Anglia cz. II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 19:08   #4351
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Anglia cz. II

Dziewczyny!

Najlepsze zyczenia swiateczne!!! Zycze Wam mile spedzonego czasu, duzo radosci i spokoju


A relacja ze slubu bedzie na pewno, kto wie moze nawet sie Wam pokaze...
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 23:48   #4352
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. II

Hej dziewczyny
Spokojnych i wesolych swiat .
Zaraz ide spac bo wstajemy rano i jedziemy do bristolu na samolot.

Bubbel szczesliwie dojechal i sobie spi. A synek jest sliczny , i chyba mnie lubi .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 08:46   #4353
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Anglia cz. II

Czesc dziewczyny
My sie juz wyspalismy, jemy sniadanko i lecimy zwiedzac. Szkoda tylko, ze tak krotko moglysmy sie widziec Lorelei Bardzo fajna z niej babka

ZYCZYMY WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT I MOKREGO SMINGUSA DYNGUSA
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:14   #4354
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Spokojnych i wesolych swiat .
Zaraz ide spac bo wstajemy rano i jedziemy do bristolu na samolot.

Bubbel szczesliwie dojechal i sobie spi. A synek jest sliczny , i chyba mnie lubi .
hehehheh bedne dziecko,niswiadome to i moze lubi
udanego pobytu w PL a później.....wiadomo

Cytat:
Napisane przez bubbel Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
My sie juz wyspalismy, jemy sniadanko i lecimy zwiedzac. Szkoda tylko, ze tak krotko moglysmy sie widziec Lorelei Bardzo fajna z niej babka

ZYCZYMY WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT I MOKREGO SMINGUSA DYNGUSA
milego pobytu, u lorelei i pamietaj kot przynosi sniadania do lozka,wystarczy go dobrze podejsc

a my juz po pierwszym swietowaniu,znajomi byli na swieconym teraz i my sapadamy sie relaksowac jeszcze raz wesolych

aaaaa zapomnialam dodac,co by tradycji stalo sie zadosc,posaiadajac jedynie 2 kolory mazkow razem z moim tz i rodzenstwem stworzylismy takie oto JAJA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2192.jpg (115,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2009-04-11 o 23:44
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:22   #4355
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Takze spoznione zyczonka. Jak tam Twoja corka?
Dziekuje! Coreczka rosnie, jest zdrowa i radosna. Czego wiecej chciec.

Wszystkim Emigrantkom zycze Wesolych i Szczesliwych Swiat Wielkanocnych!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:52   #4356
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
heja kobity
ja nadal korzystam z kradzionego,wkurzona jestem na maxsa, bo virgin obiecało neta w poniedziałek, gdy zadzwoniłam tam w srode z zapytaniem dlaczego jeszcze "tego" u nas nie ma, stwierdzili ze byli z dostawa ale nikogo nie zastali, ciewkawe ..... bo ja mam teraz wolne i siedzie w zazwyczaj w domu .... coz nastepna dostawa 15-ego, jakos przezyje do tego czasu
koculek dziekuje za pozytywne uwagi co do mojej figury, ale ..... no musze jeszcze nad soba popracowac mam nadzieje ze zdaze do konca kwietnia
Jeszcze tylko 2 dni, dasz rade
A co do figury to tyle zjadlam w Monachium, ze hoho. Nie moja wina ze takie wielkie porcje podawali A potem zawsze serniczek, kawka i lody. Do teraz nie moge sie opedzic od nalogu: wlasnie wciagnelam 900ml Cartedor triple chocolate.
Jutro moja cera bedzie w sam raz do czytania brailem

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
A relacja ze slubu bedzie na pewno, kto wie moze nawet sie Wam pokaze...
mamy taka nadzieje!

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Bubbel szczesliwie dojechal i sobie spi. A synek jest sliczny , i chyba mnie lubi .
Bubbel zamiast sie troszczyc o kota bedzie go wykorzystywal do podawania sniadan
Udanego pobytu w PL

Cytat:
Napisane przez bubbel Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
My sie juz wyspalismy, jemy sniadanko i lecimy zwiedzac. Szkoda tylko, ze tak krotko moglysmy sie widziec Lorelei Bardzo fajna z niej babka
i jak sie wyprawa udala? Zdjecia sa?
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:23   #4357
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Anglia cz. II

Spoznione zyczenia urodzinowe dla wszystkich starszych o rok 'dziewczat'

I Wesolych Swiat dla wszystkich bez wyjatku

Przez kilka ladnych dni mnie nie bylo, myslalam, ze to juz 3 czesc bedzie i przynajmniej 10 stron do nadrabiania a tu pustki. Dziewczyny swietuja. U mnie Wielkanocy za bardzo nie ma, tyle co dostalam jajko czekoladowe i Ferrero Rocher.

