Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-15, 19:27   #3751
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja natomiast bardzo chciałabym się nauczyć inteligentnego flirtu (bo na ofertach jednorazowego seksu mi również nie zależny) takiej lekkości, zabawy, figlarności...

ALE JAK?!?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:30   #3752
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Tu się tak zastanawiam - czy się do być tak naprawdę szczerze atrakcyjna i seksowną (albo kobieca jak kto woli) jak się nielubi/nie znosi swojego ciała/swojej wagi.

Oczywiście nie znosić siebie można TAK SAMO będąc niedożywionym, w normie i z nadwagą.

To chyba jest klucz - bo nie bardzo wierzę w damsko-męski magnetyzm/atrakcyjność/przyciąganie bez pewności siebie i radości z życia.

Więc kluczem do związku/relacji bardziej będzie "głowa" niż wygląd - bo jak to kwestia charakteru/osobowości to schudniecie niekoniecznie coś zmieni.
Otoz to
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:35   #3753
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja się nauczyłem na gg jeszcze za dzieciucha.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:37   #3754
NieZgadzamSie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Tu się tak zastanawiam - czy się do być tak naprawdę szczerze atrakcyjna i seksowną (albo kobieca jak kto woli) jak się nielubi/nie znosi swojego ciała/swojej wagi.

Oczywiście nie znosić siebie można TAK SAMO będąc niedożywionym, w normie i z nadwagą.

To chyba jest klucz - bo nie bardzo wierzę w damsko-męski magnetyzm/atrakcyjność/przyciąganie bez pewności siebie i radości z życia.

Więc kluczem do związku/relacji bardziej będzie "głowa" niż wygląd - bo jak to kwestia charakteru/osobowości to schudniecie niekoniecznie coś zmieni.
Wydaje mi się, że dotknęłaś sedna problemu. Ja nigdy siebie nie lubiłam. Nawet jak byłam szczupła to potrafiłam płakać po nocach tylko dlatego, że mam rozmiar stopy 38,5 a nie malutkie 36. Nienawidzę swojego ciała. Doszło do tego, że ilekroć marzę o randkach, małżeństwie itp., to na moim miejscu wyobrażam sobie inną dziewczynę, nie siebie. Nawet w myślach nie potrafię znieść swojego odrażającego widoku.
NieZgadzamSie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:39   #3755
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dotknęłaś sedna problemu. Ja nigdy siebie nie lubiłam. Nawet jak byłam szczupła to potrafiłam płakać po nocach tylko dlatego, że mam rozmiar stopy 38,5 a nie malutkie 36. Nienawidzę swojego ciała. Doszło do tego, że ilekroć marzę o randkach, małżeństwie itp., to na moim miejscu wyobrażam sobie inną dziewczynę, nie siebie. Nawet w myślach nie potrafię znieść swojego odrażającego widoku.
Tak naprawdę to się kwalifikuje pod terapie u psychologa skoro tyle lat nie potrafisz poradzic sobie z tym sama...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:48   #3756
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dotknęłaś sedna problemu. Ja nigdy siebie nie lubiłam. Nawet jak byłam szczupła to potrafiłam płakać po nocach tylko dlatego, że mam rozmiar stopy 38,5 a nie malutkie 36. Nienawidzę swojego ciała. Doszło do tego, że ilekroć marzę o randkach, małżeństwie itp., to na moim miejscu wyobrażam sobie inną dziewczynę, nie siebie. Nawet w myślach nie potrafię znieść swojego odrażającego widoku.
A ile masz wzrostu/wagi ?
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:55   #3757
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Z drugie strony terapia/rozwój osobisty/praca nad sobą która podniesie Twoją samoocenę, pozwoli Ci zaprzyjaźnić się z samą sobą, da pogodniejsze/pozytywne spojrzenie na świat pomoże Ci również TRWALE schudnąć oraz wprowadzić i utrzymać nowe zdrowe nawyki.

