Dzieciaczki Styczeń 06 III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 10:11   #421
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez iwonamysza Pokaż wiadomość
Niki żyję i prawie mam się dobrze. Dziękuję, że zatęskniłaś za mną.
Czytam cały czas, ale fakt, że dawno już nic nie pisałam.
Ja święta i Sylwestra spędziłam u mamy. Kasia po świętach została u babci i siłą rzeczy musiałam po nią jechać, więc już zostaliśmy. Ale czułam się kiepsko, więc nie wspominam zbytnio dobrze tego dnia.
Pokazuję Kasię, bo już dawno jej tu nie było.

Wszystkiego naj Wam wszystkim życzę w Nowym Roku.
jak miło Iwonko że napisałaś ja już od jakiegoś czasu tak sobie myślałam że nic nie piszesz, zastanawiałam się czy masz jakieś kłopoty, czy brak czasu, czy może coś z Kasią nie tak ... no ale cieszę się że jesteś i macie się dobrze

piszesz, że czułaś się kiepsko... mam nadzieję że złę samopoczucie już minęło??

ja ostatnio też czuję się kiepsko (psychicznie), żałuję że otworzyłam ten nowy sklep, zdołował mnie totalnie, nie mam z niego nic... poza tym że zarobię na czynsz i opłaty to nie mam kompletnie nic. Siedzę tu za darmo, a poranne pobudki mnie dobijają, bo znów sobie myślę, że będę siedzieć w tym pustym sklepie, sama jak palec, mam tylko laptopa, ale ile można na nim siedzieć... zresztą komu by sie co rano chciało wstawać do pracy w której sie siedzi za darmo??
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:51   #422
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Iwonko - wiesz ze ja teskinie za Toba jak szalona..nie bede tego pisała w kazdym poscie ale jak chcesz to bede ci smsy wysyłała:P

NIKI - jak przyjdzie wiosna to zobaczysz jakie bedziesz miała utargi, babki zaczna latac po ciuszki, ja wiem jak u mnie jest babka otworzyla jakas ukrainka ciuszki dla dorosłych i od listopada mowi ze lipa...a dziecinne w ogole nie ida, bo wiadomo ubierzesz malucha w kurtke do wozka i na tym koniec..latem to wiecej sie sprzedaje...
GLowa do gory skarbie a nie myslałąs by na allegro sobie wystawiac ciuszki? skoro tam siedzisz to zawsze mozesz sobie cos powystawiac..

Ja poszukuje stroju batmana dla Szymka na bal karnawałowy juz kilka aukcji przegrałam uparł sie ze bedzie batmanem albo Ben10 albo PowerRengersem czy jak to sie tam zwie...mowie wam co dzien chce byc kims innym

Ja sylwestra spedziłam u siostry na nowym mieszkaniu w Opolu bo sie wyprowadzila bylo super...
Swieta w domu z rodzina..potem jakies odwiedzinki u dalszej rodzinki bo Szymka kazdy chciał a nie rozdwoi sie chlopak

Teraz siedze w pracy od 3-go I mam inwenture w dodatku przeprowadzka i szukanie mebli mowie Wam od 2 tyg na obrotach jestem...mam dosc...

A co u Jastin??
ALienka?

Uciekam liczyc towar pa kobietki

PS Iwonko - Kasia jest boska w tej grzyweczce, ale zmienila sie jej buzia od razu...Git...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:29   #423
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

OOOO Iwonka miło cię poczytać
Niki Moni@ dobrze ci poradziła z tym allegro. Jeśli siedzisz i się nudzisz, to zawsze możesz kilka ciuszków na allegro wrzucić, a może akurat uda się sprzedać.
Moni@ a ty już sie wprowadziłaś do nowego lokum??
Moni@ Wiki w przyszłym tygodniu ma bal przebierańców i chec być księżniczką więc czeka mnie znowu wymyślanie z czego sukienkę jej uszyć.

