Chce mieć płaski brzuch! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-17, 22:10   #1141
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Eska skąd wzięłaś moje zdjęcia???
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 05:49   #1142
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

czesc Dziewczynki* jestem juz po krótkim, rannym aerobicu;P

Po pozywnym sniadaniu itd N aladowalam juz sobie wody do szkoly i zaraz lece;]

Mam małe pytanie.. Znacie jakis sposob zeby pierw nie malały albo w ogole nie malały piersi podczas odchudzania??:/ Mam ten problem. Widacto u mnie wyrazie:/ Piersi i uda. Te dwie rzeczy mi narazie zmalały. Uda to bardzo dobrze ale piersi??? nie chce;(((((((((


Mykam do szkolki
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 05:49   #1143
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

A ja dzisiaj "po" lekcjach ide na ZAKUPY(jak ja to kocham )

Pojde sobie do Silesii(nowo wybudowane centrum w Katowicach)...podobno najwieksze centrum w Polsce pd.

Wiec mapa w dłoń i ruszam na podboj sklepów
spedze tam pare dobrych godzin ale myśle, że koło 16.00 zawitam na wizaż, ze szkoły zerwe sie tak koło 10.00

Boze jak ja to kocham, szkoda tylko, że jeszcze sie nie wcisne w mniejszy rozmiar.....ale.....coż.. .za niedługo już bede mogła a zresztą wszystko sie moze zdarzyć
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 07:33   #1144
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: płaski brzuszek :)

Cześć dziweczyny!! Ja już pojeździłam na rowerku, a teraz biegne na zajecią, dzis długi i ciężki dzien, pozdrawiam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 07:46   #1145
sylwiam227
Raczkowanie
 
Avatar sylwiam227
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: płaski brzuszek :)

Cześć dziewczyny. Mam 30 lat i nigdy nie nalezałamdo osób szczupłych. Zawsze byłam"normalna" a czami miałam tego ciałka za duzo. W ostatnim czasie schudłam kilka kilogramów. Między innymi przez dosyć zaostrzona dietę. Wszystko byłoby super gdyby nie to,ze moje uda wyglądaja jak galaretka a na brzuchu mam troszke za dużo skóry. Nalożyło sie na to wiele spraw. Ciąża też! Nawet jak przytyje sie 15 kg, to skóra sie rozciąga i cieżko potem przywrócić jej jędrność. Dziecko urodziłam 4 lata temu a wzięłam sie za siebie 2 lata temu. Tak wiec przez 2 lata nic nie robiłam ze swoim ciałem. Co prawda do swojej wagi sprzed ciaży powróciłam w kilka miesięcy po urodzeniu dziecka, ale..... No własnie ALE !!!!! Z wiekiem coraz trudniej uzyskać pewne efekty, strasznie żałuję,że nie wzięłam sie ostro za siebie kilka lat temu. Schudnąć to nie taki prblem (przy niewielkiej nadwadze) ale żeby mieć piękne ciało, z upływem lat coraz trudniej. po prostu zmiany zachodzące na naszej skórze sa coraz większe....Może to będzie jakąś motywacją dla niektórych Trzymam kciuki!!!
sylwiam227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:25   #1146
ollla999
Raczkowanie
 
Avatar ollla999
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 106
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Czesc dziewczyny!! mam na imię Ola, mam 21 lat i od jakiegos czasu czytam wasze rozmowki az w koncu stwierdzilam ze sie przylacze (oczywiscie jesli mozna ). Przyznam sie ze mialam pewne watpliwosci poniewaz moje wymiary troche roznia sie od waszych bo tak naprawde to chcialabym miec przykladowo te 76 cm w talii a nie 83 tak jak teraz ale od 8 stycznia azaczelam cwiczyc brzuszki i ok. 2 razy w tygodniu uprawiam intensywny taniec . jesli chodzi o jedzenie to nie stosuje zadnej diety tylko po prostu malo jem(oczywiscie zero slodyczy i fasfodoow chociaz z tym drugim to jest o wiele gorzej ) i mam nadzieje ze do konca tego miesiaca uda mi sie cos zrzucic. dodam ze moja waga wyjsciowa to 68 kg przy wzroscie 169. uwielbiam wazyc sie rano bo wtedy zawsze jest cos tam mniej na liczniku hehe i dzisiaj bylo 65,5 ale niestety wieczorem nie odwaze sie zwazyc . I mysle tez o rozpoczeciu cwiczen z hula hop ale nie wiem dokladnie w czym to pomaga. mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do tej super grupki i ze moge liczyc na wasze wsparcie i rady.
ollla999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:37   #1147
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Wink Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

