Czy lubicie byc blade????? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 01:02   #301
NieTwoja
Raczkowanie
 
Avatar NieTwoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie, nie lubie byc blada.

Bardziej nie lubie solarium, ktore jest dla mnie klasutrofobiczne i duszace.

Jeszcze bardziej nie lubie tej pomaranczowo-zoltej opalenizny dumnie obnoszonej przez jakas tam czesc kobiecej populacji.

Troche mniej nie lubie 'slonca w tubce', ale nawet jesli daje ladny kolor, zawsze uda mi sie jakos krzywo rozprowadzic i znika tak perfidnie szybko.

Uwielbiam, bezgranicznie i do obledu, cialo opalone prawdziwym sloncem i wiatrem, zwlaszcza tym nadmorskim.

Lubie naturalnie ciemna karnacje, jest taka apetyczna.

Podobaja mi sie krolewny sniezki albo bladolice rudzielce. Wszak cos jest na rzeczy z ta arystokracja...

Rozumiem, ze ktos moze byc zwolennikiem solarium. Nic mi do tego.

Ale najbardziej nie lubie agitujacych i nachalnych osob, ktore z obrzydzeniem wyrazaja sie o 'bladych jak sciana' (to w wersji delikatnej) i z wyzszoscia prezentuja swoja osiem-razy-w-tygodniu-ale-tylko-po-10-minut spalana skore.

Tak i wlasnie.
NieTwoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:13   #302
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie przeszkadza mi bycie bladą...w końcu to moje ciało i moja skóra, więc co komu do tego? Podoba mi się Nicole Kidman..jest śliczna...taka delikatna i ma skórę jak z porcelany A "solarki"?? Przejadły mi się
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:21   #303
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez NieTwoja Pokaż wiadomość
Nie, nie lubie byc blada.

Bardziej nie lubie solarium, ktore jest dla mnie klasutrofobiczne i duszace.

Jeszcze bardziej nie lubie tej pomaranczowo-zoltej opalenizny dumnie obnoszonej przez jakas tam czesc kobiecej populacji.

Troche mniej nie lubie 'slonca w tubce', ale nawet jesli daje ladny kolor, zawsze uda mi sie jakos krzywo rozprowadzic i znika tak perfidnie szybko.

Uwielbiam, bezgranicznie i do obledu, cialo opalone prawdziwym sloncem i wiatrem, zwlaszcza tym nadmorskim.

Lubie naturalnie ciemna karnacje, jest taka apetyczna.

Podobaja mi sie krolewny sniezki albo bladolice rudzielce. Wszak cos jest na rzeczy z ta arystokracja...

Rozumiem, ze ktos moze byc zwolennikiem solarium. Nic mi do tego.

Ale najbardziej nie lubie agitujacych i nachalnych osob, ktore z obrzydzeniem wyrazaja sie o 'bladych jak sciana' (to w wersji delikatnej) i z wyzszoscia prezentuja swoja osiem-razy-w-tygodniu-ale-tylko-po-10-minut spalana skore.

Tak i wlasnie.

Zgadzam sie z Tobą w 100%. Mam jasną karnację aż do przesady, lekki wiaterek, nawet w ciepłym dniu powoduje, że mam sine nogi (widać mi każdą najmniejszą nawet żyłkę). Wkurzało mnie to więc poszłam na solarium myśląc " a co tam wszyscy chodzą, pójdę i ja. Było strasznie, nie dość, że bałam się jak cholera to doznałam szoku, gdy po opalaniu spojrzałam w lusterko. Moje dotychczas blade i prawie niewidoczne piegi zrobiły sie ciemnobrązowe. Wyglądałam strasznie. Więcej na solarke nie poszlam i nie pojde.
Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:47   #304
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

podobaja mi sie blade twarzyczki, niektorym na prawde to pasuje

mi jednak nie, wygladam jakbym chora byla na cos, wszyscy mi to mowia, to nie moj wymysl
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:19   #305
Kam_cioch
Raczkowanie
 
