Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 20:56   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?


Dziś myjąc buty doszłam do wniosku, że dosyć butów z bazarku... Fakt, tanie są, 25zł para (znajomy sprzedaje mi w cenie hurtowej) takie które sprzedaje za 50zł. Ale po prostu już 5 para (chodzilam w nich prawie trzy miesiące) brzydka jest... obdarły się, a ja muszę codziennie w adidasach chodzić - do szkoły. Innych butów do szkoły nie chcę. Chcę takie buty, w których mogłabym chodzić od wiosny do jesieni, najlepiej czarne i mieć święty spokój z adidasami, bo chodziłam w osttanich 3 miesiące, a nie będę chodzić w obdartych adidasach! Wolę raz kupić na sezon i mieć święty spokój, a kto wie, może i na dwa...
Jakie firmy polecacie? Wiem, że powiecie mi Nike, ale jakieś inne? Jedne z lepszych, ale nie bardzo drogie? I żeby też nie były brzydkie.
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:12   #2
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Dziś myjąc buty doszłam do wniosku, że dosyć butów z bazarku... Fakt, tanie są, 25zł para (znajomy sprzedaje mi w cenie hurtowej) takie które sprzedaje za 50zł. Ale po prostu już 5 para (chodzilam w nich prawie trzy miesiące) brzydka jest... obdarły się, a ja muszę codziennie w adidasach chodzić - do szkoły. Innych butów do szkoły nie chcę. Chcę takie buty, w których mogłabym chodzić od wiosny do jesieni, najlepiej czarne i mieć święty spokój z adidasami, bo chodziłam w osttanich 3 miesiące, a nie będę chodzić w obdartych adidasach! Wolę raz kupić na sezon i mieć święty spokój, a kto wie, może i na dwa...
Jakie firmy polecacie? Wiem, że powiecie mi Nike, ale jakieś inne? Jedne z lepszych, ale nie bardzo drogie? I żeby też nie były brzydkie.
Nike to dla mnie buty niezniszczalne. mam pare, ktora bedzie miala juz 7 lat - fakt sa z lekka znooszne, ale ciagle w swietnym stanie. co roku kupuje kolejne i nie mam dosc. sa to buty drogie - ale warte swojej ceny.


mialam kiedys buty sporotwe diverse, ladne jednosezonowki. szybko sie schodzily.

tanszych butow szukaj w sieciowkach wlasnie typu diverse, h&m - maja obuwie sportowe w znosnych cenach.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:20   #3
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość


mialam kiedys buty sporotwe diverse, ladne jednosezonowki. szybko sie schodzily.
Mam diverse od ponad roku i znajome z niedowierzaniem pytają co robię z butami,że wyglądają jak kupione miesiąc temu
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:24   #4
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Mam diverse od ponad roku i znajome z niedowierzaniem pytają co robię z butami,że wyglądają jak kupione miesiąc temu
ja niestety butow nie oszczedzam
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:31   #5
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

No ale jak tu mamę, a co dopiero tatę przekonać do Nike? Co najmniej 180 muszę wydać, a ja nawet teraz 50 nie mam. A 180 to już przecenione i rozmiarów ani kolorów nie ma. Sieciówek u mnie nie ma, tzn. diverse jest ale mi się buty tam nie podobają, a o H&Mie Tarnów może pomarzyć.
Ma ktoś jakiś pomysł jak przekonać rodziców do Nike? Nie chcę kolejnej awantury a chcę porządne buty.
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:33   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

warto kupować buty w wyprzedażach starych modeli, takowe przy adidasach też się zdarzają i czasem można kupić buty o połowę taniej, albo zajrzeć do jakiegoś outletu z końcówkami serii.

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci buty reeboka, zakładam je i do biegania i do swobodnego stroju i jeszcze się na nich nie zawiodłam.

Marti, niech mama weźmie pod uwagę, że taki jednorazowy wydatek może się bardziej opłacać, pomimo tego, że kupisz buty trochę droższe, bo masz je na dłuższy czas, nie rozkleją Ci się za dwa tygodnie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:42   #7
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

ja też polecam reebok a na allegro kupisz o wiele taniej niż w sklepie. model który mam obecnie kupiłam na all o ponad 100zł taniej, też są czarne, mam je już rok i praktycznie bez przrwy w nich chodzę i wyglądają ciągle jak nowe, do tego są wygodne i lekkie, a wyglądają tak:
http://allegro.pl/item351402668_prom...ina_sport.html
mój mąż ma identyczne(bo to model unisex)i jak kupował w sklepie to zapłacił o wiele więcej niż ja na all, a tak w ogóle to ten model jest też w innych kolorach, wpisz jego nazwę w all to Ci się pojawią
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 22:05   #8
malinka100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 534
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

zajrzyj do vabi maja koncowki serii znanych firm w bardzo przystepnych cenach
malinka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:09   #9
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

