TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-24, 08:22   #1
Kasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 35

TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.


Smoczku proszę o skuteczny zestaw ćwiczeń, które pozwolą mi pozbyć się "zwisających" balkoników na brzuchu. Oprócz sadełka jestem obciążona rozciągniętą po ciąży skórą. Czy pozbycie się jej jest w ogóle możliwe?
Kasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 08:22   #2
Kasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 35
sadełko na brzuchu

Smoczku proszę o skuteczny zestaw ćwiczeń, które pozwolą mi pozbyć się "zwisających" balkoników na brzuchu. Oprócz sadełka jestem obciążona rozciągniętą po ciąży skórą. Czy pozbycie się jej jest w ogóle możliwe?
Kasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 09:07   #3
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: sadełko na brzuchu

O...mnie ten temat też bardzo interesuje...i rosnąca oponka i rozciągnięta skórka po ciąży.
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 09:07   #4
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: sadełko na brzuchu

O...mnie ten temat też bardzo interesuje...i rosnąca oponka i rozciągnięta skórka po ciąży.
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:27   #5
niedźwiadek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
Re: sadełko na brzuchu

Wbrew wszedzie krążącym opiniom. Ćwiczenie danej partii ciała nie spala tłuszczyku na tym miejscu.
Organizm spala tłuszcz z całego ciała !!!!

Tak więc :
Ćwiczenie beda pomocne bo zbuduja miesnie i wzmocnia ta czesc ciała (w tym przypadku brzuszek)....ale aby sie pozbyć tłuszczu niezbedna jest dietka i aeroby.

Jeśli idzie o problem nadmiaru skóry po ciąży to sorkii ale tu ja jestem już zielony :-P
niedźwiadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:27   #6
niedźwiadek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
Re: sadełko na brzuchu

Wbrew wszedzie krążącym opiniom. Ćwiczenie danej partii ciała nie spala tłuszczyku na tym miejscu.
Organizm spala tłuszcz z całego ciała !!!!

Tak więc :
Ćwiczenie beda pomocne bo zbuduja miesnie i wzmocnia ta czesc ciała (w tym przypadku brzuszek)....ale aby sie pozbyć tłuszczu niezbedna jest dietka i aeroby.

Jeśli idzie o problem nadmiaru skóry po ciąży to sorkii ale tu ja jestem już zielony :-P
niedźwiadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:35   #7
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: sadełko na brzuchu

Hmm, po konsultacji z Małym [img]icons/icon10.gif[/img] ,który właśnie doznał traumy i nie chce sam pisać [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] to wychodzi na to, że bardzo dobrym pomysłem byłoby zacząć pływać, bo basen ogólnie pomaga zwiększyć napięcie skóry i "pozbierać" to co zostało po ciąży (plus, rzecz jasna odpowiednia pielęgnacja, zimne prysznice, delikatny masaż) . Pozatym warto byłoby robić ćwiczenia typu brzuszki bokserskie, spięcia boczne(ehh, zaraz zeskanuję zdjęcia to wkleję, bo tak pisać to trudno [img]icons/icon7.gif[/img] ) brzuszki z piłką lekarską itp [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-24, 12:35   #8
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: sadełko na brzuchu

Hmm, po konsultacji z Małym [img]icons/icon10.gif[/img] ,który właśnie doznał traumy i nie chce sam pisać [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] to wychodzi na to, że bardzo dobrym pomysłem byłoby zacząć pływać, bo basen ogólnie pomaga zwiększyć napięcie skóry i "pozbierać" to co zostało po ciąży (plus, rzecz jasna odpowiednia pielęgnacja, zimne prysznice, delikatny masaż) . Pozatym warto byłoby robić ćwiczenia typu brzuszki bokserskie, spięcia boczne(ehh, zaraz zeskanuję zdjęcia to wkleję, bo tak pisać to trudno [img]icons/icon7.gif[/img] ) brzuszki z piłką lekarską itp [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:50   #9
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: sadełko na brzuchu

