, nie potrzebowałam użycia szamponu, spłukało się jak zwyczajną odżywkę.
Ja mam ogólnie włosy w dobrej kondycji, naturalnie proste, ale liczyłam na wygładzenie, ponieważ po porodzie straciłam mnóstwo włosów i mam teraz odrosty, które sterczą (widoczne na zdjęciu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-2.jpg (86,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020051.jpg (108,0 KB, 80 załadowań)
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 16:08   #698
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Witam.
Ja też jestem po moim pierwszym laminowaniu, ale chyba coś poszło nie tak, bo mam włosy w ciut w gorszym stanie. Są sztywne i plączą mi się końcówki, metoda chyba nie dla mnie.
Zmieszałam łyżkę żelatyny z trzeba łyżkami wody, do tego pół łyżki odżywki Nivea Long Repair. Wyszła taka gęsta maska, nałożyłam na umyte włosy, odrobinę podsuszyłam, nałożyłam foliowy czepek i ciepły ręcznik, trzymałam niecałą godzinę. Po odwinięciu, włosy dalej były jak po nałożeniu, prawie w ogóle nie zesztywniały, myślałam, że zrobi się skorupa. Ale być może ciepło na to nie pozwoliło. Spłukałam wodą, nie potrzebowałam użycia szamponu, spłukało się jak zwyczajną odżywkę.
Ja mam ogólnie włosy w dobrej kondycji, naturalnie proste, ale liczyłam na wygładzenie, ponieważ po porodzie straciłam mnóstwo włosów i mam teraz odrosty, które sterczą (widoczne na zdjęciu).
to moze spróbuj metode z myciem?
swoja droga masz piękne włosy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:37   #699
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Witam.
Ja też jestem po moim pierwszym laminowaniu, ale chyba coś poszło nie tak, bo mam włosy w ciut w gorszym stanie. Są sztywne i plączą mi się końcówki, metoda chyba nie dla mnie.
Zmieszałam łyżkę żelatyny z trzeba łyżkami wody, do tego pół łyżki odżywki Nivea Long Repair. Wyszła taka gęsta maska, nałożyłam na umyte włosy, odrobinę podsuszyłam, nałożyłam foliowy czepek i ciepły ręcznik, trzymałam niecałą godzinę. Po odwinięciu, włosy dalej były jak po nałożeniu, prawie w ogóle nie zesztywniały, myślałam, że zrobi się skorupa. Ale być może ciepło na to nie pozwoliło. Spłukałam wodą, nie potrzebowałam użycia szamponu, spłukało się jak zwyczajną odżywkę.
Ja mam ogólnie włosy w dobrej kondycji, naturalnie proste, ale liczyłam na wygładzenie, ponieważ po porodzie straciłam mnóstwo włosów i mam teraz odrosty, które sterczą (widoczne na zdjęciu).
Bo nie wszystkim pasuje, to tak jak olej kokosowy

Mnie laminowanie też nie pasuje, a próbowałam na różne sposoby.
Skoro ci nie pasuje, nie rób nic na siłę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 07:25   #700
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

karmazynka99
kaguya spróbuje jeszcze raz, ale chyba to nie dla mnie.
Po umyciu są takie jak zawsze. No nic muszę poszukać jakiegoś innego sposobu, żeby odżyły. Dopiero zaczęłam się interesować jak można poprawić wygląd włosów, więc wszystko przede mną. Prawdę mówiąc jakoś nigdy nic z nimi nie robiłam, czasem tylko farbuje, ale i tak na kolor zbliżony do naturalnego.

Edytowane przez Imola
Czas edycji: 2013-03-27 o 07:27
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 12:12   #701
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
kaguya spróbuje jeszcze raz, ale chyba to nie dla mnie.
Po umyciu są takie jak zawsze. No nic muszę poszukać jakiegoś innego sposobu, żeby odżyły. Dopiero zaczęłam się interesować jak można poprawić wygląd włosów, więc wszystko przede mną. Prawdę mówiąc jakoś nigdy nic z nimi nie robiłam, czasem tylko farbuje, ale i tak na kolor zbliżony do naturalnego.
Hej, ja bardzo żałuję, że żelatyna mi nie pasuje. Tak samo prawie wszystkie proteiny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 09:25   #702
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Normalnie nie ogarniam tych wszystkich metod Przydałaby się jakaś włosomaniaczka w okolicy, która by mnie zdiagnozowała Nie zaśmiecam wątku, życzę pomyślnego laminowania.
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 15:18   #703
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Jak zawsze jestem spóźniona z nowościami Zamierzam spróbować tylko drugą metodę http://kascysko.blogspot.com/2012/08...w-inaczej.html
Po nałożeniu żelatyny i wysuszeniu włosów, myję normalnie szamponem, nakładam odżywkę wszystko zmywam i suszę naturalnie lub suszarką, tak? Wolę upewnić się.