A nie wiecie może czy Nike można reklamować? Bo mama mi powiedziała, żebym kupiła sobie w Deichmannie, to najwyżej będę mogła do reklamacji dać. Ale coś czuję, że jak kupię sobie z Deichmanna to też w nich długo nie pochodzę.
I jeszcze jedno pytanie co do Nike: jak mam normalne buty, i chodzę w nich jakiś czas to mi od chodzenia się tak 4 cm od palców takie wgięcie robi, wiecie o co chodzi? W Nike tak się nie robi?
Taverney, warto szukać modeli z zeszłego roku? Jak dla mnie to wszystkie są takie same, no, tylko czasami znaczek jest trochę mniejszy ;]
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:31   #10
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
A nie wiecie może czy Nike można reklamować? Bo mama mi powiedziała, żebym kupiła sobie w Deichmannie, to najwyżej będę mogła do reklamacji dać. Ale coś czuję, że jak kupię sobie z Deichmanna to też w nich długo nie pochodzę.
I jeszcze jedno pytanie co do Nike: jak mam normalne buty, i chodzę w nich jakiś czas to mi od chodzenia się tak 4 cm od palców takie wgięcie robi, wiecie o co chodzi? W Nike tak się nie robi?
Taverney, warto szukać modeli z zeszłego roku? Jak dla mnie to wszystkie są takie same, no, tylko czasami znaczek jest trochę mniejszy ;]
Reklamować możesz buty zawsze. Czy z Nike czy z Deichmanna czy z innego sklepu.

To zagięcie, jeśli dobrze zrozumiałam, to rzecz normalna. Przecież tak się właśnie zgina Twoja stopa, prawda?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:32   #11
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

jeżeli but jest jakościowo dobry i trafisz na dobrą parę i będziesz o nie dbała jak należy to żadne wygięcie Ci się nie zrobi, przeważnie takie coś robi się w butach z targu czy bazaru takich po pare dych. no chyba że kupujesz sobie za duże buty. ale myślę że ryzyko takiego czegoś jest mniejsze jeśli chodzi o firmowe buty. a jeśli chodzi o reklamacje to już zależy od sklepu w którym kupujesz, a nie od firmy butów, więc jeśli kupisz dajmy na to w jakimś centrum handlowym to na pewno masz szanse na reklamacje, nie ryzykowałabym kupowania w deichmannie
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 22:41   #12
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Buty w Deichmannie nie są rewelacyjnej jakości. Kup jedną, porządną parę. Sama mam adidasy Nike i sandałki Nike -> obie pary mam już 1,5 roku. Trzymają się bez zarzutów.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 06:38   #13
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

a ja mam jedną parę Pumy, która przeżyje teraz 4 rok, a chodzę wiosna i jesienią w nich do szkoły( łącznie mam 6 km i to nie jest asfalt) i są jak nowe, naprawde, dbam o nie bardzo wiec moze dlatego
poza tym mam buty Housa, Nike i tez są w dobrym stanie tylko ze są one białe, a wiadomo ze biały szybciej się niszczy
moj TZ nosi buty Diversa i tez są bez zarzutu wie c damskie modele tez powinny byc wytrzymałe
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 07:29   #14
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

ja powiem tam, z allegro trzeba uważać
mój tż kupił kiedyś pumy na all i na 100% były to podróbki. buty rozwaliły się po trzech miesiącach, z resztą od początku wyglądały szajsowato

jest takie powiedzenie: biednych nie stać na to, by kupować tanie rzeczy czy coś takiego w każdym razie coś w tym jest, lepiej się szarpnąć na coś droższego, ale porządnego, niż kupować często tanie, ale kiepskiej jakości buty.

a jak już kupisz te buty, to dbaj o nie, bo to też dużo daje, myj, pastuj, susz dokładanie...
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:29   #15
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Nike zdecydowanie polecam, bardzo długo mozna chodzić w ich butach. A z takich troszke tańszych to polecam Heavy Duty, ostatnio kupiłam sobie taką parę- bardzo lekkie, ladne i wytrzymałe. Ja mam niesamowitą umiejętnosć niszczenia butów po 1 założeniu a te noszę już 1,5 msc i właściwie nic sie z nimi nie stało, wiec polecam
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:13   #16
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Jeśli chcesz kupić adidasy, które wytrzymają conajmniej rok, to niestety musisz się liczyć z dużą sumą - czyli Nike, Reebok, Adidas, Puma itd. Wg mnie ich sportowe buty są najlepsze, mam np. jedne, które mają już 3 lata i nadal nadają się do noszenia. Spróbuj przekonać rodziców, powiedz im, że jak raz wydasz większą sumę na buty, to nie będziesz musiała ciągle kupować nowych. Jeśli chcesz wydać trochę mniej niż w firmowym sklepie, poszukaj tych marek w outletach, gdzie są sprzedawane końcówki kolekcji lub buty sprzed kilku sezonów.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:06   #17
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Ja polecam DC. Po obniżkach dostaniesz niektóre modele za ok.100zł. Ja w moich śmigam już długi czas i dobrze się trzymają.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:18   #18
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

