Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 21:44   #61
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Niesamowite. Chyba najlepsze słowo.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:56   #62
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Mimo iż pani Beata Tyszkiewicz jest piękna, zdjecia ciekawe i podobają mi się, to nie podoba mi się jak pani BT na nich wygląda. Ale ciekawe bardzo.
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 22:16   #63
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Justyneczkaa Pokaż wiadomość
Mimo iż pani Beata Tyszkiewicz jest piękna, zdjecia ciekawe i podobają mi się, to nie podoba mi się jak pani BT na nich wygląda. Ale ciekawe bardzo.
o matko jaka zakręcona wypowiedz
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 00:15   #64
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Na wstępie,napisze że dzięki (no prawie,ale w dużej mierze) Pani Beacie Tyszkiewicz,mam takie samo imie jak Ona. Gdyż,ponieważ moja mamka ją kiedyś lubi(a)ła,ma nawet o niej książke i dała mi właśnie na imie Beata.




A co fotek,nawet fajne.Podobają się,te z butem,klipsami na uszach.Ładnie na tych fotach wyszła.Przyznam szczerze,że kiedyś Pani Beata mnie draźniła,jej ą/ę no ale przeszło mi,bo to przecież kobieta/dama z klasą.Bardziej mnie teraz mierzi Jolanta Kwaśniewska.




Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
W sumie jej sprawa, ale takie bajki, ktore czasem opowiada, że nic ze sobą nie robi, a włosy farbuje starą szczoteczką do zębów (w sensie nakłada nią sobie farbę), to wiadomo o co można rozbić Kokieteria ale w jej wykonaniu nie rażąca
To moja mamka tak właśnie farbuje sobie włosy szczoteczką(starą,nieużyw aną) do zębów.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:04   #65
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Mówiono o tej sesji w maglu towarzyskim-ja jestem na tak nie tyle jeśli chodzi o niekonwencjonalne zdjęcia tzn.że nie są to typowe, poważne fotki.. co raczej pochwalam to,że zdjęcia nie zostały (przynajmniej tak mówią)poddane obróbce- widać zmarszczki, żyły,pomarszczoną skóre... i widać,że kobieta mająca swoje lata może jest piękna bez obróbki photoshopem.. niech biorą przykład młode gwiazdy czy raczej graficy co nawet najdrobniejszą zmarszczke muszą ukryć... doszło do tego,że nie poznaję Frytki na okładce Playboya, Pamela Anderson wygląda jak woskowa lalka na okładce tego magazynu, albo jak 20lat młodsza, a ostatnio Doda w Playboyu ma niesamowicie długie,chude nogi i wciecie w talii co nie jest realne (patrząc na jej zdjęcia np. z imprez czy koncertów-męska budowa ciała,krótkie nogi).... zdjęcie pani Beaty z klipsem do bielizny spinającym skóre na szyi jest genialne- w ten sposób pani Beata pokazuje,że nie liftingi ani botoxy, dla niej zwykły klips jest sposobem na zbyt dużą ilość skóry na szyi... i nie sądze by był to chwyt marketingowy...chociaż kto ich tam wie...
Chii już chyba po raz kolejny muszę sie z tobą zgodzić
(nie to, żebym była Toba jakaś zafascynowana czy coś , ale przewaznie to piszesz to co ja chciałabym napisać, tylko nie zawsze dobrze umiem dobrac słowa)
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:56   #66
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Aby być na czasie powiem - porażające

A serio - dla mnie - absolutnie świetne.
"Wyszła" na nich cała Pani Tyszkiewicz - piękna, z klasą, z wielkim dystansem do siebie, z dowcipem.
I z odwagą. Dla niej właściwą. Bo niewiele kobiet - nawet wiele młodszych - odważyłoby się pokazać np. z klamerką, bez gruntownego "retuszu".

Wielkie brawa za sesję. I za całokształt.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:08   #67
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

no tak, nie sądze aby tak dała się sfotografować Maryla czy Nina.

