Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 08:35   #571
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

A tak swoją drogą...takie rzeczy jak podanie toksyny bo została w strzykawce? co to ma być? po to jest konsultacja żeby wcześniej omówić miejsca podania toksyny, ile jednostek, efekt działania wszystko przed zabiegiem NA KONSULTACJI a nie w trakcie zabiegu jak pacjent leży na fotelu już lekko pokuty i szanowna pani doktor zauważa że - oj zostało trochę botoksiuku za dużo nabrałam do strzykawki niż ustalałam, cóż trzeba zużyć! Ja dziękuje za takie podejście! owszem kwas hialuronowy (w zależności od gęstości) można dosłownie wstrzyknąć wszędzie a TOKSYNĘ!?masakra jakaś

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
. Co kilka miesięcy lekarz delikatnie ostrzykuje mi usta ( doprecyzuję: są to dwa miejsca nad górną wargą ). Efekt jest super. Warga jest faktycznie subtelnie powiększona. Nie występuje żadne drętwienie czy "zamrożenie" . Jedyny mankament u mnie to niemożność gwizdania hehe... i nadmuchania dzieciakom balonów hehe... Dlatego tak ważne jest DOŚWIADCZENIE lekarza żeby nie przesadzić z ilością botuliny. Od pewnego czasu łączę botoks z kwasem hialuronowym, który nawilża usta i wygładza. Taki duecik to świetny zabieg profilaktyczny żeby nie pogłębiały się zmarchy nad ustami. Jedyny mankament botoksu to czas działania. U mnie po 4 miesiącach znika ... Więc nie ma o co kopii kruszyć ...
Czy te dwa miejsca gdzie lekarz podaję toksynę są tuż nad łukiem kupidyna?czy inne miejsca wokół ust? zaciekawił mnie twój wpis bo mam podany kwas hialuronowy w usta ale mam wrażenie że zmarszczki nad ustami są coraz głębsze ... a duża pracuję mimiką z dziećmi i widzę że zaczynają się utrwalać
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 10:55   #572
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie wiem w jakiej kondycji jest Twoja skóra nad górną wargą, Zresztą najlepiej byłoby udać się do specjalisty na konsultację. W moim przypadku zmiany nie są zaawansowane. Moje niekochane zmarszczki są na razie płytkie ( ALE SĄ ) Gdzie dokładnie Dr robi iniekcje widzę po śladach białej kredki, które Dr zaznacza miejsca wkłucia i podania botoksu. A są to dwa miejsca mniej więcej po środku ( od łuku kupidyna do końcówki ust ). Nie wiem czy dobrze zobrazowałam miejsce. Zaznaczę, że zawsze korzystam z całej ampułki toksyny botulinowej, którą wykorzystuję na twarz. Nie jest tego dużo a korzystam z botoksu dwa razy do roku. Osobiście wolę kwas hialuronowy ( u mnie efekty podania kwasu utrzymują się ponad rok ) dlatego w styczniu br. zdecydowałam się na volbellę ( poczytaj ). Mam ładne usta ale efekt po podaniu kwasu mnie pozytywnie zaskoczył. Usta są nawilżone, odmłodzone. Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to reakcja ust po podaniu kwasu. U mnie usta przez kilka dni dochodziły do siebie. Nie dało się ukryć przed mężem ( a taki miałam zamiar ), nie dało się ukryć przed koleżankami w pracy ( a taki miałam zamiar ). Usta były nabrzmiałe i wyglądały tak jakbym miała opryszczkę, zresztą nie ukrywam, że tak też tłumaczyłam niewtajemniczonym swoje zmiany na twarzy
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 16:06   #573
Domii86
Raczkowanie
 
Avatar Domii86
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziewczyny możecie polecić kogoś na Śląsku?

