Galeria Bałtycka Gdansk ! ! ! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 10:47   #91
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

a nie wiecie czy galeria jest już otwarta na dobre? Czy jak ktoś wspominał zamkną i ją wykończą?
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:48   #92
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

i ja także nie pojechałam, czasu brak i w sumie nie żałuję- nienawidzę kolejek . Zdążę jeszcze zobaczyć GB pewnie w przyszłym tygodniu się wybiorę
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 11:39   #93
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

byłam dzisiaj, w czasie pracy- szef zaproponował bo mamy biuro niedaleko
duża przestrzeń, ładnie, jasno, wszystko poukładane, bez zbędnych stoisk przy przejściach itp.

no i te sklepy jutro koniecznie idę już z portfelem
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 13:20   #94
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

A co to ten saturn ze tam te kolejki? Ja 15 pazdziernika bede w 3 miescie to musze TZta tam zaciagnac no i zbieram kaske a malo czasu zostalo Kusi bershka bo tam maja malutkie rozm spodni, a takich potrzebuje Juz sie nie moge doczekac.

Edytowane przez Marua:)
Czas edycji: 2007-10-05 o 14:46 Powód: Poprawka
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:36   #95
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
A co to ten saturn ze tam te kolejki? Ja chyba 20 pazdziernika bede w 3 miescie to musze TZta tam zaciagnac no i zbieram kaske Kusi bershka bo tam maja malutkie rozm spodni, a takich potrzebuje Juz sie nie moge doczekac.
Saturn to sprzęt RTV, AGD itp. W sumie takie ceny jak oni proponuja można bez problemu znaleźć w necie i kupić sprzęt nie ruszając się z domu - dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy stali tam nawet od 5 rano
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:57   #96
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Saturn to sprzęt RTV, AGD itp. W sumie takie ceny jak oni proponuja można bez problemu znaleźć w necie i kupić sprzęt nie ruszając się z domu - dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy stali tam nawet od 5 rano
ja sądzę, że ci niektórzy to w większości ludzie "nieskomuteryzowani" lub bojący się zamawiać przez internet. a wiadomo - jak okazja, jak tanio to lecim (wystarczy spojrzeć na to co dzieje się relau czy też media marecie podczas szałowych promocji)

BTW. koleżanka kupiła jakiś czas temu sweterek w H&M. zapłaciła 29 zł. była wczoraj w galerii i w H&M widniała karteczka : "z okazji otwarcia PROMOCJA 29zł"

daje do myślenia?? prawda jest taka, że jak przeciętny człowiek widzi słowo PROMOCJA, WIELKIE OTWARCIE itp leci jak pszczoła do miodu
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:01   #97
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
ja sądzę, że ci niektórzy to w większości ludzie "nieskomuteryzowani" lub bojący się zamawiać przez internet. a wiadomo - jak okazja, jak tanio to lecim (wystarczy spojrzeć na to co dzieje się relau czy też media marecie podczas szałowych promocji)
dokladnie DZIKUSY
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 21:40   #98
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

A ja właśnie wróciłam i cóż.. Niedoróbki zostały już wspomniane... Nie było takich tłumów jak wczoraj, choć dalej tłoczno, no ale to trzeba zrozumieć. W Saturnie byłam, ale tylko po kilka płyt.

W vero modzie dodawali rękawiczki gratis do zakupu kurtki lub płaszcza ale nie wiem czy to z okazji otwarcia

Co mnie dość zdziwiło i negatywnie zaskoczyło to fakt, że H&M i Reserved były takie ciemne. Trochę się tam pokręciłam ale nie miałam ochoty dłużej przebywać w takich pomieszczeniach... Wolę, kiedy ich sklepy są jasne. A w H&M chciałam przymierzyć spodnie, ale szukanie przymierzalni zajęło mi tyle czasu, że zanim znalazłam to zdążyłam się rozmyślić :P

Szkoda, że The Body Shop był zamknięty.