im dłużej przyglądam się tym zdjęciom...tym bardziej zaczynają mi się podobać.
wogóle uwielbiam niekonwencjonalne portety. Wielki ukłon ku fotografowi
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 10:13   #68
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
To moja mamka tak właśnie farbuje sobie włosy szczoteczką(starą,nieużyw aną) do zębów.
No moja tez niegdyś, stary sposób, ale porzuciła go na rzecz salonu fryzjerskiego
Jeśli aktorka prosto od fryzjera w talk show mowi, ze tylko tak sobie włosy farbuje i nic z nimi ani ze sobą nie robi, to jakoś jej nie wierzę, zwlaszcza jesli jest Beatą Tyszkiewicz
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:42   #69
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Ale się uwziełyście na ten wygląd nieboszczyka


p.Beata wygląda świetnie, z dowcipem - widać, że ma dystans dla samej siebie. Niebieska pomadka, korale z metką, but na głowie i papier zamiast bluzki- podoba mi się taka stylizacja.
To prawda, jest troche przewrotna ale wg mnie ma to przełamać pewne bariery - jak np. twierdzenie, że starszej osobie już nie wiele wypada robić -bo starość niekoniecznie łączy się z tym, iż trzeba dziergać na drutach 15 sweterek dla swojego wnuka.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:53   #70
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
To prawda, jest troche przewrotna ale wg mnie ma to przełamać pewne bariery - jak np. twierdzenie, że starszej osobie już nie wiele wypada robić -bo starość niekoniecznie łączy się z tym, iż trzeba dziergać na drutach 15 sweterek dla swojego wnuka.
no właśnie
niektórzy to by ją z chęcią wepchnęli w fotel bujany a ona skubana się nie da
i za to właśnie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:14   #71
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Ja tak czytam...
I nie bardzo rozumiem... te wszytskie brawa (benito, nie do Ciebie piję )

Nie chodzi mi o same zdjęcia, bo te się moga podobac lub nie, kwestia gustu.

Ale odwaga i te sprawy?
Widuje w gazetach kobiety starsze, ze zmarszczkami. Widuję takie na basenie, na plaży, zadbane, zwariowane, zadowolone z siebie.
Znam takie osoby i w życiu nie przyszłoby mi do głowy jakiejkoleiwk pani w wieku mojej babci "kazać" siedzieć i robic na drutach. Nooo, chyba, że lubi, to nie widze przeszkód.

Mnie się wydawało, że te czasy kiedy babcia była babulinką z chustką na głowie dawno minęły i nikt tak już o osobach w pewnym wieku nie mysli. Byłam przekonana, ze człowiek w każdym wieku ma prawo byc takim jaki chce. A okazuje się, ze to dowód odwagi. W pewnym wieku. Dziwno i straszno
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 11:31   #72
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

zdjęcia mi się nie podobają. Owszem pomysł byl ciekawy( np. but na głowie), ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi na myśl kiedy patrzę na te zdjęcia to:
ŚMIERĆ
.

Przemijanie, cierpienie, starość , smutek, brzydota i bladość. Połączenie zimnych kolorów, bieli, niebieskiego, tylko potęguje przygnebiające wrażenie.

edit: podoba mi się zdjecie na którym Tyszkiewicz sie uśmiecha. Jej bardzo ładny uśmiech troche łagodzi całą surowość tej sesji.
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:33   #73
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja tak czytam...
I nie bardzo rozumiem... te wszytskie brawa (benito, nie do Ciebie piję )

Nie chodzi mi o same zdjęcia, bo te się moga podobac lub nie, kwestia gustu.

Ale odwaga i te sprawy?
Widuje w gazetach kobiety starsze, ze zmarszczkami. Widuję takie na basenie, na plaży, zadbane, zwariowane, zadowolone z siebie.
Znam takie osoby i w życiu nie przyszłoby mi do głowy jakiejkoleiwk pani w wieku mojej babci "kazać" siedzieć i robic na drutach. Nooo, chyba, że lubi, to nie widze przeszkód.

Mnie się wydawało, że te czasy kiedy babcia była babulinką z chustką na głowie dawno minęły i nikt tak już o osobach w pewnym wieku nie mysli. Byłam przekonana, ze człowiek w każdym wieku ma prawo byc takim jaki chce. A okazuje się, ze to dowód odwagi. W pewnym wieku. Dziwno i straszno
odwaga jeśli chodzi o tzw. szołbiznes, wizerunek kreowany przez media itp.
odwaga w porównaniu do innych "młodych duchem" gwiazd polskich i zagranicznych.
odwaga, by w świecie 20latek reklamujących kremy z botoksem, pokazać swoją niemłodą twarz.
i za to brawa bo innej Polki na takiego typu zdjęciach nie widziałam.
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:39   #74
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja tak czytam...
I nie bardzo rozumiem... te wszytskie brawa (benito, nie do Ciebie piję )

Nie chodzi mi o same zdjęcia, bo te się moga podobac lub nie, kwestia gustu.

Ale odwaga i te sprawy?
Widuje w gazetach kobiety starsze, ze zmarszczkami. Widuję takie na basenie, na plaży, zadbane, zwariowane, zadowolone z siebie.
Znam takie osoby i w życiu nie przyszłoby mi do głowy jakiejkoleiwk pani w wieku mojej babci "kazać" siedzieć i robic na drutach. Nooo, chyba, że lubi, to nie widze przeszkód.

