kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 15:32   #691
masmazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziękuję za informację. W najbliższym czasie udam się do Centrum
masmazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:40   #692
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Zakładam wątek na temat wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, bo sama do takiego zabiegu się szykuję. Chcę wypełnić bruzdy wargowo-nosowe, ale niewielką mam wiedzę na ten temat.
Tak więc piszcie proszę:
- jak długo utrzymuje się efekt
- jaki kwas jest najlepszy (firma, gęstość) i czym one się właściwie różnią
- które gabinety polecacie (najchętniej w Warszawie, ale mogą być też inne miasta niezbyt od niej odległe, np. Łódź)

Z góry dziękuję za zainteresowanie!
Też miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe preparatem Restylane bo nie były zbyt głębokie. Zabieg miałam pół roku temu i efekty nadal się utrzymują. Podobno jest to kwestia bardzo indywidualna i u niektórych utrzymuje się nawet 1,5 roku. Zabieg miałam robiony w Łodzi w Centrum Medycznym Przy Teatrze u dr Rajkowskiej. To jest ich strona http://przyteatrze.com/medycyna_estetyczna/. Na etapie wybierania sposobu wypełnienia Pani Beata bardzo gruntownie zbadała moją skórę i zaproponowała kilka rozwiązań. Wiem, że dobiera je indywidualnie bo moja koleżanka też chciała wypełnić bruzdy wargowo-nosowe ale z uwag na ich głębokość Pani Beata zaproponowała jej nici chirurgiczne i jest bardzo zadowolona, a efekt wręcz spektakularny.
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:03   #693
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja miałam robione bruzdy nosowo-wargowe w Łodzi w Centrum Medycznym Przy Teatrze u dr Rajkowskiej i jestem bardzo zadowolona http://przyteatrze.com/medycyna_estetyczna/.