Tak ogólnie to myślałam że to centrum będzie większe, choć jak na Trójmiasto jest i tak bardzo duże. I jakoś tak nie wiem czemu nie zachwyciło mnie...
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:25   #99
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

byłam wczoraj i były te same promocje o których była już mowa. między innymi esotiq.

kafelki popękane, ogólnie niedoróbki, ale sklep prezentuje się niesamowicie

pozdrawiam
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 12:32   #100
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Ja też byłam wczoraj - i ogólnie b. mi się podoba. Fakt faktem, że niedoróbki są, ale w konfrontacji z ilością sklepów ich nie zauważałam. I nawet Body Shop był otwarty.
Jedyny minus to taki, że wydałam za dużo
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 12:36   #101
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Byłam wczoraj. Do czasu wyprzedaży nie wybieram się. Za dużo ludzi, hałas, sklepy takie jakie w innych centrach handlowych. Drogo i w sumie wszędzie to samo. Nie zachwycił mnie. Powiedziałabym nawet, że mnie przeraził. Źle się tam czułam. Jedyny plus- szafki na torby i kurtki.

Takie są moje wrażenia
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 19:01   #102
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Byłam dziś w GB i było mnóstwo ludzi, chciałam pójść do Sphinksa, ale chyba na stolik czekałabym do jutra, więc poszłam z mężem do Manhatanu - a tam pusto!!! Pająki już na drzwiach sieci rozwiesiły, ciekawe czy to chwilowe spustoszenie?
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 21:09   #103
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

A tłum się trochę zmniejszył, czy dalej jak pierwszego dnia?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 01:03   #104
lygrys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
GG do lygrys
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

jeszcze nie byłem
a mieszkam na przeciwko galerii
postaram sie jutro naprawić ten błąd
chodz prawde mówiac wole robić zakupy w sieci
taniej i wiekszy wybór
lygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 06:47   #105
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Huh..właśnie kwiczę z radości - The Body Shop w 3city - pięęęęknie! Juuuuż niedługo!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 07:19   #106
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

byłam w sobotę i ogólnie jestem zadowolona, co prawda dużo za dużo ludzi, plusem tego jest to, że nie wydałam pieniędzy na jedzenie bo czekać w tych gigantycznych kolejkach to strata czasu. Byłam nawet w saturnie, są tam tanie filmy na dvd Ludzie masowo kupowali telewizory 42 calowe No i kolejki do WC masakra Czy mi się wydaje toaleta jest tylko na jednym piętrze? Kupiłam sobie tylko bluzkę z Bershki za 39zł no i napiłam się darmowej, pysznej kawki (ta promocja trwa do 31 października jakby kogoś interesowało) Co do stanu technicznego to rzeczywiście sufit pozostawia wiele do życzenia, śmiesznie też wygląda mały dźwig schowany za bilbordem na -1 No i brak parkingu....
Będę tam przyjeżdżać ale chyba tylko na wyprzedaże, bo ceny są miejscami powalające
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:02   #107
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Z tego co wiem to parking jest na samej gorze.
Ale niezla fuszerka na chybcika na gwalt. Gipsowki niepowykanczane, niepomalowane, nieuksztaltowane.Kable elektryczne wystajace, zamiast schowane.Dziury w sufitach, podejrzewam na halogeny.A kafelki bez fug, popekane i ruszajace sie co niektore.
NAJOKROPNIEJSZE SA DRZWI WEJSCIOWE!!!
Ludzie co to jest?Ciezkie sa jak cholera, lataja we wszystkie strony, jak sie komu podoba, nie wiem czy szlam pod prad czy nie.Ale czemu nie ma na fotokomorke?Tak jak w innych sklepach.Jakas babcia nie wiem czy da sobie rade z tymi masywnymi drzwiami.
Ale podobalo mi sie umieszczenie sklepow, ta kopula, wyciecia na pietrach(mozna sobie obejrzec nizsze pietro) no i schody(dzialaly).
Co do zakupow i sklepow i promocji nie zdazylam sie rozejrzec, nie cierpie robic zakupow w takich tlumach.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 10:47   #108
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to parking jest na samej gorze.
Ale niezla fuszerka na chybcika na gwalt. Gipsowki niepowykanczane, niepomalowane, nieuksztaltowane.Kable elektryczne wystajace, zamiast schowane.Dziury w sufitach, podejrzewam na halogeny.A kafelki bez fug, popekane i ruszajace sie co niektore.
NAJOKROPNIEJSZE SA DRZWI WEJSCIOWE!!!
Ludzie co to jest?Ciezkie sa jak cholera, lataja we wszystkie strony, jak sie komu podoba, nie wiem czy szlam pod prad czy nie.Ale czemu nie ma na fotokomorke?Tak jak w innych sklepach.Jakas babcia nie wiem czy da sobie rade z tymi masywnymi drzwiami.
Ale podobalo mi sie umieszczenie sklepow, ta kopula, wyciecia na pietrach(mozna sobie obejrzec nizsze pietro) no i schody(dzialaly).
Co do zakupow i sklepow i promocji nie zdazylam sie rozejrzec, nie cierpie robic zakupow w takich tlumach.
Parking może i jest na górze, ale jak byliśmy w sobotę (około 11) to przed wjazdem na rzekome parkingi stało 2 ochroniaży z lizakiem i nikogo nie wpuszczali. Musieliśmy pokrążyć po okolicznych uliczkach, żeby gdzieś zaparkować.
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 10:56   #109
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Parking może i jest na górze, ale jak byliśmy w sobotę (około 11) to przed wjazdem na rzekome parkingi stało 2 ochroniaży z lizakiem i nikogo nie wpuszczali. Musieliśmy pokrążyć po okolicznych uliczkach, żeby gdzieś zaparkować.
Tak, tak...ale sklep otwarty co nie oby do czwartego....
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 15:14   #110
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
Będę tam przyjeżdżać ale chyba tylko na wyprzedaże, bo ceny są miejscami powalające

