Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-02-28, 15:41   #2761
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ¦winkaMorska/Kraków
Wiadomo¶ci: 1 359
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej wszystkim! Nie wiem czy dobry dzial wybralam, ale zaryzykuje. Mialam przez ponad 5lat rozjasnione do bardzo jasnego blondu swoje naturalne wlosy (jestem szatynka). Chcac wrocic do naturalnego bylam u fryzjera 2x, wszystko poszlo ok, jedynie bardzo chcialam unikac czerwieni (wiedzialam ze beda, po prostu chcialam jak najmniej). Jestem zadowolona, jedyne rudosci sa widoczne tylko na moim juz naturalnym kolorze. I teraz pytanie: bo oczywiscie farba splukuje sie z blondu, nie mam fizycznie czasu isc do tej fryzjerki, plus moj odrost jest juz calkiem spory i czerwieni byloby wiecej, wiec mysle zeby moze poprawic to, co splukane w domu. Czy jesli uzyje farby w brazie (bez czerwieni) nadal ryzykuje zielen? Jaka farba bylaby najlepsza (mam dostep do drogeryjnych i fryzjerskich), jesli fryzjerska z czym mieszac (dotychczas robilam tylko rozjasnianie i tonery wiec zawsze byl utleniacz), czy klasc na calosc czy tylko na splukane? (Na zdjeciu mam naturalny odrost i koncowki) z gory dzieki!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3991.jpg (103,3 KB, 30 za³adowañ)
bezpaniki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-28, 23:23   #2762
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie Dziewczyny,


Ju¿ dawno mnie tu nie by³o, poniewa¿ od zesz³ego lata nie farbowa³am w³osów...
Do teraz...

W miarê wzrostu naturalnych w³osów (a rosn± szalenie szybko) pokocha³am je i zyska³am wiele komplementów (mam ciemny br±z - ch³odny, poniewa¿ z do¶æ popielatym po³yskiem).

Niestety...
Kredyt, przeprowadzka do obcego miasta i nowa praca spowodowa³y tak silny stres, ¿e w wieku 25 lat zaczê³y pojawiaæ mi siê nagle siwe w³osy. Miesi±c temu by³y 2, teraz ju¿ nie liczê tylko beczê do lustra, ¿e to tak szybko postêpuje

W zwi±zku z tym MUSZÊ znów (niechêtnie) farbowaæ w³osy.

Chcia³abym zafarbowaæ na kolor podobny do mojego naturalnego.
Niestety nie mam ¿adnych zdjêæ, ani te¿ mo¿liwo¶ci ich wykonania a potrzebujê pilnie porady na temat farby, gdy¿ muszê zamówiæ farbê tak, by by³a u mnie ju¿ w ten pi±tek na g³owie...

Za³±czam wiêc zdjêcia osoby, która ma kolor niemal identyczny z moim naturalnym.

Proszê pomó¿cie mi okre¶liæ odcieñ i poleæcie dobr± farbkê

Kiedy¶ u¿ywa³am cudownego Kolestonu, mo¿e wiêc on?
Chyba, ¿e teraz bryluje na rynku co¶ lepszego

Grunt by odcieñ by³ naturalny.
Nie zniosê rudo¶ci ani czerwieni

HELP
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (119,1 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,9 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (44,0 KB, 35 za³adowañ)

Edytowane przez Mina1991
Czas edycji: 2017-02-28 o 23:25
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-01, 10:15   #2763
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Do¶æ ciemny ten br±z. Musia³aby¶ wybraæ poziom 4 albo przynajmniej 5. Je¶li wybierzesz Koleston, to na siwe musisz wzi±æ 5.00 lub ¿eby wysz³o ch³odniej- zmieszaæ dwa kolory, np. 5.00 + 5.1 z oxy 6%. Ale pamiêtaj, ¿e siwe pokryje tylko farba z dwoma zerami po przecinku.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-01, 13:51   #2764
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Do¶æ ciemny ten br±z. Musia³aby¶ wybraæ poziom 4 albo przynajmniej 5. Je¶li wybierzesz Koleston, to na siwe musisz wzi±æ 5.00 lub ¿eby wysz³o ch³odniej- zmieszaæ dwa kolory, np. 5.00 + 5.1 z oxy 6%. Ale pamiêtaj, ¿e siwe pokryje tylko farba z dwoma zerami po przecinku.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Zasmuci³a¶ mnie teraz Weronisiu

