Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 17:46   #1
Laurencja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 107

Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?


Mój chłopak ma 21 lat,mieszka z rodzicami,od września zamierza się od nich wyprowadzić .Z moją teściową problem był w sumie od zawsze.Robila problemy o spotykanie się,o jakies jednorazowe przenicowanie u mnie,o spędzanie świąt.Mój chłopak zostaje u mnie na noc w wyjątkowych sytuacjach jak np nie zdąży na ostatni pociąg,czy mam naprawde poważny problem i nie chce mnie zostawiać samej.Wczoraj miała miejsce taka sytuacja -wszystko wali mi się na głowę,mam poważne problemy,widział ze byłam troche roztrzęsiona i rozbita.Naprawde rzadko tak mam.Chcial zostać,zadzwonił do mamy.Nie słyszałam całej rozmowy,bo mój facet wyszedł do innego pokoju jednak był to długi i nerwowy monolog,ktory zaczal sie od tematu spania u mnie,przez wylewanie swoich żali,że ona chciała go dobrze wychować,az do ich wspólnego spędzania wakacji.Skonczyli rozmawiać,widziałam ze ma problem z matka,zachęcałam go zeby pobiegł na ostatni pociag bo jeszcze zdąży.Krotko po tym jak wyszedł z mieszkania dzwoni do mnie jego rozwścieczona matka.Przedstawia się i mowi mi podniesionym tonem,że "chyba nadszedł czas na poważna rozmowę,bawcie sie dobrze,dobranoc" Rozłącza się,nie dając mi dojść do głosu.Te słowa brzmią tak bardzo chaotycznie ze nie mam pojęcia o co jej chodzi.Piszę do niej smsa,że nie do końca wiem o co chodzi,zapewniam ze jej syn biegnie na pociag do domu i przekonałam go do wakacji z nimi.Trafia mnie po prostu szlag.Ona traktuje mojego faceta jak małe dziecko,teraz natomiast straszy mnie jakbym była w podstawówce i miała sie jej bardzo bać.Nie rozumiem tej kobiety.Ja nie przekonuje mojego faceta zeby zostawał u mnie,zdarza się to bardzo rzadko.Pomimo,że nie przepadam za jego rodzicami,nigdy nie zachęcałam go do nich,namawiam,żeby pojechał z nimi na wakacje chociaz nie bedziemy się widzieć miesiąc.I co ? I okazuje się,że nadal jestem tą okropną i złą.Ja naprawdę nie chce z nią walczyć,jednak gdy słysze ,że wypowiada się o mnie tak negatywnie to nie moge przejsc obojętnie.Ona nikomu nie wierzy,z tym spaniem wydaje mi się,że ona mysli,że chodzi o seks,stąd ten tekst o dobrej zabawie.A ja naprawdę nie jestem pustą tępą laską bluszczem,która nie mysli o swoim facecie.Przejmuję się tak jak ona czy mój facet zdał kolokwium,czy się uczył,czy załatwił jakas sprawę.Jesteśmy w miarę odpowiedzialni,ja zawsze staram się go zaganiać do nauki,razem ogarniamy nasze sprawy.Nie mam juz słów co do jego matki,od jego rodziny nigdy nie wypłynęło nic pozytywnego,zawsze tylko wszystko żle i niedobrze i nie po mysli mamusi.Dziewczyny,czy któraś z Was była w podobnej sytuacji ? Jak sobie z tym poradziliście ?
Laurencja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:20   #2
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Spotkać się z mamą - Ty, on i ona i porozmawiać na spokojnie, wytłumaczyć. Nic innego nie poradzę.
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:28   #3
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez meski_punkt Pokaż wiadomość
Spotkać się z mamą - Ty, on i ona i porozmawiać na spokojnie, wytłumaczyć. Nic innego nie poradzę.
Jeśli opis nie jest przesadzony, to będzie ciężko. Z takim toksycznym typem nie da się konstruktywnie rozwiązywać konfliktów, można tylko albo w pełni się podporządkować, albo zbuntować, postawić ostre granice i utrzymywać możliwie zdystansowane relacje.