A ja muszę się Wam pochwalić. Wczoraj była u gina i znam już płeć maluszka. Tym razem będzie chłopak Wiki nie za bardzo szczęśliwa była, ale gin powiedział, że super jest mieć brata i to ją jakoś przekonało, a dzisiaj nawet wzięła zdjęcie z usg do przedszkola, żeby sie pochwalić bratem

Kasiu pisz jak po sylwestrze, wart było taki kawał drogi lecieć??
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 11:18   #424
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

dzięki dziewczny za pocieszenie, ale ja już straciłam wszelkie nadzieje że będzie lepiej. Po prostu moje miasto jest jedną wielką BEZNADZIEJĄ na handel odzieżą.... taka prawda... rozmawiałam już z wieloma właścicielkami sklepów tu (nawet z tymi które polikwidowały teraz sklepy) i wszystkie mówią to samo. Że to miasto to dno na handel... tu mieszkają ludzie biedni- szukający ciuchów za grosze (przeważnie używanych), albo bogaci- jeżdzący głównie po galeriach.... taka prawda, niestety

uwierzcie mi że jak tu siedzę od 9 rano to dziś nie weszła ani jedna osoba
wczoraj też miałam zero w kasie.

A odnośnie allegro, to też próbowałam, wystawiałam, ale żeby się wbić na allegro trzeba wystawiać ciuchy na aukcje promowane (czyli te na tych początkowych sronach, a jedna taka aukcja kosztuje 12 zł więc jeżeli ja mam sweterek za np. 35 zł i 12 oddać za aukcje, to jaki ja będę miała na tym zarobek? To się opłaca komuś kto wystawia np 30 sztuk, za taka aukcje zapłaci raz 12 zł.... a ja mam przeważnie pojedyncze sztuki ubrań, wystawiałam je na zwykłę aukcje- nie promowane to mało kto tam zaglądał, dwie rzeczy sprzedałam na allegro, a za wystawione aukcje w sumie przyszło mi do zapłąty ok. 40 zł


muszę przetrwać do wakacji i pod koniec sieprnia raczej to zamknę... nie mam chyba innego wyjscia bo nie ma sensu siedzieć tu tylko po to żeby ledwo uzbierać na czynsz 1000 zł i oddawać babce kase co miesiąc...

przepraszam że się tylko żalę, ale psychicznie mnie to wszystko zdołowało
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:04   #425
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

czesc dziewczynki!!!

po pierwsze to spóźnione życzonka urodzinowe dla Agaci(Katesia odezwij sie czasem)no i dla naszego rodzyneczka Szymka
kurcze jak ten czas pędzi nasze dzieci juz maja 4 lata...

Niki
jeśli Cie to pocieszy to my tez bedziemy rezygnować z tej naszej sieciówki,z tym ze my chcemy sprzedac,bo inaczej to bedziemy mieli tyle kasy w plecy ze masakra
My za sam lokal placimy prwie 7 tyś. miesięcznieA tez dwoje pracowników oplacic trzeba i tak naprawde nic na tym nie zarabiamyJak promocje sa to owszem nie jest źle,ale jak nic nie jest przecenione to tez kazdy tylko przychodzi pooglądać bo ceny neistety niskie nie sa

Abc gratuluję chłopca

Iwonko ale Kasi włoski urosłyŚliczna dziewczynka,bardzo jest do Ciebie podobna
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!







Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2010-01-08 o 09:05
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 14:04   #426
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Moni@ ucałuj Szymka,a ty katesiu Agatkę
Dopiero dzisiaj mi sie przypomniało, ze przecież styczeń to miesiąc naszych szkrabów. Ale ten czas szybko gna. Nie tak dawno urodziłyśmy, a tu już 4 lata minęło.

A ja dzisiaj mam wieczór wolny i jutro cały dzień, bo Wiki zostaje na noc u babci.

