Zapachy Stella McCartney. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 16:51   #1
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1

Zapachy Stella McCartney.


Dziewczyny, moje pytanie kieruję do tych z Was, które orientują się, jak to z tymi Stellami jest.
Otóż stanęłam wobec wizji zakupu Stelli na wiosnę, okazało się bowiem, że mój TŻ reaguje na mnie pachnącą tylko wtedy, kiedy pachnę czymś subtelnie kwiatkowym...Jeżeli jest ta cięższy kaliber, to w najlepszym razie nic nie mówi Ale nie o to chodzi. Otóż z lektury Osmoza wyszło mi, że Stelle są cztery: klasyczna, Sheer, Sheer coś tam (2004) i Rose Absolute.
Na Allegro widziałam klasyczną Stellę, Rose Absolute...i to chyba wszystko.
Ja sama wąchałam tylko klasyczną Stelle i tu dochodzę do mojej prośby: czy ktoś znający jeszcze wersję Sheer i Rose Absolute mógłby się wypowiedzieć, czy te zapachy są do siebie podobne i jak to u Stelli z trwałościa, bo ta klasyczna nie jest taka bardzo nietrwała, ale jak na EDP, to mogłaby się dłużej trzymać.
No i czy jesli podoba mi się klasyczna wersja, to mogę bez obaw kupować w ciemno np. Rose Absolute...?

Dzięki serdeczne za wszystkie wypowiedzi
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 17:17   #2
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Joasiu Wypowiem się jako Stellomaniaczka
Stelle są 4: klasyczna, którą znasz, dwie wersje Sheer z 2004 i 2005 roku, oraz nowość - Stella Rose Absolute.
Generalnie wszystkie Stelle są w podobny klimacie i jest duża szansa, że jak spodoba Ci się jedna, to i następne też trafią w Twój gust Wersje Sheer to letnie wariacje na temat róży - ta z 2004 to melanż róży i słodkich owoców (bardzo udany), ta z 2005 - to róża plus jabłko (takie świeże, zielone) i limonka. Tę ostatnią Stellę ja klasyfikuję jako świeżucha i używam w najgorsze upały, sprawdzała się doskonale.
Jeśli chodzi o trwałość - Stella klasyczna i RA to edp - na mnie mają całkiem przyzwoitą trwałość, zwłaszcza ta ostatnia. Jeśli zaś chodzi o Sheer - obie są edt, ale powiedziałabym, że są trwalsze, niż przeciętne edt, choć, jak wiesz, wszystko zależy od tego, kto zapach nosi, jaką ma skórę etc.
No i ostatnie pytanie - jeśli klasym Ci się podoba, to IMO bez wahania możesz kupić RA, bo RA to na mój nos pełniejsza wersja klasyka, bardziej esencjonalna, mroczna, ale bez wyczuwalnego w klasyku dymku.
A w ogóle, jeśli masz ochotę poznać wszystkie Stelle, to możemy się umówić na herbatke przed Twoim kolejnym zjazdem - tak się składa, że mam je wszystkie
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 17:21   #3
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

No i dzięki wielkie za tak wyczerpujący opis
Z tego co piszesz wynika, że o wersjach Sheer powinnam zapomnieć, bo na mnie EDP ma trwałosć EDT, więc pewnie EDT byłaby jak woda kolońska:-(

ps Odezwę się przed przyjazdem
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:25   #4
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Dziewczyny, moje pytanie kieruję do tych z Was, które orientują się, jak to z tymi Stellami jest.
Otóż stanęłam wobec wizji zakupu Stelli na wiosnę, okazało się bowiem, że mój TŻ reaguje na mnie pachnącą tylko wtedy, kiedy pachnę czymś subtelnie kwiatkowym...Jeżeli jest ta cięższy kaliber, to w najlepszym razie nic nie mówi Ale nie o to chodzi. Otóż z lektury Osmoza wyszło mi, że Stelle są cztery: klasyczna, Sheer, Sheer coś tam (2004) i Rose Absolute.
Na Allegro widziałam klasyczną Stellę, Rose Absolute...i to chyba wszystko.
Ja sama wąchałam tylko klasyczną Stelle i tu dochodzę do mojej prośby: czy ktoś znający jeszcze wersję Sheer i Rose Absolute mógłby się wypowiedzieć, czy te zapachy są do siebie podobne i jak to u Stelli z trwałościa, bo ta klasyczna nie jest taka bardzo nietrwała, ale jak na EDP, to mogłaby się dłużej trzymać.
No i czy jesli podoba mi się klasyczna wersja, to mogę bez obaw kupować w ciemno np. Rose Absolute...?

