Jak zrobic taki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-12, 20:40   #1
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201

Jak zrobic taki makijaż?


Chciałabym sobie zrobic taki makijaż ale niebardzo wiemjak , może któraś z Was wie, jak zrobic ten makijaż krok po kroku? interesuje mnie najbardziej ta dolna kreska. czy ona jest na wewnetrznej stronie powieki czy na dolnej powiece blisko rzęs? i czy taka kreske lepiej robic kredka czy eye-linerem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (40,4 KB, 191 załadowań)
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 21:27   #2
maxididi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 46
Re: Jak zrobic taki makijaż?

Do takiego makijażu oka musisz mieć miekką, czarną kredkę. Ja od lat używam Constance Caroll. Niby tania i zwykła kredka, ale dobrze się rozprowadza i trzyma. Polecam też Astor. Kreska zrobina jej wewnątrz oka, ale jest dość gruba. Na górnej powiece tuż przy rzęsach też jest gruba kreska. Dodatkowo ciemnobrązowe cienie lub nawet czarne (możeasz też lekko rozetrzeć pacynką kredkę w miejscu gdzie ma być cień). Na twarzy - puder brązujący, którego jest więcej na policzkach. Usta - kolorowy błyszczyk np. inglot.
Teraz po kolei:
1. Na twarz podkład którego zwykle używasz
2. Lekko przypudruj powieki. Nanieś cień, zrób kreski, wytuszuj rzęsy
3. Szerokim pędzlem opudruj p.brązującym twarz
4. pomaluj usta
Makijaż Shakiry zrobil makijażysta profesionalnymi kosmetykami, ale Ty też sobie poradzisz. Powodzenia.
maxididi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 21:35   #3
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Jak zrobic taki makijaż?

dzieki
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 10:27   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Jak zrobic taki makijaż?

Czesc
makijaz Shakiry jest bardzo mocny (wieczorowy). Jezeli chcesz także uzyskac efekt opalenizny pokazanej na zdjęciu uzyj samoopalacza np. Nivea (po 3-4 h bedzie efekt). Jeżeli makijaz ten będziesz wykonywała na wieczorowe wyjscie - na przyjęcie, kolacje czy imprezę zastosuj kryjący podkład - wyrówna Ci koloryt skóry i zakryje wszeslkie niedoskonałości. Przypudruj twarz sypkim pudrem za pomocą dużego pędzla. Nastepnie wymodeluj twarz ciemniejszym odcieniem pudru - możesz także użyć rózu nakładajac go pod kosciami policzkowymi i muśnij nim okolice skroni. Oczy obrysuj czarną konturówką - jak najblizej oka, a następnie nieco ją rozetrzyj (pacynką lub patyczkiem do uszu) i nanieś czarny cień (u Shakiry cała powierzchnia ruchomej powieki jest ciemna) ale Ty mozesz domieszać jakis jasniejszy kolor i na swój sposób wycieniować oko (jeżeli np. masz oczy osadzone blisko siebie nie nakładaj ciemnego cienia na cała powiekę). Usta obrysuj kredka i wypełnij jasną pomadką, a nastepnie pokryj błyszczykiem aby bardziej kusiły.
Powodzenia
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 12:48   #5
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Jak zrobic taki makijaż?

dzieki Sam
Już wypróbowałam i dostosowałam się do Waszych rad, jestem opalona samoopalaczem, bo uzywam regularnie, zrobilam tak, jak napisalyscie i efekt jest rewelacyjny mam takie wlosy jak Shakira, i kolor i skręt choć nie tak geste i bardzo mi sie podoba kontrast miedzy oczami a bardzo jasnymi wlosami
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.