Niki tak to jest w małych mieścinach z tymi biznesami. Moja ciotka, która ma sklep z dziecięcymi ciuchami i akcesoriami od ok. 20 lat, tez narzeka i myśli, żeby zrezygnować.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 16:08   #427
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Naszym szkrabom życzę wszystkiego naj...Wiktorii od Alienka,Agaci od Katesi i Szymusiowi . : roza::r oza::ro za::roz a:
U nas siedzenie w domku,cały grudzień siedziałam z chorą Amelką w domku,teraz poszła 3 dni do przedszkola i znowu katar...
Niki odnośnie handlu to niestety tak jest ciężko,bo na prawdę ludzie nie mają pieniędzy.Ja czekam na decyzję odnośnie dotacji z unii i rozpoczynam swoją działalność,ale usługową,także mam lęki i obawy,ale mam nadzieję,że dam radę bo mam swój lokal.
Iwonka Kasia tak wydoroślała i ładnie jej w tej fryzurce.
Abc pisałam dzisiaj rano do Ciebie na gg,ale uciekłaś.
Moni a co Anetka kupiła mieszkanko w Opolu?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 20:15   #428
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
A ja muszę się Wam pochwalić. Wczoraj była u gina i znam już płeć maluszka. Tym razem będzie chłopak
zapomniałam pogratulować synusia fajnie mieć parkę

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość

Niki jeśli Cie to pocieszy to my tez bedziemy rezygnować z tej naszej sieciówki,z tym ze my chcemy sprzedac,bo inaczej to bedziemy mieli tyle kasy w plecy ze masakra
My za sam lokal placimy prwie 7 tyś. miesięcznieA tez dwoje pracowników oplacic trzeba i tak naprawde nic na tym nie zarabiamyJak promocje sa to owszem nie jest źle,ale jak nic nie jest przecenione to tez kazdy tylko przychodzi pooglądać bo ceny neistety niskie nie sa
Jastin przykro mi że u Was też tak kiepsko ja niby opłaty za lokal mam dużo niższe, ale co z tego jak ledwo na ten czynsz uzbieram dziś przyszła babka po kasę, dałam jej tylko 800 zł i powiedziałam że 200 zł dopłacę jak będę miała, bo na razie nie mam z czego jej dać
a nie będę z wypłaty TŻ dopłacać do interesu, bo za coś żyć musimy

także ja chyba też będę zamykać.... nie wiem sama co robić

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Niki tak to jest w małych mieścinach z tymi biznesami. Moja ciotka, która ma sklep z dziecięcymi ciuchami i akcesoriami od ok. 20 lat, tez narzeka i myśli, żeby zrezygnować.
masakra jakaś ja nie wiem co to się dzieje
u nas sklep za sklepem się zamyka

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Niki odnośnie handlu to niestety tak jest ciężko,bo na prawdę ludzie nie mają pieniędzy.Ja czekam na decyzję odnośnie dotacji z unii i rozpoczynam swoją działalność,ale usługową,także mam lęki i obawy,ale mam nadzieję,że dam radę bo mam swój lokal.
w takim razie powodzenia życzę może chociaż Tobie się poszczęści, czego Ci życzę z całego serca
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:21   #429
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dziekuje pieknie za zyczonka dla Szymka, w tym całym wigorze zapomniałam napisac i zajrzec tu..

Wczoraj do 1 w nocy dzis juz po 23 ja jeszcze siedze inwenture robie
Padam juz na ryj..

Szymek u mamy nocuje...urodzinki robie za tydzien bo na razie na kartonach siedze nie mam czasu wypakowac szmat..
Szymek prezenty dostal cieszy sie bardzo z zegarka Ben10 chyba najbardziej

napisze wiecej jak juz opanuje ten renament i zdjecia pozałaczam

Sto lat dla Agaci szkoda ze Katesi z nami nie ma

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
[
Moni a co Anetka kupiła mieszkanko w Opolu?
Tak Nel..kupiła Tesknie za nia bardzo...tydzien jej nie widziałam i normalnie dziwnie sie czuje

ABC gratuluje syna
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:33   #430
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

a ja miałam życzonka napisać dla Agatki i Szymusia i z głowy mi znów wyleciało (przedwczesna skleroza mnie dopada )

Wszystkiego najlepszego, zdrówka i spełnienia wszelkich marzeń Agatko i Szymonku
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 17:08   #431
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Witajcie w nowym roku