Avatar Kam_cioch
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 167
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Mi już zniknęła letnia opalenizna, a lubię mieć na sobie trochę kolorku, więc zajrzę napewno na solarium
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed nieznanym wykluczył cię z gry!
Kam_cioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:55   #306
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

mam jasną skóre
powiem tak...
w zimie lubie być blada bo jest to naturalne na naszej szerokości geograficznej
a w lecie lubię się opalać ale w zaciszu łazienki ,bo moja skóra za opalaniem na słońcu nie przepada
na solarium nigdy nie byłam,wystarczy mi że postarzam się przez palenie papierosów,dodatkowe zmarszczki mi naprawdę niepotrzebne i za czekoladową twarz tez podziękuje
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:31   #307
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez WaxnMaedL Pokaż wiadomość

i nie wyglada to dziwnie ? blada twarz i ciemniejsze cialo ?
wiedziałam,że padnie to pytanie
I o,dziwo nie wygląda to dziwnie,bo twarz ten czasem samoopalam,ale baardzo rzadko.
I nie widzę różnicy w kolorycie,przynajmniej mocno rażącej.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 18:43   #308
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
O jejuśku uwielbiam !
Używam najjaśniejszego odcienia podkładu,mam jasną cerę i uważam,że mi z nią b.ładnie.
Używam samoopalaczy,ale tylko do ciała.
jakie podkłady polecasz ze wzgledu na kolor?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:17   #309
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

jestem blada
kiedys tego nie znosilam, denerwowalo mnie samo patrzenie na siebie w lustrze w zimie, ale z drugiej strony szkoda mi bylo pieniedzy na samoopalacze czy balsamy brazujace [jeden kupilam - smierdzial], ktorych i tak pewnie nie umialabym porzadnie nalozyc
na solarium bylam pare razy po 5 minut przed 100dniowka, zeby miec chociaz lekko-zlocista poswiate ale byla to dla mnie meczarnia
i teraz wiem, ze wiecej raczej nie pojde - zero przyjemnosci, strata kasy, przy czestszym chodzeniu - nienaturalny efekt [znam takie wysmazone solary - to kwestia gustu ale mnie to bardzo razi] no i po co niszczyc skore i dodawac sobie w ten sposob lat [zmarszczki wczesniej itp]

a tym bardziej ze polubilam swoja biala skore i to jest w tym najfajniejsze chociaz - opalanie w srodku lata nad morzem to cos pieknego, i taka nadmorska opalenizna
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2008-03-03 o 19:19 Powód: poprawka
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:18   #310
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

nie lubię, ale jestem, więc... akceptuję to jakoś
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:56   #311
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie lubie
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 20:25   #312
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja mam taką średnią karnację, ani to blada ani opalona. Natomiast wolę trupioblada osobę niż zsolaryzowaną niunię
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:36   #313
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

To zależy od dnia, ale generalnie lubię
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:09   #314
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Lubie swoje blade ciało, ale w lecie opalam się z umiarem ale zawsze... chociaż i tak jestem bledsza niż niektóre dziewczyny w zimie... mam delikatną urodę i pasuje mi jasna karnacja.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 14:18   #315
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Jestem blada i nad tym ubolewamCzasami niektórzy dokuczają mi z tego powodu.Mam bardzo ciemne włosy ,czarne oczy i usta koloru krwisto czerwonegoKiedyś chodziłam często na solarium lecz uważałam żeby nie przesadzić.Ostatnio nie mam czasu na solarke a pozatym doszło to do mnie ze jest to niezdrowe i skóra starzeje sie szybciej(podpatrzyłam u moich koleżanek)Planuje zakup jakiegoś fajnego kremu brązującego do twarzy i balsamuCiesze się jednak ze są osoby którym podobają sie bladziochy
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 15:32   #316
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Jestem blada i nad tym ubolewamCzasami niektórzy dokuczają mi z tego powodu.Mam bardzo ciemne włosy ,czarne oczy i usta koloru krwisto czerwonegoKiedyś chodziłam często na solarium lecz uważałam żeby nie przesadzić.Ostatnio nie mam czasu na solarke a pozatym doszło to do mnie ze jest to niezdrowe i skóra starzeje sie szybciej(podpatrzyłam u moich koleżanek)Planuje zakup jakiegoś fajnego kremu brązującego do twarzy i balsamuCiesze się jednak ze są osoby którym podobają sie bladziochy
Też mam czarne włosy, ale oczy niebieskie i wcale nad tym nie ubolewam. Wręcz przeciwnie- bardzo to lubię. Nie za bardzo rozumiem dziewczyn, które piszą, że źle się czują jak są blade. W innym wątku pewna Wizażanka napisała, że natura nigdy się nie myli, więc jeśli masz ciemne włosy z natury a nie farbowane, to na pewno jasna karnacja Ci do tego pasuje.
Mogę jeszcze dodać, że jak jestem opalona to czuję się jakbym była brudna, dlatego nigdy się nie opalam, bo najważniejsze jest moje własne samopoczucie a nie samopoczucie tych, którzy na mnie patrzą
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:04   #317
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie lubie bladości Muszę przyznać że pochłoneło mnie ,,parcie tłumu'' na opalenizne. Kiedyś wolałabym byc blada - dziś opalona (z umiarem) Jako bladzioszka wyglądałam jak trup - cialo wyglądało na sine i niezdrowe. Kiedyś podobał mi się ,,typ królewny Śnieżki'' ale mało komu to pasuje. Chyba tylko tym dziewczynom które mają idealnie regularne rysy i cerę bez skazy. Ja tak nie miałam, więc nie wyglądało to za dobrze. ..

