Ex - czy się mu podobam? O co chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-25, 09:58   #1
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29

Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?


Hej.

Mam straszny mętlik w głowie i potrzebuję, żeby ktoś obiektywnie mi doradził! Postaram się wszystko jak najbardziej streścić

Po moim ostatnim spotkaniu z ex zastanawiam się, czy nie dawał mi znaków, że się mu podobam. Ogólnie mamy dobre kontakty, spotykamy się zazwyczaj z okazji naszych urodzin. Byliśmy ze sobą dość krótko, 6 lat temu, jeszcze jako gówniarze. Ogólnie dość dobrze wspominam ten związek i zawsze bardzo go lubiłam - rozstaliśmy się przez nasze niedojrzałe podejście (zarówno moje jak i jego).

Przedwczoraj widzieliśmy się z okazji moich urodzin. Już na początku zdziwiłam się - kiedy umawialiśmy się, nawiązał do miejsca, do którego zazwyczaj chodziliśmy na randki. Zdecydowanie nie jest to miejsce neutralne emocjonalnie.
Ostatecznie spotkaliśmy się gdzieś indziej. Po 3 piwku znowu zaproponował, żeby udać się do tamtej kafejki. Jednak było dość późno i była ona zamknięta, więc poszliśmy na szoty.

I wtedy zaczął poruszać takie tematy, że sama nie wiedziałam, o co chodzi.
Zaczął wspominać nasz związek (do tej pory, przez ostatnie 6 lat, jakoś unikaliśmy tego tematu). Stwierdził, że był to dobry związek, prawdopodobnie bylibyśmy do dzisiaj razem, gdyby nie coś-tam.
Potem zaczął wspominać naszą pierwszą randkę i film, który oglądaliśmy. Nie mogliśmy sobie przypomnieć tytułu - powiedział, że jak sobie go przypomnę, to dałabym znać, może oglądnęlibyśmy go razem (!?).

Potem wrócił do chwili, kiedy się poznaliśmy. Stwierdził, że trafiłam go od pierwszego wejrzenia, pięknie wyglądałam i nigdy potem już nie czuł czegoś takiego wobec innej (a obecnie ma dziewczynę, podkreślił, że z nią też nie miał czegoś takiego!).

Chwilę jeszcze wspominaliśmy jakieś duperele. Dodatkowo, w kontekście do jakichś wspomnień, powiedział mi, że doskonale wie, jak dobrze całuję itd.

Podsumowując: nie wiem, czy z jego strony były to jakieś "znaki". Koleś jest zajęty. Ja też. Jednak muszę przyznać, że nigdy nie "zapomniałam" go do końca.

Dodatkowo po wieloletnim związku w ogóle nie umiem podrywać facetów Siedziałam na tym spotkaniu i zastanawiałam się, co mam robić Zdecydowałam się dotykać go raz na jakiś czas albo dłońmi, albo nogami pod stołem. Ale pod względem podrywania facetów jestem niczym słoń w składzie porcelany.

Mam wrażenie, że po tym spotkaniu z jego strony jest znowu jedno wielkie nic.

Zastanawiam się nad tym, aby odczekać jakiś tydzień-półtorej i przełamać naszą tradycję spotkań dwa razy w roku, zaprosić go do tej kafejki + odnalazłam ten tytuł filmu Boję się, że jednak może ja wszystko nadinterpretuję.

CO ROBIĆ?
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 10:10   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Hej.

Mam straszny mętlik w głowie i potrzebuję, żeby ktoś obiektywnie mi doradził! Postaram się wszystko jak najbardziej streścić

Po moim ostatnim spotkaniu z ex zastanawiam się, czy nie dawał mi znaków, że się mu podobam. Ogólnie mamy dobre kontakty, spotykamy się zazwyczaj z okazji naszych urodzin. Byliśmy ze sobą dość krótko, 6 lat temu, jeszcze jako gówniarze. Ogólnie dość dobrze wspominam ten związek i zawsze bardzo go lubiłam - rozstaliśmy się przez nasze niedojrzałe podejście (zarówno moje jak i jego).