We wtorek wieczorem wróciłyśmy do domu, ciezko było wrócić do rzeczywistości i nudnego rytmu dnia Sam pobyt był ok , trochę mąż szwagierki mnie wkurzał bo ma głupie teksty ale przeżyłam to jakoś Sylwestra spędziliśmy u nich w domu , było kameralnie bo tylko ja z mężem, szwagierka z mężem i druga szwagierka oraz nasze dzieci. Było fajnie Byliśmy 30 km od Alp także chciałam je zobaczyć ale nie udało się mówi się trudno , ale za to zwiedziłam Monachium , dobre i to
Powrót za fajny nie był bo wpierw szwagier wiózł nas 5,5 godziny , nie muszę pisac że dziewczyny dostawały głupawki, potem 2 godziny czekania na samolot , a jak już mial przylecieć to okazało się że ma 50 minut opóźnienia także miałam serdecznie dość bo ile mozna siedzieć na lotnisku. Start dziewczyny dobrze zniosły , natomiast przy lądowaniu Lena z Oliwką strasznie płakały. PRzed 20 wylądowaliśmy w domu , miałam tego powrotu tak dość że przez kolejne 10 lat nigdzie nie ruszam się z domu

Niki kurcze z tego co piszesz nie wygląda to wszystko za ciekawie , ale po cichu warto mieć nadzieję że się interes rozkręci. Mój mąż otwiera swój interes, tyle że on otwiera szkołę , ale co z tego wyjdzie to się okaże potem.

Iwonko śliczna dziewczynka z Kasi

Abc gratuluję synusia

Oliwce bal karnawałowy przeszedł koło nosa bo był w poniedziałek a my wróciliśmy we wtorek Zła byłam bo pod choinkę Oliwka dostała 3 stroje księżniczek także cieszyłam sie że ma już przebranie a tu lipa

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AGATKI I SZYMUSIA !!
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 17:17   #432
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Kasia szkoda,że tak daleko mieszkasz,bo Amelka ma w czwartek bal i chce być księżniczką,a ja stroju nie mam.Muszę coś wykombinować dla niej ,oby tylko wyzdrowiała,bo na razie z katarem w domu siedzimy
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 22:14   #433
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Kasiu to rzeczywiście nieciekawa ta podróż do domu no ale najważniejsze że już macie to za sobą .
A to lądowanie to takie straszne jest, że dziewczynki płakały?? Nie leciałam nigdy samolotem, także nie mam pojęcia jakie to uczucie


Nel nie mau Was wypożyczalni strojów?? Ja Nikolce wypożyczyłam strój księżniczki (zapłaciłam 25 zł)

widzę że nasze dziewczynki mają teraz "fazę" na księżniczki
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 22:27   #434
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Niki ja samolotem leciałam 5 razy, i za kazdym razem najgorszy był start bo nagle jest zmiana ciśnienia także zatykało uszy i lądowanie. Odczucie przy lądowaniu jest takie jak na karuzeli tyle że nieco mocniejsze,nie jest przyjemne. Ja sama osobiście nie najlepiej to znoszę a co dopiero takie maluchy kiedy nie bardzo wiedzą o co chodzi. Lenka okropnie płakała , łapała się za uszka i wyła, wtedy pomaga np łyk czegoś do picia bo przy połykaniu odtykają się uszy, ale jak na złość Lena wszystko wypiła i nie było juz nic do picia.
Ale za to jakie widoki za oknem Pierwszym razem Lena leciała przyklejona nosem do szyby bo nie mogła się napatrzeć na widok za oknem akurat było już ciemno ale jak przebiliśmy się przez chmury to tam słoneczko zachodziło także widok przepiękny.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat

Edytowane przez kkasiaaa
Czas edycji: 2010-01-09 o 22:29
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 22:36   #435
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Niki u nas w Gorzowie są tylko 2 wypożyczalnie i niestety na przebranie za wróżkę lub księżniczkę nie ma strojów.Tak nasze dziewczynki mają czas na wróżkiAle może siostra mi coś pożyczy.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 09:01   #436
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dzien dobry!!!

