Puder mineralny NATURALNIE!;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-02, 21:35   #1
Adriana8
Raczkowanie
 
Avatar Adriana8
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 72

Puder mineralny NATURALNIE!;)


Cześć! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem pudru mineralnego zamiast podkładu i chciałabym wybrać taki, który jest najmniej napakowany chemią;D Może któraś z Was ma i może coś polecić?

Sama znalazłam dosyć ciekawą pozycję, ale kompletnie nie wiem gdzie znaleźć to cudeńko..;/ Może któraś z Was posiada i chciałąbym sprzedać albo zna stronę/sklep gdzie mogę takowy produkt nabyc? Poniżej zdjęcie i z góry dzięki za wszelkie rady i pomoc!!;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 90736153_2_644x461_puder-sypki-organic-wear-loose-face-dodaj-zdjecia.jpg (19,1 KB, 83 załadowań)
Adriana8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 07:51   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Puder mineralny NATURALNIE!;)

Cytat:
Napisane przez Adriana8 Pokaż wiadomość
Cześć! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem pudru mineralnego zamiast podkładu i chciałabym wybrać taki, który jest najmniej napakowany chemią;D Może któraś z Was ma i może coś polecić?

Sama znalazłam dosyć ciekawą pozycję, ale kompletnie nie wiem gdzie znaleźć to cudeńko..;/ Może któraś z Was posiada i chciałąbym sprzedać albo zna stronę/sklep gdzie mogę takowy produkt nabyc? Poniżej zdjęcie i z góry dzięki za wszelkie rady i pomoc!!;*
To co wrzuciłaś, to NIE jest puder MINERALNY. Kupić to można pewnie w USA. Zapewne na tym podforum jak pobuszujesz znajdziesz lepsze, tańsze i 100% mineralne kto szuka nie błądzi.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 18:19   #3
margothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Puder mineralny NATURALNIE!;)

Polecam zacząć chociażby od wątku dotyczącego składników kosmetyków mineralnych. W sieci nietrudno znaleźć wiele blogów dziewczyn, które włożyły wiele wysiłku i energii na zebranie informacji i własnych doświadczeń o tej grupie kosmetyków - wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarkę i czytać

Nie chcę być złośliwa, ale chemia to wszystko, co jesz, czym oddychasz i czego dotykasz, także naturalne składniki kosmetyków, więc Twoja prośba brzmi dość kuriozalnie, chociaż domyślam się, co masz na myśli. To, co powstaje w laboratorium niekoniecznie musi być gorsze od natury ze względu na możliwość zapewnienia kontrolowanych warunków procesów i właściwej czystości substancji.

Powodzenia w znalezieniu tego, czego szukasz

Edytowane przez margothe
Czas edycji: 2014-12-03 o 18:21 Powód: interpunkcja :)
margothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 12:36   #4
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Puder mineralny NATURALNIE!;)

chcesz puder czy podķład mieralny?
zamów sobie na początek próbki różnych firm i przetestuj, m.in. Annabelle Minerals, Amilie, Pixie... niżej masz wątki i możesz poczytać o nich...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 08:37   #5
agatabudnicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 47
Dot.: Puder mineralny NATURALNIE!;)

Od jakiegoś czasu używałm wyłącznie pudrów mineralnych i jestem zachwycona! Nic mnie nie przesusza, nie mam zapchanej skóry Jak dla mnie rewelka. Zastanawiam sie czy wgl nie przejść wyłącznie na kosmetyki minealne.
agatabudnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:57   #6
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: Puder mineralny NATURALNIE!;)

Ja szczerze polecam produkty Inika. Są rewelacyjne. Z masą certyfikatów więc jak szukasz czegoś zupełnie bez chemii to, to są odpowiednie produkty.

Ja używam Inika Inika Mineral Foundation Powder kolor Trust (http://www.cosmo24.pl/makijaz/inika-...-8g-oryginalne). Używam go samego lub z podkładem też zresztą Iniki. To zależy ile mam czasu rano . Po "normalnych" produktach potrafiłam mieć nieproszonych gości, zwłaszcza przed okresem, a przy tych nic się nie dzieje.

Dotąd musiałam je ściągać z zagranicy, ale są teraz też dostępne w Polsce w tym sklepie: (http://www.cosmo24.pl/kosmetyki-mine...facturer/inika). Na razie nie widziałam ich nigdzie indziej.

Ps. Postaram się wrzucić jakiś pościk o tym pudrze u mnie na blog.
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:31   #7
xiuxiunat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 61
Dot.: Puder mineralny NATURALNIE!;)

ja uzywam pudru bare minerals, ale nie wiem, czy nie wybrałam złego odcienia. wzięłam najjaśniejszy i teoretycznie jest wszystko okej, ale wydaje mi się, że ma on zbyt dużo pigmentu rozświetlającego. wszystkie pudry tak mają? to mój pierwszy taki zakup, więc może po prostu nie jestem przyzwyczajona
xiuxiunat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 14:31:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.