Odchudzanie po 30 i pozniej 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 10:08   #1
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba

Odchudzanie po 30 i pozniej 8


Linki do poprzednich części:
Pierwsza pełna wiedzy
Druga
Trzecia
Czwatra
Piata
Szosta
i siódma
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:18   #2
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Cześć Itakasia

oj, to nie ja jedna się z tym męczę . No własnie Dominiko, odkryte olecy : podobają mi się bluzki z odkrytymi plecami, takie wiązane łezki czy jak tam sie to zwie no ale poczucie estetyki jakoś nie pozwala mi ich odziac, przez te czerwone, brązowe plamki, grr.
a ja lubię takie z lekkim dekoltem na plecach, oczywiście najwyżej do linii stanika
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja nie miałam i nie mam problemów ani z plecami ani z twarza odnośnie wyskakującego czegoś, może dlatego, że ja non stop łykam wspomagacze zwane cudownymi tabletkami na zmarszczki? łykacie coś? nie doraźnie oczywiście.
a co łykasz?
Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
cześć

Dominiko na Faith no more się wybierasz? skręci mnie z zazdrości, jak ja mogłam przegapić taką okazję
idę, idę. Nawet już sobie kalosze sprawiłam, bo u nas cały czas pogoda do a dzisiaj to już tak leje ...
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
A ja lumpeksy kocham. Zawsze potrafię wyhaczyć coś firmowego za "psie" pieniądze.
zazdroszczę. Ja kilka podejść robiłam i nigdy nic mi się nie udało Ale jeszcze będę próbować, bo mnie kusi

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
A to takie dziwne mieć ubrania poukłądane kolorami? Też tak miałam jak miałam do dyspozycji całą szafę w poprzednim mieszkaniu.
też mam kolorami, ale przypraw alfabetycznie to mi się nie chce układać
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Widocznie gdzieś te dziadostwa muszą wyłazić. U mnie zazwyczj na szyi jest wysyp jak twarz czyściutka.
no właśnie nigdy nie moze być idealnie, ale z dwojga złego to już wolę na plecach niż na twarzy
Zaraz wkleję fotkę moich kaloszy na Heinekena. Jak ktoś idzie to po tych kaloszach będzie mnie mógł rozpoznać
edit: o nowy wątek przeklejam więc posta
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:18   #3
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

To ja się melduję pierwsza!

A jednak nie. Zostałam wyprzedzona.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!

Edytowane przez Monique :)
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:20
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:24   #4
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
To ja się melduję pierwsza!

A jednak nie. Zostałam wyprzedzona.
hihihihi

O takie kaloszki czyli moja cecha rozpoznawcza na Heinekenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t2.jpg (63,5 KB, 32 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:33 Powód: dopisek
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:31   #5
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
zazdroszczę. Ja kilka podejść robiłam i nigdy nic mi się nie udało Ale jeszcze będę próbować, bo mnie kusi
no właśnie nigdy nie moze być idealnie, ale z dwojga złego to już wolę na plecach niż na twarzy
Zaraz wkleję fotkę moich kaloszy na Heinekena. Jak ktoś idzie to po tych kaloszach będzie mnie mógł rozpoznać
Łobuzie jeden!

Nie zniechęcaj się. Nie w każdym lumpku są fajne rzeczy i nie za każdym razem. Ja czasami robię kilka/kilkanaście podejśc do swoich ulubionych zanim coś znajdę. Ale wolę tak niż wyglądać jak z "ataku klonów".

Plecy można ukryć.

Gdzie te kalosze?
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:35   #6
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

już Poszłam po bandzie trochę z tymi kaloszami ale co mi tam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:38   #7
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Świetne! Na pewno się nie zgubisz.