fajnie że wybrałąś ten wątek i zapraszamy , zapraszamy
co do rad żywieniowych jedz węglowodany na śniadanko , potem by obiad było proteinowo-węglowy a kolacja tylko proteinowa ( białkowa )
intensywny taniec to dla mnie jakiś rodzaj aerobów , to fajna rzecz ale brzuszki rób na początku z odstępem czasu jednodniowym ( ludzie mówią ze brzuszki można robić codziennie ) ale ja wole nie przesadzać
a co do spraw organizacyjnych next mierzenie 31-01-2006 (wt)
jedz optymalnie i ćwicz ile możesz
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 10:41   #1148
polit
Raczkowanie
 
Avatar polit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Atoska
czesc Dziewczynki* jestem juz po krótkim, rannym aerobicu;P

Po pozywnym sniadaniu itd N aladowalam juz sobie wody do szkoly i zaraz lece;]

Mam małe pytanie.. Znacie jakis sposob zeby pierw nie malały albo w ogole nie malały piersi podczas odchudzania??:/ Mam ten problem. Widacto u mnie wyrazie:/ Piersi i uda. Te dwie rzeczy mi narazie zmalały. Uda to bardzo dobrze ale piersi??? nie chce;(((((((((


Mykam do szkolki

Mam ten sam problem Ale to chyba dlatego ze piersi w 100% skladają sie z tkanki tłuszczowej. Znajoma polecila mi ujedrnianie...dekoltu i ćwiczenia na wzmocnienie pleców i wewnętrznych ramion. Podobno ma pomóc...zobaczymy
polit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:52   #1149
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Atoska, Polit- to żeście mnie pocieszyły przeceż ja mam bardzo mały biust nie chce zostać płaska

Ollla999- witamy Mam pytanie- chodzisz na jakiś kurs tańca czy raczej tańczysz w domu po swojemu? Jeśli trenujesz taniec, to jaki rodzaj- tzn. towarzyski czy inny

Femininity dopiero teraz widzę że jesteś z Katowic, ja mieszkam niedaleko Katowic w takiej małej wiosce Byłam w Silesii, ale kurde zakupy nie na moją kieszeń
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:57   #1150
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

ojej jak macie jakieś cwiczonka na powiększenie piersi to ja sie pisze bo u mnie też z tym kiepsko
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:01   #1151
ollla999
Raczkowanie
 
Avatar ollla999
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 106
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Tancze po swojemu ale staram sie stosowac liczne dziwne podskoki zeby sie jak najbardziej zmeczyc. A jak myslicie czy na moj duuuuzy brzuchol dobre bedzie dodatkowo krecenie hula hop?? A tak wogole to dziekuje za bardzo mile przyjecie mnie do grupy
ollla999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 11:08   #1152
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/cwiczeniadlaciebie...030,0,0,0.html
tu coś jest
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:24   #1153
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez sylwiam227
Cześć dziewczyny. Mam 30 lat i nigdy nie nalezałamdo osób szczupłych. Zawsze byłam"normalna" a czami miałam tego ciałka za duzo. W ostatnim czasie schudłam kilka kilogramów. Między innymi przez dosyć zaostrzona dietę. Wszystko byłoby super gdyby nie to,ze moje uda wyglądaja jak galaretka a na brzuchu mam troszke za dużo skóry. Nalożyło sie na to wiele spraw. Ciąża też! Nawet jak przytyje sie 15 kg, to skóra sie rozciąga i cieżko potem przywrócić jej jędrność. Dziecko urodziłam 4 lata temu a wzięłam sie za siebie 2 lata temu. Tak wiec przez 2 lata nic nie robiłam ze swoim ciałem. Co prawda do swojej wagi sprzed ciaży powróciłam w kilka miesięcy po urodzeniu dziecka, ale..... No własnie ALE !!!!! Z wiekiem coraz trudniej uzyskać pewne efekty, strasznie żałuję,że nie wzięłam sie ostro za siebie kilka lat temu. Schudnąć to nie taki prblem (przy niewielkiej nadwadze) ale żeby mieć piękne ciało, z upływem lat coraz trudniej. po prostu zmiany zachodzące na naszej skórze sa coraz większe....Może to będzie jakąś motywacją dla niektórych Trzymam kciuki!!!
Podpisuje się po tym obiema rękami. Wiem, co teraz przechodzi moja mama...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:33   #1154
polit
Raczkowanie
 