Mnie się wydawało, że te czasy kiedy babcia była babulinką z chustką na głowie dawno minęły i nikt tak już o osobach w pewnym wieku nie mysli. Byłam przekonana, ze człowiek w każdym wieku ma prawo byc takim jaki chce. A okazuje się, ze to dowód odwagi. W pewnym wieku. Dziwno i straszno
hmm

może to kwestia otoczenia w jakim się obracamy?

bo nie oszukujmy się, w PL takie "starsze panie" jak B.Tyszkiewicz to jednak chyba rzadkość, większość to takie babulinki żyjące z nędznej emerytury (albo ja mam jakieś zaburzone widzenie )

baaa
a skąd to określenie "dzidzia piernik"? gdy kobieta powiedzmy 50+ jest kobietą sukcesu, ale próbuje sobie zaszaleć w kwestii ubioru/makijażu etc. to od razu ktoś się do niej przyczepi

może stąd właśnie te brawa za odwagę
no i druga rzecz: Tyszkiewicz kojarzyła mi się do tej pory (i pewnie nie tylko mi) z dostojną matroną, dystyngowaną, zmanierowaną i takie tam
i po prostu jestem miło zaskoczona, że stać ją było na przełamanie tego przez lata z mozołem wypracowanego wizerunku
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:41   #75
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Zawsze uważałam Beatę Tyszkiewicz za prawdziwą damę i kobietę z klasą . Niestety zdjęcia mi się nie podobają, chociaż są odważne i tu się za tą odwagę należa się brawa
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:45   #76
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
odwaga jeśli chodzi o tzw. szołbiznes, wizerunek kreowany przez media itp.
odwaga w porównaniu do innych "młodych duchem" gwiazd polskich i zagranicznych.
odwaga, by w świecie 20latek reklamujących kremy z botoksem, pokazać swoją niemłodą twarz.
i za to brawa bo innej Polki na takiego typu zdjęciach nie widziałam.
Dwa pierwsze nazwiska, które mi przyszły do głowy: Nina Andrycz i Irena Kwiatkowska.

Miały wiele sesji zdjęciowych. Nooo, tylko nie tak wykreowanych i rozdmuchanych przez media

Pokazywały nie raz swoje niemłode twarze, ze zmarszczkami i nie wstydziły się tego.

A tu nagle sesja pani Tyszkiewicz okazuje sie jedyna, niepowtarzalna i odkrywcza...

Może jeśli chodzi o zdejecia... to moga byc jakies tam dobre, czy złe. Ale sam "temat" czyli pokazanie kobiety w pewnym wieku bez upiekszeń, nowym nie jest. Także w Polsce
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:46   #77
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

uwielbiam jej niektóre komentarze w Tańcu z gwiazdami, ale też w rozmowach w toku
bardzo madra i życiowa kobieta, z klasa
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:59   #78
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

tego typu zdjęcia masz na myśli? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5451645 ?

to ja dziękuję. nie przypominam sobie też Kwiatkowskiej ale jeśli- dla niej także brawa (zresztą za całokształt).

jednak to wciąż tak mało popularne, że godne mojego (jeszcze młodego) podziwu.
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:03   #79
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
tego typu zdjęcia masz na myśli? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5451645 ?

to ja dziękuję. nie przypominam sobie też Kwiatkowskiej ale jeśli- dla niej także brawa (zresztą za całokształt).

jak dla mnie to wciąż tak mało popularne, że godne mojego (jeszcze młodego) podziwu.
To zdjęcie Niny Terentiew. Nie o niej pisałam.

Oczywiście, nikt nie broni nikomu podziwiać. Naprawdę.


Ale dobrze wiedzieć na przyszłość, że należy sobie założyc but na głowę i klamerki na uszy żeby ktos zaczął podziwiac moje zmarszczki Bo na takich sobie, w miarę normalnych zdjęciach nikt nawet "psa"nie powiesi
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 12:08   #80
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

przepraszam, nie przeczytałam ze zrozumieniem

no ja podziwiam niebanalność.
a swoją drogą Tyszkiewicz też lubię
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:21   #81
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze nazwiska, które mi przyszły do głowy: Nina Andrycz i Irena Kwiatkowska.

Miały wiele sesji zdjęciowych. Nooo, tylko nie tak wykreowanych i rozdmuchanych przez media

Pokazywały nie raz swoje niemłode twarze, ze zmarszczkami i nie wstydziły się tego.