Bruzdy można wypełnić już za 1000 zł. Byłysmy na zabiegu z koleżanką, ja miałam preparatem Restylane, a koleżanka z uwagi na głębokość bruzd miała zastosowane nici. Obie byłyśmy bardzo zadowolone, chociaż po niciach opuchlizna utrzymywała się nieco dłużej. To co fajne to, że dr Rajkowska nie "wciska" każdemu tego samego tylko dobiera preparat do stanu skóry. To co mnie dodatkowo przekonało to, że jest dodatkowo lekarzem anestezjologiem więc tym bardziej czułam się bezpiecznie. Tak czy owak polecam ceny są na pewno atrakcyjniejsze niż w Warszawie ale i tak bezpieczeństwo ponad wszystko.
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 12:20   #694
zimna1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny ze Śląska...przestrzegam przed salonem urody Livret w Bytomiu. Niestety zostałam oszpecona podczas wykonywania zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego w tzw. dolinę łez.
Zabieg wykonany nieudolnie (pod dolną powieką paskudne bruzdy, w dodatku w kolorze sinym, bo kwas wstrzyknięty za płytko). Obecnie poprawiam co spaprane w innym gabinecie.
2 tys. wyrzucone w błoto. STANOWCZO ODRADZAM
zimna1014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:29   #695
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sonia07 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, czy Wy zastanawiacie się czasem,jak będziecie wyglądać za 20 lat, jak ostrzykujecie się wypełniaczami już wieku 34 lat? Ja zrobiłam to po 5o-tce i sądzę,że to jest odpowiedni moment(choć dla mnie niekoniecznie ,bo pozostały mi zgrubienia po kwasie).Moje 30-letnie córki nie mają wogóle zmarszczek. Może Wy nie używacie odpowiednich kremów i nie odżywiacie się racjonalnie, że musicie sięgać po tak ingerujące środki? Pamiętajcie,że czas szybko leci i w wieku 50 lat też się chce dobrze wyglądać, a wtedy.....to już tylko lifting.Pozdrawiam
Sonia możesz polecić zatem kremy które używają Twoje córki?
jestem po 30 i mam naprawde spore zmarszczki mimo ze stosuje kremy za ponad 100 zł.moze to za mało?
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 22:07   #696
Dotkarotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam Was!
w tym roku na rynku polskim pojawiła się niemiecka firma -producent urządzenia do skutecznego poprawiania i modelowania konturu twarzy za pomocą elektrostymulacji mięśni, jonoforezy z kwasem hialuronowym oraz RF(w jednym urządzeniu) .Nie chcę pisać nazwy, żeby nie robić reklamy. Ale jeśli któraś Wizażanka będzie zainteresowana tematem, zapraszam do kontaktu ze mną na dorota_henderson@vp.pl
Ja to urządzenie mam już wypróbowane i potwierdzam, że działa. Oczywiście jeden zabieg nie wystarcza, wg producenta w początkowym okresie trzeba powtarzać takie zabiegi 2 razy w tygodniu i tu wiadomość dobra jest taka, że urządzenie jest małe i można kupić je do użytku domowego. Jest też minus- jest drogie. Trzeba liczyć około 2000 zł. Moim zdaniem warte ceny
We wtorek w Katowicach o godzinie 19.00 odbędzie się prezentacja tego urządzenia oraz profesjonalny pokaz wykonany przez kosmetyczkę.Na tym pokazie nie będzie możliwości aby poddać się zabiegowi, ale będzie można zobaczyć urządzenie i jak działa. W późniejszym czasie będą zabiegi- pierwszy zabieg bezpłatny, aby klientka mogła ocenić, czy jej się podoba, czy nie. A potem można zdecydować się na dalsze- płatne zabiegi lub zakupić sobie to urządzenie.
Dotkarotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 09:09   #697
amelkawielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Bardzo sobie chwalę skuteczność kwasu hialuronowego. Oczywiście to także jest kwestia tego, że na mój rodzaj skóry i zmarszczek pan doktor z osrodka osteomed w krakowie zapoponował mi takie rozwiązanie. Niebardzo rozumiem, że dziewczyny już decydują się na konkretny zabieg, zanim odwiedzą specjalistę. To nie tak trzeba. Najlepiej się umówić na pierwszą wizytę, żeby można było zdiagnozować problem i dopiero. Jak się ma zaufanie do lekarza, to lepiej posłuchać jego rad. Zrobi do solidnie i bez przesady – co najważniejsze. W końcu chodzi o twarz, nie ma co ryzykować, ani przesadzać. Ja jestem bardzo zadowolona
amelkawielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 15:34   #698
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja robiłam sobie już parę razy bruzdy nosowo-wargowe w medicaspa w Warszawie.Jestem za każdym razem bardzo zadowolona .Jak zostaje jeszcze w ampułce niewielka ilość preparatu to doktór dostrzykuje mi w inne miejsce według potrzeby.Poleciłam panią doktór koleżanką i każda jest mi bardzo wdzięczna bo efekty są duże i co najważniejsze naturalne.
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:10   #699
Kalka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja jestem fanką kwasu hialuronowego. Wypełniałam sobie „pajączki” wokół oczu. Jestem bardzo zadowolona. Mam 35 lat, ale zmarszczki wokół oczu miałam już dość pokaźne. Polecam Wam, bezboleśnie, szybko. Samopoczucie od razu lepsze po zabiegu Robiełam w Osteomedzie (Krk), jeśli chcecie jakieś info konkretniejsze – piszcie na priv.
Kalka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 07:07   #700
ona_45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja mogę każdemu polecić gabinet medycyny estetycznej Medest w Poznaniu.

