Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 07:54   #541
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez ZycieKoloruBlond Pokaż wiadomość
Ja mam średnio jasne brwi, a w ciemnych mi nie pasuje, źle się w takich czuję. Chociaż przyznam, że henna rzęs mnie kusi. Czasami chciałoby się wyjść bez makijażu, a tutaj takie jasne rzęski.
Heh, to ja mam jaśniejsze włosy od Ciebie, naturalne, niefarbowane, a brwi też mam naturalnie ciemne jak po hennie

A henna rzęs raczej nic Ci nie da, o ile nie masz gęstych i długich swoich własnych rzęs. Nie będzie efektu jak po tuszu, bo tusz oblepia rzęski, a henna tylko je zabarwi i to też delikatnie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:10   #542
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Dziewczyny ratujcie...
byłam dziś u kosmetyczki wyregulować brwi. Przy okazji stwierdziłam, że zrobię sobie hennę brwi. Miałam już kilkukrotnie i efekt był bardzo delikatny, i fajny. Powiedziałam pani, że chce naturalne. Z natury moje brwi są koloru ciemnego blondu, mam jasne oczy, a włosy z ciemnego blondu farbuje na średni. No i niestety pani brwi wyszły prawie czarne. Nie podoba mi się tak ciemny efekt. Jak to zmyć? Jak rozjaśnić?
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:45   #543
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

ja słyszałam i czytałam że da się popiołem wywabić te czerń ;p - na ile to prawda nie wiem, nie próbowałam, spróbuj coś znaleźc na ten temat
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:32   #544
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;3594165 3]Dziewczyny ratujcie...
byłam dziś u kosmetyczki wyregulować brwi. Przy okazji stwierdziłam, że zrobię sobie hennę brwi. Miałam już kilkukrotnie i efekt był bardzo delikatny, i fajny. Powiedziałam pani, że chce naturalne. Z natury moje brwi są koloru ciemnego blondu, mam jasne oczy, a włosy z ciemnego blondu farbuje na średni. No i niestety pani brwi wyszły prawie czarne. Nie podoba mi się tak ciemny efekt. Jak to zmyć? Jak rozjaśnić?[/QUOTE]
wodą utlenioną? tzn. nie wiem, czy wtedy nie wyjdą rude...?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:46   #545
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wodą utlenioną? tzn. nie wiem, czy wtedy nie wyjdą rude...?
Rude chyba jeszcze gorsze ;p

W internecie znalazłam coś takiego "Jako kosmetyczka poradzę Ci abyś zmoczyła wacik w zimnej wodzie, nałożyła troszkę mydła i spirytusu salicylowego i niestety że tak powiem,mocno szorowała brewki. Na noc posmaruj sobie kremem,a rano powtórz tę samą czynność. Jeśli jest to henna proszkowa,ciężko będzie aż tak bardzo rozjaśnić włos,po 2-3 dniach sam troszkę zjaśnieje, przy hennie żelowej zmycie barwnika powinno nastąpić nieco szybciej."
Znalezione na forum.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:05   #546
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

HEj! ja też planuję sobie zrobić hennę brwi mam ciemne brewki ale chciałbym je sobie trochę rozjaśnić!
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 11:36   #547
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez michigen Pokaż wiadomość
HEj! ja też planuję sobie zrobić hennę brwi mam ciemne brewki ale chciałbym je sobie trochę rozjaśnić!
Henną nie rozjaśnia się brwi, to rozwiązanie dla posiadaczek jasnych brwi, chcących je przyciemnić.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 12:35   #548
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Smile Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej rady.
Wstępnie jestem umówiona na wizytę u kosmetyczki żeby zrobić hennę brwi. Mam bardzo rzadkie brwi dlatego na co dzień maluję je woskiem z e.l.f.a bo fajnie wypełnia pustki i jest ok. Na hennę zdecydowałam się żeby podczas urlopu nie bawić się w woskowanie. Tylko że im wizyta bliżej, tym bardziej się zastanawiam czy henna ma sens? Jak sama kosmetyczka powiedziała, 2 dni henna będzie się trzymać też na skórze a później pozostanie tylko na włoskach. Włoski mam jasne więc pociemnieją i będą bardziej widoczne ale czy to wystarczy aby brwi dobrze wyglądały? Nie chcę wydać kasy a później i tak bawić się z woskiem. Załączam zdjęcie na którym widać jak wyglądają brwi po woskowaniu. Można włoski policzyć co do sztuki tak są ubogie.
No i druga sprawa. Do henny brwi mogę też dobrać hennę rzęs. To już brzmi lepiej bo bez tuszu rzęsy mam prawie niewidoczne. Czy jeśli byłyby po hennie to samo zastosowanie zalotki spowodowałoby że osiągnęłabym efekt jak po zalotce i wytuszowaniu?