Powaznie jest tak drogo? Np w H&M Reserved, Bershce itd jest drozej niz w tym samy sklepie np w Matarnii? Bo zauwazylam ze duzo ludzi pisze ze tam drogo . Bez sensu jezeli w jednym H&M bluzka jest za 60zl to w innym powinna kosztowac tyle samo?
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:07   #111
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Powaznie jest tak drogo? Np w H&M Reserved, Bershce itd jest drozej niz w tym samy sklepie np w Matarnii? Bo zauwazylam ze duzo ludzi pisze ze tam drogo . Bez sensu jezeli w jednym H&M bluzka jest za 60zl to w innym powinna kosztowac tyle samo?
Ja nie zauważyłam różnic między np Matarnią a GB, a w sobotę byłam i tam i tam
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:25   #112
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Jeszcze w sprawie tego parkingu, to ciekawe jest to, że on ma być płatny , nie? Jakoś nie spotkałam się z płatnym parkingiem przy centrach, do których jeżdżę. A może coś ominęłam? Czy to jakaś nowa moda, czy standard przy molochach? Chociaż przy SCC w Katowicach jest darmowy!

Cennik parkingu przy GB (z ich strony www):
Opłaty:
1 godzina - bezpłatnie,
2-ga godzina - 2 PLN,
3-cia godzina - 3 PLN,
każda następna 4 PLN
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:57   #113
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Jeszcze w sprawie tego parkingu, to ciekawe jest to, że on ma być płatny , nie? Jakoś nie spotkałam się z płatnym parkingiem przy centrach, do których jeżdżę. A może coś ominęłam? Czy to jakaś nowa moda, czy standard przy molochach? Chociaż przy SCC w Katowicach jest darmowy!

Cennik parkingu przy GB (z ich strony www):
Opłaty:
1 godzina - bezpłatnie,
2-ga godzina - 2 PLN,
3-cia godzina - 3 PLN,
każda następna 4 PLN
W realu tez jest platny, ale kazdy z mojej rodziny, sie wyrabia w godzine z zakupami.
(sa te bramki i te bileciki przeciez)
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:40   #114
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Jeszcze w sprawie tego parkingu, to ciekawe jest to, że on ma być płatny , nie? Jakoś nie spotkałam się z płatnym parkingiem przy centrach, do których jeżdżę. A może coś ominęłam? Czy to jakaś nowa moda, czy standard przy molochach? Chociaż przy SCC w Katowicach jest darmowy!