Czy może do tej metody dodać zwykły olej kokosowy lub maska Kallos mleczna ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 18:47   #704
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jak zawsze jestem spóźniona z nowościami Zamierzam spróbować tylko drugą metodę http://kascysko.blogspot.com/2012/08...w-inaczej.html
Po nałożeniu żelatyny i wysuszeniu włosów, myję normalnie szamponem, nakładam odżywkę wszystko zmywam i suszę naturalnie lub suszarką, tak? Wolę upewnić się.

Czy może do tej metody dodać zwykły olej kokosowy lub maska Kallos mleczna ?
Już chyba wspominałam, ale dla mnie najlepiej wychodzi z Kallosem mlecznym własnie
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 20:06   #705
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Zrobiłam Jestem zadowolona z efektu.
Tylko miałam problem z wysuszeniem włosów ale oprócz tego zostawiłam na 20 min w ręczniku.
Włosy lśniące i prościutkie
Tylko jak zauważam moje kudełki średnio przepadają za proteinami ( nie znoszą miodu, mleka - chociaż Kallos sprawowała się dobrze) i pomyślałam, że warto czymś dodatkowo nawilżyć- mam serum z wax'a A+E...co jeszcze może być? Może kilka kropelek oleju ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 20:26   #706
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Zrobiłam Jestem zadowolona z efektu.
Tylko miałam problem z wysuszeniem włosów ale oprócz tego zostawiłam na 20 min w ręczniku.
Włosy lśniące i prościutkie
Tylko jak zauważam moje kudełki średnio przepadają za proteinami ( nie znoszą miodu, mleka - chociaż Kallos sprawowała się dobrze) i pomyślałam, że warto czymś dodatkowo nawilżyć- mam serum z wax'a A+E...co jeszcze może być? Może kilka kropelek oleju ?
Polecam ci taki szampon w saszetkach z algami z Celii, u mnie dość nawet zauważyłam nawilżenie no i moje cudo odkrycie: kwas hialuronowy zwykły do odżywki
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:07   #707
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Witam.
Ja też jestem po moim pierwszym laminowaniu, ale chyba coś poszło nie tak, bo mam włosy w ciut w gorszym stanie. Są sztywne i plączą mi się końcówki, metoda chyba nie dla mnie.
Zmieszałam łyżkę żelatyny z trzeba łyżkami wody, do tego pół łyżki odżywki Nivea Long Repair. Wyszła taka gęsta maska, nałożyłam na umyte włosy, odrobinę podsuszyłam, nałożyłam foliowy czepek i ciepły ręcznik, trzymałam niecałą godzinę. Po odwinięciu, włosy dalej były jak po nałożeniu, prawie w ogóle nie zesztywniały, myślałam, że zrobi się skorupa. Ale być może ciepło na to nie pozwoliło. Spłukałam wodą, nie potrzebowałam użycia szamponu, spłukało się jak zwyczajną odżywkę.
Ja mam ogólnie włosy w dobrej kondycji, naturalnie proste, ale liczyłam na wygładzenie, ponieważ po porodzie straciłam mnóstwo włosów i mam teraz odrosty, które sterczą (widoczne na zdjęciu).
Long Repair sama w sobie ma proteiny (całkiem sporo), a poza tym sama żelatyna to mogło być dla Ciebie za dużo protein na raz. Sztywność może wskazywać na lekkie przeproteinowanie. Gdybyś miała jeszcze jakieś chęci na eksperymenty, to spróbuj z inną odżywką i mniejszą ilością żelatyny