Kasiu
współczuje powrotu,ale najważniejsze ze jestescie cali i zdrowi w domku juz

Wy tu o balach piszecie a ja nic nie wiem jeszcze,przed świętami byla składka na choinke w przedszkolu i tyle.Kazali wpałacić po 32 zł na paczki i nic na temat przebieraniek nie mówili,ale pewnie poinformuje tydzien przed choinką,ze to bedzie balW każdym bądź razie jak Wike pytałam w co by sie chciala przebrać to ona o żadnych księżniczkach nie chce słyszeć,ma faze na Kubusia Puchatka,nawet tort urodzinowy zażyczyła z Kubusiem
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:24   #437
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Naszym szkrabom życzę wszystkiego naj...Wiktorii od Alienka,Agaci od Katesi i Szymusiowi . : roza::r oza::ro za::roz a:
Nel kochana dziękuje ze pamiętałaś

Ja ostatnio nie miałam czasu zaglądnąć do Was nawet, bo w pracy w grudniu i styczniu po 12 godzin siedzie i ledwo żyje jak wracam do domu . Pozostały czas poświęcam obowiązkom i Wice.

U nas też zabawa w przedszkolu się zbliża i właśnie mam straszny z tym problem jak to Wiktorie ubrać.
Ona jest ugodowo nastawiona i jak zobaczy na internecie jakiś strój to raz chce być wróżką, za chwile księżniczką i za chwile jeszcze czarodziejką. Wypożyczalni strojów u nas nie ma, w sklepach to nic ciekawego nie wiedziałam wiec pewno bede szukała dla niej coś na allegro a potem sama wystawie i sprzedam
Dziewczyny kochane jak któraś z Was ma juz strój to niech zdjęcie doda zrobi się tak ładnie i kolorowo a może i mnie coś zainspiruje

Buziaczki dla Was wszystkich
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:58   #438
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Kasiu dobrze , że wróciłyście całe i zdrowe , bo teraz wszędzie paraliż przez pogodę.

dziewczyny moja Wiki ma w czwartek choinkę w przedszkolu i oczywiście chce być księżniczką . W zeszłym roku jej coś tam umodziłam i wyglądała bardziej jak czarownica ale teraz troche tylko przerobię tę sukienkę, założę skrzydełka, opaskę z motylkami i dam różdżke i będzie wróżką. jej się tez ten pomysł spodobał.

Nel współczuję chorób Amelki. U nas (odpukać) jest całkiem dobrze. Wiki miała ciężkie przeziębienie w listopadzie, a teraz jest ok. Moja wiki przepada za Actimelkami i pije je codziennie, ostatnio w biedronce wypatrzyłam, coś w podobie do Actimelów, ale tańsze i pakowane po 6. Może to coś pomaga na odporność.
Moni@ ja też robię za tydzień urodzinki dla wiki. Ale bez hucznej imprezy. Tort , kawa i jakies słodkości będą i wszystko. Nie mam siły na stanie przy garach i szykowanie imprezy.

Zmykam bo mamy gorący okres w pracy,a w dodatki RIO się zwaliło nam na głowe.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 09:24   #439
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
Niki ja samolotem leciałam 5 razy, i za kazdym razem najgorszy był start bo nagle jest zmiana ciśnienia także zatykało uszy i lądowanie. Odczucie przy lądowaniu jest takie jak na karuzeli tyle że nieco mocniejsze,nie jest przyjemne. Ja sama osobiście nie najlepiej to znoszę a co dopiero takie maluchy kiedy nie bardzo wiedzą o co chodzi. Lenka okropnie płakała , łapała się za uszka i wyła, wtedy pomaga np łyk czegoś do picia bo przy połykaniu odtykają się uszy, ale jak na złość Lena wszystko wypiła i nie było juz nic do picia.
Ale za to jakie widoki za oknem Pierwszym razem Lena leciała przyklejona nosem do szyby bo nie mogła się napatrzeć na widok za oknem akurat było już ciemno ale jak przebiliśmy się przez chmury to tam słoneczko zachodziło także widok przepiękny.
mam nadzieję, że kiedyś gdzieś polecę i przekonam się na własnej skórze jakie to uczucie
Mój tż zawsze powtarzał że on nigdy nie poleci samolotem, teraz widzę zmienił zdanie i mówi że bałby się, ale poleciałby
Więcej jest codziennie wypadków na drogach niż samolotowych, więc chyba większy strach w auto wsiadać