BTW gdzie można kupić kalosze w normalnych rozmiarach? Tzn nie dziecięce.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 10:42   #8
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Ja na all kupowałam u TEGO sprzedawcy, a są jeszcze np w schaffashoes.pl i deezee.pl
na all można też kupić Huntery. Bardzo modne teraz, ale cena ok. 400 zł Jakoś nie uśmiechało mi się wydać tyle na kalosze, które założę kilka razy w życiu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:44
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:55   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć

Dziś u mnie upał ponoc potem ma być burza oczywiście z deszczem ale może nie będzie

No to wątek się nam zamknął

Brewko - ja z tego samego powodu nie rozumiem jak mogłam przegapić Opener kocham Mike Pattona no i Moby tez mnie kusi koleżanka mówiła, że fajoski jest Kings of leon, muszę posłuchać. Moi znajomi jada i sa jeszcze wolne miejsca, ale niestety mam egzamin i termin mi nie pasuje

Monika - ponoć układanie kolorami w szafie, dla większości ludzi jest dziwne a ja układam, bo mam duzo czerwonych i one jednak te jaśniejsze farbuja, a że mam ścisk, więc wolę kolorami

Gadmarciu - wyglądasz super zgrabniutka chudzinka, jak zawsze boskie jeansy nie wyglądaja na takie za 40zł zazdraszczam i czemu tam wklejasz, a u nas nie?

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
aa co łykasz?

idę, idę. Nawet już sobie kalosze sprawiłam, bo u nas cały czas pogoda do a dzisiaj to już tak leje ...
Lykam Omegę, wit. E w tokovicie i wit.PP, rutinoscorbin czasem koenzym q10 i co 2 dzień piję pokrzywę

Kalosze fajoskie bardzo mi się podobają właśnie z powodu pogód chcę sobie zakupić takie same tylko w serduszka albo róże ale uważam, że ceny, sa koszmarne, w końcu to tylko kalosze
Idę dziś do sklepów mierzyć, potem kupię na allegro

Brewko - wzruszenie to chyba nie ma nic wspólnego z wiekiem ja to pewnie do starości będę miała oczy w mokrym miejscu.

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:58
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:57   #10
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cudne kaloszki Dominko
Sama bym sobie takie sprawiła, tylko nie bardzo mam gdzie w takich śmigać
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:00   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Cudne kaloszki Dominko
Sama bym sobie takie sprawiła, tylko nie bardzo mam gdzie w takich śmigać
Ja w deszcz będę smigać w nich do pracy i z pracy bo latam ostatnio duzo pieszo, a jak pada to idealnie no i do lasu się nadadzą

Mnie wpadły w oko takie:
http://www.allegro.pl/item666866911_...6.html#gallery
ale w Krakowie na nogach widziałam na czarnym tle kolorowe małe serduszka i mnie urzekły i takie kcem, ale nie widzę ich.

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2009-06-25 o 11:03
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 11:00   #12
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

no bo oni ściemniałi długo że w Pl nie zagrają na razie a bardzo by chcieli ble ble a ja będę w Gdańsku, ale parę dni później chyba, cholerajasnapsiakrew
kaloszki super

spadam pa ślicznotki
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy

Edytowane przez Brewka :)
Czas edycji: 2009-06-25 o 11:01
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:04   #13
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lykam Omegę, wit. E w tokovicie i wit.PP, rutinoscorbin czasem koenzym q10 i co 2 dzień piję pokrzywę
Ja mam takie tablety na skórę i włosy z amwaya, ale to chyba za mało jest jednak to jeszcze sobie dokupię omegę i witaminę E i koniecznie tą pokrzywę, bo coś ostatnio wszędzie się na nią natykam i wszyscy sobie ją chwalą , to coś musi być na rzeczy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:08   #14
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Iwonko ja niestety do pracy mam 25 km , wiec nawet w takich kaloszkach długo bym szła
I po lesie jakoś też mało pląsam
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:13   #15
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko ja niestety do pracy mam 25 km , wiec nawet w takich kaloszkach długo bym szła
I po lesie jakoś też mało pląsam
ja też 25 km do pracy, a właściwie 27, dlatego choć zimno to i tak w letnich butkach poginam, bo w samochodzie nie marznę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:14   #16
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
spadam pa ślicznotki
Pa Brewuś
Dziś mam na sobie jedna z moich ulubionych bluzeczek Brewko te od Ciebie w kropeczki strasznie ja lubię

