Brak miesiaczki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 10:00   #1
rashette
Raczkowanie
 
Avatar rashette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 160

Brak miesiaczki...


Cześc dziewczyny
Otóż jak w temacie, spóźnia mi się okres. Od kilku lat okres był w miarę regulary: co 26-28 dni. Przez wakacje jakoś zapominałam o zapisywaniu dat kolejnych miesiaczek, przez co nie mam dokładnie wyznaczonych dni itp.
Okres powinnam dostać jakieś 5 dni temu mniej-więcej.
Myślę, czemu może mi się spóźniac.
Tydzień temu miałam ogromny stres, który utrzymywał się kilka dni. Miałam stłuczkę samochodem brata, koszt naprawy bardzo duży, stres w domu, ja bardzo przeżywałam, płakałam dużo, moze to jest powód...
Teraz jestem trochę przeziebiona.
Mam chłopaka, jednak jeszcze nie współżyjemy. Widzimy się w weekendy i przez ostatnie 3 tygodnie dochodziło jedynie do pettingu. Zdarzało się, że lekko mnie zabolało, więc przestawał, czasem można powiedzieć: "było ostro" xD

Jednak myślę, że największym powodem spóźniającej się miesiaczki może być stres. Pewna nie jestem dlatego tu piszę.
Co myślicie Wizażanki? Powinnam już udać się do gin? Może jeszcze czekać?
__________________
Najdłuższe wakacje!


- Walczę z trądzikiem - Epiduo, 2 miesiace!
- Zmieniam styl!
- Skalpel
- Killer
- Brzuszki
- Hula hop
- Bieganie
- Rolki
- Basen

rashette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 13:40   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Brak miesiaczki...

Cytat:
Napisane przez rashette Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny
Otóż jak w temacie, spóźnia mi się okres. Od kilku lat okres był w miarę regulary: co 26-28 dni. Przez wakacje jakoś zapominałam o zapisywaniu dat kolejnych miesiaczek, przez co nie mam dokładnie wyznaczonych dni itp.
Okres powinnam dostać jakieś 5 dni temu mniej-więcej.
Myślę, czemu może mi się spóźniac.
Tydzień temu miałam ogromny stres, który utrzymywał się kilka dni. Miałam stłuczkę samochodem brata, koszt naprawy bardzo duży, stres w domu, ja bardzo przeżywałam, płakałam dużo, moze to jest powód...
Teraz jestem trochę przeziebiona.
Mam chłopaka, jednak jeszcze nie współżyjemy. Widzimy się w weekendy i przez ostatnie 3 tygodnie dochodziło jedynie do pettingu. Zdarzało się, że lekko mnie zabolało, więc przestawał, czasem można powiedzieć: "było ostro" xD

Jednak myślę, że największym powodem spóźniającej się miesiaczki może być stres. Pewna nie jestem dlatego tu piszę.
Co myślicie Wizażanki? Powinnam już udać się do gin? Może jeszcze czekać?
Ja rozumiem dbanie o swoje zdrowie, ale nie wiesz kiedy masz dostać okresu, wydaje Ci się mniej więcej kilka dni temu, więc polecisz do ginekologa pytać czy z Tobą wszystko ok...? Bo okres Ci się spóźnia kilka dni od wymyślonej przez Ciebie daty...?
Aha.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:01   #3
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Brak miesiaczki...

Poczekaj jeszcze kilka dni. Przez stres okres może się opóźnić ok. 2 tygodni, tak sie dzieje ze mną. Poza tym wpływa na to też zmiana pogody, fazy księżyca...Czasem po prostu tak się dzieje, te 14 dni czasami zostaje okresem błędu statystycznego, po 14 dniach mozesz zacząć się martwić.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:40   #4
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Brak miesiaczki...

Mnie ostatnio przez stres związany z sesją spóźnił się ok. 20 dni, a teraz przez dwa miesiące wakacji był już regularnie. Poczekałabym jeszcze, tak jak koleżanka wyżej pisze. Spokojnie
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 16:23   #5
ouKejt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 35
Odp: Brak miesiaczki...

Ja takze mam problemy z okresem. Przez ostatni rok mialam go tylko 3 razy wiec mozna powiedziec ze mam go raz na 4mce. Z ginekologicznego punktu widzenia jest wszystko spoko... Wiec tak samo mam czeski film w glowie... A zapomnialam dodac ze wcześniej byl regularny co 28-30dni..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez ouKejt
Czas edycji: 2013-09-16 o 16:25
ouKejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 16:26   #6
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Brak miesiaczki...