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Niki u nas w Gorzowie są tylko 2 wypożyczalnie i niestety na przebranie za wróżkę lub księżniczkę nie ma strojów.Tak nasze dziewczynki mają czas na wróżkiAle może siostra mi coś pożyczy.
u nas jest jedna tylko, ale muszę powiedzieć że dość dobrze "wyposażona" strojów mnóstwo mają, także nam sie udało. Tak w ogóle, to Nikolka dzień przed balem zdecydowała że jednak chce iść, no i w ostatniej chwili pojechaliśmy po ten strój

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane jak któraś z Was ma juz strój to niech zdjęcie doda zrobi się tak ładnie i kolorowo a może i mnie coś zainspiruje
Ja niestety fotek nie robiłam, bo wyrwałam się z pracy po dzieci i nie miałam aparatu przy sobie ale dyrektorka robiła zdjęcia, także chyba będą do kupienia

zamieszczę tylko takie małe zdjęcie które jest na stronce naszego przedszkola, jak będę miała większe to wkleję (moja Nikolka to ta w różowej koronie koło Clowna )
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 09:45   #440
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dzien dobry!!!

Kasiu kochana najlepsze zyczonka z okazji urodzin,Iwonko ucałuj koniecznie Kasie!!!

Kurcze ale nas zasypało,masakra ledwo dziś z garażu wyjechałam,ślisko jak cholera,mam juz dosyc tej zimy
Jedyna pociecha ze na nartach mozna posmigaćNie wiem czy wam pisałam,że moja Wika to narciarz mały,podłapała bakcyla i jeździ,bardzo szybko sie takie male dzieci uczą

Niki urocza księżniczka z Nikolki,jak spojrzałam na to zdjęcie to pewnie co druga dziewczynka księżniczka i wrózka co?Bo na różowo

Ja jak pisałam nic jeszcze nie wiemJak zwykle wszystko na ostatnia chwileU nas w supermarketach jest mnóstwo strojów dla dzieciaków karnawołowych,w Kauflandzie widzialam stroje,maski,czapki nawet peruki

Wkleje kilka fotek bo moja najmłodsza rośnie jak na drożdżach
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:05   #441
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!!!

Kasiu kochana najlepsze zyczonka z okazji urodzin,Iwonko ucałuj koniecznie Kasie!!!


dołączam się do życzonek: STO LATEK KASIU!!!!



Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Kurcze ale nas zasypało,masakra ledwo dziś z garażu wyjechałam,ślisko jak cholera,mam juz dosyc tej zimy
też mam dość tej zimy , zaspy, zimno, ślisko.....





Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość
Niki urocza księżniczka z Nikolki,jak spojrzałam na to zdjęcie to pewnie co druga dziewczynka księżniczka i wrózka co?Bo na różowo
dziękuję
a co do księżniczek, to masz rację, chyba większość było różowych księżniczek

Twoje dziewczynki też urocze Jastin a malutka fajna, taka pulchniutka taki przytulaczek z niej



__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:03   #442
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Ja to juz standardowo zapomniałam o urodzinach - Kasiu sto lat

Jastin ale Weronika Ci rosnie. Niedawno się urodziła, a tu już samodzielnie stoi

Ja strój miałam przerabiac dla wiki, ale wczoraj zaszłam na ciuchy uzywane (bo u nas wypozyczalni brak) i kupiłam jej sukieneczkę wróżki. Taką krótką na ramiaczkach, dodam te skrzydełka i gadżety o których pisałam wcześniej i bedzie wróżka jak sto pięćdziesiąt . Zapłaciłam całe 10 zł za sukieneczkę.
Niki Twoja Nikola to prawdziwa dama.