Przedwczoraj widzieliśmy się z okazji moich urodzin. Już na początku zdziwiłam się - kiedy umawialiśmy się, nawiązał do miejsca, do którego zazwyczaj chodziliśmy na randki. Zdecydowanie nie jest to miejsce neutralne emocjonalnie.
Ostatecznie spotkaliśmy się gdzieś indziej. Po 3 piwku znowu zaproponował, żeby udać się do tamtej kafejki. Jednak było dość późno i była ona zamknięta, więc poszliśmy na szoty.

I wtedy zaczął poruszać takie tematy, że sama nie wiedziałam, o co chodzi.
Zaczął wspominać nasz związek (do tej pory, przez ostatnie 6 lat, jakoś unikaliśmy tego tematu). Stwierdził, że był to dobry związek, prawdopodobnie bylibyśmy do dzisiaj razem, gdyby nie coś-tam.
Potem zaczął wspominać naszą pierwszą randkę i film, który oglądaliśmy. Nie mogliśmy sobie przypomnieć tytułu - powiedział, że jak sobie go przypomnę, to dałabym znać, może oglądnęlibyśmy go razem (!?).

Potem wrócił do chwili, kiedy się poznaliśmy. Stwierdził, że trafiłam go od pierwszego wejrzenia, pięknie wyglądałam i nigdy potem już nie czuł czegoś takiego wobec innej (a obecnie ma dziewczynę, podkreślił, że z nią też nie miał czegoś takiego!).

Chwilę jeszcze wspominaliśmy jakieś duperele. Dodatkowo, w kontekście do jakichś wspomnień, powiedział mi, że doskonale wie, jak dobrze całuję itd.

Podsumowując: nie wiem, czy z jego strony były to jakieś "znaki". Koleś jest zajęty. Ja też. Jednak muszę przyznać, że nigdy nie "zapomniałam" go do końca.

Dodatkowo po wieloletnim związku w ogóle nie umiem podrywać facetów Siedziałam na tym spotkaniu i zastanawiałam się, co mam robić Zdecydowałam się dotykać go raz na jakiś czas albo dłońmi, albo nogami pod stołem. Ale pod względem podrywania facetów jestem niczym słoń w składzie porcelany.

Mam wrażenie, że po tym spotkaniu z jego strony jest znowu jedno wielkie nic.

Zastanawiam się nad tym, aby odczekać jakiś tydzień-półtorej i przełamać naszą tradycję spotkań dwa razy w roku, zaprosić go do tej kafejki + odnalazłam ten tytuł filmu Boję się, że jednak może ja wszystko nadinterpretuję.

CO ROBIĆ?
halo, moment. ty masz faceta, on ma laskę i ty bawisz się w jakieś macanki a on w aluzje?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 10:15   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
halo, moment. ty masz faceta, on ma laskę i ty bawisz się w jakieś macanki a on w aluzje?
Ludzie to sobie potrafią "umilić" życie.
A potem zdziwko ze jak się głupio robi, to się głupio ma.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 10:16   #4
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Obrzydliwe.
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 10:41   #5
rudavillemo
Raczkowanie
 
Avatar rudavillemo
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 101
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Jakieś żarty.
Oby Ci ktoś zrobił to samo to wtedy zrozumiesz jak podła jesteś. Jesteś w wieloletnim związku a radośnie macasz się pod stołem ze swoim byłym, z którym byłaś... w gimbazie? Czy kiedyś tam. Żenada.

Jacy Ci ludzie są zakłamani
__________________
,,Budząc miłość usypiamy czujność".
rudavillemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:01   #6
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Hej.



Dodatkowo po wieloletnim związku w ogóle nie umiem podrywać facetów Siedziałam na tym spotkaniu i zastanawiałam się, co mam robić Zdecydowałam się dotykać go raz na jakiś czas albo dłońmi, albo nogami pod stołem. Ale pod względem podrywania facetów jestem niczym słoń w składzie porcelany.