Przez weekend razem z TZ zajmowalismy sie jego brata domem i zwierzakami i az zalowalam, ze nie mamy kamery. Maja psa , ktory wydaje odglosy jak Barry White, kota, ktory mowi 'hello'i dwa kroliki , ktore nie moga sie od siebie oddalic - i zawsze stykaja sie kuperkami albo noskami

Kofika rozumiem Cie doskonale, ze Polacy wcale nie sa lepsi i czesto obrazaja inne nacje, ale co innego jak ktos mowi cos w powietrze a co innego jesli chodzi o Ciebie lub ludzi ktorych znasz. Zreszta ta dziewczyna ma nie tylko klopot z Polakami ale i niewyparzony jezyk do wszystkich. Jest niemila, wredna i zlosliwa i juz kolejne 2 osoby zlozyly na nia skarge za jej wredne i chamskie odzywki. Teraz tylko czekac na rozwoj wydarzen.

Jutro mojego TZta urodziny, a ze mam wolne to mu cos upichce Wczoraj swietowalismy 15 miesiecy razem i spedzilismy cudny dzien leniac sie w domu. Nawet pierwszy raz mu ugotowalam full english breakfast Wczorajszy dzien uswiadomil mi jak bardzo potrzebuje zmienic prace... W sumie nawet do fabryki moge isc byle tylko miec wolne weekendy i Swieta..
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 21:27   #4358
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

I ja doprowadzam się do ładu dnia codziennego. Po ponadtygodniowej wizycie rodzinki i domu pełnego wrzawy i humoru nagle tak strasznie cicho się zrobiło. Codziennie wypady na spacery albo zwiedzanie albo latanie po sklepach a wieczorem pifffko i polskie jedzonko... ALe świeta uroku tutaj nie mają w ogóle Kto by pomyślał żeby w niedziele wielkanocną carboot otwierać? I ludzie zamiast z rodziną spacerować lub spędzać czas po straganach chodzili. Korek niesamowity, ciągnął się milami....

No i szkoda że wstępy w UK do różnych atrakcji są takie drogie... Głupi wstęp do oceanarium 8 f kosztuje, chociaż nie warto byłoby tam iść za 4, bo 1. małe 2. niewiele okazów, 3. do zwiedzenia w 20 minut.
Dla nas te 8 f to nie pieniądz, ale taki np wstęp na zamek za 12 f od osoby to już dużo dla 3-4 osobowej rodziny, nie mówiąc o noclegach i jedzeniu.... A szkoda bo UK ładne jest i warto eksplorować ten kraj...

No a nam z TZ teraz już co innego po głowie chodzi .... Mieliśmy juz zaplanowany wypad do Walii a tu po głowie chodzi mi żeby w rejon Londynu się wybrać, zobaczyć Hampton Court itp ALe to znowu oczywiście po obejrzeniu programu Henry VIII: Lost palaces...


Ehhh zdecydować się nie mogę, ale zobaczymy co Vedma powie...

koculek ja za pobytu mamy przytyłam 2 kg Polskie jedzenie zrobiło swoje, a teraz mam za cel schudnąć trochę w dwa miesiące ale czarno to widzę :/ Nie ma to jak wciągnąć pół pudełka lodów polanych Baley'sem
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:07   #4359
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Przez kilka ladnych dni mnie nie bylo, myslalam, ze to juz 3 czesc bedzie i przynajmniej 10 stron do nadrabiania a tu pustki. Dziewczyny swietuja. U mnie Wielkanocy za bardzo nie ma, tyle co dostalam jajko czekoladowe i Ferrero Rocher.