Mam bardzo widoczne kurze łapki podczas najmniejszego uśmiechu. Zauważyłam to pierwszy raz dwa lata temu ale dopiero teraz zaczęło mi to mocno przeszkadzać, bo widzę to na każdych zdjęciach. Porównujac do kolezanek w moim wieku wygladam mało korzystnie.
Domii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:41   #574
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 15:38   #575
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh

To już ostatni dzwonek
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 16:08   #576
maryjka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh
Radzę Ci pojść na konsultację do lekarza medycyny estetycznej,oceni Twoją twarz i udzieli fachowej porady.Według mnie to nie wiek jest tu decydujący ale mimika...
maryjka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 15:50   #577
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh
ja sobie robiłam a jestem w podobnym wieku, to się robi prewencyjnie! Więc myślę, że to dobry wiek żeby zapobiegać powstawaniu zmarszczek
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 10:31   #578
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh
Jak masz tylko fundusze to inwestuj w siebie kobieto! Lepiej ZAPOBIEGAĆ!!!! masz trzydziestkę na karku już się zaczynasz starzeć i zmienia się metabolizm!!!
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 08:38   #579
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

30 lat to spoko wiek na botoks
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:27   #580
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
30 lat to spoko wiek na botoks
zgadzam się z Wami wszystkimi, wszystko można, ale z umiarem. Ja sobie tylko raz w roku robię, mimo, że mówią, że przestaje działać już po pół roku. Mnie to wystarcza
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 10:12   #581
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh
Rok temu też miałam takie rozterki jak Ty Fantastyczna zastanawiałam się czy nie jestem za młoda (mam 26l.) czy nie będę wyglądać dziwnie, nienaturalnie ale powiem Ci szczerze że nasze obawy to jedno a pragnienie to drugie jeśli czujesz że powinnaś coś zrobić aby poprawić swój wygląd to nie czekaj! Czas działa na twoją niekorzyść a botoks hamuje proces pojawienia się zmarszczek mimicznych u mnie wystarcza na 6 miesięcy hehe a poza tym są też inne metody mniej inwazyjne a też spowalniające proces starzenia się skóry! powodzenia
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 14:22   #582
laddym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 21
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cześć, każda skóra starzeje się inaczej i nie ma jakieś stałej granicy wiekowej, od której można robić zabiegi z botoksem - wystarczy mieć zmarszczki . Jego działanie opiera się na tym, że rozluźnia mięśnie odpowiedzialne za powstawanie konkretnych zmarszczek (można poprosić lekarza, że chcesz tylko wygładzenia lwiej bruzdy). Dzięki botoksowi odzwyczajamy się od marszczenia konkretnych okolic, przez co ulegają one spłyceniu. Oczywiście, jeśli zrobiła nam się głęboka bruzda to sam botoks może nie pomóc i trzeba sięgnąć np. po wypełniacze z kwasem hialuronowym. Ja sama polecam pod względem aplikacji botoksu Time Clinic w Warszawie - efekty są bardzo naturalne, ale na pewno są też inni specjaliści w tym zakresie.
laddym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 09:39   #583
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez laddym Pokaż wiadomość
Cześć, każda skóra starzeje się inaczej i nie ma jakieś stałej granicy wiekowej, od której można robić zabiegi z botoksem - wystarczy mieć zmarszczki .
Pozwoliłam sobie Ciebie zacytować bo też uważam że nie ma stałej granicy wiekowej - aczkolwiek tak rozsądnie to na pewno po 20 r.ż! nie wcześniej wg.mnie ....

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez laddym Pokaż wiadomość
Ja sama polecam pod względem aplikacji botoksu Time Clinic w Warszawie - efekty są bardzo naturalne, ale na pewno są też inni specjaliści w tym zakresie.
Moja koleżanka z Warszawy tam chodzi...bardzo chwali to miejsce
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 17:45   #584
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??