Dzięki serdeczne za wszystkie wypowiedzi
Ja tez uważam, że wszystkie sa do siebie podobne. Nadto Stella Sher ma zupelnie niezłą trwalość , chociaz generalnie na mnie zapachy dość szybko się ulatniają
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:38   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Kasiu, fantastyczny opis Stelli
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 23:23   #6
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ja tez uważam, że wszystkie sa do siebie podobne. Nadto Stella Sher ma zupelnie niezłą trwalość , chociaz generalnie na mnie zapachy dość szybko się ulatniają
Rozterko, jestem tego samego zdania. W czasie wakacji weszłam na czas krótki w posiadanie Wish Pink Diamond, który to zapach, występujący w wersji edt, porównywałam ze Stellą Sheer 2004 (też zresztą edt). I nic Wishowi nie ujmując, ale Stella nadal pięknie się rozwijała, kiedy po Wishu zostało ledwo wspomnienie.
A jakby kogoś interesowało - Stella Sheer 2004 i Wish pink diamond są do siebie podobne tak, jak świeży bukiecik róż w owocowym sadzie do paczuszki pot-pourri acz kompozycja bardzo podobna

Beliczku, z Twoich ust to duży komplement - dzięki
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:27   #7
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

A czy ta Stella w wersji Rose pachnie jeszcze bardziej kwiatowo, jest bardziej "esencjonalna"?
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 13:30   #8
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
A czy ta Stella w wersji Rose pachnie jeszcze bardziej kwiatowo, jest bardziej "esencjonalna"?
pachnie zdecydowanie bardziej rozano niz inne stelle.W jej innych odmianach wyczuwam wiele innych nut a w tej tylko roze(herbaciana - taka bardziej wytrawna niz slodka)i cieplo ambry .Ta jest zdecydowanie najcieplejsza,najbardziej kobieca..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:32   #9
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez hybris
ta z 2005 - to róża plus jabłko (takie świeże, zielone) i limonka. Tę ostatnią Stellę ja klasyfikuję jako świeżucha i używam w najgorsze upały, sprawdzała się doskonale.
Witam
Podbiję wątek i, jako laik w świecie perfum, poprosze o poradę przez was mam coraz dłuższą listę perfumeryjnych zakupów (tylko w tym miesiącu dwie flaszki les belles w ciemno, jestem niestety podatna na uzależnienia i bajkowe opisy ). Spodobał mi się ten opis, zadziałały na mnie jabłka, limonka i określenie świeżuch - bo lat mam zaledwie 18, choć doceniam Smoka Cartiera jakoś nie wyobrażam sobie narazie nim pachnieć preferuję tak popularne Light Blue (choć ta miłość już mi przechodzi), On Ice Herrery, Amor Amor w wersji letniej, Love in Paris Ricci. Wiem, że ciężko w ten sposób doradzać, ale trudno, zaryzukuję zakup jeśli podpowiecie: tak, Stella wkomponuje się w Twoje upodobania zapachowe
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi tych, które znają zapach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 05:39   #10
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez agnieska
Witam
Podbiję wątek i, jako laik w świecie perfum, poprosze o poradę przez was mam coraz dłuższą listę perfumeryjnych zakupów (tylko w tym miesiącu dwie flaszki les belles w ciemno, jestem niestety podatna na uzależnienia i bajkowe opisy ). Spodobał mi się ten opis, zadziałały na mnie jabłka, limonka i określenie świeżuch - bo lat mam zaledwie 18, choć doceniam Smoka Cartiera jakoś nie wyobrażam sobie narazie nim pachnieć preferuję tak popularne Light Blue (choć ta miłość już mi przechodzi), On Ice Herrery, Amor Amor w wersji letniej, Love in Paris Ricci. Wiem, że ciężko w ten sposób doradzać, ale trudno, zaryzukuję zakup jeśli podpowiecie: tak, Stella wkomponuje się w Twoje upodobania zapachowe
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi tych, które znają zapach
tak ale stella summer 2005- jest mocno orzezwiajaca,kwaskowata.
Stella Rose Absolute nie spodoba Ci sie, a klasyk moze..ale nie musi.
Za to jestem pewna ze tamtoroczna limitowanka(mozna ja dostac na allegro ) bedzie ok.
Tego roczna jest juz mniej swieza, a bardziej zmyslowa i lekko orientalna.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 08:29   #11
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez evee
tak ale stella summer 2005- jest mocno orzezwiajaca,kwaskowata.
Stella Rose Absolute nie spodoba Ci sie, a klasyk moze..ale nie musi.
Za to jestem pewna ze tamtoroczna limitowanka(mozna ja dostac na allegro ) bedzie ok.
Tego roczna jest juz mniej swieza, a bardziej zmyslowa i lekko orientalna.
dziękuję bardzo
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 19:01   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