Autorko, sama widzisz, jak to wygląda: chłopak zostawia Cię i leci po nocy na ostatni pociąg, żeby mamusia się nie gniewała, a jej i tak źle. Pod przykrywką ochrony synka przed "grzechem" spania z dziewczyną, tak naprawdę chce go kontrolować, bo widzi, że zaczyna się wymykać spod jej skrzydeł i mieć własne życie. Dobrze, że Twój chłopak się wyprowadza. Twoja rola to przede wszystkim wspierać go w tym, żeby nie dał się wpędzać w poczucie winy i kulturalnie acz stanowczo stawiał matce granice wtrącania się w Wasze życie.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:28   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

to nie jest twoja tesciowa ;-)
to po.pierwsze
po drugie jakie to problemy miałaś że on musial ci w nocy pomagać je rozwiązywać?
wątpię aby jego matka cie polubiła więc darowalabym sobie rozmowy.
skoro chłopak się wyprowadza we wrześniu radzę uciąć kontakty z jego rodzicami i czekać cierpliwie do jego wyprowadzki a później będzie on mógł żyć tak jak mu się podoba
ps.czy on pracuje?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:35   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Nie kontaktuj sie z ta wariatka-niech twoj hlopak sam zalatwia takie sprawy. Jej telefon swiadczy o jakichs zaburzeniach)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:38   #6
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

chłopak lat 21 dzwoni do mamy zapytać czy może nie wrócić na noc do domu?o.O Ty nie masz problemu z "teściową", tylko z chłopakiem. a od niej nie odbieraj telefonów, nie pisz do niej, nie kontaktuj się. to nic nie zmieni.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:43   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;6180399 1]chłopak lat 21 dzwoni do mamy zapytać czy może nie wrócić na noc do domu?o.O Ty nie masz problemu z "teściową", tylko z chłopakiem. a od niej nie odbieraj telefonów, nie pisz do niej, nie kontaktuj się. to nic nie zmieni.[/QUOTE]

Znam chłopaka 26-letniego który to robi to kolega mojego tz, jak przychodził do nas i namawialismy go żeby został na nockę filmową to musiał najpierw dzwonić do mamy (która często się nie zgadzała xd)
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 20:49   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;6180399 1]chłopak lat 21 dzwoni do mamy zapytać czy może nie wrócić na noc do domu?o.O Ty nie masz problemu z "teściową", tylko z chłopakiem. a od niej nie odbieraj telefonów, nie pisz do niej, nie kontaktuj się. to nic nie zmieni.[/QUOTE]

Nie było napisane, ze dzwonił zapytac czy moze zostać, tylko ze zadzwonił.
To akurat bardzo dobrze o nim świadczy.
Odpowiedzialny dorosły człowiek, zawsze informuje swoich bliskich, gdzie mniej więcej będzie i o której mniej więcej/kiedy wróci, a jak zmienia plany to bliskich o tym informuje, zeby nie musieli się zastanawiać czy delikwent jedynie ejst po smarkacku kompletnie nieodpowiedzialny i gdzies się dobrze bawi, czy moze wpadł pod samochód, dostał w łeb, zgwałcili go i może lezy gdzieś w rowie i kona.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:52   #9
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Znam chłopaka 26-letniego który to robi to kolega mojego tz, jak przychodził do nas i namawialismy go żeby został na nockę filmową to musiał najpierw dzwonić do mamy (która często się nie zgadzała xd)
Skąd się biorą tacy ludzie Tragedia.