My 23 stycznia mamy weslele. I problem z ubraniem mam. Sukienki szkoda mi kupowac na raz, więc się zdecydowałam na spodnie i bluzkę. W sobotę mierzyłam portki, ale każde były złe, więc zamówiłam na allegro spódniczkę satynową, i teraz szuam bluzkę do tego. Och jak marze , zeby już urodzić i móc przebierac w ciuchach .

dziewczyny moze podpowiecie mi imię dla chłopca. Bo tak jakby mamy problem z imieniem
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 08:55   #443
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość

Twoje dziewczynki też urocze Jastin a malutka fajna, taka pulchniutka taki przytulaczek


Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość

Jastin ale Weronika Ci rosnie. Niedawno się urodziła, a tu już samodzielnie stoi
to prawda czas mknie nieubłaganie zaraz skończy roczek




Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
dziewczyny moze podpowiecie mi imię dla chłopca. Bo tak jakby mamy problem z imieniem
Abc dla mnie bardzo podoba sie imie Antoni,Tomasz,Miłosz i jeszcze kilka innych,ale teraz jakos nie przypominam sobie




Ja juz wszystko wiem w sprawie choinki Wiki w przedszkolu,jest 20 stycznia,w nic nie musze ja przebierać,mam ja ubrac wygodnie do tańców i wlaściwie tyle.Szkoda tylko ze rodzice nie beda mogli przyjść
Wszystkie grupy beda razem na jednej sali i miejsca niestety nie bedzie,ale wiem ze bedzie jakis rodzic z kamera i później bedzie mozna kupic płytke
Za to 22( w urodziny Wiktorii)jest organizowane jakies przedstawienie z okazji dnia Babci i Dziadka,powiem teściowej niech idzie zobaczyć wnuczke
Kupie tez Wiktorii do przedszkola cukierków urodzinowych
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:17   #444
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że kiedyś gdzieś polecę i przekonam się na własnej skórze jakie to uczucie
Mój tż zawsze powtarzał że on nigdy nie poleci samolotem, teraz widzę zmienił zdanie i mówi że bałby się, ale poleciałby
Więcej jest codziennie wypadków na drogach niż samolotowych, więc chyba większy strach w auto wsiadać
Ja też się bałam po raz pierwszy a teraz to już luzik
Samolot ma o tyle przewagę nad autem że szybciej dociera się na miejsce i nie ma korków

Jastin fajne masz dziewczynki w domu

Oliwka za tydzień ma urodzinki , podpytałam pani w przedszkolu jak to jest z urodzinkami i powiedziała mi że mogą zrobić małe urodzinki , mam tylko przynieść jakieś ciasteczka i już. A 22 jest przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka, Oliwka mówi 2 wierszyki , muszę ją tylko ich nauczyć.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KASI

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

abc mnie się bardzo podoba imię Maksymilian , Alan , Mikołaj, Ksawery.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:20   #445
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Wszystkiego naj dla kochanej Kasieńki-
U nas w przedszkolu jutro bal,po powrocie wkleję parę fotek,co by wątek był kolorowszy
Na jutro zapisałam Amelcie do lekarza i po balu pójdziemy,bo katar żółty ma już 10dni,nie kaszle,nie gorączkuje a nosek taki biedny
Jastin ale dziewczynki rosną jak na drożdżach.
ABC odnośnie imienia chłopczyka to znasz moją propozycję pisałam Ci na gg.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:06   #446
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dziewczyneczki moje kochane dziękuję Wam bardzo serdecznie za życzonka dla Kasieńki.
Bardzo Was z góry przepraszam, że nie pamiętałam o urodzinach Waszych pociech, ale coś mi pamięć ostatnio szwankuje.
Nie robiłam jej żadnych urodzin, tylko upiekłam ciasto w formie tortu, Kasia mi pomagała oczywiście. Przyszli do niej koledzy i dziadkowie. Ale kazdy w innym terminie. Ale bardzo się cieszyła.
Jak znajdę chwilę to wkleję zdjęcia.
U mnie balu na razie nie ma, 22 stycznia jest tylko przedstawienie na Dzień Babci i Dziadka połączone z zaległą choinką, która się w grudniu nie odbyła, bo było bardzo mało dzieci w przedszkolu.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 08:38   #447
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