Tylko .00?
Przecie¿ farby stworzono kiedy¶ po to by ukryæ siwe w³osy.
Jak farba mo¿e nie ³apaæ ?
Czy tylko Koleston tak ma? Czy wszystkie farby s± takie s³abe?
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-01, 15:48   #2765
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Zasmuci³a¶ mnie teraz Weronisiu

Tylko .00?
Przecie¿ farby stworzono kiedy¶ po to by ukryæ siwe w³osy.
Jak farba mo¿e nie ³apaæ ?
Czy tylko Koleston tak ma? Czy wszystkie farby s± takie s³abe?
Wszystkie farby.
Musisz szukaæ .00
Niektóre farby maj± inne oznaczenie. Np. Majirel ma tylko .0
Ale musz± to byæ farby mocno nasycone.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-02, 08:06   #2766
henleys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 27
Question Goldwell farbowanie - jaki odcieñ?

Hej !
czy kto¶ ma do¶wiadczenie z farbami firmy Goldwell? Chodzi mi uzyskanie do¶c jasnego br±zu. Patrzê na palete topchic i biorê pod uwagê 7BG, 7KB, 7G I 8RB.
I proszê napiszcie mi czy takie profesjonalne farby równie¿ wychodz± w pewnym stopniu ciemniejsze ni¿ te drogeryjne?
bêdê bardzo wdziêczna za ka¿d± wskazówkê
henleys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-06, 15:10   #2767
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystkie farby.
Musisz szukaæ .00
Niektóre farby maj± inne oznaczenie. Np. Majirel ma tylko .0
Ale musz± to byæ farby mocno nasycone.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

A jak jest z farbk± Alfaparf?

Podoba mi siê 4NI i 5NI?
Czy to bêdzie to samo co pog³êbiona natura?
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 16:16   #2768
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Poka¿ wiadomo¶æ
A jak jest z farbk± Alfaparf?

Podoba mi siê 4NI i 5NI?
Czy to bêdzie to samo co pog³êbiona natura?
Tak, to pog³êbiona natura, czyli nadaje siê do siwków.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-15, 09:27   #2769
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej!

Mo¿na do³±czyæ?
Belet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-17, 09:48   #2770
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 390
GG do Villemo.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witam,
Poradzicie mi cos? Wlasnie schodze z henny (ciemny braz Khadi) i jeszcze duzo mam jej we wlosach, glownie konce. Od ostatniego farbowania minelo juz 4-5 miesiecy. Niestey mam b.duzo siwych wlosow i juz nie moge na siebie patrzec. Opcje jakie mam to albo uzywac tych sprajow z kolorem do maskowania odrosow(nie wiem czy to pokryje siwe, nigdy nie uzywalam takiego) albo sprobowac zafarbowac chemicznie odrosty, bo widzialam opinie ze nie powinny wyjsc zielone (pod warunkiem ze sie nie rozjasnia).??

Zastanawiam sie nad farba Loreal 6.0+6.1 (lub 6,11) zmieszane pol na pol z oxydantem 6%. Moja fryzjerka powiedziala ze aby pokryc siwe musze zmieszac odcien 6,1 z naturalnym 6.0 bo jest mocniej napigmentowany.Tak sobie mysle skoro tylko polowa farby to 6.1 czy nie wzmocnic efektu "szaroci" uzwajac 6.11.

Dodam ze nie farbowalam wlosow chemicznie od kilku dobrych lat i niegdy nie uzywalam sama farb profesjonalnych.