Bo z własnego doświadczenia wiem za zdrowa dieta i aktywność fizyczna "nie działa" jeśli nienawidzisz siebie samej - bo to jest kwestia zdrowego szacunku do siebie, mądrego dbania o siebie oraz motywacji a nie karania się.
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 19:55   #3758
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Ja natomiast bardzo chciałabym się nauczyć inteligentnego flirtu (bo na ofertach jednorazowego seksu mi również nie zależny) takiej lekkości, zabawy, figlarności...

ALE JAK?!?
Nabierz pewności siebie poprzez pełną akceptację swojej osoby, polub a nawet pokochaj siebie i flirt sam przyjdzie Ja bardzo lubię flirtować z chłopakami w różnym wieku, takie gadki szmatki, czasem z podtekstami, dłuższe rozmowy, itp. mimo iż z mojej strony z góry nie ma to do niczego prowadzić (niestety później niektórym ciężko to zrozumieć i trzeba się ewakuować). To takie gierki na zabicie nudy na okienkach uczelnianych czy w klubach, na mieście, niezobowiązująca rozrywka. Lubię to po prostu
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:57   #3759
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No właśnie ja tego flirtu nie umiem za grosz - jestem bardzo konkretna, techniczna można powiedzieć a komunikuje się dla wymiany informacji.

Kurcze może jakiś film/dialog cokolwiek?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:57   #3760
Wystarczy
Raczkowanie
 
Avatar Wystarczy
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Muszę wam zadać dziewczyny pytanie, bo już któryś raz trafiam na tego typu posty i za każdym razem mnie to zastanawia


Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
co do propozycji,miewałam i też dziwiłam sie czemu, ze niby do jednego sie nadaje czy co?
Cytat:
Napisane przez miriam_blaylock000 Pokaż wiadomość
Doskonale to rozumiem, sama mam podobnie. "Łóżkowe" oferty otrzymuje dość często,
W jaki sposób kto i gdzie składa wam te propozycje ?
Ja to w ogóle wygląda ?
Nie umiem sobie tego wyobrazić i bardzo mnie to ciekawi.

Jak żyję już długo na swiecie i od męzczyzn nie stronię, tak jeszcze NIGDY nikt nie złożył mi łózkowej propozycji a powodzenie u mężczyzn mam BARDZO duże.

A jeszcze dodam, że podejście do seksu dla przyjemności mam zdecydowanie pozytywne i na chwilę obecną prędzej zdecydowałabym się na romans niż związek, więc potencjalni panowie nie powinni się krępować.

Edytowane przez Wystarczy
Czas edycji: 2015-05-15 o 20:06
Wystarczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 19:59   #3761
NieZgadzamSie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
A ile masz wzrostu/wagi ?
Zdecydowanie za dużo wagi przy zdecydowanie zbyt małym wzroście.
NieZgadzamSie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 20:00   #3762
Wystarczy
Raczkowanie
 
Avatar Wystarczy
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Zdecydowanie za dużo wagi przy zdecydowanie zbyt małym wzroście.
To może jesteś za niska a nie za gruba ?
Wystarczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:02   #3763
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Przyznam się Wam do czegoś ale nie oburzajcie się Ostatnio wpadliśmy na pomysł z kolegą (który jest modelem), że wychodzimy i dajemy sobie dwie godziny kto dostanie więcej nrów, nagroda szła o sporą stawkę bo przegrany finansował drogie czekoladki wygranemu. Kolega przegrał ale zabawa była świetna, do końca dnia mieliśmy ubaw z całej sytuacji i planujemy powtórzyć naszą "grę terenową".
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:05   #3764
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wystarczy Pokaż wiadomość
Muszę wam zadać dziewczynby pytanie, bo już któryś raz trafiam na tego typu posty i za każdym razem mnie to zastanawia






W jaki sposób kto i gdzie składa wam te propozycje ?
Ja to w ogóle wygląda ?
Nie umiem sobie tego wyobrazić i bardzo mnie to ciekawi.