A ja powiem tak: mojej mamie zawsze co 2 lata wypadała jedna miesiączka, dziwne. Wracając do ciebie albo inaczej gdybym była na twoim miejscu tobym poczekała tak mniej więcej miesiąc czyli bym sprawdziła czy także kolejnej miesiączki nie będziesz mieć. Jeśli teraz pójdziesz do ginekologa zrobi USG ewentualnie i powie czekaj. Lecz jeśli powiesz, że 2 miesiączki się zmyły no to da coś na wywołanie-MOŻE. Spokojnie z pewnością w ciąży nie jesteś. Moja droga a stres robi swoje i w najgorszym przypadku ta spóźniająca miesiączka może się nie pojawić
Na koniec moja ginekolog zawsze powiadała: jeśli nie było sexu z penetracją to lepiej pojawić się u ginekologa dopiero wtedy jak przynajmniej 2 miesiączki się nie pojawią. Dopiero wtedy można myśleć o wywołaniu. Organizm kobiety nie jest Szwajcarskim zegarkiem. A jak nie potrzeba to poco tam coś majstrować.
Jedna rada uspokój się bo miałaś dużo stresu i zmiana środowiska podróż a to ma duży wpływ na organizm.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 16:49   #7
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Brak miesiaczki...

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
A ja powiem tak: mojej mamie zawsze co 2 lata wypadała jedna miesiączka, dziwne. Wracając do ciebie albo inaczej gdybym była na twoim miejscu tobym poczekała tak mniej więcej miesiąc czyli bym sprawdziła czy także kolejnej miesiączki nie będziesz mieć. Jeśli teraz pójdziesz do ginekologa zrobi USG ewentualnie i powie czekaj. Lecz jeśli powiesz, że 2 miesiączki się zmyły no to da coś na wywołanie-MOŻE. Spokojnie z pewnością w ciąży nie jesteś. Moja droga a stres robi swoje i w najgorszym przypadku ta spóźniająca miesiączka może się nie pojawić
Na koniec moja ginekolog zawsze powiadała: jeśli nie było sexu z penetracją to lepiej pojawić się u ginekologa dopiero wtedy jak przynajmniej 2 miesiączki się nie pojawią. Dopiero wtedy można myśleć o wywołaniu. Organizm kobiety nie jest Szwajcarskim zegarkiem. A jak nie potrzeba to poco tam coś majstrować.
Jedna rada uspokój się bo miałaś dużo stresu i zmiana środowiska podróż a to ma duży wpływ na organizm.
2 miesiączki? Nie, nie podważam absolutnie tego, co napisałaś - mi ginekolog po prostu powiedział, że martwić się trzeba jak wypadnie jedna - czyli jesli przez jakieś 60 dni przy cyklu co 30 nie będzie Ciekawe czy to jest uzależnione od różnych doświadczeń ginekologów.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 17:37   #8
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Brak miesiaczki...

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
A ja powiem tak: mojej mamie zawsze co 2 lata wypadała jedna miesiączka, dziwne. Wracając do ciebie albo inaczej gdybym była na twoim miejscu tobym poczekała tak mniej więcej miesiąc czyli bym sprawdziła czy także kolejnej miesiączki nie będziesz mieć. Jeśli teraz pójdziesz do ginekologa zrobi USG ewentualnie i powie czekaj. Lecz jeśli powiesz, że 2 miesiączki się zmyły no to da coś na wywołanie-MOŻE. Spokojnie z pewnością w ciąży nie jesteś. Moja droga a stres robi swoje i w najgorszym przypadku ta spóźniająca miesiączka może się nie pojawić
Na koniec moja ginekolog zawsze powiadała: jeśli nie było sexu z penetracją to lepiej pojawić się u ginekologa dopiero wtedy jak przynajmniej 2 miesiączki się nie pojawią. Dopiero wtedy można myśleć o wywołaniu. Organizm kobiety nie jest Szwajcarskim zegarkiem. A jak nie potrzeba to poco tam coś majstrować.
Jedna rada uspokój się bo miałaś dużo stresu i zmiana środowiska podróż a to ma duży wpływ na organizm.
Ludzie, jej się okres spóźnia kilka dni od teoretycznych, niedokładnych wyliczeń... Jakie 'jak kolejna też się nie pojawi'?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:18   #9
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Brak miesiaczki...

_ema_ tak jak kolejna także się nie pojawi, czyli czekać około 30 dni.Tak naprawdę w ciągu tych 30 dni wciąż może się pojawić ta spóźniona. aamidale Oczywiście przyznam każdy ginekolog ma inne metody.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 16:42   #10
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odp: Brak miesiaczki...

mi ostatnio przez stres związany z dostaniem się na studia spóźnił się 45 dni, kiedy zwykle miałam co 21 ;O
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.