Angel T. Muglera - wygląd i pojemność flakonów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-25, 13:08   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Angel T. Muglera - wygląd i pojemność flakonów


CZy ta gwiazda Angel to jest flakonik 30 ml, czy to perfumy czy woda perf. lub toaletowa? Pytam bo widzialam troszke inne opakowania.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 13:09   #2
Gośka
Zadomowienie
 
Avatar Gośka
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 1 342
Re: do wlascicielek Angel

No właśnie, ja również byłam ciekawa jak to jest, jednak z braku odpowiedzi wnioskuję, że:
po pierwsze, internautki czytujące te słowa są zbyt biedne aby pozwolic sobie na taki luksus,
albo po drugie, internautki są zbyt oszczędne aby kupować takie małe flakoniki, wola kupić znacznie większe opakowanie, zapłacić troche więcej co daje w ostateczności znaczne obniżenie i tak dużego wydatku, w przypadku gdyby kupiły dwa mniejsze flakony,
Gośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 14:17   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

???? TAk myslisz [img]icons/icon7.gif[/img] To kto wpisuje te wszystkie luksusowe kosmetyko do KW?:0
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 14:41   #4
Gośka
Zadomowienie
 
Avatar Gośka
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 1 342
Re: do wlascicielek Angel

Nie przeczę, ze zapisy biorą sie znikąd, a na dowód czego proszę spójrz na wniosek nr 2, ale swoja droga to jestem ciekawa ile z Was i kiedy kupiło sobie kosmetyk, który kosztował cos ponad 200 PLN.
Przyznam sie, ze moim szaleństwem był zakup perfum Givenchy Oblique, ale one nie przebiją stawki 200 PLN. (z czego jestem wielce rada, bo już mi się niestety kończą i chciałabym dokonać zakupu "ponownego rzeczonego zapachu)
Gośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 15:52   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

No tak, oceniaja te oszczedne, ja sie chyba tez do nich zalicze, bo zamierzam nabyc gwiazde, ale nie nie jestem rozrzutna, bo w zestawie jest jeszcze cudna kosmetyczka w gwiazdy oczywiscie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 15:55   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Acha, no i wlasnie rowniutko 200 te gwiazdy- jak uwazasz warto?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-27, 06:44   #7
Gośka
Zadomowienie
 
Avatar Gośka
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 1 342
Re: do wlascicielek Angel

Niestety nie odpowiem Ci czy naprawdę warto, ale jeśli jest jeszcze ta kosmetyczka..... [img]icons/icon7.gif[/img] Wydaje mi się jednak, że jeśli tak bardzo Ci sie podobaja te perfumy, to dlaczego masz sobie ich nie kupować. A starczą zapewne na długo ( jesli oczywiście będziesz korzystać z nich w miarę normalnie, czyli nie będziesz narażać innych na utratę powonienia przez mgłą tegoż zapachu unoszącym się za Tobą na przestrzeni co najmniej 10 metrów)
Gośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-27, 09:25   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Kren, gwiazdka ma objętość25 ml [img]icons/icon9.gif[/img] , jest to woda pefumowana i kosztuje coś ponad 200 zł. Możesz nabyć też taką, która nadaje się do ponownego napełniania, ale nie wiem, czy w Polsce ma to sens i czy da się gdzieś ją napełnić. Co do tego czy warto - jest to bardzo trwały zapach, perfumujesz się rano i wieczorem pachniesz tak samo, więc chyba starcza na dość długo. Jeśli uważasz, że jest to zapach dla Ciebie - po prostu go sobie kup, jakościowo jest wyśmienity, chociaż strasznie kontrowersyjny (ja swoją gwiazdkę kupiłam ostatnio za stówkę od koleżanki, która go dostała i uważa, że jest ohydny i za nic się do niego nie przekona [img]icons/icon7.gif[/img], ale kosmetyczki nie mam [img]icons/icon9.gif[/img]

A który to jest wniosek nr 2???