Jak żyję już długo na swiecie i od męzczyzn nie stronię, tak jeszcze NIGDY nikt nie złożył mi łózkowej propozycji a powodzenie u mężczyzn mam BARDZO duże.

A dodatkowo dodam, że podejście do seksu dla przyjemności mam zdecydowanie pozytywne i na chwilę obecną prędzej zdecydowałabym się na romans niż związek, więc potencjalni panowie nie powinni się krępować.

to było jak miałam właasnie to powodzenie jeszcze jakoś miałam 19-20 ,a wyglądałam na mniej ..ale ja nie rozpamiętuje ani nie jestem rozżalona jakas,ktoś ma proponować co chce ja nie musze sie godzić nie mówie że to coś złego też.
któras pisała jak nauczyc sie flirtu,myśle że ćwiczyć!czy ze znajomym,na fb,na żywo,ja mam kolege kóry taki am sposób bycia,lubi dziewczyny,flirtowanie i zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-05-15 o 20:11
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:06   #3765
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No właśnie świetny przykład - to zdradź nam proszę te patenty na numery telefonów od przystojnych nieznajomych

Oczywiście tą kluczowa pewność siebie i umiejętność flirtu oraz dobre samopoczucie we własnej skórze trzeba mieć jako "cechy bazowe" ale i tak byłoby milo się dowiedzieć
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:07   #3766
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Zdecydowanie za dużo wagi przy zdecydowanie zbyt małym wzroście.
No to nie widać przecież tego rozmiaru. Moja znajoma ma 170 i 43. Nigdy nie zauważyłem tego.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:09   #3767
Wystarczy
Raczkowanie
 
Avatar Wystarczy
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
to było jak miałam właasnie to powodzenie jakoś miałam 19-20 ,a wyglądałam na mniej ..ale ja nie rozpamiętuje ani nie jestem rozżalona jakas,ktoś ma proponować co chce ja nie musze sie godzić
No ja rozumiem, że nie jesteś rozzalona.

Mnie zastanawia jak konkretnie wygląda składanie takiej propozycji i w jakiej sytuacji to się dzieje.
Wystarczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:12   #3768
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
No właśnie świetny przykład - to zdradź nam proszę te patenty na numery telefonów od przystojnych nieznajomych

Oczywiście tą kluczowa pewność siebie i umiejętność flirtu oraz dobre samopoczucie we własnej skórze trzeba mieć jako "cechy bazowe" ale i tak byłoby milo się dowiedzieć
Nigdy nie zaczepiałam sama facetów, zwykle wygląda to tak, że mam sporo kolegów i spędzam czas z którymś np. w centrum handlowym po zajęciach (bo idziemy na obiad, zakupy itp.) Rozmowa jest o wszystkim, począwszy od nauki, przez znajomych, imprezy, podróże itd. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby zabrakło mi z kimś tematu do rozmowy, no i jestem dość ciekawską osobą więc lubię też po prostu plotki z różnych stron świata
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:15   #3769
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wystarczy Pokaż wiadomość
Muszę wam zadać dziewczyny pytanie, bo już któryś raz trafiam na tego typu posty i za każdym razem mnie to zastanawia






W jaki sposób kto i gdzie składa wam te propozycje ?
Ja to w ogóle wygląda ?
Nie umiem sobie tego wyobrazić i bardzo mnie to ciekawi.

Jak żyję już długo na swiecie i od męzczyzn nie stronię, tak jeszcze NIGDY nikt nie złożył mi łózkowej propozycji a powodzenie u mężczyzn mam BARDZO duże.