jeszcze wam potruję...Hybris wspomniała jedynie o edycji z 2004 i 2005 roku, tymczasem dostałam odpowiedź, że na tej aukcji wystawiona jest wersja 2003...
http://allegro.pl/item112495868_stel...lla_sheer.html
Wiecie coś (z ukłonem do Evee ) o tym? Na allegro jest jeszcze druga Stella Sheer, właśnie wysłałam maila z pytaniem...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 19:12   #13
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

nie pamietam juz pudelka bo wywalam, ale ta wyglada jak zeszloroczna
poprzednia byla bez kwiatkow, tylko w matowym szkle
te co sa na allegro wygladaja jak 2005
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:31   #14
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez agnieska
jeszcze wam potruję...Hybris wspomniała jedynie o edycji z 2004 i 2005 roku, tymczasem dostałam odpowiedź, że na tej aukcji wystawiona jest wersja 2003...
http://allegro.pl/item112495868_stel...lla_sheer.html
Wiecie coś (z ukłonem do Evee ) o tym? Na allegro jest jeszcze druga Stella Sheer, właśnie wysłałam maila z pytaniem...
Taka w kwiatki to jest Stella Sheer 2005, mam ją i jest to poranna świeża róża w otoczeniu owoców
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:39   #15
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

czyli jednak próbować, mimo że sama allegrowiczka twierdzi, iż jest to wersja z 2003?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 07:20   #16
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

najstarsza Sheer jest z 2004- to jest taka w matowym szkle.
Dla mnie te Stelle z allegro to 2005

http://www.osmoz.com/encyclo/recherc...S_FAMILLE_ID=0

tutaj masz wszystkie Stelle jakies byly
nie ma czegos takiego jak wersja z 2003
Nie ujmujac niczego niektorym kompetentym sprzedawcom- to wiekszosc chrzani takie glupoty ze az nie chce sie tego czytac...
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:13   #17
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Zapachy Stelli McCartney.

Nie znalazłam tematu o Stelli więc zakładam bo bardzo ciekawią mnie wasze opinie

Testowałam narazie tylko klasyczną Stellę i Stellę In Two Peony i w obu brakuje mi nieco słodyczy. Mimo wszystko przekonuje mnie ta pierwsza i zastanawiam się nad zakupem. Tylko trwałość..hmmm... wydała mi się mocno średnia. Dziwne,zazwyczaj wszystko mocno się mnie trzyma. Jak jest u was z trwałością zapachów Stelli? Czy tworzą ogonki?

I co generalnie o nich sądzicie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:28   #18
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Na mnie klasyczna Stella była trwała i całkiem dobrze wyczuwalna, więc ja nie podpiszę się pod opiniami o jej nietrwałości, z którymi zetknęłam się, gdy poszukiwałam informacji o tym zapachu.

A tu wątek o Stellach, pewnie już trochę mało aktualny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=Stella
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 18:15   #19
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Bardzo lubię klasyczną Stellę, na mnie trzyma się dość długo, wyczuwa ją moje otoczenie i ja sama. Ale fakt faktem, że wielokrotnie słyszałam narzekania innych na jej trwałość, a raczej jej brak Jeśli wersja klasyczna szybko na Tobie wietrzeje to może wypróbuj Stellę Rose Absolute?
Nie udało mi się jeszcze poznać In Two Peony, ciągle zapominam ją sobie wyszukać i przetestować.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 18:23   #20
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Boję się że Rose Absolute będzie już zbyt mocno różana... w Stelli urzekła mnie piwonia z mandarynką które dały przyjemny,kwaskowy efekt... różyczka w tle ładnie dopełniła całość

A jak reaguje wasze otoczenie na Stellę? Pozytywnie czy negatywnie? Moja przyjaciółka ją skomplementowała ale jeszcze nie wypróbowałam na reszcie

P.S. Czy wie ktoś ile kosztuje 30stka klasycznej Stelli w Douglasie lub Sephorze?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 18:55   #21
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Moje otoczenie reaguje pozytywnie. Nie jest to inwazyjny i kontrowersyjny zapach, nie pamiętam komentarzy negatywnych, najwyżej te wyrażające obojętność.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:20   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Odkopuję nieco wątek.

Żaden z zapachów Stelli MacCartney nie przypad mi do gustu tak ja RA. Owszem są dość przyjemne, świeże, ożywiające, ale takie bez powera.
Jestem zdecydowaną fanką Stelli Rose Absolute i nigdy nie sądziłam, że nuta różana w perfumach będzie mi się tak mocno podobać, zawsze kojarzyłam ją ze starszymi paniami w kapeluszu. RA to chyba jedyne zapach, który przekonał mnie do róży w perfumach, nie spotkałam nic ciekawszego, bardziej czystego i klarownego.