dziewczynki dziękuję za propozycje imion. Ja wiem, ze ma być oryginalnie. Juz pisałam Nel na gg jakie imię wymyślił TŻ - Dorian wcześniejsza propozycja to Kaspian . Więc pospolicie być nie może, no ale ja wolałabym jakieś bardziej przyziemne . Mi sie podoba Jakub , Filip - ale nie będę powielała, bo juz mamy w rodzinie chłopaków o tych imionach.

U nas dzisiaj choinka z balem przebierańców. Idę po południu z Wiki. A 21 mamy dzień babci i dziadka. Mój tata niestety chyba nie będzie mógł się urwać z pracy, jutro zagadam z byłą teściową czy przyjdzie, bo jak nie to chyba Wiki do przedszkola nie puszczę, bo będzie jej przykro, chyba , ze poproszę, żeby TŻ przywiózł swoja babcię zawsze to jakieś wyjście będzie.

Chyba mi się już pomału włącza syndrom wicia gniazda bo chodzę sprzątam, planuję gdzie maluszka umieścić, obmyślam codziennie inne plany i zaczęłam w sklepach przeglądać ubranka teraz są jeszcze śliczniejsze, niż kiedy kupowałam dla Wiki.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:15   #448
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
dziewczyny moze podpowiecie mi imię dla chłopca. Bo tak jakby mamy problem z imieniem
mnie się podoba Kacper, Ksawery, Bartek, Patryk (jak mój synuś ) i inne które teraz mi nie przychodzą do głowy


Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość

Za to 22( w urodziny Wiktorii)jest organizowane jakies przedstawienie z okazji dnia Babci i Dziadka,powiem teściowej niech idzie zobaczyć wnuczke
u nas dziś od 10 jest przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka moja mama pojechała z moją teściową a 9 lutego Nikolki grupa organizuje Dzień Babci, dostała już wierszyk do nauki


mój tż chory, ma zapalenie płuc, wczoraj to gorzej niż z dzieckiem z nim było dzwonił do mnie żeby się pożegnać bo będzie umierał
goniłam wokól niego jakby naprawdę umierający był. Facet chory to jest masakra jakaś ja nie wiem jakby im przyszło rodzić, to oni by po godzinie już nie żyli . zeby tylko dzieci od niego nie złapały


Nel kochana:
Życzę Ci dzisiaj wszystkiego na ziemi,
co Twoje życie w sen piękny zmieni,
co Ci pozwoli uśmiechać się zawsze,
śnij sny przepiękne i najciekawsze!!!!
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 11:42   #449
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Niki tak to już jest z facetami. Mają 36,9 a są umierający, a co dopiero zapalenie płuc? To wcale się nie dziwię, że się już z Tobą żegnał.

Odnośnie imion to nie mam żadnych propozycji, sama nie wiem jak bym dała dziecku na imię. Ale jeśli chodzi o rzeczy dla dzieci to są coraz cudowniejsze, wszystkie pieniądze bym wydała.

A teraz mina stulecia. Uwielbiam to zdjęcie, więc muszę Wam też pokazać.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:58   #450
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Niki dziękuję za pamięć i życzonkaDużo zdrówka dla mężusia.
My już po balu ,Amelcia była wróżką ze skrzydełkami,bawiła się przy muzyce super,była szczęśliwa,że nie musi leżaczkować.(na fotkach w niebieskiej sukience).Potem byłyśmy u lekarza i dostała antybiotyk zinnat,bo ma 10 dni żółty katar.Kolejny tydzień w domku,a u nas od poniedziałku ferie.W sobotę Martynka ma studniówkę.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.