Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 08:43   #3751
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Carola16 Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy polecacie najbardziej żółty neon ?
Najlepiej w rozsądnej cenie , czyli podobnej np do CZ
Mam żółty neon z firmy Claro pojemność 6 ml cena koło 13 zł- kryje doskonale po 2 warstwach ale niestety ściąga się podobnie do semilaca czyli tak sobie- troche skrobania jest
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:41   #3752
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
co lepsze hybryda monofazowa czy "zwykła"???

Mam pytanie, przechodzę z żeli na hybrydę i nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad marką CZ i nie wiem czy polecacie monofazową hybrydę. Zwykle wystrzegam się tego typu kosmetyków 3 w 1 itp. Ale przy żelach przekonałam się że można jednym dobrym zbudować płytkę od początku do końca. Mam też obawę czy taka hybryda jest wystarczająco mocna. Póki co będzie miała pod sobą warstwę żelu i tips...
Tak więc proszę o pomoc czy kupić top, lakier hybrydowy i finish, czy spokojnie iść w 3 w 1?
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 19:46   #3753
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

hej pomóżcie jako że zrezygnowałam z kolorówki semilaca to nie chce mi sie płacić za wysyłke za sam top bazy mam na szczeście zapas ale top bede musiała powoli myśleć co polecicie?
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 19:55   #3754
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

andzia na all można znaleźć semilac z tanią wysyłką, że nawet przy zakupie samego topu będzie w miarę
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 20:17   #3755
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam top z Mollona i jestem zadowolona
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 00:38   #3756
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: co lepsze hybryda monofazowa czy "zwykła"???

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Mam pytanie, przechodzę z żeli na hybrydę i nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad marką CZ i nie wiem czy polecacie monofazową hybrydę. Zwykle wystrzegam się tego typu kosmetyków 3 w 1 itp. Ale przy żelach przekonałam się że można jednym dobrym zbudować płytkę od początku do końca. Mam też obawę czy taka hybryda jest wystarczająco mocna. Póki co będzie miała pod sobą warstwę żelu i tips...
Tak więc proszę o pomoc czy kupić top, lakier hybrydowy i finish, czy spokojnie iść w 3 w 1?
Osobiście nie używam 3w1, lecz widziałam, ze dziewczyny pisały, iż trzyma im tydzień, nie ktorym krocej, nie ktorym dłużej. No i z tego co słyszałam na żelu podobno sie dłużej hybryda trzma ogólnie. Osobiście dla mnie jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego, a szczególnie tak bywa z kosmetykami
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 05:34   #3757
kaaami90
Raczkowanie
 
Avatar kaaami90
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 30
Dot.: co lepsze hybryda monofazowa czy "zwykła"???

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Mam pytanie, przechodzę z żeli na hybrydę i nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad marką CZ i nie wiem czy polecacie monofazową hybrydę. Zwykle wystrzegam się tego typu kosmetyków 3 w 1 itp. Ale przy żelach przekonałam się że można jednym dobrym zbudować płytkę od początku do końca. Mam też obawę czy taka hybryda jest wystarczająco mocna. Póki co będzie miała pod sobą warstwę żelu i tips...
Tak więc proszę o pomoc czy kupić top, lakier hybrydowy i finish, czy spokojnie iść w 3 w 1?
Mam kilka kolorów 3w1 i mi również trzymają się max 5-6 dni.. Także jestem za tym żeby nakładać bazę, kolor i top I potwierdzam, że na żelu hybryda dłużej się trzyma, również przetestowałam
kaaami90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 07:08   #3758
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez andzia4786 Pokaż wiadomość
hej pomóżcie jako że zrezygnowałam z kolorówki semilaca to nie chce mi sie płacić za wysyłke za sam top bazy mam na szczeście zapas ale top bede musiała powoli myśleć co polecicie?