Przez weekend razem z TZ zajmowalismy sie jego brata domem i zwierzakami i az zalowalam, ze nie mamy kamery. Maja psa , ktory wydaje odglosy jak Barry White, kota, ktory mowi 'hello'i dwa kroliki , ktore nie moga sie od siebie oddalic - i zawsze stykaja sie kuperkami albo noskami


Jutro mojego TZta urodziny, a ze mam wolne to mu cos upichce Wczoraj swietowalismy 15 miesiecy razem i spedzilismy cudny dzien leniac sie w domu. Nawet pierwszy raz mu ugotowalam full english breakfast Wczorajszy dzien uswiadomil mi jak bardzo potrzebuje zmienic prace... W sumie nawet do fabryki moge isc byle tylko miec wolne weekendy i Swieta..
Musialo byc komicznie z mowiacymi zwierzetami. Chyba wlasnie na tym watku ktos wklepil linka do filmiku z youtube z gadajacymi zwierzakami

Co tam pichcisz dla Tzta? Udanego dnia zycze

W fabryce czego pracujesz?

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
I ja doprowadzam się do ładu dnia codziennego. Po ponadtygodniowej wizycie rodzinki i domu pełnego wrzawy i humoru nagle tak strasznie cicho się zrobiło. Codziennie wypady na spacery albo zwiedzanie albo latanie po sklepach a wieczorem pifffko i polskie jedzonko...

No i szkoda że wstępy w UK do różnych atrakcji są takie drogie... Głupi wstęp do oceanarium 8 f kosztuje, chociaż nie warto byłoby tam iść za 4, bo 1. małe 2. niewiele okazów, 3. do zwiedzenia w 20 minut.
Dla nas te 8 f to nie pieniądz, ale taki np wstęp na zamek za 12 f od osoby to już dużo dla 3-4 osobowej rodziny, nie mówiąc o noclegach i jedzeniu.... A szkoda bo UK ładne jest i warto eksplorować ten kraj...

No a nam z TZ teraz już co innego po głowie chodzi .... Mieliśmy juz zaplanowany wypad do Walii a tu po głowie chodzi mi żeby w rejon Londynu się wybrać, zobaczyć Hampton Court itp ALe to znowu oczywiście po obejrzeniu programu Henry VIII: Lost palaces...


koculek ja za pobytu mamy przytyłam 2 kg Polskie jedzenie zrobiło swoje, a teraz mam za cel schudnąć trochę w dwa miesiące ale czarno to widzę :/ Nie ma to jak wciągnąć pół pudełka lodów polanych Baley'sem
2 tygodnie z goscmi moze wykonczyc, dobrze ze przetrwalas
A co do drogich wstepow to zgadam sie, ale Londyn takze oferuje mnostwo darmowych wystaw: National Galley. Victoria & Albert Museum, Natinal History Museum. My w Monachium poszlismy do jednej z pinotek (maja 3) i za 20 minut zwiedzania zaplacilismy 9 euro/osobe. Zdziwilam sie, ze ten bilet nie pokrywa sasiednich 2 pinotek.

A dziewczyny sie rozleniwily - moze to i dobrze, moge nadazyc
No to zmykam na luch po sushi - moje pierwsze
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:38   #4360
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. II

uaaaaaaaaaaaa jak mi sie nie chce wracac do rzeczywistosci

4 dni kompletnego lenistwa, spacerkow, spania do poludnia, i tu nagle znowu 7am pobudka, siedzenie w klitce bez okien, uzeranie z glupkami. Ja chce do domu. Jeszcze tylko 2.5h i moge sobie pojsc. Dobrzeze ten tydzien tylko 4 dni ma. a w zasadzie to juz 3.

Na swieta udalo mi sie zakwas chlebowy dostac wiec zurek wyszedl pierwsza klasa. I karpatka do tego. Niestety dopiero pod koniec polapalam sie ze margaryna jaka dodalam do ciasta byla solona (bo w tym kraju to przeciez oczywiste ze jak nic nie napisane to solona). Ale slodki krem i polewa czekoladowa zrekompensowaly smak. To sie nawet tak fajnie lamalo, slodki krem i lekka slonosc.

