Studia Pedagogika specjalna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-22, 12:45   #1
Miamore666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Studia Pedagogika specjalna


Witam. W październiku zacznę studia pedagogika specjalna. Moim marzeniem jest praca w przedszkolu z dziećmi. Niestety, z pewnych powodów musiałam uczestniczyć dopiero w drugim naborze i na zwykłą pedagogikę nie miałam już szansy się dostać. Czy jeżeli skończę licencjat z pedagogiki specjalnej i zrobię studia podyplomowe np wychowanie przedszkolne to czy będę miała szanse na dostanie pracy w przedszkolu? Wiem , że magistra mogłabym robić z ped. przedszkolnej ale pewnie musiałabym nadrabiać dużo przedmiotów.
Miamore666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 19:31   #2
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Studia Pedagogika specjalna

wszystko się da. Znam osoby po np. reso ze skończoną podyplomówką, które pracują w przedszkolu.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 21:19   #3
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Studia Pedagogika specjalna

jak idziesz na mgr to nie nadrabiasz różnic, chyba, że tak dla siebie i własnej satysfakcji
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:04   #4
oli0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Studia Pedagogika specjalna

Gdybym była taka mądra kilka lat temu zrobiłabym dokładnie tak jak to wyszło przez przypadek ped specjalna to teraz jeden z najbardziej poszukiwanych kierunków, Zmiana ustawy o nauczaniu dzieci z orzeczeniami zmieniła obowiązek aby takie dziecko było w specjalnej placówce wiec dzieje się tak że rodzice bojąc sie stygmatyzacji swojego dziecka wysyłają je do placówek ogólnodostepnych do czego mają w tej chwili prawo . W moim przedszkolu jak szukają kogoś do pracy to najcześciej z oligo. Gdybyś chciała jednak robic mgr z przedszkolej to jest taka mozliwość tylko tyle ze musisz nadrobić różnice programowe. tak bynajmniej było na mojej uczeni.
oli0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-27 18:04:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.