Autorko, ile chłopiec ma lat, że nim tak rozporządzacie jak nastolatkiem ? Ty go zaganiasz do nauki matka go zagania do domu. A on jakąś swoją wolną wolę posiada i choćby śladowe męskie gonady czyście go już wykastrowały ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:52   #10
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie było napisane, ze dzwonił zapytac czy moze zostać, tylko ze zadzwonił.
To akurat bardzo dobrze o nim świadczy.
Odpowiedzialny dorosły człowiek, zawsze informuje swoich bliskich, gdzie mniej więcej będzie i o której mniej więcej/kiedy wróci, a jak zmienia plany to bliskich o tym informuje, zeby nie musieli się zastanawiać czy delikwent jedynie ejst po smarkacku kompletnie nieodpowiedzialny i gdzies się dobrze bawi, czy moze wpadł pod samochód, dostał w łeb, zgwałcili go i może lezy gdzieś w rowie i kona.
ja nie napisałam, że źel, ze informuje. napisałam, że źle, ze dzwoni pytać o zgodę.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:49   #11
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie było napisane, ze dzwonił zapytac czy moze zostać, tylko ze zadzwonił.
To akurat bardzo dobrze o nim świadczy.
Odpowiedzialny dorosły człowiek, zawsze informuje swoich bliskich, gdzie mniej więcej będzie i o której mniej więcej/kiedy wróci, a jak zmienia plany to bliskich o tym informuje, zeby nie musieli się zastanawiać czy delikwent jedynie ejst po smarkacku kompletnie nieodpowiedzialny i gdzies się dobrze bawi, czy moze wpadł pod samochód, dostał w łeb, zgwałcili go i może lezy gdzieś w rowie i kona.
Zadzwonił a cała rozmowa doprowadziła do tego że jednak sobie poszedł.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 05:18   #12
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Nic nie robić. Twój chłopak to maminsynek, który dzwoni do mamy zapytać czy może u ciebie zostać na noc. To nie jest poinformowanie "nie wrócę do domu na noc", tylko zapytanie czy MOŻE. Numer tej baby zablokuj.
Nie bądź na siłę miła, ja byłam i źle to się skończyło. I jak cię to babsko denerwuje, to nie rób dobrej miny do złej gry, nie mów "nigdy nie powiem złego słowa o jego rodzicach". Powiedz. przecież nie obrazisz jego matki stwierdzeniem faktu. I to powiedz to jemu. Jak mu zależy to z nią porozmawia.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 06:35   #13
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6180485 1]Skąd się biorą tacy ludzie Tragedia.

Autorko, ile chłopiec ma lat, że nim tak rozporządzacie jak nastolatkiem ? Ty go zaganiasz do nauki matka go zagania do domu. A on jakąś swoją wolną wolę posiada i choćby śladowe męskie gonady czyście go już wykastrowały ?[/QUOTE]

Ty w ogóle czytasz wątki, na które odpowiadasz? Przecież w pierwszym zdaniu Autorka napisała, ile on ma lat.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:04   #14
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:59   #15
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Też uważam ,że to chłopak powinien porozmawiać z matką. Inna sprawa ,że jak baba wariatka to tylko usamodzielnienie chłopaka pomoże.
Z drugiej strony nie znamy chłopaka,nie znamy kobiety a syn mógł wywijać wcześniej takie numery ,że ona teraz go kontroluje a jakoś "przerośnięty " wiekowo też jeszcze nie jest.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2016-06-16 o 08:01
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:45   #16
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Ty w ogóle czytasz wątki, na które odpowiadasz? Przecież w pierwszym zdaniu Autorka napisała, ile on ma lat.
Owszem, czytam. WYJĄTKOWO mi umknęło. Myślałam, że 21 lat ma autorka.

Doceniam, że jedynego posta w tym temacie poświęciłaś właśnie mnie.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
"przerośnięty " wiekowo też jeszcze nie jest.
Dorosły, pełnoletni facet. Jeżeli matka i jego dziewczyna nie zaczną go traktować stosownie do tego faktu, to ma on szansę właśnie całe życie zostać 'przerośniętym chłopcem'.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-06-16 o 08:51
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 09:36   #17
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6181824 1]Owszem, czytam. WYJĄTKOWO mi umknęło. Myślałam, że 21 lat ma autorka.

Doceniam, że jedynego posta w tym temacie poświęciłaś właśnie mnie.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------



Dorosły, pełnoletni facet. Jeżeli matka i jego dziewczyna nie zaczną go traktować stosownie do tego faktu, to ma on szansę właśnie całe życie zostać 'przerośniętym chłopcem'.[/QUOTE]