Bede wdzieczna za pomoc
Villemo. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-17, 10:29   #2771
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Niestety siwe w³osy sa bardzo trudne do zafarbowania - przynajmniej moje za cholerê nie chc± przymowaæ farb
A która farba loreal ?
Bardzo ch³odno wychodz± Marijel z serii Cool Cover, ale szybko siê wymywaj± .
Sam odrost nie powinien Ci wyjsæ zielony, ale je¿eli masz niewielkie do¶wiadczenie w farbowaniu to mo¿e jednak skorzystaæ z us³ug fryzjera - na³o¿y Ci precyzyjnie farbê na odrosty, bo samemu to nie zawsze dobrze wychodzi Ja od lat farbuje sama w³osy, ale raz na jakis korzystam z us³ug fryzjera bo nie zawsze uda mi równomiernie na³o¿yæ farbê
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 10:45   #2772
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 390
GG do Villemo.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety siwe w³osy sa bardzo trudne do zafarbowania - przynajmniej moje za cholerê nie chc± przymowaæ farb
A która farba loreal ?
Bardzo ch³odno wychodz± Marijel z serii Cool Cover, ale szybko siê wymywaj± .
Sam odrost nie powinien Ci wyjsæ zielony, ale je¿eli masz niewielkie do¶wiadczenie w farbowaniu to mo¿e jednak skorzystaæ z us³ug fryzjera - na³o¿y Ci precyzyjnie farbê na odrosty, bo samemu to nie zawsze dobrze wychodzi Ja od lat farbuje sama w³osy, ale raz na jakis korzystam z us³ug fryzjera bo nie zawsze uda mi równomiernie na³o¿yæ farbê
Farbowalam sie od zawsze sama w domu, tylko ze henna, i na cale wlosy, wiec doswiadczenie jako takie mam, choc nigdy nie farbowalam samych odrostow.
Tak jak powiedzialam nie mam zadnego dostawiaczenia z farbami profesjonalnymi a fryzjerka powiedziala mi tylko "Loreal Majirel" rozumiem ze Loreal Majirel Cool Cover to cos innego? Co do pokrycia siwnych wlosow to wszytsko bedzie lepsze od henny raczej i jesli utrzyma sie miesiac to jest git
Czy jesli zdecydowalabym sie na cool cover to tez musze laczyc kolor z koncowka .0 z .1 czy moge wybrac sam .1 ?
Villemo. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-17, 11:01   #2773
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cool Cover to seria Majirel z ch³odnymi odcieniami.
Mo¿esz po³aczyæ z 6,11
U mnie 6,11 ³±czone z natur± wychodzi³o bardzo ch³odno, a¿ za bardzo bo kilku farbowaniach bo w³osy mia³y paskudny szarozieleony odcieñ

Ja musze co 2 tygodnie farbowaæ
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2017-03-17 o 11:05
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-17, 11:08   #2774
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 390
GG do Villemo.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Cool Cover to seria Majirel z ch³odnymi odcieniami.
Mo¿esz po³aczyæ z 6,11
U mnie 6,11 ³±czone z natur± wychodzi³o bardzo ch³odno, a¿ za bardzo bo kilku farbowaniach bo w³osy mia³y paskudny szarozieleony odcieñ

Ja musze co 2 tygodnie farbowaæ
to moze na poczatek sprobuje tylko 6.1, z tymi dwoma tygodniami to troche kiepsko ;/
Villemo. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-18, 20:30   #2775
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Równie¿ nie polecam Majirel, kolory piekne ale efekt na dwa tygodnie :/
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-18, 22:22   #2776
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Potwierdzam. Po dwóch tygodniach Majirel znika.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-18, 23:21   #2777
olivia2203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witam wczoraj zafarbowa³am w³osy na ciemny br±z mój naturalny kolor to jasny br±z farbowa³am w³osy pierwszy raz znacie jakies domowe sposoby na ¶ci±gniêcie tej farby ? Pomocy