Może Star nail? Eco/(cuccio pro) Universal Soak Off UV Gel Top Coat
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 08:00   #3759
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Szukam neonowego różu i zastanawiam sie nad cz, ma któraś z Was neon 1 i neon 2 zeby zobaczyć roznice miedzy nimi? A jeszcze jedno czy bloker uv maja tylko topy gelish i eco?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 08:34   #3760
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
Szukam neonowego różu i zastanawiam sie nad cz, ma któraś z Was neon 1 i neon 2 zeby zobaczyć roznice miedzy nimi? A jeszcze jedno czy bloker uv maja tylko topy gelish i eco?
Cz też ma bloker uv
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 08:41   #3761
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

No tego nie jestem pewna, bo w zeszłym roku lakiery tifton pod topem cz zmienialy bardzo swoja barwe! Nie wiem czy to byla wina topu czy moze samych lakierow?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 08:48   #3762
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
No tego nie jestem pewna, bo w zeszłym roku lakiery tifton pod topem cz zmienialy bardzo swoja barwe! Nie wiem czy to byla wina topu czy moze samych lakierow?
Ogólnie ja zrezygnowałam z cosmerics zone z bazy i topu, bo top mi żółty sie robił
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 09:22   #3763
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Cz też ma bloker uv
Nie wydaje mi sie bo pod nim kolor 064 CZ blaknie z czasem. Na dwa nalozenia tego koloru dwa razy tak sie stalo

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
No tego nie jestem pewna, bo w zeszłym roku lakiery tifton pod topem cz zmienialy bardzo swoja barwe! Nie wiem czy to byla wina topu czy moze samych lakierow?
Chyba topu

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Ogólnie ja zrezygnowałam z cosmerics zone z bazy i topu, bo top mi żółty sie robił
Mi tez, ale zareklamowalam i mam nadzieje ze dzis dojdzie ten nowy ktory mi wyslali
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:52   #3764
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
Szukam neonowego różu i zastanawiam sie nad cz, ma któraś z Was neon 1 i neon 2 zeby zobaczyć roznice miedzy nimi? A jeszcze jedno czy bloker uv maja tylko topy gelish i eco?
Ja mam neon róż z Estetiq i jestem bvardzo zadowolona
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 18:05   #3765
Mimutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 44
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Cz też ma bloker uv
Moim zdaniem top cz nie ma blokera, latem w zeszłym roku miałam raz pomalowane pazurki i bardzo zmieniły kolor
Mimutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 19:57   #3766
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mimutek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem top cz nie ma blokera, latem w zeszłym roku miałam raz pomalowane pazurki i bardzo zmieniły kolor
Jak dobrze pamiętam to w pierwszym wątku o lakierach hybrydowych dziewczyny pisały, że ma bloker, zapamiętałam to ponieważ przechodziłam na semilaca, który podobno tego blokera nie ma
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 07:54   #3767
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dzięki za odp tak tez myślałam jak co 3in1 to pewnie shit.. Problem w tym że ja chce przejść z żelu na hybrydę więc odrosty są na mojej płytce i kiedyś zostanie już sama płytka... więc 5- 6 dni to nie dla mnie. Potrzebuję trwalszego efektu.
Powiedzcie jeszcze proszę z doświadczenia, może niektóre z Was miały paznokcie żelowe kiedyś jak porównujecie wytrzymałość hybryd na uszkodzenia mechaniczne.. ? Żel jednak jest nieco grubszy i na tipsie zwykle. Ja kompletnie nie miałam styczności z hybrydami, a nosze długie paznokcie ok. 1,8- 2 cm długości, a praca na kompie, sprzątanie, zmywanie itp. Zastanawiam się nad tym... zostałabym przy żelach bo moje są estetycznie wykonane i wyglądają na prawdę naturalnie. Męczy mnie to piłowanie jak coś się dzieje np podejdzie powietrze i budowanie krzywizn, wydaje mi się z obserwacji, ze hybryda jest przyjaźniejsza jeśli chodzi o tego typu zabiegi.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:16   #3768
kaaami90
Raczkowanie
 