Edytowane przez FANTASTYCZNAJA
Czas edycji: 2015-12-02 o 17:46
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 12:20   #585
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Też myślę o botoksie mam 30 lat myślicie że za wcześnie? Chodzi o czoło i lwią zmarszczkę....pytam bo jak rozmawiam z koleżankami na ten temat to patrzą na mnie jakbym z choinki się urwała!!! Mówią botoks? Oszalałaś? Za młoda jesteś!!!! Ale sama nie wiem, mam mieszane odczucia jak Was czytam to nawet młodsze korzystają z botoksu, sama już nie wiem ehhh
jak dla mnie to jeszcze za wcześnie..
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 08:18   #586
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dzięki śliczne za odpowiedzi, wcześniej napisałam posta ale go nie widzę edytowałam i widocznie coś źle przycisnęłam bo pojawił się jeden pod drugim i tego drugiego już nie ma ;/
pytałam w nim o dr. Kuschill z medestetis? macie z nią jakieś doświadczenia? postanowiłam pójść na konsultacje i ewentualny zabieg botoksu rozważam właśnie dr.k także piszcie pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez SylkaEs Pokaż wiadomość
jak dla mnie to jeszcze za wcześnie..
to ile powinno się mieć lat zanim zacznie się stosować botoks? wg.Ciebie pzd
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 10:40   #587
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne za odpowiedzi, wcześniej napisałam posta ale go nie widzę edytowałam i widocznie coś źle przycisnęłam bo pojawił się jeden pod drugim i tego drugiego już nie ma ;/
pytałam w nim o dr. Kuschill z medestetis? macie z nią jakieś doświadczenia? postanowiłam pójść na konsultacje i ewentualny zabieg botoksu rozważam właśnie dr.k także piszcie pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



to ile powinno się mieć lat zanim zacznie się stosować botoks? wg.Ciebie pzd
hejka! wg.mnie botoks od 27 r.ż no chyba że ktoś się marszczy jak mops to wcześniej, ale tylko w takim wypadku w żadnym innym.
co do de.kuschill super kobieta, pełen profesjonalizm i sprawna ręka! ogólnie w med mają dobrych specjalistów także polecam
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 10:00   #588
Krysia PYRKA
Przyczajenie
 
Avatar Krysia PYRKA
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
-[/SIZE]
to ile powinno się mieć lat zanim zacznie się stosować botoks? wg.Ciebie pzd
Witam! ja uważam że botoks to spokojnie po 35 ... kiedyś miałam inne poglądy, ale widząc moją koleżankę z pracy która wcześnie zaczęła bo miała 25 lat jak pierwszy raz poszła na botoks. Osobiście uważam że uzależniła się od niego ponieważ ma trwale sparaliżowane mięśnie jej twarz nie wygląda naturalnie i przesadnie wypatruje w lustrze zmarszczek na twarzy! Boi się ich jak ognia! nienormalna jakaś

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
pytałam w nim o dr. Kuschill z medestetis? macie z nią jakieś doświadczenia? postanowiłam pójść na konsultacje i ewentualny zabieg botoksu rozważam właśnie dr.k także piszcie pozdrawiam[COLOR="Silver"]
polecam
Krysia PYRKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 22:59   #589
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Krysia PYRKA Pokaż wiadomość
Witam! ja uważam że botoks to spokojnie po 35 ... kiedyś miałam inne poglądy, ale widząc moją koleżankę z pracy która wcześnie zaczęła bo miała 25 lat jak pierwszy raz poszła na botoks. Osobiście uważam że uzależniła się od niego ponieważ ma trwale sparaliżowane mięśnie jej twarz nie wygląda naturalnie i przesadnie wypatruje w lustrze zmarszczek na twarzy! Boi się ich jak ognia! nienormalna jakaś

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------





polecam

Po 35 roku życia? W tym wieku najczęściej ma się już zmarszczki, więc w jakim celu tak późno?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 11:16   #590
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Po 35 roku życia? W tym wieku najczęściej ma się już zmarszczki, więc w jakim celu tak późno?

przemyślałam swoją wcześniejszą wypowiedź i chyba jednak nie ma co sugerować się wiekiem ,niektóre dziewczyny w wieku 30lat wyglądają jakby miały 20 itd.
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:08   #591
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja mam 30 lat i właśnie zamierzam iść pierwszy raz Mam zmarszczki tylko na czole, nie są utrwalone, więc często słyszę, że przesadzam i powinnam jeszcze poczekać. Jednak widzę, że kiedy skóra jest w gorszej kondycji to te zmarszczki są widocznie, nie chcę dopuścić do ich utrwalenia i właśnie po to robi się botoks.