w każdym sklepie można reklamować buty, prawo działa wszędzie tak samo. Masz rok gwarancji producenta (fakultatywnie) i dwa lata rękojmi sprzedawcy.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:23   #19
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Skechersy polecam, na przecenach sa taniutkie i sie nie niszcza szybko, ja juz teraz nie nosze ich ciagle, ale czasem zakladam pare ktora kupilam jeszcze na poczatku gimnazjum (a jestem na studiach)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 10:38   #20
BillieJean
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 767
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

w adidasie ;d
__________________
Just be ... & live

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21878958
BillieJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:30   #21
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

a ja reeboka nie polecam! Kupiłam buty za 300zł i po dwoch miesiącach odpadła mi szlufka, a reklamacji nie uwzglednili!!! Kupowałam je w centum handlowym Arkadia..
co do butow takich ok 100zł to mozesz zajrzec do BigStar'a
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 15:46   #22
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Mam do Was pytanie, ale pewnie mnie wyśmiejecie. Co to są te całe outlety? ;]
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:31   #23
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

sklepy gdzie przysylaja koncowki serii i to co sie nie sprzedalo, zeby sprzedac to w nizszej cenie chociaz.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:27   #24
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

A jak poznam takie sklepy? Mam taki jeden sklep "SALE" i tam można kupić różne rzeczy tanio, np. z Pimkie, H&M, Abercrombie czasem, ale tam butów nie ma.
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:43   #25
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

jak już ktoś tu wyżej napisał i jak to moja mam mawia: Biednych nie stać na tandetę Twoi rodzice chyba powinni byc swidomi tego ze kupowanie butow za 30zl, ktore rozwalaja sie po 3 miesiacach to zadna oszczednosc ja mialam duzo par z deichmanna i zalezy od pary, ale pol roku spokojnie w kazdych nich przechodzilam dzisiaj kupial sobie buty nike, nigdy nie mialam z tejh firmy, i zobacyzmy jak dlugo wytrzymaja.. osobiscie nie polecam modeli pumy w stylu speedcat i zwlaszcza reeboka z takimi spiczastymi dosyc czubkami.. mialam reeboki i po pól roku wygladaly tragicznie.. czubki sie zdzieraja, no chyba ze bedziesz chodzić po piasku albo trawie tylko :P a o pumach slyszalam to samo
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:10   #26
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
a ja reeboka nie polecam! Kupiłam buty za 300zł i po dwoch miesiącach odpadła mi szlufka, a reklamacji nie uwzglednili!!! Kupowałam je w centum handlowym Arkadia..
co do butow takich ok 100zł to mozesz zajrzec do BigStar'a
co do reeboka to się zgadzam ta firma poprostu zeszła na psy, sama w zeszłym roku kupiłam sobie tam buty i po niecałych chyba 2 miesiącach wyglądał okropnie : skóra się poprzecierała, kolory wyblakły a kurz na bucie nie dawał się niczym zmyć (dodam jeszcze ze kto jak kto ale ja butów nie niszcze tak szybko)
więc polecam:
+nike ( dość trwałe i warte swojej ceny)
+adidas ( ale tylko niektóre modele!)
+DC ( drogie ale trwałe)
+ Vans ( tańsze od DC ale też dobre i ładne )
+converse (wprawdzie to trampki ale wygodne i trwałę)
a niepolecam
- wyżej wymieniony reebok
-dichmean (to się chyba tak pisze, buty się rozklejają po 2 miesiącachi są dość brzydkie)
-Puma ( co prawda nie miałam i mieć nie zamierzam poniewaz wszyscy mowią ze sie strasznie szybko psują)
-Diverse ( buty nie są przeznaczone do chodzenia na zewnątrz, ja w moich chodze na zmianę po szkole i są jak nowe ale koleżance niestety zepsuły sie)
no to na tyle o butach
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:49   #27
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

No i klapa. O Nike mogę pomarzyć w wakacje, jak sobie zarobię. No, chyba, że dziewczyny mówiły o tych outletach. Jak poznam taki sklep?
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:02   #28
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
No i klapa. O Nike mogę pomarzyć w wakacje, jak sobie zarobię. No, chyba, że dziewczyny mówiły o tych outletach. Jak poznam taki sklep?

po nazwie
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:45   #29
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Jak nie możesz kupić Nike to może spróbuj z hausem czy nawet Reporterem. Z tego co wiem, reporter ma dobre buty w cenie ok. 100 zł. Osobiście nigdy nie kupowałam tam butów, ale mam koleżankę, która przede wszystkim kupuje tam buty.
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:39   #30
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Gdzie kupię dobre jakościowo adidasy?

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
No i klapa. O Nike mogę pomarzyć w wakacje, jak sobie zarobię. No, chyba, że dziewczyny mówiły o tych outletach. Jak poznam taki sklep?
yyy a moze byś się tak wybrała do Decathlonu ?
ja tam kupiłam swoje pierwsze firmowe buty <puma 120zł> były tez tanie reeboki i nike też ;] w kdt buty były po +- 300zł a tam za troche ponad stówe kupiłam i bardzo mi się podobały tam buty.
wejdz na strone sklepu i moze cos wypatrzysz
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.