Mam wrażenie, że po tym spotkaniu z jego strony jest znowu jedno wielkie nic.

Zastanawiam się nad tym, aby odczekać jakiś tydzień-półtorej i przełamać naszą tradycję spotkań dwa razy w roku, zaprosić go do tej kafejki + odnalazłam ten tytuł filmu Boję się, że jednak może ja wszystko nadinterpretuję.

CO ROBIĆ?
Ke? Myślałam, że chciałaś się dowiedzieć jak uniknąć tych głupich aluzji, a tu proszę
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:15   #7
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Może źle opisałam naszą interakcję, nie chodziło mi o dosadne dotykanie się Tylko o coś pokroju dotknięcia ręką ramienia.

Wiem, że wszystko to jest nie fair i dlatego tym bardziej mam mętlik w głowie
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 11:20   #8
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

To skoro te dotykanie jest takie niewinne to podziel się wrażeniami z obecnym chłopakiem on zna cię lepiej niż my i na pewno dobrze ci doradzi
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:33   #9
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Zawsze w takich wątkach pojawia się wyrażenie "mętlik w głowie", które ma chyba usprawiedliwiać wszystko.

Jakie to żałosne

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez KindOfBlack Pokaż wiadomość
To skoro te dotykanie jest takie niewinne to podziel się wrażeniami z obecnym chłopakiem on zna cię lepiej niż my i na pewno dobrze ci doradzi
Hah, właśnie. Może coś podpowie

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-05-25 o 11:36
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:47   #10
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Eh, miałam właśnie pisać, że w sumie dziękuję wszystkim za wylanie na mnie kubła zimnej wody. W momencie w którym dziewczyna nie jest przez nikogo podrywana i postrzegana jako "płeć piękna" przez ostatnie 6 lat, to nawet takie drobnostki mogą uderzyć jak woda sodowa do głowy i sprawić przyjemność. Przy czym oczywiście potem trzeba się otrząsnąć i sfrunąć na ziemię.

Szkoda tylko, że niektóre z was nie przebierają w słowach
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:48   #11
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Eh, miałam właśnie pisać, że w sumie dziękuję wszystkim za wylanie na mnie kubła zimnej wody. W momencie w którym dziewczyna nie jest przez nikogo podrywana i postrzegana jako "płeć piękna" przez ostatnie 6 lat, to nawet takie drobnostki mogą uderzyć jak woda sodowa do głowy i sprawić przyjemność. Przy czym oczywiście potem trzeba się otrząsnąć i sfrunąć na ziemię.

Szkoda tylko, że niektóre z was nie przebierają w słowach
Masz wspaniałego partnera, współczuję

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-05-25 o 12:00
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 13:05   #12
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Słuchaj masz jedno życie. Sama wybierasz czy chcesz tkwić w związku gdzie chłop już dawno się Tobą opatrzył i Cię nie adoruje a Ty się jarasz jakimiś oznakami zainteresowania gdzieś po kątach. Moim zdaniem opisana przez Ciebie sytuacja to dowód na to że czas uwolnić się od obu relacji i zająć się sobą. A wtedy dopiero masz ogromną szansę spotkać miłość, taką prawdziwą. Przemyśl to sobie
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:24   #13
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Ty chyba nie jesteś szczęśliwa w związku. Tym aktualnym, co? Gdybyś była, to za męskimi tyłkami byś się nie oglądała. Rób co chcesz, ale zrób to uczciwie, czyli najpierw zerwij, potem się macaj z tym nowym-starym.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:45   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Może źle opisałam naszą interakcję, nie chodziło mi o dosadne dotykanie się Tylko o coś pokroju dotknięcia ręką ramienia.