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olivia2203 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-19, 13:23   #2778
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 390
GG do Villemo.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Równie¿ nie polecam Majirel, kolory piekne ale efekt na dwa tygodnie :/
a co w takim razie polecasz?
Villemo. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-19, 21:22   #2779
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez olivia2203 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wczoraj zafarbowa³am w³osy na ciemny br±z mój naturalny kolor to jasny br±z farbowa³am w³osy pierwszy raz znacie jakies domowe sposoby na ¶ci±gniêcie tej farby ? Pomocy


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wielokrotne mycie szamponem przeciw³upie¿owym. Najlepiej spe³niæ w³osy i tak zostawiæ na chwilê i dopiero wtedy sp³ukaæ . I tak w kó³ko. Do tego maseczka z miodu i cytryny. Mo¿na dodaæ do swojej maski czy od¿ywki, na³o¿yæ na w³osy, za³o¿yæ czepek lub worek, na to rêcznik i trzymaæ godzinê. Potem normalnie umyæ w³osy.
Albo mycie z dodatkiem sody oczyszczonej.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Villemo. Poka¿ wiadomo¶æ
a co w takim razie polecasz?
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem Lepiej trzyma siê Koleston oraz Alfaparf. To moje ulubione farby. Niektórzy chwal± te¿ Inebrya (mi nie podesz³a) oraz Londa (tej nie próbowa³am).

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2017-03-19 o 21:29
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 21:23   #2780
olivia2203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Szybko widaæ efekty ?


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olivia2203 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-19, 21:26   #2781
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez olivia2203 Poka¿ wiadomo¶æ
Szybko widaæ efekty ?


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Przy naturalnych metodach nie ma szybkich efektów. Trzeba czêsto powtarzaæ. Wszystko te¿ zale¿y od stanu w³osów, czy ilo¶ci na³o¿onych farb, oraz od tego ile czasu up³ynê³o od na³o¿enia farby.
Mo¿esz kupiæ ¶ci±gacz koloru. Do kupienia w wiêkszo¶ci drogerii. Ale po tym w³osy mog± nabraæ jakiego¶ dziwnego, nienaturalnego odcienia. Ale bêdzie szybko

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-19, 21:29   #2782
martekM
Raczkowanie
 
Avatar martekM
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

a ja mam taki problem mam 33 latka i nie farbowa³am NIGDY w³osów a juz widze siwki i nie fajnie mi z tym :/ czyta³am na temat henny bo nie chce jeszcz uzywac farb ktore ponoc niszcza bardzo wlosy.co myslicie o hennie?
martekM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-19, 21:30   #2783
olivia2203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nak³ada³am nie wiele farby poniewa¿ ba³am siê efektów od farbowania mine³y 2 dni i w³a¶nie nie chce kozystac z drogeryjnych ¶ci±gaczy koloru bo s³ysza³am negatywne opinie a moje w³osy s± bardzo zniszczone od prostowania itd dlatego nie chcê tego pogarszac


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olivia2203 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-19, 21:35   #2784
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez olivia2203 Poka¿ wiadomo¶æ
Nak³ada³am nie wiele farby poniewa¿ ba³am siê efektów od farbowania mine³y 2 dni i w³a¶nie nie chce kozystac z drogeryjnych ¶ci±gaczy koloru bo s³ysza³am negatywne opinie a moje w³osy s± bardzo zniszczone od prostowania itd dlatego nie chcê tego pogarszac