Kiedyś poszłam z ciekawości na solarium pierwszy raz (jakieś 1,5 roku temu i bardzo spodobało mi się to ,,ciepło'' .

Obecnie na solarium nie chodze - taka opalenizna tez nie wyglada zabyt zdrowo, zwlaszcza jesli wpada w zolc/pomarancz. Latem się dużo opalam - nie siedze długo na słońcu jednego dnia by nie zniszczyć skóry i stosuje filtry (jak ja kiedys moglam uzywać filtry z faktorem +50>? i więcej) - mam naturalnie jasną karnację a więc opalam się z umiarem i stopniowo - nie spieszy mi się. Ale zimą jest tragicznie... Dlatego zaczełam stosować dużą ilość bronzerów, samoopalaczy, kremów poprawiających koloryt i czuje sie bardziej pewna siebie! Dostaje też mnóstwo komplementów, a widzę że i coraz więcej mężczyzn się koło mnie kręci hi hi
Do twarzy jeszcze chmurka subtelnie brązowego/złotawego pudru i już jestem szczęśliwa!
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:54   #318
klaustrofobia
Raczkowanie
 
Avatar klaustrofobia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia:)
Wiadomości: 412
GG do klaustrofobia
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie lubię. Mam koleżankę, która jest strasznie blada. Wygląda jakby była chora. Osobiście lubie mieć taki zdrowy, brzoskwiniowy kolor.
__________________
Chudnę!

46~45~44~43~42~41~40! kg.
klaustrofobia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:59   #319
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie przepadam,ale jestem. Wolę być blada niż pomarańczowa. Na solarium nie chodzę, bo wzbudza we mnie nieuzasadniony lęk, nie tylko przed wczesnymi zmarszczkami. A że opalam się straaaasznie dlugo i nie chce mi się wylegiwać na słońcu w godzinach największej spiekoty to nawet latem wyróżniam się jasnym kolorem skóry. O zimie ie wspomnę, prawie świecę na biało. Ale mam ciemne włosy i oczy i wydaje mi się, że az tak makabrycznie nie wyglądam
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 22:47   #320
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez MalaCzarnaXS Pokaż wiadomość
Też mam czarne włosy, ale oczy niebieskie i wcale nad tym nie ubolewam. Wręcz przeciwnie- bardzo to lubię. Nie za bardzo rozumiem dziewczyn, które piszą, że źle się czują jak są blade. W innym wątku pewna Wizażanka napisała, że natura nigdy się nie myli, więc jeśli masz ciemne włosy z natury a nie farbowane, to na pewno jasna karnacja Ci do tego pasuje.
Mogę jeszcze dodać, że jak jestem opalona to czuję się jakbym była brudna, dlatego nigdy się nie opalam, bo najważniejsze jest moje własne samopoczucie a nie samopoczucie tych, którzy na mnie patrzą