Avatar kaaami90
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
dzięki za odp tak tez myślałam jak co 3in1 to pewnie shit.. Problem w tym że ja chce przejść z żelu na hybrydę więc odrosty są na mojej płytce i kiedyś zostanie już sama płytka... więc 5- 6 dni to nie dla mnie. Potrzebuję trwalszego efektu.
Powiedzcie jeszcze proszę z doświadczenia, może niektóre z Was miały paznokcie żelowe kiedyś jak porównujecie wytrzymałość hybryd na uszkodzenia mechaniczne.. ? Żel jednak jest nieco grubszy i na tipsie zwykle. Ja kompletnie nie miałam styczności z hybrydami, a nosze długie paznokcie ok. 1,8- 2 cm długości, a praca na kompie, sprzątanie, zmywanie itp. Zastanawiam się nad tym... zostałabym przy żelach bo moje są estetycznie wykonane i wyglądają na prawdę naturalnie. Męczy mnie to piłowanie jak coś się dzieje np podejdzie powietrze i budowanie krzywizn, wydaje mi się z obserwacji, ze hybryda jest przyjaźniejsza jeśli chodzi o tego typu zabiegi.
Miałam przedłużane samym żelem, miałam żel na tipsie i obecnie mam hybrydę z czego najbardziej właśnie ona mi odpowiada na moich paznokciach jest dużo trwalsza niż żel, który zazwyczaj po max 1,5tyg. (a czasem już po kilku dniach) mi odpryskiwał, podchodził powietrzem itp. Wygląda naturalniej no i jest "łatwiejsza w obsłudze" :P zero piłowania, paznokcie mam w dużo lepszy stanie po hybrydzie niż po żelu. Na codzień wykonuję wiele domowych prac i nie muszę używać rękawiczek w obawie, że się coś zniszczy. Moja hybryda najdłużej wytrzymała prawie 4,5 tyg. i gdyby nie meeeeega duży odrost na pewno bym jej nie ściągnęła, bo była praktycznie w nienaruszonym stanie :P
kaaami90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:43   #3769
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
dzięki za odp tak tez myślałam jak co 3in1 to pewnie shit.. Problem w tym że ja chce przejść z żelu na hybrydę więc odrosty są na mojej płytce i kiedyś zostanie już sama płytka... więc 5- 6 dni to nie dla mnie. Potrzebuję trwalszego efektu.
Powiedzcie jeszcze proszę z doświadczenia, może niektóre z Was miały paznokcie żelowe kiedyś jak porównujecie wytrzymałość hybryd na uszkodzenia mechaniczne.. ? Żel jednak jest nieco grubszy i na tipsie zwykle. Ja kompletnie nie miałam styczności z hybrydami, a nosze długie paznokcie ok. 1,8- 2 cm długości, a praca na kompie, sprzątanie, zmywanie itp. Zastanawiam się nad tym... zostałabym przy żelach bo moje są estetycznie wykonane i wyglądają na prawdę naturalnie. Męczy mnie to piłowanie jak coś się dzieje np podejdzie powietrze i budowanie krzywizn, wydaje mi się z obserwacji, ze hybryda jest przyjaźniejsza jeśli chodzi o tego typu zabiegi.
Myślę że jak przejdziesz na hybrydy i dodasz do tego hard z semilaca to będziesz zadowolona i zrezygnujesz całkowicie z żeli bo to kupa roboty z tym pilowaniem etc hard nada grubości , wytrzymałości a zdejmuje się ok
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 10:40   #3770
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mam pytanie z innej beczki zupełnie czy któraś z dziewczyn na forum jest z okolic Łazisk Górnych lub z okolicznych miast? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Reszte wyjaśnie na priv jeśli znajdzie się ktoś z tamtych rejonów
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 07:22   #3771
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Super dziewczyny BARDZO Wam dziękuję za pomoc . Teraz tylko skompletuję swój 1 set i życie będzie piękniejsze. Ja fakt tez mam problem z żelem przy pracach ogrodowych czy zmywaniu np coś stuknę i podłazi powietrze w niektórych paznokciach, gdy jest tygodniowy odrost.