Od dzis biore sie znowu za kilogramki bo sie czuje jak dojna krowa, jakas opuchnieta taka. Zaczelam czytac o tej nowej diecie proteinowej,ktora szaleje teraz w Polsce. Efekty sa zadziwiajace, zwlaszcza wsrod dziewczyn ktore maja problemy z hormonami. A ze ja nie uwierze dopoki sie nei przekonam na sobie to zobaczymy co z tego wyniknie. Bo lato tuz tuz.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:27   #4361
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Musialo byc komicznie z mowiacymi zwierzetami. Chyba wlasnie na tym watku ktos wklepil linka do filmiku z youtube z gadajacymi zwierzakami

Co tam pichcisz dla Tzta? Udanego dnia zycze

W fabryce czego pracujesz?

Link do filiku wlepilam ja

A ugotowalam mu smazony ryz curry z kawalkami piersi kurczaka i warzywkami a na deser apple pie i lody Ben & Jerry's Cookie Dough

Nie pracuje w fabryce, pracuje w pubie jako kelnerka/barmanka, ale mam juz tego dosc. Moj TZ pracuje w fabryce, zarabia wiecej ode mnie, nie musi sie z nikim uzerac, o 5 juz jest w domu i ma weekendy i wszystkie swieta i bank holiday'e wolne. Takze sama mysle, czy w fabryce pracowac nie zaczac

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
uaaaaaaaaaaaa jak mi sie nie chce wracac do rzeczywistosci

4 dni kompletnego lenistwa, spacerkow, spania do poludnia, i tu nagle znowu 7am pobudka, siedzenie w klitce bez okien, uzeranie z glupkami. Ja chce do domu. Jeszcze tylko 2.5h i moge sobie pojsc. Dobrzeze ten tydzien tylko 4 dni ma. a w zasadzie to juz 3.

Na swieta udalo mi sie zakwas chlebowy dostac wiec zurek wyszedl pierwsza klasa. I karpatka do tego. Niestety dopiero pod koniec polapalam sie ze margaryna jaka dodalam do ciasta byla solona (bo w tym kraju to przeciez oczywiste ze jak nic nie napisane to solona). Ale slodki krem i polewa czekoladowa zrekompensowaly smak. To sie nawet tak fajnie lamalo, slodki krem i lekka slonosc.

Od dzis biore sie znowu za kilogramki bo sie czuje jak dojna krowa, jakas opuchnieta taka. Zaczelam czytac o tej nowej diecie proteinowej,ktora szaleje teraz w Polsce. Efekty sa zadziwiajace, zwlaszcza wsrod dziewczyn ktore maja problemy z hormonami. A ze ja nie uwierze dopoki sie nei przekonam na sobie to zobaczymy co z tego wyniknie. Bo lato tuz tuz.
Mi sie tak nie chcialo wracac po niedzieli - poniedzialek byl straszny!
A tej diety proteinowej probowalam. Faktycznie troche mi przez tydzien zlecialo, ale mialam okropne i bardzo bolesne zatwardzenia ( nie moglam isc do toalety przez ponad tydzien )
Moja dieta musi miec w sobie wszystkie skladniki odzywcze inaczej moj organizm sie buntuje

A ze mnie ostatnio kilogramy i centymetry leca i nie wiem nawet czemu. Spodnie do pracy kupilam okolo 1,5 tygodnia temu, ze 3 razy prane i z tylka mi spadaja juz - a kupilam dopasowane. Pizame sobie kupilam specjalnie rozmiar mniejsza niz nosze, zeby top nie byl za luzny i co ? Za duza jest.. Nie to zebym narzekala, ale juz nie wiem jaki rozmiar kupowac i od czego to spada bo na rzadnej diecie nie jestem
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 23:20   #4362
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Dzieki za zyczenia, dziewczyny
Wenedka zyczenia spóźnione ale szczere !!! Wszystkiego Najlepszego



Anka nie przynudzasz , ja tez zyje ślubem choc staram sie narazie tak o tym nie gadac . Dziewczyny sa tak wyrozumiałe ze chyba nam wybacza slubne tematy


A mi świeta mineły na relaksie i dostałam takiego lenia , ze mi sie dzisiaj za chiny nie chciało iść do pracy
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 23:58   #4363
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