Sama miałam tam kilka zabiegów i z efektu każdego zawsze byłam zadowolona

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-01 o 09:48 Powód: link
ona_45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 12:23   #701
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hej dziewczyny
czytalam poczatek wątku co bylo naklepsze w 2009 roku, a co jest teraz? interesuja mnie zmaszczki mimiczne na czole( mam żywa mimike i czesto marszcze czoło stad sie mi one wziely). Co polecacie jak wypełniacz , jaki gabinet( w miare czasu bede teraz czytac watek od tyłu)bo pewnie tez doczytam tu i znajde odp na moje pytanie
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2014-04-08 o 12:24
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 08:53   #702
ona_45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Może toksyna botulinowa?
czytałaś coś na ten temat?
ona_45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 12:59   #703
gosiam71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
czytalam poczatek wątku co bylo naklepsze w 2009 roku, a co jest teraz? interesuja mnie zmaszczki mimiczne na czole( mam żywa mimike i czesto marszcze czoło stad sie mi one wziely). Co polecacie jak wypełniacz , jaki gabinet( w miare czasu bede teraz czytac watek od tyłu)bo pewnie tez doczytam tu i znajde odp na moje pytanie

Jako wypełniacz kwas hialuronowy i żeby efekt utrzymał się dłużej, żeby nie marszczyć czoła- botox.
gosiam71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 22:23   #704
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

czytalam juz o tym, i chyba sie zdecyduje... ale pierw przejade po nich laserem Co2 albo fraxelelem , potem botox...

botox rozumiem ze nie wyplenia mi ich tylko powoduje wygladzenie czola i zachamowanie marszczenia poprzez ''paraliz nerwu i miesnia''?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:18   #705
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
czytalam juz o tym, i chyba sie zdecyduje... ale pierw przejade po nich laserem Co2 albo fraxelelem , potem botox...

botox rozumiem ze nie wyplenia mi ich tylko powoduje wygladzenie czola i zachamowanie marszczenia poprzez ''paraliz nerwu i miesnia''?

zahamowanie marszczenia tak, wyglad estetyczny czola, swietny.
jezeli masz juz istniejace zmarszczki mimiczne, to one wtedy znikaja, pojawiaja sie ponownie jak preparat przestaje dzialac i na nowo wraca mimika, no chyba, ze masz naprawde glebokie to nie wiem jak to moze wygladac.

kwasu sie chyba w czolo nie podaje. jedynie mezoterapia, botox i chyba nici PDO. ale to wszystko idzie do przodu, wiec do konca nie wiem.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:50   #706
ElizabethK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cześć dziewczyny, co sądzicie o zabiegu nićmi PDO? Może któraś z was miała robiony taki zabieg i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Będe Bardzo wdzięczna za wszelkie opinie
ElizabethK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 23:45   #707
mania0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

JA właśnie jestem umówiona na wypełnianie kwasem hialuronowym bruzd nosowo wargowych. Boje się okropnie co to będzie i czy będę zadowolona. Zobaczymy efekt za pare dni wizyta.
mania0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 13:20   #708
BettyC
Przyczajenie
 
