Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 15:25   #781
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Gdyby byla zlota to nie byloby tak zle, ale podobno jest bardziej zolta :/. No i wlasnie wychodza bardziej brodowe niz rude. Moze to zalezy od wlosow. Ale ja jak robilam Nugatem to juz mi wlosy wyszly bordowe i strasznie ciemne, wiec podejrzewam, ze po Czekoladach mialabym jeszcze gorszy efekt. W ogole u mnie poczatkowo efekt po Castingu jest okropnie sztuczny. Strasznie widac przy skorze ten nienaturalny polysk, ktory najczesciej nie wspolgra z kolorem wlosow (kolor wlosow zimny, polysk cieply). Dopiero jak Casting sie spiera to zaczyna przybierac normalne barwy, ale niestety ten efekt trwa bardzo krotko.
jak dla mnie wszystko zalezy od wlosow i czy farbuje si ecastingiem na naturlane lub farbowane castingiem cy zna farbowane stala farba wloski.
Mi kazdy casting wychodiz w zasadzie tak jak na opakowaniu , to smao z pralina a mialam nadzieje ze wyjdzie troce ciemniej niz na opakownaiu a wyszlo identycznie a ja mam na wloskach jakby tylko castingi wiec mzoe dlatego mi wychdoza wszystkie identycznie
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:16   #782
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja mam na głowie spłukane trwałe farby (garnier, londa)jakiego castingu użyć jak chce taki, średni brąz ale NATURALNY! zero rudego, czerwonego! moze być lekki połysk złoty, ale nie rudy chce uzyskać taki kolor jaki jest na opakowaniu castingu jasny brąz. teraz mam ....... ciemny brąz (zimny)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:19   #783
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

chyba jednak zrezygnuje z tego perlowego blondu na rozjasnionych pasemkach i calych wlosach bo wydaje mi sie ze przykryje cale wlosy a pasemka wyjda żóto - pomaranczowe - a na opakowaniu tak ladnie wygladal!! ale to pewnie dla jasnowlosych jest - przy mioch brazowych z pasemkamki wydaje mi sie ze nie bedzie efektu - WIEC ZROBIE WLOSY MAMIE PO TRWALEJ - A MA JUZ 2 TYGODNIE PO WIEC PEWNIE JUZ MOZNA - i tyle zostanie z mich zachwytow ze w koncu bede miala ladne jasne pasemka ( a nie zolte)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:43   #784
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aajjii Pokaż wiadomość
jak dla mnie wszystko zalezy od wlosow i czy farbuje si ecastingiem na naturlane lub farbowane castingiem cy zna farbowane stala farba wloski.
Mi kazdy casting wychodiz w zasadzie tak jak na opakowaniu , to smao z pralina a mialam nadzieje ze wyjdzie troce ciemniej niz na opakownaiu a wyszlo identycznie a ja mam na wloskach jakby tylko castingi wiec mzoe dlatego mi wychdoza wszystkie identycznie
a kiedy robilas pralina? jak sie spiera - wiesz juz?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:07   #785
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A czy używałyście już tych nowych brązów ze złotymi refleksami? Mnie interesuje czekoladka 535. Wychodzi tak samo na opakowaniu? Bo nie chcę mieć czarnego na głowie
Za kilka tyg. chcę pomalować i nie wiem czy zdecydować się na tę farbę, podobno wypadają po niej włosy...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:08   #786
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A czy używałyście już tych nowych brązów ze złotymi refleksami? Mnie interesuje czekoladka 535. Wychodzi tak samo na opakowaniu? Bo nie chcę mieć czarnego na głowie
Za kilka tyg. chcę pomalować i nie wiem czy zdecydować się na tę farbę, podobno wypadają po niej włosy...
no to chyba o jednym z tych brazow rpzmawiamy- tyle ze o pralinie;p a czekolada wychodzi podobno strasznie ruda
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:17   #787
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Pralina na opakowaniu dość ciemna jest. A ja poszukuję takiego fajnego brązu. Jakiś czas temu farbowałam z myślą, ze wyjdzie mi własnie taki kolor jak czekolada, a tu masz na moje nieszczęscie orzech laskowy.
Niby ładny kolorek, ale mam naturalne jasne brązowe włoski i mało co się odróżniało a chciałam przyciemnić.

