Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-16, 07:08   #1831
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio piekarnik Amiki z funkcją pyrolizy. Jeszcze nie używałam, ale jak nie będzie to działać to się wk...zdenerwuje
Piekarników nie lubię myć, ten program działa na zasadzie zwęglenia brudów i tłuszczów w temperaturze 480*. Później pozostaje tylko zmieść resztki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrzyłam na ten piekarnik właśnie, (napisz jaki to konkretnie model) . Lubię sprzęt Amici teraz mam płytę i piekarnik właśnie ich, działało ponad 10 lat bez zastrzeżeń.
Zastanawiam się jeszcze czy płyta indukcja czy ceramiczna, teraz mam ceramiczną i musialabym zmieniać garnki na indukcje a to dodatkowe koszty i to nie małe.

Kupiłam wczoraj mini lodówka na kosmetyki do łazienki ( Hania polegała w najnowszym filmie), ciekawe czy to się sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-16, 15:32   #1832
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Patrzyłam na ten piekarnik właśnie, (napisz jaki to konkretnie model) . Lubię sprzęt Amici teraz mam płytę i piekarnik właśnie ich, działało ponad 10 lat bez zastrzeżeń.
Zastanawiam się jeszcze czy płyta indukcja czy ceramiczna, teraz mam ceramiczną i musialabym zmieniać garnki na indukcje a to dodatkowe koszty i to nie małe.

Kupiłam wczoraj mini lodówka na kosmetyki do łazienki ( Hania polegała w najnowszym filmie), ciekawe czy to się sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam model AMICA ED57529B X-TYPE Pyro.
Użyje go dopiero za 2-3 tygodnie, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat funkcjonowania, ale wiąże z nim duże nadzieje, ze względu na to bezobsługowe czyszczenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-16, 18:28   #1833
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Tez tak robię i jeszcze dodatkowo czasem do prania używam takich saszetek. Piorę w tym co jakiś czas firanki pościel i poduszki małe. Bo większe mam z pianki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oo ja też fajne są płyny do prania ostatnio tż zakupił jakiś ekologiczny zamiennik alergofa, zobaczymy czy działa tak samo




Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
kurs wloskiego plus produkcja wina czyzby Wlosi byli zagrozeni???kl aski:

Moze ja tez jakies wino trzasne, butle mam, jakies kwiatki teraz w niej sa ozdobne ale jak sila wyzsza to nie poradzisz.......Tylko z czego...? Lada moment beda figi u nas.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ---------


takie raczej podstawowe rzeczy mam chyba ale w zupelnosci wystarcza. Programatora chyba ze dwa razu uzywalam tylko, funkcji na cieple talerze jaka mialam kiedys nie uzywalam wcale.

nie no włosi pędzą z winogron a ja wiesz po polsku - porzeczka czarna, porzeczka czerwona, truskawka z rabarbarem, kwiaty czarnego bzu, wiśnia będzie jeszcze może mirabelka albo pójdzie na nalewkę tak że zapraszam na degustację jak przybędziesz do krk

a wino figowe? ciekawy pomysł chętnie się wymienię zrobimy wymiankę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-16, 21:59   #1834
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oo ja też fajne są płyny do prania ostatnio tż zakupił jakiś ekologiczny zamiennik alergofa, zobaczymy czy działa tak samo







nie no włosi pędzą z winogron a ja wiesz po polsku - porzeczka czarna, porzeczka czerwona, truskawka z rabarbarem, kwiaty czarnego bzu, wiśnia będzie jeszcze może mirabelka albo pójdzie na nalewkę tak że zapraszam na degustację jak przybędziesz do krk

a wino figowe? ciekawy pomysł chętnie się wymienię zrobimy wymiankę
ja pamietam ze mama robila wino z glogu! przepyszne , dodawali rowniez skorki/obierki z jablek i pestki sliwek. wiec jak najbardziej nalezy byc kreatywnym!!! ja moze poszperam na necie i poczytam bo tutaj tak goraco ze fermentacja moze bardzo szybko powstac.
Dzis juz kilka fig zjadlam z drzewa ale czekam na sezon. chociaz z fig moze byc za slodkie. Winorosla tez sa obok, oni chyba oddaja do skupu w zamian za wino , takie wymiany sa bardzo popularne. Moja siostrzenica oddaje z gaju oliwki w zamian za czysta oliwe iles tam litrow plus kasa.

trzymaj na degustacje flaszeczki! doradzimy jak popijemy. jak kaca brak to dobre wino!

Ja kiedys robilam wodke z figami, chyba pokazywalam filtracje tutaj, przepyszna byla. Ale to proste , figi zalalam wodka i ogladalam i wstrzasalam przez 2 tygodnie potem.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

chyba nic z mojego wina...lubie wytrawne a widze na necie wino deserowe slodkie przepisy z fig tylko, jeszcze jest likier z fig bezalkoholowy no ale po co mi on......