Co do kompletu czy set semilac będzie ok?
Widzę 2 rodzaje semilac hard ale chyba jeden jest po prostu mleczny...

mam takie typy
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...jacy-7-ml.html
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...uv-hybrid.html
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...op&results=114

czy zestaw jest ok? pomijam aceton do zdejmowania itp.. bo to oczywiste.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 06:17   #3772
kaaami90
Raczkowanie
 
Avatar kaaami90
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Super dziewczyny BARDZO Wam dziękuję za pomoc . Teraz tylko skompletuję swój 1 set i życie będzie piękniejsze. Ja fakt tez mam problem z żelem przy pracach ogrodowych czy zmywaniu np coś stuknę i podłazi powietrze w niektórych paznokciach, gdy jest tygodniowy odrost.

Co do kompletu czy set semilac będzie ok?
Widzę 2 rodzaje semilac hard ale chyba jeden jest po prostu mleczny...

mam takie typy
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...jacy-7-ml.html
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...uv-hybrid.html
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...op&results=114

czy zestaw jest ok? pomijam aceton do zdejmowania itp.. bo to oczywiste.
Taki zestaw jest ok, plus kolor oczywiście
kaaami90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 23:48   #3773
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ehh, ja to mam pecha jakiegoś, znowu przyczepiła się do mnie "stylistka" pisząc, że hybrydę się zdejmuje albo frezarką albo piłując... acetonem nigdy gdyż strasznie wysusza paznokieć, a ja powinnam się poduczyć, bo nie mam w ogóle wiedzy na ten temat. A trwałość hybrydy nie jest kwestią indywidualną, tylko prawidłowego wykonania stylizacji. No i przede wszystkim, że żele nie niszczą paznokci tylko nie prawidłowa metoda ich wykonania (gdzie ja o tym nawet nie wspominałam)... Nie wspomnę, że mnie straszyła skarbówką i sanepidem A dziś miałam akurat klientkę w salonie gdzie pracuje, która narzekała na hybrydę, ponieważ jakaś "stylistka" (która od 9 lat zajmuję się tym) zrobiła jej paznokcie, potem spilowała frezarką i do tej pory ma zniszczoną płytkę paznokcia i stwierdziła, że już nigdy sobie hybrydy nie zrobi... ehh, zmęczona po całym dniu pracy, jeszcze takie teksty czytam

Edytowane przez seXualna89
Czas edycji: 2015-05-02 o 23:53
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:41   #3774
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Ehh, ja to mam pecha jakiegoś, znowu przyczepiła się do mnie "stylistka" pisząc, że hybrydę się zdejmuje albo frezarką albo piłując... acetonem nigdy gdyż strasznie wysusza paznokieć, a ja powinnam się poduczyć, bo nie mam w ogóle wiedzy na ten temat. A trwałość hybrydy nie jest kwestią indywidualną, tylko prawidłowego wykonania stylizacji. No i przede wszystkim, że żele nie niszczą paznokci tylko nie prawidłowa metoda ich wykonania (gdzie ja o tym nawet nie wspominałam)... Nie wspomnę, że mnie straszyła skarbówką i sanepidem A dziś miałam akurat klientkę w salonie gdzie pracuje, która narzekała na hybrydę, ponieważ jakaś "stylistka" (która od 9 lat zajmuję się tym) zrobiła jej paznokcie, potem spilowała frezarką i do tej pory ma zniszczoną płytkę paznokcia i stwierdziła, że już nigdy sobie hybrydy nie zrobi... ehh, zmęczona po całym dniu pracy, jeszcze takie teksty czytam
Przyszła do Ciebi8e do domu czy jak? Nie przejmuj się... niektóre takie są i chcą Ci wmówić że robisz źle i jesteś pseudostylistką, myślą że w taki sposób chyba pozbędą się konkurencji.

Ja mam mnóstwo osób które pytają czy robię żele... nie robię ich bo uczę się sama na sobie ale bez kursu nie zrobię nikomu... Nie stać mnie na kurs bo straciłam pracę i ledwo wiążę koniec z końcem i takie błędne koło
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 09:59   #3775
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Przyszła do Ciebi8e do domu czy jak? Nie przejmuj się... niektóre takie są i chcą Ci wmówić że robisz źle i jesteś pseudostylistką, myślą że w taki sposób chyba pozbędą się konkurencji.