Cennik parkingu przy GB (z ich strony www):
Opłaty:
1 godzina - bezpłatnie,
2-ga godzina - 2 PLN,
3-cia godzina - 3 PLN,
każda następna 4 PLN
Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
W realu tez jest platny, ale kazdy z mojej rodziny, sie wyrabia w godzine z zakupami.
(sa te bramki i te bileciki przeciez)
W Manhattanie też jest płatny, a np. w Niemczech to b. powszechne zjawisko.
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:32   #115
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Arrow Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Powaznie jest tak drogo? Np w H&M Reserved, Bershce itd jest drozej niz w tym samy sklepie np w Matarnii? Bo zauwazylam ze duzo ludzi pisze ze tam drogo . Bez sensu jezeli w jednym H&M bluzka jest za 60zl to w innym powinna kosztowac tyle samo?

Jeśli chodzi os klepy sieciowe typu H&M czy Reserved, Orsay, New Yorker itd to ceny są takie same nieważne gdzie by się znajdował. Ale są też droższe marki i sklepy typu Espirit czy Peek And Clopenburg (nie wiem czy dobrze napisałam ) i wiele innych. Czyli plus jest taki, że znajdują sie i marki nie najdroższe i te bardziej ekskluzywne, zależy kto co lubi i na ile go stać. Najlepsze i tak będą wyprzedaże, a jeszcze przed nami okres świąteczny - to będzie się działo dopiero
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:49   #116
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez GosiaChuda Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi os klepy sieciowe typu H&M czy Reserved, Orsay, New Yorker itd to ceny są takie same nieważne gdzie by się znajdował. Ale są też droższe marki i sklepy typu Espirit czy Peek And Clopenburg (nie wiem czy dobrze napisałam ) i wiele innych. Czyli plus jest taki, że znajdują sie i marki nie najdroższe i te bardziej ekskluzywne, zależy kto co lubi i na ile go stać. Najlepsze i tak będą wyprzedaże, a jeszcze przed nami okres świąteczny - to będzie się działo dopiero
Zgadzam się w 100%. Ja nawet nie zaglądałam do sklepów, które są ogólnie dostępne jak Reserved, Orsay itp, bo jeśli coś bym stamtąd chciała, to nie jechał bym aż do Wrzeszcza. Trochę rozczarowałam się cenami w Bershkce i Zarze, myślałam, że będzie trochę taniej
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 07:24   #117
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Ja nawet nie zaglądałam do sklepów, które są ogólnie dostępne jak Reserved, Orsay itp, bo jeśli coś bym stamtąd chciała, to nie jechał bym aż do Wrzeszcza. Trochę rozczarowałam się cenami w Bershkce i Zarze, myślałam, że będzie trochę taniej
No niestety Zara to nigdy do zbyt tanich nie należała, więc raczej nie należało się spodziewać czegoś innego.
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:57   #118
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
W realu tez jest platny, ale kazdy z mojej rodziny, sie wyrabia w godzine z zakupami.
(sa te bramki i te bileciki przeciez)
w którym realu?? w tym na Przymorzu?? ja tam nigdy w życiu za parking nie płaciłam...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 14:16   #119
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
w którym realu?? w tym na Przymorzu?? ja tam nigdy w życiu za parking nie płaciłam...
Sorki pomylilo mi sie z Manhatanem


ah te dziury
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 13:05   #120
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Galeria Bałtycka Gdansk ! ! !

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
Sorki pomylilo mi sie z Manhatanem


ah te dziury
no ładnie to na R to na M jeden grzyb:P w manhattanie pierwsze 30min jest bezpłatne a później nie wiem. zawsze wyrabiam się w 30min. już Tż tego pilnuje
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 20:21:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.