Podobają mi się brewki Alexandre chciałbym też takie mieć! sama je zrobiłaś czy u kosmetyczki


Edytowane przez michigen
Czas edycji: 2012-08-17 o 12:36
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:10   #549
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Kurczę ja zrezygnowałam już z henny samodzielnej w domu po moich wpadkach
Teraz chodzę sobie na spokojnie co kilka tygodni do kosmetyczki,a ona robi mi idealnie brweki i henne
Teraz nawet chyba zaszaleje i wypróbuje jaki może nowy kształt
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:21   #550
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Kurczę ja zrezygnowałam już z henny samodzielnej w domu po moich wpadkach
Teraz chodzę sobie na spokojnie co kilka tygodni do kosmetyczki,a ona robi mi idealnie brweki i henne
Teraz nawet chyba zaszaleje i wypróbuje jaki może nowy kształt
nowy tzn jaki?
a jaki teraz masz?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:27   #551
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nowy tzn jaki?
a jaki teraz masz?

jaki masz nowy kształt??? możesz go pokazać jeśli to nie tajemnica też chciałbym takie mieć
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:39   #552
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Dziewczyny kształt moim brwi kosmetyczka zawsze robi mi pod moje rysy twarzy.
Są wyregulowane na "okrągło" grubości średniej.
A teraz chciałabym eksperyment i może lekko je "zaostrzyc"
Jak się zdecyduje na taką zmianę to postaram się Wam to pokazac
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:24   #553
iwcia163
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Re: Jak to z tą henną jest ?

Chcesz sama w domu zrobić hennę brwi? nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać? Wskazówki znajdziesz na moim blogu http://ivoblog.com.pl/?p=1620 Zapraszam

Edytowane przez iwcia163
Czas edycji: 2012-09-04 o 11:13
iwcia163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:29   #554
pepermint
Przyczajenie
 
Avatar pepermint
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Re: Jak to z tą henną jest ?

Czy do tej henny w proszku firmy "Kama" i właściwie każdej innej można użyć wode utleniona w kremie ? Posiadam taką : http://allegro.pl/joanna-woda-utleni...727743760.html i nie wiem czy mogę jej spokojnie użyć. :/
pepermint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 07:27   #555
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Mam takie pytanie,nigdy jeszcze nie stosowalam henny i chcialabym spróbowac ,mam czarne włosy i pomyslałam o hennie brazowej bo obawiam sie ze czarna z czarnymi wlosami moze sztucznie wygladac i mam pytanie takie gdybym jednak zle wygladala to czy henna sie zmyje samoistnie i czy brwi nie przybiara rudawych odcieni,czy pozostana takie jak przed uzywaniem henny..?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:30   #556
kicia789
Raczkowanie
 
Avatar kicia789
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie,nigdy jeszcze nie stosowalam henny i chcialabym spróbowac ,mam czarne włosy i pomyslałam o hennie brazowej bo obawiam sie ze czarna z czarnymi wlosami moze sztucznie wygladac i mam pytanie takie gdybym jednak zle wygladala to czy henna sie zmyje samoistnie i czy brwi nie przybiara rudawych odcieni,czy pozostana takie jak przed uzywaniem henny..?
polecałabym Ci raczej grafitową hennę bo moim zdaniem będzie wyglądać bardziej naturalnie. jeśli jednak zdecydujesz się na tą brązową to nie masz co się obawiać, że brwi zrobią się rude. barwnik po jakimś czasie sam się zmyje. jeśli nie będzie Ci się podobał kolor to regularnie przecieraj brwi wodą z mydłem
kicia789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 13:50   #557
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

ja co miesiac robie sobie sama henne brwi robie braz, nosze ciemne wlosy lubie podkreslone brwi. na rzesy nie klade bo i tak sie maluje wiec szkoda mi rzes
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:18   #558
Krystianek
Raczkowanie
 