Faktycznie cicho tu jak makiem zasial........
I jak dziewuszki po swietach???? Ja to chyba z 5kg wiecej.... dzis biegalam po sklepach i ryczyalam.... ze wszytsko takie tanie a ja w nic nie wchodze
ale i tak udalo mi sie kupic fajna bluzke w Debenhams,i tyle.... poatym biegam tez za firankami(ktorych tak naprawde nie cierpie) ale przez to ze mieszkam teraz na parterze ( a raczej na 1 pietrze) to niestety obejsc sie bez nich nie moge. W zawiazku z czym mam zamiar wykorzystac moja biedna mamite, do skorenia,zamarczenia i Bog wie jeszcze do czego z nimi zrobienia, jak to dobrze ze kiedys kobiety uczono takich rzeczy!!!!!
No ale odbiegam od tematu, Swieta uplynely bardzo leniwie, glownie (NIESTETY) na jedzeniu mama przygotowala tyle samakolukow ze niestety trudno bylo do stolu odejsc!!!
W tym tygodniu czeka nas jeszcze wizyta w Cambridge i mamunia odlatuje w Niedziele
ja jeszcze troche sie pobycze a pozniej, mam nadzieje ponowne spotkania trzeciego stopnia z brytjskimi bachorkami tz mnie wola paaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:24   #4364
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Anka nie przynudzasz , ja tez zyje ślubem choc staram sie narazie tak o tym nie gadac . Dziewczyny sa tak wyrozumiałe ze chyba nam wybacza slubne tematy


A mi świeta mineły na relaksie i dostałam takiego lenia , ze mi sie dzisiaj za chiny nie chciało iść do pracy
nie przynudzacie, moza ak ktos bedzie poruszal te tematy za 30 lat i nie bede mogla patrzec juz na swojego meza to wtedy zabronie

a mi wtorek bardzo szybciutko minal - duzo pracy i juz byla 5.
A dzis wraca managerka

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Od dzis biore sie znowu za kilogramki bo sie czuje jak dojna krowa, jakas opuchnieta taka. Zaczelam czytac o tej nowej diecie proteinowej,ktora szaleje teraz w Polsce. Efekty sa zadziwiajace, zwlaszcza wsrod dziewczyn ktore maja problemy z hormonami. A ze ja nie uwierze dopoki sie nei przekonam na sobie to zobaczymy co z tego wyniknie. Bo lato tuz tuz.
mowisz o diecie atkinsa? mam jego ksiazke, poniewaz jak leczylam candidie to szukalam inspiracji co moge jesc bo na 3 miesiace wykluczylam duzo weglowodanow (ale nie wykluczylam ich kompletnie jak w ksaizce, zwlaszcza przez pierwsze 2 tyg diety, ucielam intake o polowe). Ja bez weglowodanow zyc nie moge i czytalam tez ze mozna zakwasic organizm samym bialkiem.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Faktycznie cicho tu jak makiem zasial........
I jak dziewuszki po swietach???? Ja to chyba z 5kg wiecej.... dzis biegalam po sklepach i ryczyalam.... ze wszytsko takie tanie a ja w nic nie wchodze
ale i tak udalo mi sie kupic fajna bluzke w Debenhams,i tyle.... poatym biegam tez za firankami(ktorych tak naprawde nie cierpie) ale przez to ze mieszkam teraz na parterze ( a raczej na 1 pietrze) to niestety obejsc sie bez nich nie moge. W zawiazku z czym mam zamiar wykorzystac moja biedna mamite, do skorenia,zamarczenia i Bog wie jeszcze do czego z nimi zrobienia, jak to dobrze ze kiedys kobiety uczono takich rzeczy!!!!!
No ale odbiegam od tematu, Swieta uplynely bardzo leniwie, glownie (NIESTETY) na jedzeniu mama przygotowala tyle samakolukow ze niestety trudno bylo do stolu odejsc!!!
W tym tygodniu czeka nas jeszcze wizyta w Cambridge i mamunia odlatuje w Niedziele
ja jeszcze troche sie pobycze a pozniej, mam nadzieje ponowne spotkania trzeciego stopnia z brytjskimi bachorkami tz mnie wola paaaaaaaaaaaaaaaa
ja przed swietami wybralam sie do debenhams bo kolezanka z pracy kupila cudna sukienke jaspera cornana na wyprzedazy, ale jak ja poszlam nastepnego dnia to mieli tylko wieksze rozmiary. Potem zdecydowalam, ze skoro juz jestem w wielkim west fileld to przekde przez wszystkie sklepy i zle zrobilam, bo nic nie znalazlam i strasznie bylam sfrustrowana. Ja jednak wole wybrac sie na zakupy spontanicznie jak niczego nie poszukuje, bo wtedy zawsze sie cos znajdzie
A Ty widze, ze nie masz jeszcze dosc mamski i siostr
PS Pogoda w Londku typowo angielska - bardzo ciemno i wilgotno

no to zmykam paaaaaaaaa
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 08:13   #4365
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Lightbulb Dot.: Anglia cz. II

