Tanie noclegi we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 19:38   #1
dominika376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10

Tanie noclegi we Wrocławiu


Na początku października wybieram się razem ze znajomymi do Wrocławia i w związku z tym poszukujemy dachu nad głową. Czy znacie może jakieś dobre hotele/hostele w pobliżu rynku, które mogłybyście/moglibyście (żeby nie było, że dyskryminuje Panów, o ile tacy w ogóle tu goszczą ;P) polecić? Dobrze by było, żeby ceny nie były tam zbyt wygórowane. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Edytowane przez dominika376
Czas edycji: 2013-09-22 o 19:00
dominika376 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:36   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Tanie noclegi we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez dominika376 Pokaż wiadomość
Na początku października wybieram się razem ze znajomymi do Wrocławia i w związku z tym poszukujemy dachu nad głową. Czy znacie może jakieś dobre hotele/hostele w pobliżu rynku, które mogłybyście/moglibyście (żeby nie było, że dyskryminuje Panów, o ile tacy w ogóle tu goszczą ;P) polecić? Dobrze by było, żeby ceny nie były tam zbyt wygórowane. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.
Byłem rok temu we Wrocławiu tak mi się udało że była promocja na gruponie i za 4 dni w hostelu na samym rynku zapłaciłem 110 zł za 2 osoby.
Komfort jak to w hostelach śniadania [platki, bułki itp.] wifi, łazienka na korytarzu [są pokoje z łazienkami dla siebie chyba też] kawa herbata, czysto było nie narzekałem, łóżka wygodne no i dziewczyna pracująca na recepcji super. Miałem mnóstwo pytań co zbaczyć, jak dojechać gdzie zjeść bez problemu powiedziała, doradziła drukowała mi mapki z googla jak dojść itp.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:54   #3
mha
Przyczajenie
 
Avatar mha
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do mha
Dot.: Tanie noclegi we Wrocławiu

Hej
Byłam w lipcu we Wrocławiu z siostrą i mieszkałyśmy w hostelu Royal Hostel. Mega blisko do Rynku (jakieś 3 minuty), zaraz obok jest przystanek tramwajowy jak chcesz jechac gdzieś dalej (np. połączenie do dworca głównego, arkady, hala stulecia ) Pokój był czysty, łazienka też bardzo spoko. Trafił nam się pokój trochę mały ale przecież do Wrocławia nie jedzie się żeby siedziec w pokoju, no przynajmniej nie za tak niską cenę Zaraz obok jeden z lepszych klubów we Wrocławiu- Eter, kilka sklepów obok, całodobowy też (chociaż pewności nie mam) Internet działał, była tam jakaś kuchnia ogólnodostępna ale nie miałam okazji z niej korzystac. Ogólnie to POLECAM !
jak masz jakieś pytania to pisz, postaram się odpowiedziec :P

Edytowane przez mha
Czas edycji: 2013-09-19 o 21:55
mha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 19:28   #4
Maksx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Tanie noclegi we Wrocławiu

a

Edytowane przez Maksx
Czas edycji: 2013-09-24 o 09:42
Maksx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 12:20   #5
marta998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Tanie noclegi we Wrocławiu

Hostel Moon jest blisko rynku nie jest drogi i całkiem ładne pokoje. Czysto wszystko zadbane z zewnątrz budynek nie jest specjalnie zachęcający ale wnętrze jest już spoko
marta998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 13:40   #6
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Tanie noclegi we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez dominika376 Pokaż wiadomość
Na początku października wybieram się razem ze znajomymi do Wrocławia i w związku z tym poszukujemy dachu nad głową. Czy znacie może jakieś dobre hotele/hostele w pobliżu rynku, które mogłybyście/moglibyście (żeby nie było, że dyskryminuje Panów, o ile tacy w ogóle tu goszczą ;P) polecić? Dobrze by było, żeby ceny nie były tam zbyt wygórowane. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.
Ja swój hotel znalazłam dzięki aplikacji Wrocławia:
http://yourapps.info/reviews/wroclaw...ejski-recenzja

masz tam i hostele i kwatery
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 20:43   #7
himalaya009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie noclegi we Wrocławiu

Z noclegu w hostelu http://hosteltrzykolory.pl byłam bardzo zadowolona. Pokoje ładne, przestronne i doświetlone. Blisko na moją uczelnię więc to też duży plus. Przede wszystkim brak hałasów więc w weekendowe zjazdy można się spokojnie uczyć wieczorami. Z hotelu całkiem blisko do centrum. Polecam
himalaya009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 21:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.