Avatar BettyC
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam Was dziewczęta Od dłuższego czasu podczytuję wizaż skarbnica wiedzy (i spamu Mania0707 - czy możesz napisać jak po zabiegu? W sobotę jestem umówiona na wypełnianie- moje bruzdy przechodzą w dół tworząc poniżej linie marionetki- brrrr nienawidzę tego! Nie stać mnie jednak na wypełnienie od razu obydwu stref czy na nici (które poleca mi moja pani doktor) i zastanawiam się od których zacząć... nosowych czy dolnych, marionetkowych... może któraś z Was miała podobny dylemat? Wkręciłam się w poprawki (botoksik, usta, z tego co wiem powinno się zaczynać od góry twarzy- i już sama nie wiem, bo te dolne są dla mnie najgorsze... pozdrawiam gorąco,
Betty
BettyC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 14:36   #709
dorotek_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Czesc dziewczyny.
2 razy mialam wypelniana doline lez - raz rok temu i efekt ZE RO WY. Zaplacilam 1000 zl (krakow) i szczegolnie lewa zmara jak byla tak byla. Nie mialam sincow, grudek ale tez sam kwas nie byl wyczuwalny pod skora, znikl, przepadl. Tak jak by mi sie pod ta skora poprostu rozplynal
2gi raz wypelnialam tez w Krakowie u p. Doktor ktora przyjezdza tu z Warszawy. Widzialam efekt u mojej znajomej i wygladalo swietnie. Ale cena 2200. Tyle ze w 2 ratach. Wstrzyklam czesc pierwsza, zabijcie mnie ale nie wiem co. Wogole nie moglam od lekarki wydobyc informacji co ona mi na 2 etapy chce wstrzyknac i czemu nie 1000 a 2200zl?? No ale wstrzykla czesc 1 i efekt byl . Nawet nawet. Po 3 mies umowilam sie na wstrzykniecie nr 2 ale przez te 3 mies bruzda pod lewym okiem znow zaczela sie pojawiac i robic mocno widoczna (bo po 1 wstrzyknieciu lekko sie splycila). Mialam wrazenie ze kwas znow gdzies sie rozlazl, znikly mi te "chomiki" ktore sa znamienne po dolinie lez i tak siec wkurzylam ze odwolalam kolejna wizyte. Jestem zalamana bo chce to w koncu zrobic dobrze a ciagle wywalam tylko kase i nic ;( Bruzda pod lewym okiem jest nie tyle gleboka co bardzo dluga. Dziewczyny o co chodzi z moim przypadkiem??
dorotek_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 15:25   #710
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam mam 22 lata , ostatnio zauważyłam u siebie pojawiające sie zmarszczki nosowo-wargowe oraz lekką dolinę łez.Mysle juz o wypelnieniu kwasem hialuronowym jak myslicie w tym wieku jest to juz odpowiednie?chcę zapobiec głębokim bruzdom na przyszłosc .
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:23   #711
polamajewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jeśli chodzi o zabiegi kwasem hialuronowym to mogę polecić Gabinet Bella w Warszawie. Chodzę tam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona. Świetnie wyszkolona kadra, widać, że wiedzą co robią
__________________
Zapraszam na stronę: http://hialuronowy.com.pl
polamajewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 08:20   #712
Aqula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam,

Możecie polecić mi jakiegoś dobrego lekarza z kujawsko-pomorskiego. Chciałam zlikwidować sobie kurze łapki i chciałam z tym iść do Esteticmed, ale jak czytam Wasze opinie to niektóre z Was są niezadowolone.
Kogo polecacie najlepiej z Bydgoszczy?
Aqula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:24   #713
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam, wcześniej chodziłam do wspaniałej lekarki która zmarła dość tragicznie, było głośno w Bydgoszczy. Ogromna strata bo taki lekarz powinien być też uzdolniony plastycznie. Bardzo długo szukałam kogoś nowego i znalazłam polecam Panią Dorotę Lorkowską- Czosnyka. Świetne wyczucie, doskonałe umiejętności.
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 12:37   #714
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Mam pytanie do osob zajmujacych sie podawaniem kwasu hial lub majacych o tym duza wiedze. 2 lata temu bylam na wypelnianiu bruzd nosowo wargowych. Po zabiegu zaobserwowalm zgrubienia w okolicach warg i nawet wstawiam tu zdjecia( przy czym przyznam sie nic z tym nie zrobilam bo myslam ze jednak ten kwas sie wchlonie) niestety ciagle mam te zgrubienia/gulki. Czy cos sie da z nimi zrobic?. Wstawiam zdjecia przed zabiegiem gdzie widac zmarszczki, zdjecia po ok 2 tygodniach po zabiegu, i obecnie po ok 2 latach. Czy da sie to jakos usunac? wkurzaja mnie te "obwisle woliki", wychodzi to na kazdym zdjeciu mimo ze na codzien staram sie tego nie widziec to osatnie zdjecie moze nie oddaje efekt o ktory mi chodzi ze obecnie na komputerze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0686.jpg (63,9 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0734.jpg (49,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0172.jpg (80,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0537.jpg (93,8 KB, 136 załadowań)
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:14   #715
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

sub.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 09:09   #716
Audrey_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam, na zdjęciach nie wygląda to źle, ale rozumiem że w realu jest inaczej. Podejrzewam że zgrubienia o których wspominasz to zrosty, może powinnaś odwiedzić dermatologa estetycznego żeby to zobaczył.