Ja mam mnóstwo osób które pytają czy robię żele... nie robię ich bo uczę się sama na sobie ale bez kursu nie zrobię nikomu... Nie stać mnie na kurs bo straciłam pracę i ledwo wiążę koniec z końcem i takie błędne koło
Nie nie pszyszla do domu, pod moim ogłoszeniem takie cuda napisała. Ja żeli też nie robię, stwierdzam ze to wyższa szkoła, z czasem będę, ale to jak będzie mnie stać na kurs :p
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:45   #3776
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Nie nie pszyszla do domu, pod moim ogłoszeniem takie cuda napisała. Ja żeli też nie robię, stwierdzam ze to wyższa szkoła, z czasem będę, ale to jak będzie mnie stać na kurs :p
Nie przejmuj się, chciała zniechęcić potencjalne klientki. Ja właśnie bardzo bym chciała iść na kurs bo mam mało klientek na same hybrydy.... Jak daję ogłoszenie to odzywają się te które chcą żele i koniec....
Z rzęsami jest tak samo.... robię przedłużanie metodą 1:1 a odzywają się do mnie same klientki które chcą mieć 10 razy gęstsze niż mają.... i nie pomaga tłumaczenie że efekt jest uzależniony od ich rzęs a na pewno nie uzyskają takiego efektu metodą 1:1.... No ale co zrobić, chcą taki efekt jak ze zdjęcia znalezionego w internecie a że aplikacja jest źle zrobiona to mało ważne...

Wybaczcie ale musiałam się wyżalić......
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 12:36   #3777
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Najgorsze jest to, że najwięcej odzywają się osoby, które nic nie wiedzą. Mam znajomą, której jakaś szwagierka robi tipsy - przykleja na kropelkę. Dodatkowo ta dziewczyna wycina sobie skórki frezarką tak, ze ma ciągle rany i blizny. Tragicznie to wygląda. A mnie próbuje wmówić, że ja niszczę sobie paznokcię hybrydą... Gdzie dzięki niej mam dłuższe i przy każdym uderzeniu obrywa hybryda nie paznokieć
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 12:39   #3778
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że najwięcej odzywają się osoby, które nic nie wiedzą. Mam znajomą, której jakaś szwagierka robi tipsy - przykleja na kropelkę. Dodatkowo ta dziewczyna wycina sobie skórki frezarką tak, ze ma ciągle rany i blizny. Tragicznie to wygląda. A mnie próbuje wmówić, że ja niszczę sobie paznokcię hybrydą... Gdzie dzięki niej mam dłuższe i przy każdym uderzeniu obrywa hybryda nie paznokieć
Ogólnie oglądając zdjęcia jej stylizacji, to fajnie robi pazurki, uczrstniczy tez w konkursach. Lecz patrząc na to co napisała o zdejmowania hybrydy, to jakaś masakra... tym bardziej, ze każdy ptoducent hybrydy zaleca zdejmowanie jej acetonem, powstał boom na hybrdy właśnie dlatego, że jest łatwa w zdejmowaniu :p a propo frezarki i skórek widziałam też w jakim potem opłakanym stanie są skórki i płytka paznokcia bo ma bruzdy...
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 12:47   #3779
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja swoje skórki robie frezarką ale jeszcze mi się nie zdarzyło pokaleczyć ps. z tego co zauważyłam u mnie w okolicy to prawie co druga stylistka piłuje hybrydy mi też się zdarza swoje spiłować - gdy robie odnowe ale wole ściągać acetonem, dużo mniej "zabawy"
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 12:53   #3780
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja swoje skórki robie frezarką ale jeszcze mi się nie zdarzyło pokaleczyć ps. z tego co zauważyłam u mnie w okolicy to prawie co druga stylistka piłuje hybrydy mi też się zdarza swoje spiłować - gdy robie odnowe ale wole ściągać acetonem, dużo mniej "zabawy"
No przy odnowie to ja rozumiem, bo nie piłujesz do czystej płytki co do frezarki i skórek, owszem można, ale przy tym trzeba umieć i mieć precyzję, a niestety wiele osób tego nie ma i jest na zasadzie takiej "robią wszyscy to i ja będę tak robić", gdzie niestety dochodzi fo uszkodzenia płytki a czasem macierzy...
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.