Avatar Krystianek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 143
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
ja słyszałam i czytałam że da się popiołem wywabić te czerń ;p - na ile to prawda nie wiem, nie próbowałam, spróbuj coś znaleźc na ten temat
Spartański sposób ale najskuteczniejszy ;d
Krystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:32   #559
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Dziewczyny, znacie może kogoś wartego polecenia do zrobienia brwi w Warszawie?
Chodzi mi o dobranie odpowiedniego kształtu, dobre wyregulowanie i hennę. Wszędzie, gdzie chodziłam jakość usług była mocno średnia, henna trzymała się kilka dni, a kształt nie odbiegał od tego, jaki sama mogę sobie zrobić w domu..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 21:05   #560
Tina2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

a mozecie mi polecic jakas znajaca sie na swoim fachu kosmetyczke z Czestochowy? Mam fatalny ksztalt brwi, najbardziej zalezy mi na ich dobrym wyregulowaniu poniewaz wlasnie je w tym celu od jakiegos czasu juz zapuszczam, slicznie dziekuje Wam za polecenia bo po dlugim czasie zapuszczania chcialabym udac sie w rece kogos kto naprawde wie co robi
Tina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:44   #561
ashinka
Przyczajenie
 
Avatar ashinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

A ja mam pytanko, czy jak się robi hennę często, to czy niszczy rzęsy?
I przy okazji szukam dobrej, ale niedrogiej kosmetyczki w Poznaniu, gdyż chciałabym spróbować z henną na rzęsach. Próbowałam zrobić sobie w domu, ale coś mi nie wyszło, a do tego miałam problem z okiem.
__________________
"Jeśli pragniesz żyć, nie zatrzymuj swego życia dla siebie. Ono musi głaskać inne brzegi i nawilżać inne ziemie."
Zapuszczam włosy
55cm->60cm->65cm
70cm->75cm->80cm
ashinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:36   #562
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez ashinka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, czy jak się robi hennę często, to czy niszczy rzęsy?
ja robię co miesiąc, mniej więcej od 5 lat. Nic się nie dzieje.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 17:45   #563
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez ashinka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, czy jak się robi hennę często, to czy niszczy rzęsy?
I przy okazji szukam dobrej, ale niedrogiej kosmetyczki w Poznaniu, gdyż chciałabym spróbować z henną na rzęsach. Próbowałam zrobić sobie w domu, ale coś mi nie wyszło, a do tego miałam problem z okiem.
....
rzęsy mogą płowec i wykruszac się na końcach-skutek używania wody utlenionej do henny

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;3594165 3]Dziewczyny ratujcie...
byłam dziś u kosmetyczki wyregulować brwi. Przy okazji stwierdziłam, że zrobię sobie hennę brwi. Miałam już kilkukrotnie i efekt był bardzo delikatny, i fajny. Powiedziałam pani, że chce naturalne. Z natury moje brwi są koloru ciemnego blondu, mam jasne oczy, a włosy z ciemnego blondu farbuje na średni. No i niestety pani brwi wyszły prawie czarne. Nie podoba mi się tak ciemny efekt. Jak to zmyć? Jak rozjaśnić?[/QUOTE]

....
do wybawienia za mocnej henny dobrze sie sprawdza środek do golenia np.krem Wars mocna maska do włosów..i przepilingowanie skóry razem z włosakmi,chodzi o to,żeby zmiekczyc włos i rozchylić jego łuski,żeby pozbyc sie nadmiaru pigmentu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:01   #564
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

cześć Wizażanki!
Wiecie może czy można łączyć hennę w kremie ze sproszkowaną? Chciałabym dodać sproszkowaną hennę kiedy rozrabiam hennę w kremie i nie wiem czy można
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:10   #565
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
cześć Wizażanki!
Wiecie może czy można łączyć hennę w kremie ze sproszkowaną? Chciałabym dodać sproszkowaną hennę kiedy rozrabiam hennę w kremie i nie wiem czy można
przypominam się, może ktoś odpowie
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:33   #566
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
przypominam się, może ktoś odpowie
a po co tak chcesz zrobić?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:49   #567
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1363021835

chcę mieć taki kolorek na brwiach. Jak go mogę osiągnąć?
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:14   #568
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1363021835

chcę mieć taki kolorek na brwiach. Jak go mogę osiągnąć?
nie spotkalam się jeszce z ruda henna do brwi, może pokombinuj z cieniami / kredkami?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:04   #569
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nie spotkalam się jeszce z ruda henna do brwi, może pokombinuj z cieniami / kredkami?
dzięki, to muszę kupić jakąś rudą kredkę
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:09   #570
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
dzięki, to muszę kupić jakąś rudą kredkę
...
reflectocils ma coś podobnego,w Polsce nie widziałam w hurtowniach ,ale na allegro tak.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.