A jeszcze dodam, że podejście do seksu dla przyjemności mam zdecydowanie pozytywne i na chwilę obecną prędzej zdecydowałabym się na romans niż związek, więc potencjalni panowie nie powinni się krępować.
hmm ok. pracuje z pewnym chłopakiem i od pierwszego dnia zawsze do mnie podchodził i prawil komplementy. miałam chłopaka. od września nie mam i w sumie od miesiąca ten chłopak cały czas za mną biegał ale było wiadome o co mu chodzi- powiedział wprost ze chce seksu. no i się zgodziłam, dałam mu numer, zapytał czy może wpaść no i wpadł. i tyle. fajnie było nie powiem ze nie ale to tylko seks a i widziałam go dzisiaj pierwszy raz po tym trochę tak śmiesznie się czułam ale było ok.
faceci po prostu pytają wprost czy mogą wpaść albo zapraszają do siebie. wiadomo o co chodzi jak się mnie ktoś pyta czy chciałabym go odwiedzić to wiem co jest grane.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 20:15   #3770
NieZgadzamSie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Wystarczy, ja jestem po prostu gruba. Potwornie gruba. Spasiona. Taki mały hipopotam.

Co najzabawniejsze, nie mam problemu z tym, o czym rozmawiacie. Błyskotliwości i swobody we flirtowaniu z płcią przeciwną mi nie brak. Nie jestem też nieśmiała i niepodpieram ścian, i bardzo staram się, by nie wyszło na jaw, jak beznadziejnie się ze sobą samą czuję.
NieZgadzamSie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:17   #3771
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Wystarczy, ja jestem po prostu gruba. Potwornie gruba. Spasiona. Taki mały hipopotam.

Co najzabawniejsze, nie mam problemu z tym, o czym rozmawiacie. Błyskotliwości i swobody we flirtowaniu z płcią przeciwną mi nie brak. Nie jestem też nieśmiała i niepodpieram ścian, i bardzo staram się, by nie wyszło na jaw, jak beznadziejnie się ze sobą samą czuję.
o to przybij piątkę bo czuję się jakbym czytała o sobie. identycznie się zachowuję a tak na prawdę nie znoszę siebie i każdy taki filtr ma na celu poprawę mojej samooceny która jest potwornie niska.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:23   #3772
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mi generalnie chodzi o coś w stylu speed dating - masz jakieś 3-5 minut, widzisz faceta pierwszy raz na oczy, warto byłoby coś miłego powiedzieć, poflirtować wtedy pod koniec spotkania jest szansa ze wymienicie się telefonami (każdy ma numer, zaznaczasz którym byłabyś zainteresowana i jeśli on tez jest dostajesz namiary).

Ja wypadam niestety jak na interview - praca, sukcesy, hobby - sztywno to mało powiedziane niestety.

Stąd to pytanie - jak flirtować?

NiezgadzamSie - podałabyś może jakieś przykłady? Ulubione zdania czy coś?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:28   #3773
NieZgadzamSie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Magdaleno, ciężko byłoby mi podać ulubione zdania, ponieważ wszystko zależy od tego, co powie rozmówca. Ja generalnie jestem typem mówcy, sprawiam wrażenie osoby szalenie pewnej siebie, miłej, sympatycznej i z dystansem.
NieZgadzamSie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:35   #3774
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No niestety mi by się taki algorytm przydał:

Mówi A zrób B, mówi C powiedz D

Wynika z tego że jak nie masz naturalnie takiego daru to raczej nie nie da tego nauczyć...

Hmmmm a był ktoś kiedyś na kursie uwodzenia? Tam może uczą flirtowania? Sama już nie wiem....