Wiem, że wszystko to jest nie fair i dlatego tym bardziej mam mętlik w głowie
Jakbyś wiedziała, to nie miałabyś żadnego mętliku w głowie, ani w innych częściach ciała. Kombinujesz jak koń pod górę. Potem będzie: ups, stało się (romans, czy coś). Z rozpędu o ścianę - czasami pomaga.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KindOfBlack Pokaż wiadomość
Słuchaj masz jedno życie. Sama wybierasz czy chcesz tkwić w związku gdzie chłop już dawno się Tobą opatrzył i Cię nie adoruje a Ty się jarasz jakimiś oznakami zainteresowania gdzieś po kątach. Moim zdaniem opisana przez Ciebie sytuacja to dowód na to że czas uwolnić się od obu relacji i zająć się sobą. A wtedy dopiero masz ogromną szansę spotkać miłość, taką prawdziwą. Przemyśl to sobie
Możliwe. Skoro wystarczył dosłownie moment, aby już się zaczęły kombinacje. Bo jeszcze zrozumiałabym, gdyby z tym ex było nie wiadomo ile spotkań i jakaś więź się zdołała nawiązać, wrócić uczucie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 14:12   #15
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

W pierwszym poście nie było żadnych wad obecnego chłopaka. Był najazd na zachowanie to nagle się pojawiły tłumaczenia i "powody". Po co jesteś ze swoim chłopakiem w takim razie? Byle z kimkolwiek być? Zostaw go. Z tamtym możesz spróbować lub nie, ale dopiero po zerwaniu z obecnym. Tylko potem nie rozpaczaj, że to jednak dobry chłopak był.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:14   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Hej.

Dodatkowo po wieloletnim związku w ogóle nie umiem podrywać facetów Siedziałam na tym spotkaniu i zastanawiałam się, co mam robić Zdecydowałam się dotykać go raz na jakiś czas albo dłońmi, albo nogami pod stołem. Ale pod względem podrywania facetów jestem niczym słoń w składzie porcelany.

Mam wrażenie, że po tym spotkaniu z jego strony jest znowu jedno wielkie nic.



CO ROBIĆ?
To najlepszy fragment.
Autorka zamiast zapytać faceta, co mu się tak nagle
na sentymentalne wspominki zebrało, siedzi i kombinuje, jak poderwać swojego byłego.
Kopnąć pod stołem, czyli uprawiać tak zwane "końskie zaloty", czy też zalotnie trącić go znienacka łokciem, dokładnie w chwili, gdy będzie unosił piwo do ust.


A wystarczyłoby: Chłopie, gadaj wprost o co chodzi i daruj sobie ten powrót do przeszłości.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 16:39   #17
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ludzie to sobie potrafią "umilić" życie.
A potem zdziwko ze jak się głupio robi, to się głupio ma.
Oj cava, cava, do ciebie to powinni dzierlatki na nauki wysyłać.
Jak już coś powie, to w punkt.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 18:44   #18
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2016-05-25 o 18:48
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 19:40   #19
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

A ja powiem- oj, te "szoty" wszystkiemu winne, te" szoty"
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 20:10   #20
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Rozstań się z chłopakiem, wyrwij exa. Skończy się na jednym (lub kilku) numerku, bo tak - on na to liczy, nie zamierza być z tobą w związku. Żałuj, że ten drugi to jednak fajny chłopak był.

__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 20:27   #21
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Gdzie doczytalyscie że ma chłopaka teraz? Nie wiem ślepa jestem chyba ale nie widzę
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 20:44   #22
rudavillemo
Raczkowanie
 
Avatar rudavillemo
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 101
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Gdzie doczytalyscie że ma chłopaka teraz? Nie wiem ślepa jestem chyba ale nie widzę
Gdzieś w którymś z dolnych akapitów jak się wczytasz to jest: ,,Koleś jest zajęty. Ja też. Jednak muszę przyznać, że nigdy nie "zapomniałam" go do końca."
__________________
,,Budząc miłość usypiamy czujność".
rudavillemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 20:46   #23
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez rudavillemo Pokaż wiadomość
Gdzieś w którymś z dolnych akapitów jak się wczytasz to jest: ,,Koleś jest zajęty. Ja też. Jednak muszę przyznać, że nigdy nie "zapomniałam" go do końca."
Dzieki
Ale ukryte.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 20:55   #24
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Dzieki
Ale ukryte.
Właśnie ja też musiałam dwa razy czytać, żeby to wyłapać
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 15:50   #25
rudavillemo
Raczkowanie
 
Avatar rudavillemo
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 101
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Właśnie ja też musiałam dwa razy czytać, żeby to wyłapać
Specjalnie tak zakamuflowane między inny zdaniami
__________________
,,Budząc miłość usypiamy czujność".
rudavillemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 16:16   #26
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Ten eksiu pewnie też ma kryzys w związku i wzięło go na wspominki i narzekanie jaka to jego dziewczyna jest be (w porównaniu do super dziewczyny którą jest Autorka).