To są brzuszki bokserskie. Takie przykładowe ćwiczonko-dobre dla wzmocnienia mięśni brzucha, ale jak mówi Niedźwiadek to nie wszystko, bo potrzebna będzie też dobra dieta, która pomoże zrzucić brzuszek, ale nie może to być typowa dieta redukcyjna, bo to tylko pogorszy stan skóry. Po prostu lekka dieta złożone z 5-6 posiłków z zachowaniem zasady jedzenia mniejszej ilości węglowodanów wieczorem [img]icons/icon7.gif[/img] Pozatym właśnie mi się przypomniało [img]icons/icon12.gif[/img] , że świetne efekty jeśli chodzi o brzuszek daje.. hoola-hop(chyba tak się to pisze [img]icons/icon10.gif[/img] ) Mam w domu dwa [img]icons/icon10.gif[/img] i bardzo sobie je chwalę [img]icons/icon12.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuszkibcopy.jpg (41,7 KB, 355 załadowań)
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 12:50   #10
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: sadełko na brzuchu

To są brzuszki bokserskie. Takie przykładowe ćwiczonko-dobre dla wzmocnienia mięśni brzucha, ale jak mówi Niedźwiadek to nie wszystko, bo potrzebna będzie też dobra dieta, która pomoże zrzucić brzuszek, ale nie może to być typowa dieta redukcyjna, bo to tylko pogorszy stan skóry. Po prostu lekka dieta złożone z 5-6 posiłków z zachowaniem zasady jedzenia mniejszej ilości węglowodanów wieczorem [img]icons/icon7.gif[/img] Pozatym właśnie mi się przypomniało [img]icons/icon12.gif[/img] , że świetne efekty jeśli chodzi o brzuszek daje.. hoola-hop(chyba tak się to pisze [img]icons/icon10.gif[/img] ) Mam w domu dwa [img]icons/icon10.gif[/img] i bardzo sobie je chwalę [img]icons/icon12.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 08:17   #11
aliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 63
tzw. "oponki"

Cześć
Chciałam się zapytać, co zrobić z tzw. "oponkami" na brzuchu? W żadnym razie nie chcą mi zejść
aliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-03, 10:17   #12
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: tzw. "oponki"

oponki to także mój problem, w zasadzie mogę powiedziec-mój dawny problem. co zrobić? ćwiczyć! dużo ćwiczeń aerobowych, aby spalic tłuszcz i dużo brzuszków, aby wyrzeźbić mięśnie. najlepiej zapisać się na aerobik ABT, na tych zajęciach pracuje się głównie nad udami, pośladkami i własnie brzuchem.to naprawdę działa.ja nie wierzyłam, że kiedykolwiek pozbędne się tego ohydztwa, a jednak! polecam.
no i oczywiście dieta odpowiednia.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 06:22   #13
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: tzw. "oponki"

Do tego co ppwiedziała Koko dodam tylko, że dobre są też ćwiczenia izometryczne. Nie działają co prawda konkretnie na oponki, ale poprawiają ogólny wygląd brzuszka Napinasz mięśnie brzucha na 30 s i puszczasz i tak kilka razy, kiedy masz czas Zaletą tych ćwiczeń jest to, że ćwiczysz, a nikt nie widzi co robisz Pozatym możesz wrócić do dzieciństwa i pobawić sie hoolahop To jest naprawdę dobre na oponki i sporo zabawy przy okazji
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 14:35   #14
natalija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 45
jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

pytanie skierowane jest do osób znających się na takich rzeczach. próbowałam wielu już ćwiczeń ale one pomagają na typowe fałdki na brzuchu. Ja natomiast mam chyba tzw oponkę. Może opisze bo nie jestem pewna do końca. Z profila mam płaski raczej brzuch. Odznacza się tylko jedna malutka fałdka znajdująca się tuż pod pępkiem. Natomiast jak stane z przodu to wydaję sie sobie taka trochę kwadratowa. Gromadzi mi się tłuszczyk właśnie tak trochę poniżej wysokości pępka i najgorsze z tyłu na plecach nad pośladkami. I to mi właśnie przypomina ta oponkę. Nie mam dużego brzucha jest raczej płaski i nawet umięśniony jednak okropnie denerwuje mnie ten tłuszczyk po bokach i nad pośladkami. Przepraszam że sie tak rozpisałam,mam nadzieje ze nie nudze, ale czy ktoś zna jakieś ćwiczenia które pomogły by mi zrzucić tłuszczyk z tamtych miejsc??? Bardzo prosze o pomoc bo jużod dłuższego czasu próbuje i nic...
natalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:25   #15
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