Ale dziewczyny a szczególnie NieZgadzamSię - jeśli wy ten dar macie to jak reagują na was mężczyźni w rozmowie? Może to kwestia podkreślenia atutów?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:35   #3775
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja lubię w ogóle rozmawiać z ludźmi, uwielbiam mówić i być słuchaną i nie tyczy się to tylko flirtów. Flirty to taka najgłupsza część wykorzystywania rozmowy, ta umiejętność przydaje mi się bardziej w pracy, na uczelni jako starostce, mam bardzo dużo koleżanek. Widzę się z nimi min. 8 godzin dziennie a i tak nie umiem skończyć rozmowy przez telefon, nie wiem co to znaczy "streszczaj się" :p Po prostu kocham gadać, oj tak
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:41   #3776
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wystarczy Pokaż wiadomość
No ja rozumiem, że nie jesteś rozzalona.

Mnie zastanawia jak konkretnie wygląda składanie takiej propozycji i w jakiej sytuacji to się dzieje.
no wtedy byłam, uważałam że jak to ,rozumiem kumplowac sie czy gdybym mu sie podobała ale seks i tak prosto z mostu..

Magdalena1982 wydaje mi sie że to sie ma,albo nie,zalezy też od rozmówcy (jesli chodzi o flirt)
kurs uwodzenia niee wydaje mi sie że to kiepski pomysł,kojarzy mi sie z udawaniem,manipulowaniem, nie byciem sobą i brakiem spontaniczności

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-05-15 o 20:43
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:49   #3777
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

nie da się chyba flirtowania nauczyć sama nie wiem, to pewność siebie. mi zawsze każdy mówi ze flirtowanie to mam we krwi najczęściej to coś sytuacyjnego np. w pracy widzę jak chłopak pcha coś ciężkiego to krzyknę: ale ty jesteś silny, pchaj pchaj dalej niech mięśnie rosną . no i teraz w jego rękach jest żeby coś odpowiedzieć. to był akurat taki durny przykład. albo idziemy ze znajomymi i jest ktoś kto mi się podoba To mówię na głos: mój typ faceta to 180cm brązowe oczy i fioletowa koszulka lacoste i czarne nike no I wszyscy się śmieją jak ktoś mi pwoie ze jestem ładna to odpowiadam hmm no ty tez niczego sobie jak się zacznie to już później z górki.
nie ma żadnego klucza według mnie.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:52   #3778
NieZgadzamSie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Ale dziewczyny a szczególnie NieZgadzamSię - jeśli wy ten dar macie to jak reagują na was mężczyźni w rozmowie? Może to kwestia podkreślenia atutów?
Na mnie reagują dobrze, umiem błyskotliwie odpowiedzieć na ich słowa czy "zgasić" ich, kiedy za bardzo sobie pozwalają. Bardzo często słyszę od mężczyzn, że jestem naprawdę fajna, że mam w sobie to "coś", jakąś iskrę - tylko po prostu jestem brzydka.
NieZgadzamSie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:55   #3779
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Na mnie reagują dobrze, umiem błyskotliwie odpowiedzieć na ich słowa czy "zgasić" ich, kiedy za bardzo sobie pozwalają. Bardzo często słyszę od mężczyzn, że jestem naprawdę fajna, że mam w sobie to "coś", jakąś iskrę - tylko po prostu jestem brzydka.
na mnie też raczej dobrze ale czasami trochę się mnie boją bo wydaje im się taka odważna, otwarta, wyzwolona. każdy ma swój sposób bycia, ja jestem osobą dość głośna a niektórzy lubią ciche dziewczyny
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:56   #3780
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez NieZgadzamSie Pokaż wiadomość
Na mnie reagują dobrze, umiem błyskotliwie odpowiedzieć na ich słowa czy "zgasić" ich, kiedy za bardzo sobie pozwalają. Bardzo często słyszę od mężczyzn, że jestem naprawdę fajna, że mam w sobie to "coś", jakąś iskrę - tylko po prostu jestem brzydka.


ja też umiem i zgasić i flirtować i nic z tego chociaz w sumie nie z każdym,zależy..
oj przeestań nie znasz facetów?zrób sobie spa,albo idz do kosmetyczki,kup jakąś fajną kiecke,zmień fryzure odrazu Ci sie zmieni nastawienie
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.