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja mam takie tablety na skórę i włosy z amwaya, ale to chyba za mało jest jednak to jeszcze sobie dokupię omegę i witaminę E i koniecznie tą pokrzywę, bo coś ostatnio wszędzie się na nią natykam i wszyscy sobie ją chwalą , to coś musi być na rzeczy
No od pokrzywy zapewne jestem taka piękna w każdym razie pijąc wierzę w magiczne działanie a że smakuje mi to pic moge tylko przerwy trzeba robić. Dlatego piję co drugi dzień, najlepsza z Herbapolu. Czasem psikam sobie nią głowe i włosy znaczy się wlewam ja do atomizera i psikam

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko ja niestety do pracy mam 25 km , wiec nawet w takich kaloszkach długo bym szła
I po lesie jakoś też mało pląsam
Słoneczko jak bys strzeliła sobie takie kaloszki jeszcze w takiej cenie to od razu znalazłabyś powody żeby je nosić

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2009-06-25 o 11:23
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:25   #17
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

to ja też się dopisuję nie piszę, ale czytam czasem sesja mi się skończyła więc wracam do diety i bieganie
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:28   #18
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

witam i ja w nowym wątku

Iwonko-ale ni ema kaloszy na obcasie,jak Ty będziesz chodziła?
żartuję,pięeeeekne kalosze,aż mi się zachciało

Moniko-dawaj adres,ale nie obiecuję,że przed wyjazdem zdążę na pocztę

Gadmarko-to zaskórniki,krostki,grudki ?może być kw, salic, albo migdałowy(na lato chyba lepszy)ja swoje potraktowałam migdałem i Duac żelem.smarowałaś je już czymś?
śliczna i chudziutka jestes,dżiny super


ja często w lumpach buszuję i często fajne znajduję,ale głównie dla Zu
np.te kapelusz,które wszystkim się podobają
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:31   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Wilczyco co tak mało nas odwiedzasz?? bo bacik będzie

Ann- wyczaiłam profilowane na spodzie kalosze, ale gładkie nie wiem właśnie co z tymi kaloszami, ale sa tak urokliwe, że może podpietki wsadzę do nich? tylko nie znosze grzania się nóg
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 11:43   #20
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

O rety, już następny wątek.
Kaloszki super! tez się zastanawiałam ostatnio czy zakupić jakies kolorowe, ale ostatecznie nie zdecydowałam się (ale teraz żałuję jak patrzę na pogodę)
U nas dzisiaj ciepło, słonko świeci i rowerkek poszedł w ruch. Może nie zmokne jak będę wracać.
Gadmarka śliczna i zgrabna

Ja lumpeksy tez lubie, ale raczej dzieciowe rzeczy kupuję. Chociaz jakieś perełki dla siebie tez znajduję czsami (mam chyba ze 4 pary butów - nowe były ,żeby nie było... w tamtym roku superową zamzową kurteczke kupiłam za całe 17 zł, jakieś spódniczki, bluzeczki - ale raczej wieczorowe perełki sie trafiały, spodnie też jakieś)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:52   #21
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cześć Wilczyco co tak mało nas odwiedzasz?? bo bacik będzie
odwiedzam, ale ja jestem dziwne stworzenie, ani o ciuchach nie lubię gadać ani nie znam się na minerałach, kosmetyki mnie nie interesują, dzieci nie mam...
mogę się pochwalić jedynie, że jem właśnie pierogi od przyszłej teściowej, ale to raczej mało dietetyczne tyle, że ja pierogi jem raz na pół roku
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:03   #22
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

A ja sobie co rusz odświeżam w ustawieniach nowe posty i nic, cisza, w koncu nie wytrzymałam i wlazłam i co widzę, część 8!!!!! doczekałam się, doczekałam!