Jeśli czekolada Castinga wychodzi rudawa to ja dziękuje, nie chcę wyglądać jak wiewiórka No nic pozostaje mi pofarbować Veroną, gorzka czekolada, tylko że na opakowaniu wygląda na jaśniejszą. Najwyżej dłużej potrzymam.
Można zwariować z tymi farbami
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 19:23   #788
dajanaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Naturalny kolor włosów mam ciemny blond. Jednak od paru lat rozjaśniam je na jasny, jednak od paru miesiecy ich nie farbowałam gdyż chciałam wrócić do naturalnego koloru, ze względu na szybkie niszczenie się włosów. Mam jednak roznice z odrostami i mam ochote zafarbowac Castingiem wlosy na jakis jasny braz lub ciemny blond. Boje sie jednak ze tak jak po niektorych farbach niektorym na jasnych wosach kolor wychodzil zawsze mocniejszy, nie chce byc calkiem ciemna tym razem
dajanaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:34   #789
dajanaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

znajoma ma bardzo podobny kolor i wiem tylko ze farbowała "bardzo jasnym brązem" ale niestety nie mam pojecia jaka to była firma.
dajanaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:54   #790
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
no to chyba o jednym z tych brazow rpzmawiamy- tyle ze o pralinie;p a czekolada wychodzi podobno strasznie ruda
no wlansie podobno bo ja nic rudego na glowie nie mam
mam brazik z polyskiem jak na opakowaniu , farbowalam jakies 2 tygodnei temu i poki co kolorek sie tryzma taki jaki byl , moze ciut jansiejsyz ale nadal naturalny i bron boze nei rudy ani zolty
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:58   #791
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aajjii Pokaż wiadomość
no wlansie podobno bo ja nic rudego na glowie nie mam
mam brazik z polyskiem jak na opakowaniu , farbowalam jakies 2 tygodnei temu i poki co kolorek sie tryzma taki jaki byl , moze ciut jansiejsyz ale nadal naturalny i bron boze nei rudy ani zolty
noe nie wiem byc moze Ty nie ,asz ,ael moja kolezanak w sloncu wyglada jakby byla ruda wiec napewno jak wszystko kwestia wlosow
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 15:53   #792
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ekhm jestem po farbowaniu pralinką
póki co hmm jest średnio ale lata farbowania każą mi nie rozpaczać i poczekać do momentu, aż włosy wyschną..
ale póki co wygląda to tak: rude odrosty, reszta wyraźnie ciemniejsza.
najgorsze jest to, że na moje oko to ten casting ROZJAŚNIŁ mi moje naturalne odrosty plus jakiś centymetr tych z casting brąz jakim cudem rozjaśnił jak ma nie rozjaśniać i to miało być ciemne.. eh
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:04   #793
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
ekhm jestem po farbowaniu pralinką
póki co hmm jest średnio ale lata farbowania każą mi nie rozpaczać i poczekać do momentu, aż włosy wyschną..
ale póki co wygląda to tak: rude odrosty, reszta wyraźnie ciemniejsza.
najgorsze jest to, że na moje oko to ten casting ROZJAŚNIŁ mi moje naturalne odrosty plus jakiś centymetr tych z casting brąz jakim cudem rozjaśnił jak ma nie rozjaśniać i to miało być ciemne.. eh
To mozliwe, bo Casting dziala ta, ze najpierw rozjasnia,a potem dopiero nadaje kolor. Przez to prawie kazdy kolor mozna nim uzyska (teoretycznie). Inna sprawa, ze to moze byc taka sugestia, bo przez te Castingowe refleksy u mnie zawsze swiatlo tak pada, ze wygladam jakbym miala jasniejsze wlosy przy skorze. Jak zwiaze wlosy to jednak widac, ze sa takie jak reszta. U mnhie nawet idealnie pokrywa odrost (powstale wlasnie w wyniku stosowania Castingu) mimo iz nakladam go na calosc od razu- to akurat wielki plus.

aajjii- ja fabowalam na naturalne wlosy (ewentualnie wlosy pare miesiecy wczesniej robione Castingiem), a i tak efekt jest zawsze dziwny i o wiele ciemniejszy.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-05-08 o 16:38
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:17   #794
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Blach-sun - rozjaśnił trochę musiał, żeby farba złapała. W końcu po coś rozjaśniacz w zestawie jest
Daj znać jaki będzie efekt, gdy włosy wyschną Sama sie zastanawiam nad Castingiem przy następnym farbowaniu DO tej pory używałam profesjonalnych farb. Zastanawiam się nad miksem brąz+pralina w proporcjach 2:1
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:26   #795
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

To ja już w kropce jestem, barć czy nie Wiadomo, że każda z Nas ma inne włosy i inaczej wyjdzie ale boje siię rudego i że czarne smołki wyjdą