Pozdrawiam - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-27, 22:34   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

ile kosztuje ten perfum??
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 22:09   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Dziewczyny poczytajcie i zobaczcie sobie ANGEL na www.pedet.pl lub w perfumerii Wirtualnej Polski. Flakoniki o pojemności 25 i 50 ml.można napełniać ponownie za połowę ceny danej pojemności. W dużych perfumeriach są tzw. "źródła".
Najlepsze życzenia z okazji świąt dla WSZYSTKICH.
Osobne pozdrowienia dla Krenciołka, a 200 zł to "dobra cena"
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 14:11   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Hej Gosku, czemu "dobra cena" a nie dobra??????
gdzie mozna napleniac? Ciekawe ile w wolnoclowym, bo moje sloneczko w czwartek wyjezdza [img]icons/icon9.gif[/img] JAk myslisz ile powinny kosztowac na lotnisku?
Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img] i zycze slonecznych swiat [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-29, 18:18   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Cena dobra jak na nasze sklepiszcza, a źródła były w ekskl.perfumeriach.(w Gdyni, Poznaniu) Nigdy nie napełniałam ponieważ nie mam takiego flakonu. Ale skoro masz możliwości i Słoneczko wędruje to napewno zakup w wolnocłowym wyjdzie taniej niż u nas w perfumerii (sama nie wiem pewnie ok 120, 110 zł oczywiście/ za 25 ml. większa pojemność napewno korzystniej).
Życzę ogromnej butli pięknego zapachu na zająca albo po nim. Będziesz pachnieć jak ANIOŁ - ZAZDRASZCZAM, aż zzieleniałam. Serdecznie pozdrawiam. Jak prezent wróci z ukochanym napisz co i jak . pa pa
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 11:21   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Pisze wczesniej [img]icons/icon7.gif[/img] bo juz mam aniolka- zajac przyniosl) Bardzo fajna ta kosmetyczka, a raczej torebka. Jesli chodzi o zrodla- to podobno jest jakas firma , ktora napelnia w Wwie w perfumeriach nie ma zrodel (tak mowia w sephorze). Pozdrawiam slonecznie [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 12:45   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do wlascicielek Angel

Można podobno napełnić w firmie ARIMCO, która ma biuro i sklepik w Victorii w Warszawie. ZAJĄCZEK
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 08:39   #15
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
pytanie do znawczyń Angel T.Mugler


Pewnie Wam się wyda dziwne (albo i smieszne) to pytanie ale kto pyta nie błądzi... ponoć
Czy te perfumy o poj. 25 ml. (tzw., gwiazdki) mają tą część srebrną z metalu czy z plastiku?
Mam ochotę na te perfumy po próbce jaką dostałam od jednej wizażanki ale nie chciałabym trafić na podróbkę dlatego pytam
W perfumeriach rzadko można trafić na tester więc nie mogę też sprawdzić ale wierzę że Wy - Drogie Wizażanki - pomożecie mi w tym "tycim" problemie

Z góry dziękuję
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 09:17   #16
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: pytanie do znawczyń Angel T.Mugler

Edyta napisał(a):
>
> Pewnie Wam się wyda dziwne (albo i smieszne) to pytanie ale kto pyta nie błądzi... ponoć
> Czy te perfumy o poj. 25 ml. (tzw., gwiazdki) mają tą część srebrną z metalu czy z plastiku?


Znawczynia nie jestem, ale na polce lezy Angel Coprawda mam 50ml [taka lezaca gwiazdke], ale wydaje mi sie, ze one sa tak samo robione. Otoz butelka jest z grubego szkla, a ta gorna czesc to chyba jest plastik pokryty jakas taka grubsza metalowa emalia, tak zeby przypominalo to metal

Tak mi sie wydaje, ale moze wypowie sie jeszcze ktos

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 09:22   #17
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: pytanie do znawczyń Angel T.Mugler

Dzięki!!

To pytanie napisałam do znawczyń, bo w sumie mogło być do posiadaczek tych perfum ale znowu wykluczyłabym osoby ktore kiedyś miały a teraz nie mają...