Iwuś też na te zachorowałam

Pokrzywę kiedyś piłam, wizaż mi o niej przypomniał , to do niej zaraz wrócę

Czeeee Wilczyco!!!! wiesz zawsze mozna pogadać o Maryni

Ann
, to grudki i zaskórniki, tak myślę wczoraj pojechałam gazikiem ze spirytem.

no i dziekuję za wszystkie miłe słowa skierowane w strone mojej karykatury, słodziaki jesteście kochane
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-06-25 o 12:05
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:17   #23
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
odwiedzam, ale ja jestem dziwne stworzenie, ani o ciuchach nie lubię gadać ani nie znam się na minerałach, kosmetyki mnie nie interesują, dzieci nie mam...
mogę się pochwalić jedynie, że jem właśnie pierogi od przyszłej teściowej, ale to raczej mało dietetyczne tyle, że ja pierogi jem raz na pół roku
Skarbie toz to wypisz wymaluj opis mnie no poza tym, że kosmetyki mnie interesują ale jak będziesz w moim wieku to zrozumiesz
Smacznego

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Iwuś też na te zachorowałam

no i dziekuję za wszystkie miłe słowa skierowane w strone mojej karykatury, słodziaki jesteście kochane
Słodkie są nie? mimo, że to róże to sa piekne, ale cena powalająca, w końcu to tylko kalosze

Nie karykatury, a slicznej, zgrabnej, szczupłej usmiechnietej osóbki

Zmykam
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:17   #24
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

witam, i dziekuje za mile powitanie
marioladabr
ja robilam wlasnie badanie sobie, tzn, morfologia, tsh, ft i wszystko ok. ale moje plecy zawsze byly gladkie i dopiero od 2-3 miesiecy cos nie tak. internista stwierdzil ze to bakteryjne zakazenie skory (a to mozliwe bo czesto bywam w ZOL-u gdyz mam bliska osobe w spiaczce, a tam wiadomo rozne paskudztwa wiec pewnie cos na mnie wlazlo).
Rzabba
dzieki za wskazowki, przeczytalam juz, teraz sie oswajam, i jak wszystko sobie poukladam to postaram sie wprowadzic to w czyn. mam juz swoj pierwszy sukces bo od miesiaca wypijam ok 1-1.5l wody ktorej nigdy nie pilam. wogole wiem ze malo pije, ale pracuje nad tym

mam pytanko, ogolnie nie mam wiekszych problemow z waga, ale niestety brzuszek to flak i nadmiar skory mnie wkurza. czy z ta skora mozna cos zrobic czy juz bedzie tak wisiec? najbardziej chcialabym schudnac w brzuchu bo reszta ok (mi odpowiada). teraz robie A6W i niestety miesnie pod tluszczykiem.
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:19   #25
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
mam pytanko, ogolnie nie mam wiekszych problemow z waga, ale niestety brzuszek to flak i nadmiar skory mnie wkurza. czy z ta skora mozna cos zrobic czy juz bedzie tak wisiec? najbardziej chcialabym schudnac w brzuchu bo reszta ok (mi odpowiada). teraz robie A6W i niestety miesnie pod tluszczykiem.
Chudzinka jesteś na wagę patrzę ile masz wzrostu??

Itakasiu na tłuszcz na brzuchu bieganie najlepsze

No zmykam
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:38   #26
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Iwonalodz
tak jak pisalam nie mam wiekszych problemow z kg. jak wazylam 53-54 to poprostu nie mialam brzuszka, ale moze to zludzenie i poprostu zmienila mi sie figura i teraz niezaleznie od wagi brzuszek bedzie lekko odstawal. mam 164cm, ale jestem drobnej kosci. hm, bieganie powiadasz?? musze to przemyslec. teraz mam wakacje wiec troche wiecej czasu i zaczelam 3x tyg fitness.
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:35   #27
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8


O raju, juz ósma.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:12   #28
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Maglisko
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:49   #29
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

No witamy Baletnicę! Gdzie się podziewasz Śliczna?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:10   #30
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

To ja też się melduję.

Ostatnio sporo rzeczy mnie zajmowało, ale od jutra będę tu częściej
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.