Avatar polit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Dziewczyny kochane jesli chodzi o biust to tu nie ma zartów! Tą część ciala powinnyśmy podczas odchudzania dbać najbardziej. O rostępy nie trudno a jak wiadomo lepiej codziennie po kapieli wmasowac jakiegoś dobrego balsamu (moja babcia poleciła mi oliwe z oliwek) niż potem...no same wiecie reszta ciala tez jest narazona na tego typu konsekwencje wynikajace z pozbycia sie kilku kilogramów ale zimne prysznice, dobre (tanie:P) balsamy (oliwka) powinny skutecznie pokonac wroga! niech moc bedzie z Wami
polit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:03   #1155
polit
Raczkowanie
 
Avatar polit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Zmieniłam avatara by miec wieksza motywacje...a tylko doła załapałam. Dacie wiare ze to był mój brzuszek jeszcze w te wakacje!! och...aż idem poćwiczyc przecież musze wejść w ten strój ...nie stać mnie na nowy
polit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:40   #1156
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez polit
Zmieniłam avatara by miec wieksza motywacje...a tylko doła załapałam. Dacie wiare ze to był mój brzuszek jeszcze w te wakacje!! och...aż idem poćwiczyc przecież musze wejść w ten strój ...nie stać mnie na nowy
pewnie, ze sie zmiescisz w ten kostium i musze przyznac, ze mialas ladny brzuszek [tylko ja bym dodala jeszcze na nim delikatny zarysik miesni bo o nim marze]
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:50   #1157
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Polit- na zdjeciu brzuszek masz sliczny.Oj ja tez taki bym chciala moj nie jest najgorszy ale do idealu mi daleko
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:51   #1158
Jola169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: mój trening na płaski brzuszek

OLUNIA ! Co do aerobów to przed ćwiczeniami na mięśnie brzucha około 20 do 30 minut zasuwam na rowerku Myślałam , że to wystarczy plus te ćwiczonka na brzuszek . Niecierpliwie czekam na efekty .... Co do kremów i różnych zeli wyszczuplających to jakoś w to nie wierzę ! Poza tym do tych rzeczy trzeba być naprawdę konsekwentnym a ja nie za bardzo lubię wcierać w siebie te balsamiki . Pozdrawiam wszystkie wizażystki i życzę powodzenia i wytrwałości !!!!!
Jola169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:05   #1159
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: płaski brzuszek :)

Wiecie co,dorwał mnie leń powiedzcie mi cos co mnie zmobilizuje i wezme sie ostro do roboty,cokolwiek
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 16:22   #1160
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaski brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez Astra
Wiecie co,dorwał mnie leń powiedzcie mi cos co mnie zmobilizuje i wezme sie ostro do roboty,cokolwiek
od lenia dupsko ci urośnie

mobilizujące??
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:25   #1161
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaski brzuszek :)

Wiecie co udzielam sie na wszystkich watkach...i wszystkie są fajowe ale na tym sie jakoś tak zadomowiłam

Więc na cześc założyciela wątku ( tekst z filmu "Miś") :

"Łubu-dubu, łubu-dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.....
...niech żyyyyje nam"

to mówiłam ja
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:08   #1162
polit
Raczkowanie
 
Avatar polit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez coca_cola
pewnie, ze sie zmiescisz w ten kostium i musze przyznac, ze mialas ladny brzuszek [tylko ja bym dodala jeszcze na nim delikatny zarysik miesni bo o nim marze]
miałam miałam...ale nie ma co rozpamietywać, W tym roku wszystkie bedzimy mialy takie zdjecia z takimi brzuszkami! z delikatnym zarysem mięsni of cors ...az znów pojdem poćwiczyć
polit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:24   #1163
syrnka19
Raczkowanie
 
Avatar syrnka19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: płaski brzuszek :)

hej dziewczyny bardzo mi sie podoba ten watek mysle ze to cos dla mnie poniewaz postanowiłam wziac sie za cwiczenia....mam wiec nadzieje ze moge sie przyłaczyc do wspolnego zrzucania tłuszczu oj ciezko bedzie bo jestem strasznie leniwa,zaspana,ciagle mnie cos boli jak stara babcie...w lato to jestem aktywna rower plywanie ciagle gdzies laze a teraz zima to obrastam w tłuszcz....mam zamiar wyrzezbic brzuch i stracic te wstretne boki...
mam 19 lat
wzrost 160
obwod w pasie 82
talia 69 cm
z reszty jestem zadowolona i nie chce nic zmieniac..no chyba ze piersi ale juz i tak nie urosną
syrnka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:52   #1164
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

ejj co sie dzieje czemu niktt nic nie pisze


Moja waga znow zleciała w dol i zaczynam byc juz prawie w 100% pewna ze kolezanka ma zepsuta wage;P