No ja też sądzę że poj. 25 czy 50 ml to mają takie same opakowania
W każdym razie to jest plastik tylko taki utwardzany przypominający metal...
Musze uważać na tandetne plastiki
jeszcze raz dziękuję
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 10:04   #18
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: pytanie do znawczyń Angel T.Mugler

Plastik na pewno
Pozdrowienia dla fanek Angel, bede uzywac tego zapachu do konca zycia chyba

mfg
svenja
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 07:18   #19
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: pytanie do znawczyń Angel T.Mugler

a jeszcze jedno pytanko czy te perfumy mają koreczek albo zatyczkę?

może sie uśmiejescie ale co tam...
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 10:53   #20
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Angel T. Muglera - wygląd i pojemność flakonów

Witam!
Czy ktoraś z Wizażanek jest w posiadaniu oryginalnego flakonu-gwiazdki perfum Angel? Jesli tak, to czy mozna prosic o dokladny opis flakonu? Kupilam niedawno na allegro ten perfum i juz sama nie wiem czy to podrobka czy oryginal..Wiem ze kazdy oryginalny flakon ma nr seryjny, nie wiem tylko jak to sie ma do flakonu gwiazdy, wg mnie ciezko by bylo umiescic na ktoryms z kantow jakies info..
Nie wiem tez, czy istnieje tester Angela we flakonie-gwiazdce? W perfumeriach spotykalam dotychczas tylko te wysokie, smukle flakony..
Może któraś z Was wie?
Bardzo prosze o pomoc!

Dziekuje z gory i pozdrawiam!
koka
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 18:16   #21
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez kokakola
Witam!
Czy ktoraś z Wizażanek jest w posiadaniu oryginalnego flakonu-gwiazdki perfum Angel? Jesli tak, to czy mozna prosic o dokladny opis flakonu? Kupilam niedawno na allegro ten perfum i juz sama nie wiem czy to podrobka czy oryginal..Wiem ze kazdy oryginalny flakon ma nr seryjny, nie wiem tylko jak to sie ma do flakonu gwiazdy, wg mnie ciezko by bylo umiescic na ktoryms z kantow jakies info..
Nie wiem tez, czy istnieje tester Angela we flakonie-gwiazdce? W perfumeriach spotykalam dotychczas tylko te wysokie, smukle flakony..
Może któraś z Was wie?
Bardzo prosze o pomoc!

Dziekuje z gory i pozdrawiam!
koka
Kokakolo,
najlatwiej bedzie jak zrobisz zdjęcie swojego flakonu i zamieścisz tutaj. Ewentualnie wklej link do tej aukcji na Allegro, o ile jeszcze nie znajduje się w archiwum, i jeśli jest tam tzw. 'real foto' perfum. Dokładny opis flakonu może być dość subiektywny w zależności od tego kto bedzie opisywał Ze swojej strony mogę dodać tylko tyle, że flakon wersji refill różni się od zwykłego, nieprzeznaczonego do napełniania. Jak wygląda flakon testera, nie mam pojęcia. Moja gwiazdka (25 ml, wersja zwyczajna) faktycznie ma numer seryjny "na plecach" (czyli na części na której flakon leży).

Pozdrawiam
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 16:14   #22
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Różne flakony Angela możesz obejrzeć na Truskawie:
http://www.strawberrynet.com/wfrag.a...d=174&goChar=A
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:31   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Mój Angel też ma nr na plecach.