Juz lepiej....znalazlam przepis na likeir z fig na bazie aguardiente...
Amyz , Ty sie przygotuja na Andalucia bo tam w barach od rana popijaja aguardiente do kawy.....zanim doszlam ze szwagrem do sklepu po chleb to bylismy w 3 barach po drodze chyba, wszedzie kawka mala , plotki i aguardiente na dobry poczatek dnia!!! Nie wypada odmowic goscinnosci!

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

znow w dobrej cenie zestawy mini


https://www.lookfantastic.pl/filorga.../12447076.html

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-08-16 o 21:21
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 08:48   #1835
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość

Kupiłam wczoraj mini lodówka na kosmetyki do łazienki ( Hania polegała w najnowszym filmie), ciekawe czy to się sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kupiłam taką lodóweczkę w zeszłym roku i całkiem fajna sprawa w upały, oczywiście nie wszystkie kosmetyki można w niej przechowywac
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:01   #1836
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kupiłam taką lodóweczkę w zeszłym roku i całkiem fajna sprawa w upały, oczywiście nie wszystkie kosmetyki można w niej przechowywac
Ona jest normalnie włączana do kontaktu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:12   #1837
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ona jest normalnie włączana do kontaktu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

tak, ale można ją też w samochodzie do zapalniczki podłączyć, no i ma dwie funkcje chłodzenia i lekkiego podgrzewania, podgrzewania jeszcze nie próbowałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 11:20   #1838
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dobry dzień jak tam mijają długie weekendy Zapracowana w pracy nawet nie ale jakoś nie mam czasu na nic ostatnio kurs włoskiego, okres robienia wina i przetworów no i jakoś tak leci dobrze że niedługo urlop to trochę odpocznę
Wpolczuje perturbacji z portalami od rezerwacji. Oby się wszystko wyjaśniło i ustabilizowało ;
Oktawia jak tam w nowej pracy ?
Oliwia mam nadzieję że kciuki pomoglyOo my też alergofa używamy bo Tż ma alergię na roztocza i bardzo mu to pomaga. Pryskamy cała sypialnie, koce poduszki, kołdry i materac co jakiś czas i chłop mi odżył ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas przetworów malutko. Mama kupiła tylko porzeczkę, ogórki były nasze ale pomidorów jest tylko tyle, żeby zjadać je na bieżąco. Kupować nie będziemy, bo trochę zostało sprzed roku.
Jestem drugi tydzień w nowej pracy, atmosfera zupełnie inna. Czuję się jak u siebie. Kończę szybciej, jadę autostradą. Wstaję nawet rano 40 minut później niż w poprzedniej pracy
Ale jak zacznie się budowa, to jak wrócę o 20, to będzie dobrze

A gdzie się urlopujesz?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:21   #1839
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
tak, ale można ją też w samochodzie do zapalniczki podłączyć, no i ma dwie funkcje chłodzenia i lekkiego podgrzewania, podgrzewania jeszcze nie próbowałam
Super, bardzo mi się przyda w łazience

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:28   #1840
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

pigment- palety Affect -50%

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Pigment ogolnie wyprzedaz na sporo produktow, sa tez lakiery hybrydowe na -50% ....nie wiem po co tam siedze.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 16:16   #1841
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

w Pigmencie dodatkowo do zamowien od 60 zeta wchodzi woda rozana Make Me bio za 1 grosz......Na wyprzedaze rowniez....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 15:03   #1842
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie odwrotnie - opłaciłam zamówienie z tym pielęgnacyjnym boxem, a dostałam z tuszami .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 15:44   #1843
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie - opłaciłam zamówienie z tym pielęgnacyjnym boxem, a dostałam z tuszami .
Ja dziś opłaciłam z tym "drugim" boxem, więc ciekawe co dostanę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 15:53   #1844
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cześć Dziewczyny,

Czy zniknęły Wam na stronie douglasa.pl stare/nowe zamówienia w historii zamówień? W weekend składałam z boxem i chciałam opłacić a nagle widzę że nie mam żadnego złożonego zamówienia Powiadomienia o wysłaniu przesyłki dostałam normalnie dzisiaj.

W apce też nie ma :/
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:51   #1845
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie - opłaciłam zamówienie z tym pielęgnacyjnym boxem, a dostałam z tuszami .
mi na maila dalej nie odpisali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie - opłaciłam zamówienie z tym pielęgnacyjnym boxem, a dostałam z tuszami .
Dasz foto i pojemności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:23   #1846
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Czy zniknęły Wam na stronie douglasa.pl stare/nowe zamówienia w historii zamówień? W weekend składałam z boxem i chciałam opłacić a nagle widzę że nie mam żadnego złożonego zamówienia Powiadomienia o wysłaniu przesyłki dostałam normalnie dzisiaj.