To prawda, że niektóre kobiety w wieku 35 lat nie mają jeszcze utrwalonych zmarszczek, wszystko zależy od mimiki. Mięśnie twarzy zapewniają jędrność skóry, więc lepiej nie doprowadzić do ich zaniku (np. przesadzając z botoksem), bo wtedy zamiast zmarszczek mimicznych pojawi nam się obwisła skóra.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 14:37   #592
MHak
Przyczajenie
 
Avatar MHak
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Polecam Wszystkim dziewczynom bezinwazyjne odmładzanie! Jest super metoda BYAS! Sama to stosuję od 2 miesięcy i rezultaty są takie jak po żadnych kremach i zabiegach! Nigdy nie próbowałam botoxu ale znajome które regularnie stosowały odstawiły botox i używają BYAS bo to można stosować w domu i wychodzi dużo taniej niż chodzenie do kosmetyczek!
XXX
BYAS to świetna alternatywa dla botoxu i mezoterapii!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-31 o 09:37 Powód: reklama
MHak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 10:16   #593
krisii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cześć!

Czy jesteście w stanie polecić mi dobry gabinet medycyny estetycznej gdzie mogła bym zrobić Botox?
krisii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 11:31   #594
Tyria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja polecam zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w gabinetach lekarskich Uni-Med w Szczecinie xxx
Sama co jakiś czas (najczęściej co pół roku, czasem nieco rzadziej), wykonują tam zabiegi wstrzyknięcia botoksu i jestem bardzo zadowolona z efektów dokonywanych tam zabiegów. W ciągu kilku dni od zabiegu zmarszczki znikają, a skora robi się jędrna i elastyczna.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-07 o 01:23 Powód: Link.
Tyria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 13:23   #595
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
we wrocku- lęśnicy u dr Kulewicza masz 200zl za okolice botoksu wypelniacze tez robi.
Czy moglabym poprosic troche wiecej danych? Jakis namiar na tego doktora? google pokazuje mi paru. Mialam juz dwa razy robione kurze zmarszki na oczy, w dr Kulczyckiej we wroclawiu i mimo ze efekt strasznie mi sie podobal to nie bylam zadowolona z trwalosci. Caly efekt utrzymywal sie u mnie kazdorazowo ok 3 tyg. max. Mam ochote sprawdzic jeszcze raz ale u kogos innego i najlepiej za mniejsza cene, bo srednio mi sie oplaca placic za 3 tyg ladnego wygladania.
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 15:42   #596
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Na moje czoło chyba nastała już pora. Wieczny wqrw daje o sobie znać w postaci zmarszczek. Tylko jak wybrać odpowiedni gabinet jak w koło sam marketing szeptany.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:31   #597
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Czy moglabym poprosic troche wiecej danych?
tu masz np fejsa do niego https://www.facebook.com/wroclawMedycynaEstetyczna/ Ja tam tylko lwia robilam, Musze sie w tym roku wybrac na całe czoło tak bardziej na blachę. Najlepiej powiedz, ze chcesz mocniejszy efekt, bo lekarze czasem się boją i ponoć tak ksiązkowo jednostek na punkt juz nie podaja, tzn o czole piszę, ze robi sięje wtedy na blachę.
Tam tez wstawiałam implanta, jakbys przy okazji szukała i zdecydowanie moge polecic ,bo wszystko gites

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2016-01-06 o 16:34
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:47   #598
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
tu masz np fejsa do niego https://www.facebook.com/wroclawMedycynaEstetyczna/ Ja tam tylko lwia robilam, Musze sie w tym roku wybrac na całe czoło tak bardziej na blachę. Najlepiej powiedz, ze chcesz mocniejszy efekt, bo lekarze czasem się boją i ponoć tak ksiązkowo jednostek na punkt juz nie podaja, tzn o czole piszę, ze robi sięje wtedy na blachę.
Tam tez wstawiałam implanta, jakbys przy okazji szukała i zdecydowanie moge polecic ,bo wszystko gites
super, dzieki za informacje
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:35   #599
dazawisluk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

A słyszałyście lub uczestniczyłyście kiedyś w tzw. Botox Party? Polega to na tym, że babki spotykają się, żeby wstrzykiwać sobie botox i dzielą się kosztami. Ostatnio w jakimś programie tv szeroko to komentowali... Padały argumenty, że jest to zupełnie nieprofesjonalne i może być niebezpieczne. Ma któraś doświadczenia z takimi 'imprezami"?
dazawisluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:22   #600
Kajus_96
Przyczajenie
 
Avatar Kajus_96
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa;)
Wiadomości: 12
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

w życiu bym się nie odważyła, poza tym na starość to wygląda ochydnie, fuj
Kajus_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.