A tu nagle sesja pani Tyszkiewicz okazuje sie jedyna, niepowtarzalna i odkrywcza...

Może jeśli chodzi o zdejecia... to moga byc jakies tam dobre, czy złe. Ale sam "temat" czyli pokazanie kobiety w pewnym wieku bez upiekszeń, nowym nie jest. Także w Polsce
No ale nie powiesz mi, że "niestandardowe" sesje z dojrzałymi kobietami (nie tylko 40+ ale może np 60+) są czymś normalnym, można je spotkać na każdym kroku i w ogóle wszyscy w naszym kraju się z tym oswoili i to znają. Otóż, wystarczy otworzyć sobie jakąkolwiek gazetę, żeby się przekonać, że nie. I bardzo dobrze, że Tyszkiewicz; i bardzo dobrze, że rozdmuchane i "wykreowane" przez media, jak to ujęłaś, bo pomijając już same aspekty sztuki jaką TO jest albo nie jest, wciąż jest to temat niespotykany (nie mówię o "elitarnych" wydawnictwach, czy niszowych, chodzi mi raczej o masówki, w których króluje raczej jeden trend).

Ktoś tu jeszcze pisał (może Ty, nie pamiętam), że jest mnóstwo starszych kobiet, które chodzą na basen, żyją aktywnie, nie wstydzą się swojego wyglądu. Pewnie, że jest - i chwała im za to. Ale tak samo mnóstwo jest takich, które się ukrywają, wstydzą i mają mnóstwo zahamowań. I mnóstwo osób, które te zahamowania w nich wywołują lub je w nich utwierdzają (niestety, mimo tego co mówisz, jest sporo ludzi o poglądach, że babcia to do robienia sweterków). Nie przypisuję tej sesji nie wiadomo jak zbawiennego działania na masy - ale im częściej ktoś, wyrażając się kolokwialnie, "wali czymś takim po oczach" ludności naszego pięknego kraju, tym lepiej (moim zdaniem).

W dodatku (to a propos tych braw dla Tyszkiewicz) czym innym jest pokazać się ze zmarszczkami będąc normalną osobą, a czym innym dla gwiazdy tego formatu (można się sprzeczać czy słusznie, ale gwiazdą w tym kraju to ona jest - jedną z nielicznych), zwłaszcza, że wcześniej w gazetach zdarzały się jej zdjęcia jako wiecznie młodej i gładkiej. Nina czy Maryla w jednym programie czy koncercie pokazują się z toną tapety, która i tak nie ukrywa ich niedoskonałości, a za tydzień w gazecie ukazuje się doskonale photoshopowo zliftingowana sesja. Nie przypisuję pani Beacie jakiejś kosmicznej odwagi, że się na to zdecydowała, choć odwagi to również wymagało - wydaje mi się, że ona się po prostu czuje piękna, na tyle piękna żeby wystąpić z tym butem i bez fotoszopa. Niektóre osoby w ogóle nie wyobrażają sobie, że tak można, bo nie mają tego nawet gdzie zobaczyć.

A jeszcze na koniec, nie bawiąc się już w żadne pseudoideologie, mnie prywatnie te zdjęcia podobają się pod względem artystycznym. Nie wszystkie, ale kilka z nich.
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:34   #82
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja tak czytam...
I nie bardzo rozumiem... te wszytskie brawa (benito, nie do Ciebie piję ..........
Odpowiem, za siebie, rzecz jasna.

Może były inne sesje innych starszych kobiet - ba - może były bardziej śmiałe, awangardowe. Nie wiem.
Ja kojarzę sesję Pani Andrycz - w której zaprezentowała się w "swojej konwencji".
A zdjęcia P. Tyszkiewicz są po części na przekór jej wizerunkowi absolutnej damy z klasą. Po części - bo wciąż jest damą i ma klasę - ale "puszcza oczko", bawi się swoim wizerunkiem. A do tego trzeba odwagi.
I mnie to "oczko" urzeka.

Jasne, że nie jest jedyną starszą kobietą pokazującą zmarszczki itd. Ale - jest w mniejszości (mówimy o zdjęciach "sław" nie o kobietach "na ulicy"). Wszak młódki w ckmie są retuszowane, wydłużane, wyciągane. I jasne, że nie jest taka całkiem naturalna - prosto z łóżka. Jest wymalowana (sztuczne rzęsy?), wystylizowana.
Ale jest (była?) symbolem piękna, urody (o I. Kwiatkowskiej np. tego chyba nie powiemy, z należnym respektem oczywiście). A takim symbolom szczególnie trudno zmierzyć się z oznakami starzenia. A może raczej z ich odbiorem przez społeczeństwo. A P. Tyszkiewicz to potrafi. I robi to z "jajem".