Black_sun a mogłabyś pokazać zdjęcie jak to mniej więcej wyszło? Wcześniej miałaś zafarbowane włosy na jaśniejszy kolor?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:52   #796
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ehh i powiem wam, że jest "tak se"
odrosty dość wyraźnie się różnią, choć wydaje mi się, że można z tym wyjść do ludzi więc z następnym farbowaniem poczekam trochę, tylko nie wiem czy dawać z powrotem brąz 400 czy może zmieszać ten brąz z praliną ew. czekoladą..
próbowałam zrobić zdjęcia, wyszły byle jakie, średnio oddają kolor, ale zaraz dokleję
pierwsze i drugie zdjęcie próbują pokazać odrosty.. kolor wyszedł jako zdecydowanie rudy brąz nie jest brzydki.. bo jest rudy-miedziany, a nie rudy-bordowy. ostatnia fotka to długość włosów [z zagięciem od spięcia ]. włosy są ciemne i takie też były. casting pralina nadał im przede wszystkim piękny różowawy połysk [zwłaszcza w sztucznym świetle jest różowawy].
znając życie kolor jeszcze się uleży na włosach przez najbliższe mycia i zobaczymy. nie wiem czy kłaść za jakiś czas jeszcze raz pralinę i czekać na cud [czyli wyrównanie się koloru ], czy zmieszać któryś [pralina lub czekolada] z brązem, czy dać sam brąz...
ehh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (54,8 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (58,5 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (53,9 KB, 327 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:16   #797
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
ehh i powiem wam, że jest "tak se"
odrosty dość wyraźnie się różnią, choć wydaje mi się, że można z tym wyjść do ludzi więc z następnym farbowaniem poczekam trochę, tylko nie wiem czy dawać z powrotem brąz 400 czy może zmieszać ten brąz z praliną ew. czekoladą..
próbowałam zrobić zdjęcia, wyszły byle jakie, średnio oddają kolor, ale zaraz dokleję
pierwsze i drugie zdjęcie próbują pokazać odrosty.. kolor wyszedł jako zdecydowanie rudy brąz nie jest brzydki.. bo jest rudy-miedziany, a nie rudy-bordowy. ostatnia fotka to długość włosów [z zagięciem od spięcia ]. włosy są ciemne i takie też były. casting pralina nadał im przede wszystkim piękny różowawy połysk [zwłaszcza w sztucznym świetle jest różowawy].
znając życie kolor jeszcze się uleży na włosach przez najbliższe mycia i zobaczymy. nie wiem czy kłaść za jakiś czas jeszcze raz pralinę i czekać na cud [czyli wyrównanie się koloru ], czy zmieszać któryś [pralina lub czekolada] z brązem, czy dać sam brąz...
ehh
Mozesz wyjsc do ludzi, wraz ze spieraniem sie tego ciemnego powninno sie to mniej wiecej wyrownac.
A rozowy odcien jest lepszy od... zielonego, ja mialam zielonkawy odcien przez jaki czas w trakie zmywania.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:33   #798
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ojj zielony też miałam jak kładłam brązy na blond, zanim farba się wżarła to poświata zielona była
przy rozpuszczonych włosach będzie ok wyglądało, przy spiętych gorzej, bo prześwitywać może na łyso :P ale trudno.. bo też chcę sprać jak się da te ciemne, bo sam brąz wychodzi jednak za ciemny niż to co bym chciała
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:49   #799
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Casting to w ogole farba-nispodzianka, w sumie nie wiem po co sie zastanawiac jaki wybrac odcien, skoro i tak zawsze wychodzi cos innego.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 19:56   #800
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Casting to w ogole farba-nispodzianka, w sumie nie wiem po co sie zastanawiac jaki wybrac odcien, skoro i tak zawsze wychodzi cos innego.
zamknac w rosmanie oczy, wymacac i klasc na co sie trafilo, i tak wyjdzie to samo?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:29   #801
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kolor ładny jest, na opakowaniu wygląda podobnie, przynajmniej tak w komputerze jest
Na ostatnim zdjęciu wyszło tak jakbyś połowę włosów miała czarne z granatowym połyskiem a druga część troszkę jaśniejsze z bordowo-różowymi refleksami. Ciekawe
Ale po kilku myciach kolor zmieni się, lepiej dać troche odpocząć włosom. Jak tak popatrzeć to b. fajny kolorek.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 10:18   #802
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