I pewnie tylko na wspominkach się skończy, bo czym jest takie wychwalanie krótkiego związku sprzed 6 lat jak nie piękną iluzją? Iluzją tego, że dwie osoby się znają i iluzją uczucia, które bazuje na wspomnieniu pierwszej randki i sentymentu do jakiejś kafejki i filmu, którego tytułu nawet się nie pamięta? Minęło 6 lat, zmieniliscie się, podejrzewam że większość z tego, co wtedy Was łączyło, już się rozmylo, a pozostał iluzoryczny sentyment.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 16:41   #27
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: Ex - czy się mu podobam? O co chodzi?

Już wam wróżyłam świetlaną przyszłość dopóki nie zobaczyłam 'Koleś jest zajęty. Ja też'... No to dziewczyno masz duży problem.

Po pierwsze: Czy jesteś szczęśliwa w obecnym związku? To jest najważniejsze pytanie. Jeżeli nie, to może rozsądnie byłoby coś z tym zrobić?

Po drugie: Czy TERAZ dobrze znasz byłego? 6 lat to bardzo długo. 2-3 spotkania w roku - niewiele. Wiem z własnego doświadczenia, że mamy cholerną skłonność do idealizacji byłych partnerów. Zawsze się wydaje ach och teraz to byłoby nam jak w raju, on był taki taki i taki (wpisz wybrane zalety), nie mogę zapomnieć tych jego oczu/dłoni/czegośtam - ale jest wysoce prawdopodobne, że gdybyś teraz podjęła radykalną decyzję o odejściu od obecnego faceta i zaczęła się spotykać z byłym na poważnie to nagle okazałoby się że nie jest jak w bajce. Dostrzegłabyś wady i na pewno porównywała do obecnego chłopaka.

Widzę tu dużo możliwości, od Ciebie zależy co wybierzesz i mam nadzieję że podejmiesz dobrą decyzję. Jeżeli kochasz obecnego chłopaka, zostań z nim i bądź uczciwa - urwij kontakt z kolesiem z którym łączy Cię relacja bardzo mglista i delikatna, co więcej, pozbawiona sensu. Jeżeli to na widok byłego serce bije Ci mocniej - zerwij z obecnym chłopakiem. Po co mu dziewczyna która go zdradza emocjonalnie? Wiem że jest ciężko. Nie chcę się wymądrzać ale sama byłam w relacji typu - zajęta, on (były) zajęty, ale sporadyczna kawka i mocniejsze bicie serca czasem było. Zerwałam z chłopakiem z którym wówczas byłam choć wiedziałam że ex dalej będzie zajęty i na nic liczyć nie mogę. Teraz jestem sama ale nie żałuję tego. Mam czyste sumienie, nie ranię nikogo, a to że stoję w punkcie i czekam na jedno skinienie od ex to już inna sprawa.

Wracając do Twojej sytuacji - jeżeli zerwiesz z obecnym chłopakiem to być może ex jeżeli dowie się że jesteś wolna również coś zrobi i jakoś uda wam się zejść - może być jak w bajce, jeżeli coś do siebie czujecie czemu nie. Być może też on będzie miał głęboko w poważaniu to że jesteś wolna i nadal będzie tkwił w swoim związku. Będziesz sama. Ale wtedy proszę, nie wracaj z podkulonym ogonem do chłopaka z którym jesteś teraz. Szanuj go.

Także przemyśl wszystko i zdecyduj jak najlepiej. Powodzenia
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 17:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.