Simply Divine, Koculku - czytam, ze obie lubicie lody. Jesli jeszcze nie znacie to koniecznie sprobujcie Haagen Dazs. Ja nie potrafie sie im oprzec, juz zadne inne lody mi nie smakuja. Polecam Cookies and cream for starters, baileys tez pyszne.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 09:58   #4366
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Simply Divine, Koculku - czytam, ze obie lubicie lody. Jesli jeszcze nie znacie to koniecznie sprobujcie Haagen Dazs. Ja nie potrafie sie im oprzec, juz zadne inne lody mi nie smakuja. Polecam Cookies and cream for starters, baileys tez pyszne.
Dla mnie smakiem do proby czy lody sa dobre jest wanilia a Haagen Danz ma chemiczny smak. Inne sa ok, ale wianilie maja paskudna -albo mialam zly smak w ustach
A lody to uwielbiam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:08   #4367
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Dla mnie smakiem do proby czy lody sa dobre jest wanilia a Haagen Danz ma chemiczny smak. Inne sa ok, ale wianilie maja paskudna -albo mialam zly smak w ustach
A lody to uwielbiam
Chemiczny mowisz....

Nie wierze.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:17   #4368
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Simply Divine, Koculku - czytam, ze obie lubicie lody. Jesli jeszcze nie znacie to koniecznie sprobujcie Haagen Dazs. Ja nie potrafie sie im oprzec, juz zadne inne lody mi nie smakuja. Polecam Cookies and cream for starters, baileys tez pyszne.
Mniaaaam, albo te z pralinami
Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Dla mnie smakiem do proby czy lody sa dobre jest wanilia a Haagen Danz ma chemiczny smak. Inne sa ok, ale wianilie maja paskudna -albo mialam zly smak w ustach

Toz to prawie jak swietokradztwo
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Chemiczny mowisz....

Nie wierze.
Ja tez nie, to jakas pomylka
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:21   #4369
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia cz. II

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1189061 3]Mniaaaam, albo te z pralinami [/quote]

aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 10:30   #4370
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Dla mnie smakiem do proby czy lody sa dobre jest wanilia a Haagen Danz ma chemiczny smak. Inne sa ok, ale wianilie maja paskudna -albo mialam zly smak w ustach
A lody to uwielbiam
ojj chyba mialas zly smak w ustach
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:32   #4371
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. II

koculek to nie Atkins. Ta jest za tlusta. to Protal Pierre'a Dukana. Wczoraj przebrnelam przez ksiazke i wydaje sie sensowna (mam wersje pdf jak ktoras zainteresowana). Tu w gre wchodza tylko chude proteiny a potem warzywa i na koncu dorzuca sie ponownie wegle. No zobaczymy. Po pierwszym dniu czuje sie dobrze. Zwlaszcza ze wczoraj dostalam okresu i czulam sie jak dojna krowa cala opuchnieta a dzis wszystko zniknelo. Pierwszy raz mi sie zdarzylo wiec jestem pelna pozytywnego nastawienia.

mmmm lody, haagen zdecydowanie sa przecudne, na razie moge sobei pomarzyc.

w nocy byla fajna burza i lalo takporzadnie. Otworzylam okno na oscierz bo tak fajnie powietrze sie oczyscilo. Az sielepiej spalo do szumu kropli.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 11:25   #4372
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. II

Czesc

Wszystkie juz jestescie po Swietach?? My niby nigdzie nie jezdzilismy (oprocz piatku w Hastings) ale w domu tez nas nie bylo Zreszta, z Mloda nie da sie w domu siedziec...