Mam poodbny problem, więc również interesuje mnie ten wątek !! mam nadzieje że ktoś coś poradzi
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 09:59   #16
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

I ja sie dołączam-ćwiczenia sprawiły tylko, że mięśnie się napieły i "stwardniały" a oponka jak była tak jest :/
Czytałam, że pomaga hula-hop ale mnie to jakoś nie przekonało..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 12:55   #17
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

ja takze mialam podobny problem, ale znalazlam na niego odpowiedni sposob. Chociaz mam zupelnie plaski brzuch, jednak dawniej czesto borykalam sie z ta "oponka". Od jakiegos czasu pije czerwona herbate PU -ERH bioactive (ok. 8 zl w sklepach zielarskich, ja kupuje ja w pobliskim kiosku), oraz dosc duze ilosci wody mineralnej. Poza tym oczywiscie cwicze miesnie brzucha. Dzieki temu mam sylwetke bez zarzutu. Jeeeeaaaaaaaa!!!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 14:37   #18
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

Ja właśnie siedze przed komputerkiem i popijam sobie tą herbatkę....choć z początku nie dało sie jej pic bez wykrzywiania nosem, to teraz się chyba uzależniłam...
No ale u mnie ona nie ziałanic, bo bez ćwiczeń dziewczyny nie ma sznas na sukcesy!!!!
Też jestem szczupła, a naa brzuchu mam nawet zarysy tkakich kosteczek, bo przez jakies tam czas robiłam po 700 brzuszków dziennie.
Ale czas minął, a ja zaczęłam pochłaniac ogromne ilości jedzenia i wszytsko odkłada się tam, gdzie u Ciebie Natalijko!!!. Dokładnie tam i bardzo mnie to denerwuję!!!
Dlatego także też pytam o sosób na usunięcie taj oponki, bo tez nie wiem co z tym zrobić!!!
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 15:33   #19
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

Agnieszko, ja takze jestem od niej uzalezniona A zeby osiagnac taki wyglad, jaki ma teraz, wystarczylo ograniczenie slodyczy (szczegolnie czekolady) do ZERA!!! Zwazywszy, ze uwielbiam slodycze, bardzo ciezko bylo mi sie pogodzic z brakiem ich. Jednak kiedy mam ochote na cos slodkiego, wcinam jogurt owocowy ze zbozami lub musli, albo chrupie marchewke. Jakos pomaga Czesto cwicze takze miesnie skosne brzucha. Trzeba stanac w lekkim rozkroku i obracac sie tak, jakby chcialo sie zobaczyc, co jest za soba. Pamietajac jednoczesnie o nieodrywaniu nog od podlogi. Pracuje tylko tulow. No i oczywiscie przy tym napinam nieco miesnie brzucha. ( ale wytlumaczylam... hehe mam nadzieje ze cos zrozumialyscie) no i od czasu do czasu wieczorkiem ( jak jest cieplej) biegam troszke z pieskiem, np do parku i spowrotem, albo chociaz dookola bloku Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 10:28   #20
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

Najpierw 30 min aerobów, inaczej nie ma sensu ćwiczyć, bo tłuszcz mniej więcej po takim czasie aerobów zaczyna się spalać. No jak już się spocisz to dopiero mięśnie brzuszka. Ja osobiście polecam 8min ABS (ściagniesz z osła lub kazzy), tam są cwizcenia na wszytkie partie brzucha - i to tylko w 8 minut
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 12:05   #21
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: jak pozbyć sie tzw "oponki na brzuchu"???

podstawowa zasada: najpierw cwiczenia silowe oczywiscie poprzedzone 10 ,minutowa rozgrzewka, a dopiero potem aeroby!!! i minimum 45 !! najpierw silowe cwiczenia aby spalic zapas glikogenu w miesniach a dopiero portem aeroby gdyz po spaleniu wczesniej glikogenu organizm od razu siega do tluszczyku!!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 20:41   #22
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
ja spalic tluszczyk na brzuchu?

mam wyrobione miesnie brzucha ale przykrywa je tluszczyk i nie wiem jak sie go pozbyc..moze wy wiecie ?
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 20:53   #23
thelema
Raczkowanie
 
Avatar thelema
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 307
Dot.: ja spalic tluszczyk na brzuchu?