black_sun kolor wcale zły nie jest. oprócz odrostów ma, powiedziałabym, nawet chłodny odcień.. co u ciemnych castingów jest sztuką przynajmniej w moim wypadku..
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 10:40   #803
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
black_sun kolor wcale zły nie jest. oprócz odrostów ma, powiedziałabym, nawet chłodny odcień.. co u ciemnych castingów jest sztuką przynajmniej w moim wypadku..
noo na długości ma raczej chłodny odcień ale odrosty rudzielce [pralina nie wyglądała na chłodny odcień więc się nie dziwię.. ]
tylko dlaczego wszystkie odcienie wychodzą zawsze ciemniejsze, a ta pralina mi rozjaśniła [w ramach przyglądania się skutkom farbowania: miałam prawie 1 cm naturalnych odrostów, dalej 1 cm odrostów ze spranym trochę castingiem brąz a reszta już z wżartym na stałe castingiem brąz - tuż przy skórze jakieś 1-2 mm włosy są ciemniejsze, dalej rozjaśnione i dalej znów ciemniejsze cuda na kiju ten casting zrobił ].
ktoś mieszał dwa odcienie castinga już? inne farby mieszałam, ale tego nie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 11:02   #804
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wczoraj farbowalam pralinką i mam lekko czerwonawą poświatę, ale myślę że na to wplywa to że wcześniej farbowalam włosy Zlocistą Mokką z Palette, ktora dawala taki refleks. PRawie nie widać róznicy po tym Castingu, ale skoro nie zawiera amoniaku to moze będę po niego sięgać, żeby nie męczyć juz moich włosków..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:28   #805
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
noo na długości ma raczej chłodny odcień ale odrosty rudzielce [pralina nie wyglądała na chłodny odcień więc się nie dziwię.. ]
tylko dlaczego wszystkie odcienie wychodzą zawsze ciemniejsze, a ta pralina mi rozjaśniła [w ramach przyglądania się skutkom farbowania: miałam prawie 1 cm naturalnych odrostów, dalej 1 cm odrostów ze spranym trochę castingiem brąz a reszta już z wżartym na stałe castingiem brąz - tuż przy skórze jakieś 1-2 mm włosy są ciemniejsze, dalej rozjaśnione i dalej znów ciemniejsze cuda na kiju ten casting zrobił ].
ktoś mieszał dwa odcienie castinga już? inne farby mieszałam, ale tego nie
Hej wszystkim! Ja mieszałam nawet 3 kolorki!!! Ciemny blond, jasny brąz i mroźny kasztan, kolor wychodzi całkiem ładny. W sumie to nie wiem dlaczego tak jest z tymi castingami, że co kolor to inaczej pokazuje próbnik inaczej rzeczywistość. Widzę, że i efekt słabszego pokrywania odrostów jest często spotykanym efektem, ja już cuda wymyślałam, trzymam na odrostach prawie cały czas, a na reszcie parę minut i tak wyjdą odrosty jaśniejesze. Jest jakaś dziewczyna, która używała czekolady i może się pochwalić kolorkiem na zdjęciach?? Pozdrawiam
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:57   #806
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kupiłam dziś czekoladkę Zrobiłam małą mieszankę i położyłam na cieńsze pasmo włosów, trzymałam 15 minut, kolor troszkę się zmienił i wygląda przepięknie. Teraz mam farbowane włosy na taki orzech laskowy. Ciekawe jak to wyjdzie na całej głowie, boję się czerni

Farbujecie przy uzyciu tego pojemniczka z dozownikiem? Bo mysłałam, żeby to wymieszać w jakiejś miseczce i nakładać pędzlem fryzjerskim.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:12   #807
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja zawsze kładłam farbę do miseczki i nakładałam [tzn. siostra mi nakładała ;D] pędzlem malarskim nawet castinga raczej używam z buteleczki - wygodnie i szybko się nakłada.
ale nic mu [castingowi ] się nie stanie jeśli nałożysz go z miseczki
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:47   #808
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

wiecej sie juz nie skuszę na Casting,ponad 2 tyg. po farbowaniu nie mam śladu po nim na włosach,wole juz tradycyjną farbę tymbardziej że Casting niszczy włosy tak samo.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:04   #809
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja posluchalam rady jednej z wlosomaniaczek i zastosowalam na swoje wlosy hebanowa czern Castinga - faktycznie, jest to gleboka czern z delikatnym, cieplym polyskiem. Jestem z farbowania bardzo zadowolona. Zaznacze, ze farbowalam wlosy zdrowe. Sa troche wysuszone i minimalnie mniej sie kreca, ale bez przesady. I wcale nie wiem, czy to efekt Castingu czy nieodpowiedniej pielegnacji - bo probuje jakas dla siebie znalezc i jestem na etapie testowania roznych metod mycia, ukladania, suszenia...W kazdym razie kolor wyszedl idealny, po kilku myciach nie widze, zeby go cos ubylo i jestem z tego bardzo zadowolona. Mam nadzieje, ze za pare myc nie okaze sie, ze jednak to nie to Mysle, ze przytule sie do tej "farby" na stale. Zwlaszcza, ze polecal mi ja takze moj fryzjer
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:36   #810
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mi się właśnie kolor - jasny brąz, trzymał chyba 3 miesiące może dlatego, że miałam włosy blond heh a teraz bym do blondu chciała wrócić chyba poczekam, az mi słońce rozjasni
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.