Rose Absolute pachnie jak bukiet pękatych róż, osłodzony na początko po to by stopniowo słodycz ulotniła się i została sama chłodna, zroszona róża. Posłodzona, ale nie przesłodzona. Zapach intensywny, ale bardzo kobiecy, idealny na wieczór, na randkę? Pachnie dość nowocześnie, bez wyczuwalnych nut przykurzonych róż, pomieszanych z mydłem.
Rose Absolute absolutnie jest w 5 moich ulubionych perfum, absolutnie!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:41   #23
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Zazdroszczę wrażeń Pomadko. Stella Rose Absolute i wersja Sheer 2007 to jedyne, których nie znam i bardzo nad tym ubolewam.

Samą Stellą jestem zachwycona. Zapachy jedyne w swoim rodzaju, trwałe i bardzo ciekawie skomponowane. Klasyk EDP jest na mnie trwały szalenie, Sheer 2008 choć EDT również pięknie się mnie trzyma. Posiadam najnowszą Sheer, kręcę się wokół własnej flaszki klasyka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:50   #24
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Pomadko - ależ mi narobiłaś ochoty na RA. Tzn wzmogłaś pragnienie, które mam od dawna Jestem fanką klasycznej Stelli - pamiętam, jak byłam zaskoczona, że można stworzyć zapach, który będąc tak różany, jednocześnie jest tak lekki, przejrzysty, krystaliczny i na wskroś współczesny. Nie ma w nim nic staroświeckiego, dusznego, pudrowego. Uwielbiam go Wersja Sheer 08' niestety mnie nie zachywciła - wręcz na mojej skórze jest brzydka, świdrująca, ma jakąś "wazonową" nutę (kwiaty, które długo stały w wodzie i zaczęły już więdnąć, wydając słodkawą, lekko gnijącą woń). Znam jeszcze wersję Sheer 04' - ładna, z domieszką nut owocowych, ale nie porwała mnie. Kocham klasyka

A o RA pozostaje mi marzyć i wierzyć, że kiedyś będzie mi dane poznać tę wersję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-11-24 o 20:54
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 00:08   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Dzięki dziewczyny, musiałam się podzielić wrażeniami o tak cudownym zapachu. Mam go już od paru miesięcy, ale zbyt mało czasu na opisy na forum, niestety.

Ja serdecznie polecam Wam dziewczęta RA, bo ja napisałaś Madziczko jest to czysta róża bez pudru, taki różany kryształ. Nie dusi i nie przytłacza człowieka... Super!

Resztę Stelli testowałam naprawdę bez żadnego zacięcia, może przez to żadna z nich nie wywarła na mnie większego wrażenia?! POstaram się im dać szansę jak tylko są w perfumeriach.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:19   #26
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Narobiłyście mi ochoty na zapachy Stelli

Znam tylko Stellę in Two (moja ostatnia miłość) i Sheer 08 (równie piękna ale mieć nie muszę ), więc koniecznie muszę poznać pozostałe wersje
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:30   #27
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi ochoty na zapachy Stelli

Znam tylko Stellę in Two (moja ostatnia miłość) i Sheer 08 (równie piękna ale mieć nie muszę ), więc koniecznie muszę poznać pozostałe wersje
Ciekawam co na nie powiesz, bo pozostałe są już zdecydowanie bardziej różane.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:44   #28
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ciekawam co na nie powiesz, bo pozostałe są już zdecydowanie bardziej różane.
Sama jestem szalenie ciekawa
Róża mi nie straszna tym bardziej, że opisujecie RA jako krystaliczną różę bez pudru
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:47   #29
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Sama jestem szalenie ciekawa
Róża mi nie straszna tym bardziej, że opisujecie RA jako krystaliczną różę bez pudru
Nie wiem, czy nie wkradł się błąd Tzn. Pomadka jakoś tak napisała, że wyszło, że znam RA. Niestety nie znamKrystaliczna róża bez pudru jest napewno w klasycznej Stelli.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-11-26 o 09:49
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:54   #30
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Zapachy Stelli McCartney.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nie wkradł się błąd Tzn. Pomadka jakoś tak napisała, że wyszło, że znam RA. Niestety nie znamKrystaliczna róża bez pudru jest napewno w klasycznej Stelli.
Pewnie ja coś pokręciłam ale tak czy siak muszę koniecznie poznać pozostałe wersje, bo mnie ciekawość zżera

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2008-11-26 o 09:56
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.