Tutaj jest przykładowe zdjęcie gwiazdki jak wygląda "tył" flakonu gwiazki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 79590000_1.jpg (57,2 KB, 230 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:07   #24
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Uch..
Czyli jednak to nei jest oryginał (nie ma w ogóle tej metalowej nakładki na górze no i brak jest nr seryjnego; a zwiodlo mnie opakowanie, sama posiadam Angel Innocent i wszystkie dane sie niby zgadzaly..).
Co prawda napisalam już do pana który mi to sprzedał o zwrot kosztów za nieoryginalny towar, lecz z jego strony cisza (nick sprzedawcy to Szybkie_Aukcje-jesli macie chwilke to spojrzcie na jego zakonczone aukcje w komentarzach i ocencie same wiarygodnosc towaru)

Ale jestem zła...
Dziekuje mimo to za fotki i linki do Angela oraz przestrzegam przed tym nieuczciwcem.

Pozdrawiam,
koka
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:53   #25
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez kokakola
Uch..
Czyli jednak to nei jest oryginał (nie ma w ogóle tej metalowej nakładki na górze no i brak jest nr seryjnego; a zwiodlo mnie opakowanie, sama posiadam Angel Innocent i wszystkie dane sie niby zgadzaly..).
Co prawda napisalam już do pana który mi to sprzedał o zwrot kosztów za nieoryginalny towar, lecz z jego strony cisza (nick sprzedawcy to Szybkie_Aukcje-jesli macie chwilke to spojrzcie na jego zakonczone aukcje w komentarzach i ocencie same wiarygodnosc towaru)

Ale jestem zła...
Dziekuje mimo to za fotki i linki do Angela oraz przestrzegam przed tym nieuczciwcem.

Pozdrawiam,
koka
Kokakolo,

ten oszust sprzedawał same podróby! Chociaż nigdzie w aukcjach (przynajmniej tych zakończonych, do których kupujący wystawili komentarze) nie napisał, że perfumy sa oryginalne - to jednak go nie usprawiedliwia. Z drugiej strony - takie ceny za oryginalne perfumy? (Chance 100 ml 44 zł, Słonik Kenzo 100 ml 52 zł) - niemożliwe!

Trzymam kciuki, żeby zwrócił pieniądze.
Chociaż przyznam szczerze - byłabym raczej pesymistką.

Przejrzyj wątek o wiarygodnych sprzedawcach na Allegro i kup perfumy u jednego z nich. Cena będzie oczywiście kilkakrotnie wyższa.

Wrzuciłam w wyszukiwarkę Allegro "Angel Mugler" i oto kilka oryginałów z początku listy:
1) tester 100 ml http://www.allegro.pl/item89704863_t...ml_tester.html
2) drugi, trochę droższy http://www.allegro.pl/item89747973_t...od_bartka.html
3) 25 ml http://www.allegro.pl/item89881647_a...nal_folia.html
4) tester od MarioF 100 ml
http://www.allegro.pl/item90269646_t...pozytywow.html
5) 100 ml wersja refill http://www.allegro.pl/item90338356_a...zkrecalny.html
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 21:44   #26
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez sabi
Kokakolo,

ten oszust sprzedawał same podróby! Chociaż nigdzie w aukcjach (przynajmniej tych zakończonych, do których kupujący wystawili komentarze) nie napisał, że perfumy sa oryginalne - to jednak go nie usprawiedliwia. Z drugiej strony - takie ceny za oryginalne perfumy? (Chance 100 ml 44 zł, Słonik Kenzo 100 ml 52 zł) - niemożliwe!

Trzymam kciuki, żeby zwrócił pieniądze.
Chociaż przyznam szczerze - byłabym raczej pesymistką.

Przejrzyj wątek o wiarygodnych sprzedawcach na Allegro i kup perfumy u jednego z nich. Cena będzie oczywiście kilkakrotnie wyższa.

