Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 17:08   #31
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Co Wy takim cichaczem się tu przeniosłyście? Ledwo znalazłam. A wiecie, dziś idzie Kto poślubi mojego syna więc musiałam wpaść przypomnieć
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:24   #32
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Meneq no juz niby lepiej..... Nie wiem to nie tylko jego wina ja tez mam sporo za uszami strasznie impulsywna jestem ostatnio jakies glupoty mi sie nawkrecaly musialabym sie odciac od niektorycj spraw a nie moge i mi siedzi tak wszystko i potem wychodzi jak wychodzi



Deli a co je to obchodzi chcesz karmic to karm i do 3go roku zycia, jak meneq napisala w nas masz wsparcie :-*



Debrah, tule :-* to widze jakis dzisiaj zdolowany dzien ogolem......





Dziecie wstalo o 4 dzisiaj, od 2 sie budzil co chwile wolal mnie nie chcial isc do sypialni do nas wciagal mnie do lozeczka musialam z nim "spac", wiecie heh lozeczko male on coraz wiekszy i ledwo sie miescilismy w zlobku spal jakies 1,5h no i jest 18 i dzieciecie wyglada tak

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20141001_001.jpg (116,5 KB, 37 załadowań)
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:28   #33
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Nom dzieki lady ** kurna amelka znowu ma katar
... mowie do niej ... ale glut hahaa a ona oj glut !!
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:42   #34
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Dwbrah. Tule mocno wiem jak sie czujesz ... Nawijko kupilam najtansza pralkr i przedluzylam gwarancje na 5 lat plus gwarancja np jakhy cos z mojej winy to na nowa mi wymienia....... plecy mi mega dokuczaja .... strasznie bola.... dzis w szkole laski sie pytaly czy nadal kp. Miglam sklamac ze juz nie. Wiecie jak na mnie najechaly.... az mialam dola....

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Aha ya gwqrancja jakies 25o zl kosztowała ale jak veedsie sie koncsyc to cos sie w niej popsuje..... hehe sorry za bledy na kompie ppprawie
Dzieki dzieki
Ja dzis na pewo cos wybiore, bo kosz na pranie coraz bardziej zapchany :/

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Co Wy takim cichaczem się tu przeniosłyście? Ledwo znalazłam. A wiecie, dziś idzie Kto poślubi mojego syna więc musiałam wpaść przypomnieć
Myslalam, ze juz tego nie ogladasz

Ja wlacze, a jakze


Moj syn poszedl na drzemke, 15min temu
W ogole nie wiem jak to rozegrac.
Zwykle drzemke mielismy ok 13-14, teraz o tej godzinie jest aktywnosc w pelni, Kuba za nic nie chce zasnac.
Senny robi sie ok 16:30-17, ale szczerze mowiac nie bardzo mi sie widzi tak pozna drzemka...
Po pierwsze az sie boje myslec jakie wtedy bylyby noce, a po drugie nie chce powtorki z pierwszych miesiecy zycia Kuby, kiedy niemalze codziennie chodzil spac ok 23. Nie mialam sil na nic wowczas.
A moze po prostu jestem egoistka i chce miec wieczor dla siebie...

Wiec teraz robie tak, ze jak jest juz senny to siup na dwor z nim. W niego wtedy wstepuja nowe sily i moze biegac do upadlego, w ogole nie widac po nim zmeczenia.
Wracamy ok 18:30 i bez problemu zasypia o 19.

Dzis tez byl taki plan, ale wyjatkowo poszlismy na dwor z wozkiem (chcialam zrobic zakupy, a Kuba w sklepie bez wozka=katastrofa) i padl mi miedzy jednym a drugim kesem bulki.

Troszke mam wyrzuty sumienia, ze tak go przeciagam, ale jak to inaczej zrobic?
Nie chce, by zasypial o 17, bo juz sie przekonalam, ze wtedy szaleje do 22-22:30...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Hahha Lady, to witaj w klubie

Piotruś tak sam zasypia?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:46   #35
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

hej

czemu nie ma linku do nowego wątku w starym? zawsze tak było chyba

wczoraj moja mama miała ciśnienie 200/100 pojechali do szpitala przed północą, a wrócili o 5 rano; w ogóle jej nie mogli tego ciśnienia zbić, masakra; nie poszłam dzisiaj do pracy, bo taka byłą padnięta, że nie miałam serca jej Filipa rano zostawiać

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
W ogóle czy któreś dziecko już jest po wszystkich szczepieniach ??
Filip już miał wszystkie

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
I nie ma to jak pozrec sie z mezem o 4 nad ranem co? Ja nie wiem, ostatnio coraz gorzej jest, on mowi, ze ja mu wmawiam rozne rzeczy ktorych on nie ma na mysli a jego zachowanie zupelnie temu zaprzecza, serio mam dosc, bardzo bardzo, siedze i wyje a on spi:'(

u nas czasem też tak jest, że ja przezywam coś, a ta kreatura śpi

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
aaaa dziewczyny, tak się cieszę!!!