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ada1600 Pokaż wiadomość
Właśnie pierwszy raz spróbowałam i co ? Jedyny efekt- jeszcze nigdy nie miałam takiego siana na głowie ;D Poza tym zero jakichkolwiek efektów, nic. Ze złości aż musiałam zjeść pół czekolady.
Koncertowe przeproteinowanie - Twoje włosy albo nie lubią się z proteinami, albo dostały ich za dużo na raz - możesz śmiało zmniejszyć ilość żelatyny, jeśli chciałabyś jeszcze kiedyś kombinować.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:09   #708
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Hej dziewczyny! Jutro przymierzam się do laminowania włosów i mam pytanie. Skoro laminowanie to zabieg proteinowy, to myślicie, że laminowanie żelatyną + żółtko + majonez to byłoby zbyt wiele?
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:52   #709
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez katiedee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jutro przymierzam się do laminowania włosów i mam pytanie. Skoro laminowanie to zabieg proteinowy, to myślicie, że laminowanie żelatyną + żółtko + majonez to byłoby zbyt wiele?
Bleee, a po co majonez, skoro składa się on z żółtka i oleju i chemii ewentualnie? Może spróbuj z samym żółtkiem, ew z odrobiną oliwy A czy to za dużo to zależy, moje na przykład włosy są niepodatne na przeoproteinowanie, czyli proteiny mi służą
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 11:47   #710
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Bleee, a po co majonez, skoro składa się on z żółtka i oleju i chemii ewentualnie? Może spróbuj z samym żółtkiem, ew z odrobiną oliwy A czy to za dużo to zależy, moje na przykład włosy są niepodatne na przeoproteinowanie, czyli proteiny mi służą
No, bo słyszałam wiele opinii na temat majonezu Fakt, nie będę cudować, hahaha.
Już zalaminowałam! Na sześć łyżek ciepłej wody dodałam trzy łyżki żelatyny w proszku. Do gluta dodałam dwie łyżki maski Sleek Line z jedwabiem. Efekt super, włosy są dociążone i gładkie
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:20   #711
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Ja laminowalam wczoraj. Efekt- włosy bardziej blyszczace- tylko tyle,ale i tak duzo;-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 21:38   #712
kajcymon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 414
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Laminowałam wczoraj włosy po raz drugi. Za pierwszym razem ok 3 miesiące temu efekt był niesamowity włosy były grubsze i bardziej błyszczące, niestety wczoraj coś nie wyszło nie wiem może to kwestia żelatyny bo sposób i inne składniki były te same. Używałam odżywki Dove z olejkiem arganowym, suszyłam a potem zmywałam zwykłym szamponem rumiankowym. Jednak nie podaje się i może za miesiąc powtórzę zabieg bo efekt za pierwszym razem był naprawdę fajny
__________________
Wymiana
kajcymon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 21:45   #713
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Ja też zalaminowałam. Po raz czwarty sposobem 1 z dodatkiem latte kallos.
Parę miesięcy tego nie robiłam, bo mi się nie chciało i wydawało mi się, że efekt jest minimalny. Jednakże zwracam honor żelatynie, bo zebrałam sto komplementów w pracy i sama jestem mega zadowolona-u mnie z włosów rozwianych, sianowatych robi się pięknie dociążona, gładka, błyszcząca tafla
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 22:56   #714
unleashjoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Ja zaczynam zabawę z laminowaniem jutro i mam pytanie czy zamiast odżywki mogę dodać łyżkę zwykłego oleju lub oleju lnianego?
unleashjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:40   #715
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez unleashjoy Pokaż wiadomość
Ja zaczynam zabawę z laminowaniem jutro i mam pytanie czy zamiast odżywki mogę dodać łyżkę zwykłego oleju lub oleju lnianego?
ciężko to będzie rozprowadzić po włosach , ja dodaję i odżywkę i olej
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:55   #716
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Czy któraś z Was wie, czy po hennowaniu można laminować włosy? Mam w planach nałożyć jutro hennę, a w poniedziałek chciałabym zrobić laminowanie.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2013-05-31 o 20:11 Powód: literówka
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:04   #717
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wie, czy po hennowaniu można laminować włosy? Mam w planach nałożyć jutro hennę, a w poniedziałek chciałaby, zrobić laminowanie.
można , robiłam sobie i siostrze i wszystko ok
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:10   #718
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
można , robiłam sobie i siostrze i wszystko ok
Dziękuję
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:25   #719
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Laminuję i ja, mam nadzieję, że wyjdzie, bo nieco zmieniłam przepis. Dałam nieco ponad 2 łyżki żelatyny 7 łyżek gorącej wody, niecałą łyżkę oleju i łyżkę kallos placenta. Wszystko w czepek i owinęłam ręcznikiem
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:22   #720
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Laminuję i ja, mam nadzieję, że wyjdzie, bo nieco zmieniłam przepis. Dałam nieco ponad 2 łyżki żelatyny 7 łyżek gorącej wody, niecałą łyżkę oleju i łyżkę kallos placenta. Wszystko w czepek i owinęłam ręcznikiem
ja robię podobnie tylko dodaję jeszcze trochę octu jabłkowego i wychodzi super
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-30 12:09:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.