I świetnym uzupełnieniem tej sesji jest wywiad.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:36   #83
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Tak, trudno spotkać w gazecie sesję kobiety 60+, tak samo jak mężczyzny 60+. Ale zdarza się i dlatego nie widzę w takiej sesji czegos "niesamowitego". To moje zdanie.

Normalnej osobie dużo trudniej byłoby pokazac się w gazecie tak jak p. Tyszkiewicz. Dużo trudniej i mogę się tylko domyslić, jakie komentarze gdzieniegdze by poleciały. P. Tyszkiewicz mozna powiedzieć "na codzień" pokazuje sie milionom Polaków. Taka sesja to dla niej bułka z masłem. A wyobrażacie sobie swoją babcię na takiej sesji? Jaki to byłyby dla niej stres? I to dopiero byłaby odwaga niesamowita, tak się pokazać.

Co do Niny czy Maryli o których tu dużo i negatywnie. Nie lubię tych sztuczności które nam w gazetach serwują. Ale jednak trzeba brać pod uwagę to, że one sa dużo młodsze od p. Beaty. I nawet bez obróbki zmarszczek maja mniej. Tak myslę i mogę sie mylić.


Na koniec i na marginesie: to ja panią Tyszkiewicz akurat lubię.

Ja naprawdę nie chciałam wzbudzać specjalnie dyskusji. Tak mi przyszło coś do głowy i napisałam to. A to jak kto odbiera zdjecia to tylko jego sprawa. I to by było na tyle
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:43   #84
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Tak, trudno spotkać w gazecie sesję kobiety 60+, tak samo jak mężczyzny 60+. Ale zdarza się i dlatego nie widzę w takiej sesji czegos "niesamowitego". To moje zdanie.
Mężczyzn widuję, kobiety bardzo rzadko (a przeglądam sporo gazet, choć głównie nie tych "kolorowych"). Dlatego dla mnie to niezwykłe. A już zupełnie osobiście, to się lepiej poczułam jak te foty zobaczyłam - utwierdzam się w przekonaniu, że starości nie trzeba się bać - wręcz przeciwnie. (Tak, niektórym osobom takie "utwierdzenia" są potrzebne). I fajnie widzieć, że sporo osób pozytywnie reaguje
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:49   #85
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

nie potrafię przekonać sie do tych zdjęć niby wszystko jest: pomysł, odwaga, oryginalność .... ale czegoś brakuje.... a może raczej czegoś jest nadmiar
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 21:58   #86
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
o matko jaka zakręcona wypowiedz
No wiem, ze pokręciłam, no ale rozumiecie, prawda?:P
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 23:04   #87
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
A zdjęcia P. Tyszkiewicz są po części na przekór jej wizerunkowi absolutnej damy z klasą. Po części - bo wciąż jest damą i ma klasę - ale "puszcza oczko", bawi się swoim wizerunkiem. A do tego trzeba odwagi.
I mnie to "oczko" urzeka.
Lepiej bym tego nie ujęła
Zachwycająca jest dla mnie ta sesja . Nie widzę żadnej innej z polskich osobowości w tej konwencji . Klasa sama dla siebie .
Pozostaje jedynie się ukłonić
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 08:54   #88
kasia689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

zdjęcia Pani Beaty są rewelacyjne,subtelne a zarazem zmysłowe.To dojrzała kobieta znająca swoją wartość i to widać na tych fotografiach. Oprócz uroku twarz Pani Beaty emanuje pięknem i mądrością.Nie rozumiem uwag na temat retuszu,owszem jest delikatny ale był potrzebny ze względu na charakter sesji.U młodszych gwiazd retusz jest bardziej zdecydowany a z twarzy-maski nic nie można wyczytać,w przeciwieństwie do tej sesji.
kasia689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:08   #89
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Nie wiem czy zauważyłaś, ale odgrzebałaś wątek dotyczący innej sesji...


A co do tej aktualnej sesji z Vivy to bardzo mi się podoba
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:06   #90
Madlenn1
Rozeznanie
 
Avatar Madlenn1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Królewska siedziba: Kraków
Wiadomości: 592
Dot.: Sesja Beaty Tyszkiewicz - co sądzicie?

Brawo dla Beaty za dystans do siebie i klasę! Zadbana kobieta dla której naciąganie twarzy nie jest priorytetem życiowym.
Sesja zdjęciowa z VIVY
Madlenn1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.