Musze sobie kupic elektryczną..


dziewuchy mam takie pytanie odbiegając od tematu... Czy w swoje 18 urodziny robilyscie jakas impreze??
Moja 18 sie zbliza - brat mi w sumie az KAZE zrobic te 18 ale nie zabardzo mam na to ochote:/
Alkohol nie zabardzo mi podchodzi a wiadomo jak to jest na 18 a poza tym boje sie troche ze towarzystwo bedzie sie zle bawilo i bedzie dretwo:/ ehh.. pomocy(

ide spac dobranoc
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:52   #1165
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: płaski brzuszek :)

dziewuszki jak miło, że trzymamy sie wszystkie razem
syrnka19 tu sie nikt nikogo nie pyta, wróg jest wspólny (tłuszczor) i im wiecej wsparcia tym łatwiej go pokonamy

Ja dzis jestem strasznie zmeczona, okropnie, ledwo siedze nad komputerem i dotego brzuch mnie boli, dostałm dziś okres, i jeszcze jest takie niskie ciśnienie ehhhhhhh, ale nie poddałam sie dzisiejszej ospałości rano 40 minut pedałowania na rowerku, później streching, i brzuszki Ale teraz marzy mi sie ciepłe łóżeczko, choć jutro egzamin... buuuuuuu hlip hlip, niecierpie sesji, hlih hilp
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:10   #1166
polit
Raczkowanie
 
Avatar polit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Mi tysz zbliża sie 18-stka. (jak to fajnie byc jesce pieknym i młodym) A brat dobrze Ci radzi!! jeśli zaprosisz dobrych znajomych to czemu maja sie źle bawic? z moim skromnym imprezowym doświadczeniem nie radze Ci jednak szykowac duzo jedzenia alkohol im wystarczy hrhr
polit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:26   #1167
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

polit ;*
oto chodzi ze moje towarzystwo imprezowe bedzie takie mieszane. Niektorzy beda siebie widziec pierwszy raz na oczy. Nie mam niestety takiej paczki przyjaciol gdzie wszyscy sie znaja

No a ten alkohol najbardziej mnie doobija :/ mowiac prosto z mostu mam slabą glowke i nie za dobrze by sie to dla mnie skonczyło:/
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:44   #1168
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Witam! Imprezkę rób jak najbardziej, w końcu to jedyna 18 w Twoim życiu i musi być dobrze zapamiętana . No z alkoholem sa często problemu, bo niestety wielu nie ma umiaru i wiadomo czym to się potem kończy. A ja w przeciwieństwie do Polit radziłabym Ci zrobić dużo jedzenia, bo jak pochleją, trochę potańczą to potem zgłodnieją. A pić na pusty żołądek Zresztą wiem co mówię, bo na mojej 18 było dużo jedzenia i niestety koło 1 brakło a wszyscy byli jeszcze głodni Ach i pomyśleć że to 1,5 roku prawie minęło

No dobra teraz wracając do tematu- kurde normalnie przechodzę sama siebie- 3 dzień bez słodyczy. Ogólnie dzisiaj mało jadłam, poćwiczyłam i jest fajnie. Jutro się zmierzę i zważe- mam nadzieję, że moje wysiłki na coś się przydały
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 05:43   #1169
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Atoska, ja robiłam 18-tke w klubie. Spiknełam sie z kilkoma osobami majacymi urodziny mniej wiecej w tym samym miesiacu co ja i złozyliśmy sie na wypozyczenie klubu( bo samemu płacic całość...uch chyba mało koko stać:-/ )....w kazdym razie było duuuzo ludzi....bo jak tamte osoby co ze mna robiłt 18 pozapraszały swoich znajomych...a znajomi swoich to tez ja prawie nikogo nie znałam .....a i tak było super. Nie zapomniana impreza.

Co do alkocholu to poprostu nie pij duzo....i nie szybko i w jakis odstępach czasowych...ja tez mam słaba głowe nie jestes sama

a urodzinki miałam ze 4 miechy temu....hehehe a jeszcze dowodu nie wyrobiłam
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 05:49   #1170
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: płaski brzuszek :)

Kama, ja dostałam okres w tym samym dniu co ty( czerwony czwartek.... )

Nawet sie teraz nie waże i nie mierze aż sie to nie skończy bo juz czuje sie napuchnieta...nie bede sie dołować bo pewnie mi cm. troche poszły w góre

Cierpimy za miliony
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.