pogadaliśmy z mężem i zdecydowaliśmy się jechać w podróż poślubną nareszcie jeszcze do końca się nie zdecydowaliśmy, ale prawdopodobnie w osobtę wylatujemy na lanzarote
ale super

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Cześć kochane
Fewciu- bez zmian cpv wyszło 1,6 więc nie mam stanu zapalego i nadal nie znam przyczyny skurczów
leżeć leżec i jeszcze raz leżeć zwariować idzie i nic nie jest lepiej
a Leos mi dał dziś w nocy tak popalic,że ho ho- do godziny 23 byłam u niego 6 razy reszty nie pamietam bo przestałam liczyć a rano anioł nie dziecko
uważaj na siebie

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś oglądać mieszkanie. Na razie nie będę nic więcej pisać żeby nie zapeszyć. Ciągle wynajmujemy kawalerke. Mam tego już dosyć i postanowiliśmy się postarać porządnie o mieszkanie. Tak mi się marzy , żeby Daria już swój pokoik miała
no to kciuki

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Hej!
Ja już u mamy, wczorajszy dzień to był jakiś koszmar, doła mam jak stąd na księżyc.
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:08   #36
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Nie mam do napisania nic konstruktywnego, takze odpuszcze uzalanie sie nad soba tutaj i wysle wam
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:26   #37
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Nawijko oczywiście że oglądam, a jak inaczej mogłabym sobie wyrobić opinię że rolnicy nadal rządzą? Muszę mieć porównanie Na razie moim idolem jest nadal rolnik Adaś bo to takie fajne wielkie chłopisko jest. A pan Stasiu ma fajne babeczki za kandydatki. Nie takie jak te z teściowych, co to albo biseksualne, albo głupie, albo całe z silikonu, albo wszystko po trochu Chociaż coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że to są statyści grający wg scenariusza jak w jakichś Trudnych sprawach czy czymś takim bo przecież niemożliwe żeby do jednego programu zgłosiło się tyle idiotek plus kilku kretynów. No to jest po prostu statystycznie niemożliwe Chociaż ostatni odcinek z próbami wymyślonymi przez mamuśki obejrzałam nawet z pewnym zaciekawieniem, przyznaję To jedzenie ślimaków na przykład...
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 18:43   #38
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Heloł wpadam na szybciocha - widze,ze sie nade mną zastanwiałyscie powiem tak- lajcik na kółkach tam jest rano godzinna celebracja kawy, potem cos sie zrobi albo i nie,potem jakas herbatka pomagałam demontowac wystawe i gdyby nie to, ze musze opracowac sobie (materiały mi dali) wersje do oprowadzania wycieczek to nie robiłabym chyba nic oprowadzanie zaczne moze za miesiąc :O

Noc masakra,spałam moze 3 godz, mały do pólnocy WYŁ na zeby,zakatarzony do tego,mnie juz powoli przechodzi, ale moja bida sie męczyła niesamowicie,pobudki non stop z płaczem.... Wstał jak ja wychodziłam z domu przed 7. Tzta za to musze pochwalic, bo super go ogarnął, a ze lało to siedzieli w domu, bawili sie Bartulo podobno nie plakał za mną,ale rozgardiasz w domu taki jakby mnie miesiac nie było jutro bedzie małemu gorzej bo tz po nocce wróci i na 14 jedzie,wiec mały z t. przebaluje pół dnia .

LADY, przytulam mocno z powodu sytuacji u Was

EWULKAAA, super taki wyjazd

SILVER, kciuki za mieszkanie

DEBRAH, trzymaj sie mocno

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

pokaze wam "kikije"
https://www.facebook.com/video.php?v=815876761770918

Edytowane przez sylwietta1988
Czas edycji: 2014-10-01 o 19:05
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 19:09   #39
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Dziewczyny żadna się nie odniosła-rozumiem ze nie ma chętnych na meliski?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1412186968141.jpg (59,1 KB, 23 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 19:13   #40
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Nawijko oczywiście że oglądam, a jak inaczej mogłabym sobie wyrobić opinię że rolnicy nadal rządzą? Muszę mieć porównanie Na razie moim idolem jest nadal rolnik Adaś bo to takie fajne wielkie chłopisko jest. A pan Stasiu ma fajne babeczki za kandydatki. Nie takie jak te z teściowych, co to albo biseksualne, albo głupie, albo całe z silikonu, albo wszystko po trochu Chociaż coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że to są statyści grający wg scenariusza jak w jakichś Trudnych sprawach czy czymś takim bo przecież niemożliwe żeby do jednego programu zgłosiło się tyle idiotek plus kilku kretynów. No to jest po prostu statystycznie niemożliwe Chociaż ostatni odcinek z próbami wymyślonymi przez mamuśki obejrzałam nawet z pewnym zaciekawieniem, przyznaję To jedzenie ślimaków na przykład...
Myslalam, ze to jednorazowy romans byl
Nie znam postaci, nie ogladam