pozdrawiam
Audrey_H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 00:59   #717
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

No tak, to będą zrosty. Ale nie wiem po co w ogóle wypełniałaś tę niby zmarszczkę, nie była to bruzda tylko jakby rysa, bardzo delikatne zagięcie, ktore starczył maskować fluidem. Ja ostatnio sama sobie wstrzyknełam w bruzdy kwas zakupiony na allegro i niezle mi poszło, ale nie wiem jak dlugo utrzyma się efekt. Robiłam w lato u lekarza, (bruzdy nosowo wargowe) , ale efekt byl z tydzien dwa, a do miesiąca praktycznie juz nic. Tylko ja mam typowe bruzdy, czyli wglębienie z lekkim nawisem policzków a nie takie kreseczki na naskórku. Tak sobie myślę o tym , co pisała jedna pani na pierwszej stronie, ze ma córki 30letnie bez zmarszczek. 30 ilo letnie? Ja mam 36l i mając 30 to nawet nie myslałam o jakiejś medycynie estetycznej. Niestety przełom następuje gwałtownie. Dopiero rok półtorej temu zaczęly się gwałtowne zmiany. To organizm a nie jakieś kremy, nic się nie poradzi na starzenie. jeszcze 3lata temu też mogłam się śmiać z pomarszczonych dziewczyn. Niestety jest diamateralna rożnica między 30stką a 35ką.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 08:53   #718
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dlatego właśnie zanim pójdzie się na zabieg wypełniania zmarszczek kwasami, trzeba skonsultować się przynajmniej z 2-3 lekarzami, kosmetyczkami/kosmetolożkami (wbrew pozorom to właśnie kosmetolożki mają większą wiedzę na temat wypełniania zmarszczek, bo lekarz internista robi zazwyczaj kurs z medycyny estetycznej dla kasy i on tylko "wykonuje zabieg"). Po drugie trzeba bardzo uważać na lekarzy w Polsce, zanim cokolwiek zrobicie znajdźcie poleconego/dobrego lekarza. Nie wypełniajcie zmarszczek kwasami, które przychodzą do nas z zachodu bo tam są trefne/nie spełniają wymogów. Najlepiej jest wypełnić zmarszczki botoksem bo tylko on się wchłania i w razie niepowodzenia defekt zniknie.
Nie jestem kosmetyczką, ale zostałam dobrze wyedukowana przez panią kosmetyczkę do której chodzę i która sama wypełnia sobie zmarszczki
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 14:22   #719
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

zmarszczek nie wypełnia się botoksem tylko kwasem, botox likwiduje zmarszczki mimiczne paraliżuje je
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 20:08   #720
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Miszunia- pomylilas pojęcia pisząc dokładnie o kwasach- Kwas się wchłania i w razie czego efekt zniknie. Botoks paraliżuje mięsień przez co nie występuje marszczenie skóry. Botoks jest idealny na czoło. W przypadku, gdy skóra twarzy jest "zdechła", odwodniona, aplikacja wypełniacza w konkretne miejsce może spowodować zassanie preparatu w te partie które sa blisko a chcą sie odzywić. Dlatego najpierw najlepiej odzywic skóre mezoterapią, w ogole ekstra tą medyczną czyli z głebokim wprowadzeniem kwasu nieusieciowanego, a dopiero potem wypełniać konkretne zmarchy
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.