Pełnoletni, dorosły. Ale na utrzymaniu matki i mieszkający z nią i nie 30-latek, co już w ogóle byłoby dziwne.W tym sensie -nie przerośnięty i niezupełnie nie zależny.
Natomiast matka : nie ma prawa robić chorych jazd, wydzwaniać do dziewczyny, awanturować się z nią i wymuszać powrotu syna ,mimo,że poinformował ją ,że nie wraca na noc, co było już samo w sobie nie tylko miłe ale i dojrzałe z jego strony. W tym miejscu historia powinna zakończyć się jego pozostaniem u dziewczyny i ewentualną kłótnią rodzinną w perspektywie.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2016-06-16 o 09:48
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 14:53   #18
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez Laurencja11 Pokaż wiadomość
Mój chłopak ma 21 lat,mieszka z rodzicami,od września zamierza się od nich wyprowadzić .Z moją teściową problem był w sumie od zawsze.Robila problemy o spotykanie się,o jakies jednorazowe przenicowanie u mnie,o spędzanie świąt.Mój chłopak zostaje u mnie na noc w wyjątkowych sytuacjach jak np nie zdąży na ostatni pociąg,czy mam naprawde poważny problem i nie chce mnie zostawiać samej.Wczoraj miała miejsce taka sytuacja -wszystko wali mi się na głowę,mam poważne problemy,widział ze byłam troche roztrzęsiona i rozbita.Naprawde rzadko tak mam.Chcial zostać,zadzwonił do mamy.Nie słyszałam całej rozmowy,bo mój facet wyszedł do innego pokoju jednak był to długi i nerwowy monolog,ktory zaczal sie od tematu spania u mnie,przez wylewanie swoich żali,że ona chciała go dobrze wychować,az do ich wspólnego spędzania wakacji.Skonczyli rozmawiać,widziałam ze ma problem z matka,zachęcałam go zeby pobiegł na ostatni pociag bo jeszcze zdąży.Krotko po tym jak wyszedł z mieszkania dzwoni do mnie jego rozwścieczona matka.Przedstawia się i mowi mi podniesionym tonem,że "chyba nadszedł czas na poważna rozmowę,bawcie sie dobrze,dobranoc" Rozłącza się,nie dając mi dojść do głosu.Te słowa brzmią tak bardzo chaotycznie ze nie mam pojęcia o co jej chodzi.Piszę do niej smsa,że nie do końca wiem o co chodzi,zapewniam ze jej syn biegnie na pociag do domu i przekonałam go do wakacji z nimi.Trafia mnie po prostu szlag.Ona traktuje mojego faceta jak małe dziecko,teraz natomiast straszy mnie jakbym była w podstawówce i miała sie jej bardzo bać.Nie rozumiem tej kobiety.Ja nie przekonuje mojego faceta zeby zostawał u mnie,zdarza się to bardzo rzadko.Pomimo,że nie przepadam za jego rodzicami,nigdy nie zachęcałam go do nich,namawiam,żeby pojechał z nimi na wakacje chociaz nie bedziemy się widzieć miesiąc.I co ? I okazuje się,że nadal jestem tą okropną i złą.Ja naprawdę nie chce z nią walczyć,jednak gdy słysze ,że wypowiada się o mnie tak negatywnie to nie moge przejsc obojętnie.Ona nikomu nie wierzy,z tym spaniem wydaje mi się,że ona mysli,że chodzi o seks,stąd ten tekst o dobrej zabawie.A ja naprawdę nie jestem pustą tępą laską bluszczem,która nie mysli o swoim facecie.Przejmuję się tak jak ona czy mój facet zdał kolokwium,czy się uczył,czy załatwił jakas sprawę.Jesteśmy w miarę odpowiedzialni,ja zawsze staram się go zaganiać do nauki,razem ogarniamy nasze sprawy.Nie mam juz słów co do jego matki,od jego rodziny nigdy nie wypłynęło nic pozytywnego,zawsze tylko wszystko żle i niedobrze i nie po mysli mamusi.Dziewczyny,czy któraś z Was była w podobnej sytuacji ? Jak sobie z tym poradziliście ?
absolutnie jego matce nic nie tłumacz, nie rozmawiaj z nią, nie próbuj zaprzyjaźnić się. Chłopaka do niczego w sprawie jego rodziców nie namawiaj, niech sam podejmuje decyzje. Dlaczego ta obca dla Ciebie kobieta ma Twój nr telefonu? Zablokuj ją. Nie pisz smsów, nie dzwoń do niej.
I więcej nie namawiaj chłopaka na wakacje z rodzicami, na bieganie na ostatni pociąg. Szanuj jego decyzje, bo dajesz mu sprzeczne sygnały.


Chcesz zawsze być dla niego mniej ważna niż jego mamusia?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 15:07   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

nie rozumiem dlaczego, po pierwsze - wdajesz się w jakiekolwiek dyskusje z jego matką, robisz cyrki z oddzwanianiem i smsami. po drugie - próbujesz mu matkować: zaganiasz do nauki, wysyłasz na pociąg czy namawiasz na wakacje z rodzicami. a on jak taka bezwolna kukła od jednego pantofla do drugiego -_-
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 15:45   #20
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
absolutnie jego matce nic nie tłumacz, nie rozmawiaj z nią, nie próbuj zaprzyjaźnić się. Chłopaka do niczego w sprawie jego rodziców nie namawiaj, niech sam podejmuje decyzje. Dlaczego ta obca dla Ciebie kobieta ma Twój nr telefonu? Zablokuj ją. Nie pisz smsów, nie dzwoń do niej.
I więcej nie namawiaj chłopaka na wakacje z rodzicami, na bieganie na ostatni pociąg. Szanuj jego decyzje, bo dajesz mu sprzeczne sygnały.