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
No to próbuj miodem i cytryn±, bo miód dodatkowo dobrze dzia³a na w³osy. Mo¿esz daæ go sporo do od¿ywki albo oleju, do tego sporo soku z cytryny. Ja wola³am wersjê z gêst± mask±, bo wtedy to tak nie sp³ywa³o. U¿ywaj±c z olejem ciek³o mi po czole. Trochê to wkurza³o, dlatego polecam po³±czyæ z mask±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-20, 16:30   #2785
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Villemo. Poka¿ wiadomo¶æ
a co w takim razie polecasz?
Londê profesjonaln±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-21, 09:02   #2786
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny przy³±czam siê do w±tku moje w³osy obecnie na pierwszych zdjêciach (1-5) zafarbowane kilka dni temu l'oreal preference havane ( 6) ,wcze¶niej d³ugo nic z nimi nie robi³am, prawie 2 lata nie farbowane, jednak koñcówki by³y rozja¶niane na blond. I niestety kolor wyszed³ zupe³nie inny ni¿ chcia³am
poza tym ¼le siê czuje w takiej tonacji, wysz³y jakie¶ takie rudawe. Kiedy¶ d³ugo w³osy rozja¶nia³am do blondów, ale do blondu juz wracac nie chcê-w³osy to istne siano wtedy. Najlepiej czuje siê w ciemniejszych w³osach, czy która¶ mi podpowie jak uzyskac kolor jak z ostatniego zdjêcia ? wydaje mi siê ze to ch³odny, zimny br±z i zrobione na nim delikatne refleksy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1270307.JPG (216,9 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1270306.JPG (210,0 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1270308.JPG (161,6 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1270309.JPG (170,3 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1270310.JPG (207,4 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4d0a0a84867776efdc66245fff932e11.jpg (68,0 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4373.JPG (147,5 KB, 35 za³adowañ)
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-21, 19:19   #2787
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nic dziwnego, ¿e takie wysz³y. Numeracja na to wskazuje, ¿e mia³y w³a¶nie takie wyj¶æ.
A kolor ze zdjêcia wygl±da na bardzo naturalny kolor. Na ten rudy co masz teraz nie wolno ci k³a¶æ ¿adnych zimnych odcieni, bo wyjdzie glonowato. Mo¿esz po³o¿yæ tylko naturê. Nie licz na to, ¿e pozbêdziesz siê tej rudo¶ci po pierwszym farbowaniu. Niestety rudo¶æ to najtrudniejszy odcieñ do pozbycia siê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-21, 20:39   #2788
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

W takim razie nie farbuje ich narazie. Mam niestety albo stety takie w³osy ze farba zawsze szybko z nich schodzi. Nawet ta trwa³a. Mo¿e za miesi±c bêd± ju¿ mniej rudawe. Znalaz³am na jednym blogu wpis o ochladzaniu rudych w³osów. Trzeba zrobiæ maseczkê z b³êkitu metylenowego i maski do w³osów. Na blogu efekt powalaj±cy. Mo¿e i ja spróbujê? 😊
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 07:01   #2789
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Moniko za miesi±c bêdê pewnie bardziej rudawe
Och³odziæ mo¿esz
Nie zniechêcaj siê, po kilku farbowaniach osi±gniesz ¿±dany odcieñ .

Morgan co tam u Ciebie ?
Jak Dzidziu¶ ?

Co do siwych w³osów, to z moich do¶wiadczeñ wynika ¿e im ja¶niejszy kolor tym gorzej pokrywa siwe.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 07:02   #2790
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martekM Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam taki problem mam 33 latka i nie farbowa³am NIGDY w³osów a juz widze siwki i nie fajnie mi z tym :/ czyta³am na temat henny bo nie chce jeszcz uzywac farb ktore ponoc niszcza bardzo wlosy.co myslicie o hennie?
Ja henn± wyrównywa³am farbowane k³aki do naturalnego odrostu i bardzo sobie chwalê - bardzo naturalny efekt, praktycznie kolor w kolor.
Przy czym henna ró¿nie ³apie na ró¿nych w³osach, ró¿nie ³apie w zale¿no¶ci od czasu trzymania itd.. No i jakby¶ chcia³a potem u¿yæ farb chemicznych to nie wolno.

Na zdjêciu moje k³aki od ucha w dó³ henna khadi ciemny br±z. A do ucha naturalny kolor.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170318_073050.jpg (166,0 KB, 41 za³adowañ)
Belet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.