Dziecko w internecie - aplikacja - prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-20, 11:17   #1
studenkaDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1

Dziecko w internecie - aplikacja - prośba o pomoc


W ramach zajęć na studiach tworzymy prototyp aplikacji dla rodziców. Pomagałaby ona w kontroli nad użytkowaniem internetu przez dziecko. Ograniczałaby czas, blokowałaby niedozwolone dane i pozwalałaby na wgląd w aktywność w mediach społecznościowych i na czatach.
W związku z tym zwracamy się do Pań z prośbą o pomoc.

Jakie jest wasze zdanie na temat stopnia nadzoru nad dzieckiem korzystającym z internetu? Jak daleko według was rodzic może ingerować w prywatność dziecka?
W jakim wieku wasze dzieci zaczęły korzystać z internetu? I w jakim celu?
Czego by panie oczekiwały od takiej aplikacji?

Będziemy bardzo wdzięczne za wyczerpujące informacje .
studenkaDD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:50   #2
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Dziecko w internecie - aplikacja - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez studenkaDD Pokaż wiadomość
W ramach zajęć na studiach tworzymy prototyp aplikacji dla rodziców. Pomagałaby ona w kontroli nad użytkowaniem internetu przez dziecko. Ograniczałaby czas, blokowałaby niedozwolone dane i pozwalałaby na wgląd w aktywność w mediach społecznościowych i na czatach.
W związku z tym zwracamy się do Pań z prośbą o pomoc.

Jakie jest wasze zdanie na temat stopnia nadzoru nad dzieckiem korzystającym z internetu? Jak daleko według was rodzic może ingerować w prywatność dziecka?
W jakim wieku wasze dzieci zaczęły korzystać z internetu? I w jakim celu?
Czego by panie oczekiwały od takiej aplikacji?

Będziemy bardzo wdzięczne za wyczerpujące informacje .
Moje dziecko korzysta z internetu odkąd skończyło kilkanaście miesięcy. Bawi sie moim iPhone - przydałaby mi sie funkcja aplikacji, która zaciemnilaby ekran po 15 minutach na jakie jej pozwalam (nastawiam minutnik) oraz blokowała przejścia miedzy ekranami - żebym mogła umieścić wszystko z czego korzysta na jednym ekranie, a ona nie mogła przejść na sasiadnie, zeby nie mogła tez samodzielnie nic usuwać. Najlepiej by było zeby aplikacja uwzględniała tez możliwość zaimportowania konkretnych kanałow z yt. Albo zeby w niej samej umieścić apikacje z których korzysta dziecko i uniemożliwić niej wyjście dziecku?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 12:50:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.