Chcesz zawsze być dla niego mniej ważna niż jego mamusia?
ja mam numery telefonow najblizszych kolegow moich dzieci i ich partnerow i nie uwazam zeby to bylo nienormalne
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:38   #21
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Mialam 28 lat i mieszkalam z rodzicami,zawsze wiedzieli gdzie ,z kim jestem i o ktorej wroce.Gdy wypadlo cos niespodziewanego to zawsze dzwonilam do rodzicow czy nie bedzie im przeszkadzac ze nie wroce na noc
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:39   #22
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Mialam 28 lat i mieszkalam z rodzicami,zawsze wiedzieli gdzie ,z kim jestem i o ktorej wroce.Gdy wypadlo cos niespodziewanego to zawsze dzwonilam do rodzicow czy nie bedzie im przeszkadzac ze nie wroce na noc
No i?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:45   #23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

no i to jest normalne zachowanie
mieszka u nich z nimi wiec nie widze nic dziwnego w tym ze dzwoni do matki ze nie wroci na noc
rodzice maja swoje zasady i fakt ze ma 21 lat nie robi z nigo jeszcze wielce doroslego ktory nie musi liczyc sie ze zdaniem rodzicow
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:48   #24
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;61855571]no i to jest normalne zachowanie
mieszka u nich z nimi wiec nie widze nic dziwnego w tym ze dzwoni do matki ze nie wroci na noc
rodzice maja swoje zasady i fakt ze ma 21 lat nie robi z nigo jeszcze wielce doroslego ktory nie musi liczyc sie ze zdaniem rodzicow[/QUOTE]

No problem w tym że dalej nie wiemy czy to był telefon "mamo zostaje u patrycji" czy "mamooooo mogę zostać u kolegiiiiii?". A przypominam że finał tego telefonu był taki że chłopak pobiegł na pociąg do domu.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 23:41   #25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

przyznam ze jako matka 21 letniego syna nie rozumiem problemu jego matki
ale podejrzewam ze prawdopodobnie ma powody dlaczego nie chce zeby on zostawal u swojej dziewczyny na noc
moze zaniedbuje nauke ,moze sie spoznia na uczelnie przez to?
moze oiecal jej ze cos tam rano zalatwi ,nie wiem,moze poprostu maja takie zasady w domu ze dopoki z nimi mieszka to spi w domu
ja sama nie mam nic przeciwko spaniu mojego sna u kogos (ani mojej corki)
ale jestem daleka od nazywania chlopaka 21 ktory mieszka z rodzicami i jest na ich pelnym utrzymaniu doroslym czlowiekiem
kazda rodzina ma swoje zasady i uwazam ze dziecko nawet dorosle(metrykalnie)powin no sie do tych zasad dostosowywac jesli mieszka z rodzicami
i nie jest to przejaw bycia mamisynkiem ale szacunku do ludzi z ktrymi sie mieszka i ktorzy ce utrzymuja
niedlugo se wyprowadzi bedzie sam sie utrzymywal i niech robi co chce na ta chwile ma sie dostosowywac i dotrzymywac slowa
skoro bylo ustalone ze jada razem na urlop nech jedzie skoro powiedzial ze wroci do domu niech wroci
dla mnie poceszanie dziewczyny w nocy jest marnym wytlumaczeniem dlaczego mial u niej zostac na noc
ps.autorka to chyba troll albo wyjątkowo egoistyczna osoba
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858301
poczytałem też jej inne wątki. cały czas jedzie po tym swoim biednym facecie .ona zawsze musi byc w centrum zainteresowania ona potrzebuje wsparcia a on?ojciec pijus matka może z rakiem a może poprostu niezrownowazona psychicznie czy on w tym wszystkim nie zasługuje na wsparcie i zrozumienie?
dziwna dziewczyna ...

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2016-06-17 o 07:05
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 15:13   #26
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mama mojego chłopaka-jak rozwiązać z nią konflikt?

On jest jedynakiem?Matka się pewnie boi,że wyfrunie z gniazda
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-17 16:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.