Skakanka, jazda na rowerze, aerobik, ... Ja ćwiczę na skakance.

Pzdr.
thelema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 17:22   #24
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
jak spalić tłuszcz z brzucha?????

hejka!od jakiś 2 miesięcy ćwicze mięśnie brzucha.od tej pory bez diety schudłam ogólnie 5 kg. górne partie są ładnie ukształtowane ale dolne niestety nie pozostała na nich fałdka tłuszczu i nie mogę się jej pozbyć.mięśnie całego brzucha są twarde jak skała tylko przez tą fałdke nie moge założyć swoich niedawno otrzymanych biodrówek.Błagam was napiszcie jak pozbyć się tego obrzydliwego tłuszczu nie wiem uratujcie mnie ćwiczeniami dietą kremami.Poradzcie coś
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 17:37   #25
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

Cytat:
Napisane przez jagoda622
hejka!od jakiś 2 miesięcy ćwicze mięśnie brzucha.od tej pory bez diety schudłam ogólnie 5 kg. górne partie są ładnie ukształtowane ale dolne niestety nie pozostała na nich fałdka tłuszczu i nie mogę się jej pozbyć.mięśnie całego brzucha są twarde jak skała tylko przez tą fałdke nie moge założyć swoich niedawno otrzymanych biodrówek.Błagam was napiszcie jak pozbyć się tego obrzydliwego tłuszczu nie wiem uratujcie mnie ćwiczeniami dietą kremami.Poradzcie coś
Zapraszam na wątek: "Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" jest tam wiele postów które pomogą . Hmm... co do diety, jeśli poza spaleniem tej fałdki nic innego nie chcesz osiągnąć to myśle że wystarczy nie jeść słodyczy, fast foodów, ograniczyć nieco tłuszcze, jak najmniej smarzonych potraw i nie jeść na noc... lekka kolacja ok. 19. Ćwiczenia na dolną partie brzucha to:
1. Nożyce
2. Przyciąganie ugiętych kolan do klatki piersiowej 3.
3. Naprzemienne przyciąganie raz 1 raz 2 kolana do klatki piersiowej, jednocześnie kierująć przeciwległy łokieć założony za głowe do przyciąganego kolana.
4. Półbrzuszki z nogami prostymi w górze.
5. Unoszenie prostych nóg w górę.
Do tego hula hop i skakanka . Powinno pomóc . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:43   #26
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

a ja zapraszam do tematu "chce płaski brzuch", bardzo dużo przydatnych informacji i wsparcia
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:32   #27
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

dzięki Pusiak89 napewno skorzystam z twoich rad od jutra dołacze do swoich dotychczasowych ćwiczeń te polecone przez ciebie
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 11:08   #28
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

a znacie może jakieś sprawdzone ćwiczenie na "boczki"?narazie znalazłam tylko takie:leżysz na bok i unosisz proste nogi.robie tak 20 po 3 serie a znacie coś innego
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:57   #29
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

na stronie biezacej jest watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69579
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:52   #30
Dżunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: jak spalić tłuszcz z brzucha?????

Na pewno zeby utrzymać swoją figure to trzeba przestrzegać dwuh podstawowych rzeczy: troszke ruhu; jakis spotr rower, basen, bieganie, lub w domku cwiczenia, byle nie siedzenie przed kompem czy tv cały dzien, no i dieta czyli jak najmniej słodkich i tłustyh rzeczy. a jesli hcemy dopracować torszke swoje kszatły to wiecej cwiczeń i lepsza dieta. Najlepsze cw. na brzzuh to brzuszki pelne, nie pełne, i ukosne, nozyce czy brzuszki z nogami w gurze. na boczki... to moim zdaniem lezenie na boku i podnoszenie nug ok. 15-20 cm. ku gurze. mysle ze taka aktywność codzienna da Ci zia***istą figurke
Dżunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.