Jakie kolorki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 14:34   #1
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613

Jakie kolorki


Witajcie! Jak wszyscy się radzą to ja też. Mam bardzo ciemną oliwkową cerę, włosy ciemny brąz i zielone oczy z czarnymi gęstymi oprawami. Jakie kolory ubrań będą mi pasować do cery aby podkreślić jej kolor i jaki kolor włosów najlepiej wybrać(myślałam o mahoniu bo jest taki ciepy). Niestety nie mam zdjęcia. Ale jak ktoś jest chętny poświecic chwilkę to bardzo dziękuję za odpowiedzi
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:18   #2
Rakka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: Jakie kolorki

Cera oliwkowa raczej należy do chłodnego typu. Wypróbuj raczej kolory zimy i to te ciemniejsze. Sprawdź przede wszystkim śnieżną biel i czerń. Mahoniowy? A dlaczego chcesz koniecznie zmienić kolor włosów? Tylko nie zaszlej z blondem, bo może się okazać, że nie będzie Tobie najlepiej.
Idź i przymierz perukę to będziesz miała jakieś wyobrażenie jak Ci będzie w mahoniu i nie tylko.
Rakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:40   #3
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jakie kolorki

Mam wrażenie, że przy przy oliwkowej cerze (zazdroszczę Ci bardzo!), zielonych oczach i brązowych włosach można mówić o absolutnie ciepłej tonacji kolorystycznej i typie urody wiosna lub jesień. Kolory chłodne, kolory zimy (moje kolory) będą się na pewno gryzły z Twoim typem urody. Dla Ciebie są wszystkie kolory ziemi, ale szczególnie polecam Ci barwę kremową, która podkreśli ciemną oprawę oczu. Zdaj się na swoją intuicję i jeśli ona podpowiada Ci ciepły mahoń (którego ja za żadne skarby świata nigdy nie użyję) to wybierz sobie dobrego fryzjera i do dzieła!
Rakka dała doskonałą radę dla Elizabeth Tailor, która - owszem - ma oliwkową cerę, ale za to czarne jak kruk włosy z niebieskim połyskiem oraz zimne błękitno-fiołkowe oczy. Pozdrawiam i powodzenia!
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:59   #4
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Jakie kolorki

ja tez mam oliwkową cerę i zielone oczy (włosy miałam jasnobrązowy ale teraz ma farbowane na blond) a skoro nie masz zdjęcia to napisze ci w czym ja dobrze wyglądam do chyba typ kolorystyczny mamy pobny. też polecam kolory ziemi: zielenie, beże, brązy. mi ponadto pasuje róż ale to kwestia indywidualna . odradzałabym ci niebieski, szary, czerwony. co do koloru to ja miałam wwzystkie i powiem ci że machoń i inne rudości mogą nie pasować. raczej bym ci pooleciła pogłębić brąz - może jakiś czekoladowy odcień albo ciemny brąz?
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:09   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakie kolorki

Hmmm, Twoje pytanie nie bardzo tu pasuje... zastanawiam się na jakie forum je przerzucić... chyba jednak na wizażystkę.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:59   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jakie kolorki

Moim zdanie to nie cieply typ! Przynajmniej to nie wynika z opisu Oliwkowa cera to typ zima... Tak samo ciemne wlosy. Powklejaj zdjecia, wtedy bedzie mozna cos powiedziec, ok?

Jak wygladasz w snieznej bieli i w czerni?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 12:00   #7
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Jakie kolorki

W Bieli i czerni najlepiej wyglądam bo byłam u kolorystki i wynikło że jestem kontrastowa i że mam zimną urodę czyli same smutne kolory. Ale ja niezbyt dobrze czuje się w takich smutasach. Natomiast czerń i biel... to chyba najlepsze, ale nie moge mieć wszystkich ubrań w takim kolorze
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 12:54   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jakie kolorki

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
W Bieli i czerni najlepiej wyglądam bo byłam u kolorystki i wynikło że jestem kontrastowa i że mam zimną urodę czyli same smutne kolory. Ale ja niezbyt dobrze czuje się w takich smutasach. Natomiast czerń i biel... to chyba najlepsze, ale nie moge mieć wszystkich ubrań w takim kolorze
No, nie sa tylko smutne... mialam gdzies palety kolorow dla roznych por roku ale gdzies mi zginely moze rozejrzyj sie na forum, wyszukiwarka moze pomoc
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.