I twój typ urody mi się podobaJa natomiast wyglądam jak z rodziny Adamsów(moja 1,5 roczna córeczka też ma niebieskie oczy ciemne włoski i porcelanową twarzyczke).
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:25   #321
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
I twój typ urody mi się podobaJa natomiast wyglądam jak z rodziny Adamsów(moja 1,5 roczna córeczka też ma niebieskie oczy ciemne włoski i porcelanową twarzyczke).
Z rodziny Adamsów mówisz? Jak byłam mała i miałam długie włosy to wszyscy w rodzinie mówili na mnie Wednesday bo byłam blada, chuda a do tego ponura i podła
I w dalszym ciągu uważam, że blade kobiety wyglądają dobrze, bez różnicy czy mają oczy niebieskie, zielone czy brązowe. A do tego jak lubią i akceptują same siebie to dodatkowo na urodę służy
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:45   #322
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja lubię być blada, nie przepadam za opalaniem się, na solarium NIGDY nie byłam i nie mam zamiaru iść


Mam ciemne włosy i do tego jasną cerę, do tej pory znalazłam jeden podkład, który mi pasuje, Rimmel Recover 100 IVORY, ale od kilku miesięcy nie mogę go nigdzie dostać


Na zdjęciu ze studniówki to ja jestem najbardziej blada, do tego mam czarną sukienkę i... jest mi z tym bardzo dobrze
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:48   #323
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Na zdjęciu ze studniówki to ja jestem najbardziej blada, do tego mam czarną sukienkę i... jest mi z tym bardzo dobrze
Też na studniówce miałam czarną sukienkę. Na zdjęciach bielsze ode mnie są tylko koszule chłopaków Duży kontrast był między mną a dziewczynami, które na dwa miesiące przed biegały na solar. Wyróżniałam się i na co dzień też sie wyróżniam, a to dobrze ;-)
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:51   #324
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie lubię, bo wyglądam jak chora, ale jestem.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 09:12   #325
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

ja nie znoszę - na szczęście mam naturalnie ciemną karnację i nawet zimą wyglądam jakby słońce mnie delikatnie 'musnęło'.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:24   #326
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja nie opalam się w ogóle, nigdy, ale swojej bladości nie lubię i ruch idą wszelkie brązujące balsamy, kremy.... Bladość podoba mi się u niektórych dziewczyn- niektórym jest w niej bardzo do twarzy.
Z opalenizną (sztuczna czy prawdziwą) łatwo przedobrzyć, dziewczyny często wyglądają w niej "niezbyt korzystnie", bladość jest bezpieczna- nigdy nie wygląda źle (oczywiście mam na mysli zadbaną, bladą skórę)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:06   #327
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

kocham być blada. nie wiem czy mi to pasuje czy nie, ale opalać sie nie zamierzam

kiedyś chodziłam na solarium i tak sobie wysuszyłam skóre , że nigdy więcej
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:15   #328
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

nie lubię być blada, ale nie cierpię chodzić na solarium. Idę czasem przed jakąś ważną imprezą. Nigdy nie opaliłam się na solarium tak, by było to perfidnie widać. Tylko odrobinkę dla zdrowego kolorytu Zresztą z moją bladością musiałabym iść 5 razy pod rząd żebyh naprawdę się opalić
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:31   #329
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

lubię. kiedyś to był powód do wstydu, opalanie było hipermodne, jak miałam powiedzmy 10 lat i mam o tyle fart, że opaleniznę z lata nosiłam praktycznie do wiosny, tylko słabszą.
teraz bladość lubię, to takie interesujące :-> chodzę blada cały rok, a w wakacje opalona i tylko w wakacje mogę nosić białe bluzeczki i jest fajnie. przynajmniej dopóki cera dopisuje bo wszystko na niej widać.
robię za arystokratkę i to z powodzeniem :->
nie macie pojęcia jak odbija blada osoba z ciemnymi rzęsami i włosami [farbowane, ale niech tam] od spalonej na solarze pomarańczowej dziouchy farbowanej na blond&odrosty....
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:07   #330
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

nie lubię być blada, ale jednak przez większość czasu jestem.
jestem blondynką więc mam jasną karnację.
na solarium chodzę tylko przed jakimiś większymi okazjami, ponieważ po pierwsze szkoda mi pieniędzy a po drugie zdrowia, skóry.
po ostatniej serii wizyt w solarium zobaczyłam masę zmarszczek pod oczami i się przeraziłam. wolę być blada ale młoda na dłużej.
aczkolwiek uważam opalone dziewczyny za atrakcyjniejsze.
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.