Wrzuciłam w wyszukiwarkę Allegro "Angel Mugler" i oto kilka oryginałów z początku listy:
1) tester 100 ml http://www.allegro.pl/item89704863_t...ml_tester.html
2) drugi, trochę droższy http://www.allegro.pl/item89747973_t...od_bartka.html
3) 25 ml http://www.allegro.pl/item89881647_a...nal_folia.html
4) tester od MarioF 100 ml
http://www.allegro.pl/item90269646_t...pozytywow.html
5) 100 ml wersja refill http://www.allegro.pl/item90338356_a...zkrecalny.html

Kokakolo sie zna

ten link : http://www.allegro.pl/item89747973_t...od_bartka.html

u tego Pana ja kupowalam Angel'a 100ml , za 350 zł .. i otrzymałam oryginał... zapach utrzymuje się niesamowicie długo Facet sprzedaje oryginalne perfumy, godny zaufania Tyle że nie chce powiedziec skad je ma hihi
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:55   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez psycha
Kokakolo sie zna

ten link : http://www.allegro.pl/item89747973_t...od_bartka.html

u tego Pana ja kupowalam Angel'a 100ml , za 350 zł .. i otrzymałam oryginał... zapach utrzymuje się niesamowicie długo Facet sprzedaje oryginalne perfumy, godny zaufania Tyle że nie chce powiedziec skad je ma hihi
Jesli bierze perfumy z jakiś źródeł typu Sephora [jej dystrybutorzy itp.]... Róznie sie tam zdarza, oni tez ponoć masowo wynoszą testery, próbki itp. To jasne, że się nie przyzna, bo się obawia - nie tyle konkurencji, co stracenia źródła.
Ja kiedyś czytałam taki artukuł, że celnicy na granicach nieźle łupią TIR-y, którymi przewożą rózne kosmetyki. Rekwirują karton testerów danego zapachu i już jest czym przyhandlować na boku. Mam nadzieję, ze nic nie pokręciłam z tymi celnikami...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:19   #28
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Napisalam Panu co trzeba, najpierw napisal ze nie dostal ode mnie zadnego maila (jednak ja zrobilam sobie kopie wysylajac z formularza Allegro ) no i dostalam odpowiedz. Oto jej fragment:

" Perfumy nabyłem okazyjnie (a przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało ) podczas trasy po europie
i w życiu bym nie pomyślał, że normalnie w sklepie może mi ktoś wcisnąć bubel....
Niemniej w wyniku zaistniałej sytuacji proszę o odesłanie paczki, upewnię się jeszcze w jakiejś perfumerii i
oczywiście gdy zarzut braku oryginalności się potwierdzi zwrócę pieniążki.
Z góry uprzedzam, że od jutra znowu jestem w trasie i przez tydzień z hakiem nie będę w ogóle odpowiadał na maile,
ani nie będę mógł odebrać paczki. Akurat przesyłka może czekać na odbiór na poczcie 2 tygodnie zanim wróci do nadawcy,
jednak piszę to żeby nie wyszła jakaś kolejna sytuacja, że paczka odesłana a ja zniknąłem i w sprawie zwrotu
nabrałem wody w usta.
Myślę że uda nam się załatwić wszystko pomyślnie."


I tu powstaje pytanie: co Wy, drogie Wizazanki, byscie zrobily na moim miejscu? Poczekalybyscie 'tydzien z hakiem' i znow skontaktowaly sie z tym oszustem? Ja sobie postanowilam ze tak tego nie zostawie, zreszta Pan juz wie, ze jesli wszystko rozegra sie wbrew mojej mysli, to procedury cywilno-prawne, zarzad Allegro i policja moga byc baardzo nieprzyjemne dla jego reputacji..

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi!
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:24   #29
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

pozostaje chyba Ci poczekac-
Co do konsekwencji dla tego Pana - no coz, nie zebym nie byla po Twojej stronie ale to sprawa ktora zajmie zbyt duzo zachodu i czasu .
Nastepnym razem- zamiesc link w watku o allegro a osoby ktore sa bardziej doswiadczone w zawieranych tam transakcjach pomoga Ci bardzo chetnie
I nigdy nie wierz w super okazje- 50% taniej niz w sklepie to max co mozna uzyskac kupujac na allegro.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:32   #30
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: ANGEL by Thierry Mugler

Nastepnym razem napewno tak zrobie
Napisze, jak tylko sprawa znow nabierze jakichs kolorow.

Dziekuje i pozdrawiam!
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.