Wiolqn, poprosze o ksiazke

Musze zaczac sie jakos rozsadniej odzywiac, wiecej sie ruszac (nie mam na mysli wyglupow z Mloda i ganiania z nia po lesie, tu potrzebny jest jakis konkretny sport..) tylko ze jak nie wymysle takiego szczegolowego planu na siebie, to nie wyjdzie, a inspiracji brak.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:08   #4373
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

A Ja sié ciesze jak dziecko Wlasnie wrócilam z Banku i bede miala Vise Electron Teraz normalnie bede mogla placic w sklepie karta i przez internet .. Ja wiem ze to zadna nowosc dla Was ale dla mnie tak teraz bede mogla sobie zakupy przez net sama robic nie proszác sié nikogo Ktos mi przed chwilá powiedzial " Witaj w 21 wieku
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:12   #4374
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
A Ja sié ciesze jak dziecko Wlasnie wrócilam z Banku i bede miala Vise Electron Teraz normalnie bede mogla placic w sklepie karta i przez internet .. Ja wiem ze to zadna nowosc dla Was ale dla mnie tak teraz bede mogla sobie zakupy przez net sama robic nie proszác sié nikogo Ktos mi przed chwilá powiedzial " Witaj w 21 wieku
Witaj

A serio, to bede musiala sobie electrona zrobic, zeby nie placic dodatkowo easy jet'owi za bilety

Lovely, wymienia Ci po kilku miesiacach na vise debit czy zostaniesz z electronem?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:13   #4375
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. II

szperrr ksiazeczka wyslana. A co ty bys chciala robic? Biegac,rower, cwiczenia, zajecia? Zaraz Ci cos wymyslimy
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:20   #4376
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Witaj

A serio, to bede musiala sobie electrona zrobic, zeby nie placic dodatkowo easy jet'owi za bilety

Lovely, wymienia Ci po kilku miesiacach na vise debit czy zostaniesz z electronem?
Bede miec Visa Electron/ Debit card ( w jednym)

EDIT:
A konto w Abbey jakby ktos pytal bo wiem ze nie wszedzie majá Vise Elektron. Ja wzielam ze wzgledu na kupowanie rzeczy przez net a ze w Ryanair tez prowizji nie biorá za oplate elektronem wiec sie ciesze podwójnie
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-04-15 o 12:30 Powód: Dopisek
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:52   #4377
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
szperrr ksiazeczka wyslana. A co ty bys chciala robic? Biegac,rower, cwiczenia, zajecia? Zaraz Ci cos wymyslimy
Wlasnie zastanawiam sie przy czym bym wytrwala.. najlatwiej byloby przeniesc orbitreka na dol i popedalowac codziennie przed TV, bo w tej chwili stoi u corki w pokoju i przez to mam wymowke zeby go nie uzywac. Poza tym niewiele wchodzi w gre - caly dzien jestem z mloda, jak czasem cwicze to albo sie ze mnie smieje albo na mnie wlazi i robia sie z tego turlanki i wyglupy. Wieczorem jak juz pojdzie spac, to nie mam sily sie z kanapy ruszyc, wiec jest TV lub ksiazka. Codziennie razem szalejemy w parku, lesie lub na placu zabaw, ale to nie to samo.. niby duzo sie ruszam, ale to nie takie ruszanie, ktore by mi oponki spalilo.

Do tego uwielbiam jesc Wszystko co niezdrowe i tluste moim przyjacielem jest, potrafie wchlonac sloik majonezu przez tydzien. I tu wlasnie powinnam najwiecej zmian wprowadzic Jakbym zobaczyla efekty jakiejs diety, to moze bym wytrwala..

Moze jednak wezme sie za tego orbka... Bralam tez pod uwage 6ke Weidera, moglabym zaangazowac TZta w sciaganie mnie z lozka na czas, zeby porobic te brzuszki zanim zacznie sie prysznic, wspolne szorowanie zebow, sniadanie, kawa ze slodkosciami, pranie... bo jak to sie zacznie, to juz pozniej nagle jest popoludnie W przerwach tylko wizaz lub gg, na wiecej czasu brak

Ale na wizaz zawsze chwilke znajde
Musze to przemyslec

Lovely, nie wiedzialam, ze electrona z debit w jednym robia. Musze isc zapytac.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 13:13   #4378
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lovely, nie wiedzialam, ze electrona z debit w jednym robia. Musze isc zapytac.
Visa Electron -przeczytaj pierwsze zdanie


A to ze strony Abbey
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-04-15 o 13:22 Powód: dopisek
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 14:11   #4379
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Chemiczny mowisz....