W apce też nie ma :/
Chyba coś majstrują przy grafice i nie tylko, u mnie też pusto.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mi na maila dalej nie odpisali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Dasz foto i pojemności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już za ciemno na fotkę, pojemności: Malone Rose & Oud 9 ml, Kors Wonderlust 4, Bobbi Vitamin 7, La Mer eye 3, Mac błyszczyk 7, La Mer podkład 1, Mac tusz 4, EL tusz + primer po 2,8.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:27   #1847
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba coś majstrują przy grafice i nie tylko, u mnie też pusto.

Już za ciemno na fotkę, pojemności: Malone Rose & Oud 9 ml, Kors Wonderlust 4, Bobbi Vitamin 7, La Mer eye 3, Mac błyszczyk 7, La Mer podkład 1, Mac tusz 4, EL tusz + primer po 2,8.
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:08   #1848
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny, dzięki za kciuki wszystko się udało, więc zamówiłam dla Was na jutro deszcz Szaneli, Drunk Elephant i po małym porsche dla każdej
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:25   #1849
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za kciuki wszystko się udało, więc zamówiłam dla Was na jutro deszcz Szaneli, Drunk Elephant i po małym porsche dla każdej
Gratulacje !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 21:53   #1850
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba coś majstrują przy grafice i nie tylko, u mnie też pusto.
Uff czyli nie tylko u mnie
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 06:05   #1851
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Gratulacje !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jeśli ktoś lubi Kiehl's - jest darmowa dostawa dla zalogowanych klientów+ mini maska do ust do każdego zamówienia.

Kusi mnie ich olejek do demakijażu z serii Midnight
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 06:33   #1852
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Darmowa próbka GA My Way
https://www.sephora.pl/armani-my-way.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 09:38   #1853
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za kciuki wszystko się udało, więc zamówiłam dla Was na jutro deszcz Szaneli, Drunk Elephant i po małym porsche dla każdej
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki Wysłałam, zobaczymy, czy dostanę

Za zakupy i boxy, Trzymam kciuki, żeby dosłali dodatkowe za pomyłkę
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 09:45   #1854
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Gratulacje



Dzięki Wysłałam, zobaczymy, czy dostanę

Za zakupy i boxy, Trzymam kciuki, żeby dosłali dodatkowe za pomyłkę
tez jestem ciekawa czy wyślą odkąd mieszkam na "wsi" i nie mam w pobliżu Sephory czy Douglasa to ciężko mi się wybrać, tylko powąchać
Dalej nie mam odpowiedzi na maila z D...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 10:21   #1855
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Te próbki są też na notino. Kiedyś była taka akcja chyba z zapachem nomade na notino i jakimś lancome w sephorę i normalnie wysyłali, więc nie wiem dlaczego tym razem nie mieliby zrealizować zgłoszeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 11:14   #1856
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Wyslalam też prośbę o próbkę, pierwszy raz biorę w czymś takim udział, powiedzcie mi czy czytacie regulamin takich akcji? Bo tam trzeba było zaznaczyć ptaszka przy regulaminie, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 11:42   #1857
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

u mnie takie akcje tez sa, wyslalam kilka razy to co mnie interesowalo ale nie dostalam nic. Tutaj obwiniam moj kod pocztowy raczej bo na necie ludzie pisza ze dostali szybko. Ostatnio chyba tydzien temu byl jakis zapach niszowy wiec wyslalam rowniez zgloszenie ale specjalnie nie czekam.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Wyslalam też prośbę o próbkę, pierwszy raz biorę w czymś takim udział, powiedzcie mi czy czytacie regulamin takich akcji? Bo tam trzeba było zaznaczyć ptaszka przy regulaminie, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie czytam do konca, ale jak sie da to nie zaznaczam opcji przekazywania moich danych trzecim osobom marketingowym.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 13:24   #1858
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
u mnie takie akcje tez sa, wyslalam kilka razy to co mnie interesowalo ale nie dostalam nic. Tutaj obwiniam moj kod pocztowy raczej bo na necie ludzie pisza ze dostali szybko. Ostatnio chyba tydzien temu byl jakis zapach niszowy wiec wyslalam rowniez zgloszenie ale specjalnie nie czekam.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



ja nie czytam do konca, ale jak sie da to nie zaznaczam opcji przekazywania moich danych trzecim osobom marketingowym.
Tej opcji też nie zaznaczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:07   #1859
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za kciuki wszystko się udało, więc zamówiłam dla Was na jutro deszcz Szaneli, Drunk Elephant i po małym porsche dla każdej
gratulacjek laski:
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 13:23   #1860
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Macie jakieś pomysły/sprawdzone przepisy na nadmiar pomidorów? Poszalały i nie wiem co już z nimi robić
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.