Nie wierze.
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1189061 3]
Toz to prawie jak swietokradztwo Ja tez nie, to jakas pomylka [/quote]

Jak mowie mozliwe, ze to nie byl dzien na smakowanie. Jadlam inne smaki Haagen Dazs i mi smakowaly -ja to lubie wszystko co karmelowe, toffi, czekoladowe
A jak kupuje lody z budki to na ogol jaodowe i truskawkowe, bo te z pudelka to nigdy tak dobrze nie smakuja

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
koculek to nie Atkins. Ta jest za tlusta. to Protal Pierre'a Dukana. Wczoraj przebrnelam przez ksiazke i wydaje sie sensowna (mam wersje pdf jak ktoras zainteresowana). Tu w gre wchodza tylko chude proteiny a potem warzywa i na koncu dorzuca sie ponownie wegle. No zobaczymy. Po pierwszym dniu czuje sie dobrze. Zwlaszcza ze wczoraj dostalam okresu i czulam sie jak dojna krowa cala opuchnieta a dzis wszystko zniknelo. Pierwszy raz mi sie zdarzylo wiec jestem pelna pozytywnego nastawienia.

mmmm lody, haagen zdecydowanie sa przecudne, na razie moge sobei pomarzyc.

w nocy byla fajna burza i lalo takporzadnie. Otworzylam okno na oscierz bo tak fajnie powietrze sie oczyscilo. Az sielepiej spalo do szumu kropli.
Ja po 3 dniach bez weglowodanow chodze przygnebiona i bez enegrii.
Trzymam kciuki w wytrwaniu przy diecie

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Czesc

Wszystkie juz jestescie po Swietach?? My niby nigdzie nie jezdzilismy (oprocz piatku w Hastings) ale w domu tez nas nie bylo Zreszta, z Mloda nie da sie w domu siedziec...


Musze zaczac sie jakos rozsadniej odzywiac, wiecej sie ruszac (nie mam na mysli wyglupow z Mloda i ganiania z nia po lesie, tu potrzebny jest jakis konkretny sport..) tylko ze jak nie wymysle takiego szczegolowego planu na siebie, to nie wyjdzie, a inspiracji brak.
Oj co ja bym dala aby miec las wkolo! Ja do sportu potrzebuje towarzystwa, cale szczescie chodzic lubie sama i 10k spaceru dziennie mi wystarcza
Moj Tz ma nieco zbednych kilogramow i zachecalam go, ze nie mam nic przeciwko wstac o 6 obudzic go i pobiegac (dla mnie byoby to poswiecenie bo ja biegac nie lubie), ale on woli sporty sam uprawiac.

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
A Ja sié ciesze jak dziecko Wlasnie wrócilam z Banku i bede miala Vise Electron Teraz normalnie bede mogla placic w sklepie karta i przez internet .. Ja wiem ze to zadna nowosc dla Was ale dla mnie tak teraz bede mogla sobie zakupy przez net sama robic nie proszác sié nikogo Ktos mi przed chwilá powiedzial " Witaj w 21 wieku

EDIT:
A konto w Abbey jakby ktos pytal bo wiem ze nie wszedzie majá Vise Elektron. Ja wzielam ze wzgledu na kupowanie rzeczy przez net a ze w Ryanair tez prowizji nie biorá za oplate elektronem wiec sie ciesze podwójnie
Kurcze przemysle czy sobie kolejnego konta nie zalozyc

Ale sie pieknie zrobilo
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 14:17   #4380
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. II

Ja tez wole w towarzystwie sporty uprawiac, ale nie mam kiedy ani z kim, bo zawsze Hania jest ze mna. Wlasnie, przydalby mi sie jakis pomysl na sport z poltorarocznym dzieckiem Kupilismy nawet krzeselko na rower, ale ja mam problemy z blednikiem, wiec raczej nie powinnam jej wozic a TZ nie ma ochoty z nami jezdzic. Leniuch jeden.

Lovely, mimo wszystko electron ma wiele ograniczen ktorych nie ma zwykla visa debit.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.