W DDTVN gotowal ten wydziarany razem z mamuśką. Takze ci na pewno istnieja Reszta to moze jakies pacynki czy co.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 19:23   #41
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
czemu nie ma linku do nowego wątku w starym? zawsze tak było chyba
Bo żadna nie wrzuciła
hje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 19:38   #42
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Nawijko, bardzo dobrze, że przeciągasz, dziecko nie powinno o 23 chodzić spać higiena snu jest ważna, liczy się nie tylko długość, ale i pora spania.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 19:51   #43
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
... mowie do niej ... ale glut hahaa a ona oj glut !!


Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Heloł wpadam na szybciocha - widze,ze sie nade mną zastanwiałyscie powiem tak- lajcik na kółkach tam jest rano godzinna celebracja kawy, potem cos sie zrobi albo i nie,potem jakas herbatka pomagałam demontowac wystawe i gdyby nie to, ze musze opracowac sobie (materiały mi dali) wersje do oprowadzania wycieczek to nie robiłabym chyba nic oprowadzanie zaczne moze za miesiąc :O
no to chyba Ci się podoba, fajnie

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Bo żadna nie wrzuciła
a to nie zawsze zakładający nowy wątek wrzucał?
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:02   #44
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Tugeza od 2. Na szczescie bez placzu, Pietraszko po prostu wstal wyspany;] spalam 2godz.

I nie ma to jak pozrec sie z mezem o 4 nad ranem co? Ja nie wiem, ostatnio coraz gorzej jest, on mowi, ze ja mu wmawiam rozne rzeczy ktorych on nie ma na mysli a jego zachowanie zupelnie temu zaprzecza, serio mam dosc, bardzo bardzo, siedze i wyje a on spi:'(

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
tulę mocno teraz już lepiej z mężem?
Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
U nas od kilku dni bunt/skok/taki etap i grom wie co jeszcze. Oskar na wszystko piszczy,płacze,skrzeczy i jest czasami tak irytujący że mam ochotę zabarykadować się w szafie jak Meneq
Wystarczy mu tylko powiedzieć "nie" a potrafi rozpętać taką aferę jakiej świat nie widział. Jestem już bliska odwiedzinom w ... Domu wariatów
oj, wiem coś o tym... :/
Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
dziękuję, ja jeszcze nie wierzę jakoś tak szybko to poszło - następny etap rozmowy rekrutacyjnej za 2 tygodnie, tż ma chwilowo luzy w projekcie, wczoraj wieczorem się pokóciliśmy a dzisiaj mi dzwoni że mam szukać i przyszły tydzień będzie nasz

A Anusia jedzie z nami nie wypoczęłabym bez niej, za bardzo bym się martwiła a że przez sytuację nigdzie nie byliśmy, a pieniążki były odłożone, no to jedziemy.

Już zarezerwowane, zapłacone, dziś TŻ jedzie na zakupy, a ja jutro jak Ania będzie w żlobku.

Normalnie jaram się, bo nigdy jeszcze nie byłam na takich wypasionych wakacjach
super, że jedziecie
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Hej!
Ja już u mamy, wczorajszy dzień to był jakiś koszmar, doła mam jak stąd na księżyc.
przytulam mocno



Nie pisałam ostatnio, bo tż w domu (umiera na kaszel) i dopiero jutro do pracy idzie. A z tz w domu nie mogę ani Kuby ogarnąć ani siebie.
Do tego Kuba od kilku tyg bardzo ciężki w kontakcie. Właściwie z Jego ust słyszę tylko jęki a minę wiecznie ma niezadowoloną.
Jak czytam, że Wasze dzieci tak Wam we wszystkim pomagają, gotujecie, sprzątacie, niemal Wam herbatę przynoszą i śniadanie robią to łapię jeszcze większego doła, bo u nas Kuba wszystkim tylko rzuca. Garnki, łyżki, sitka go nie interesują, wycieranie kurzy ha ha ha chyba w snach, pomaganie np przy obieraniu ziemniaków polega na tym,że wybiera sobie ziemniaka i traktuje go jak skarb , oczywiście nie chce go oddać a kończy się to tym, że chce go zjeść :/
Do tego rzuca wszystkim a najbardziej irytuje mnie rzucanie jedzeniem i to z pełną premedytacją :/
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:09   #45
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dzieki dzieki
Ja dzis na pewo cos wybiore, bo kosz na pranie coraz bardziej zapchany :/


Myslalam, ze juz tego nie ogladasz

Ja wlacze, a jakze


Moj syn poszedl na drzemke, 15min temu
W ogole nie wiem jak to rozegrac.
Zwykle drzemke mielismy ok 13-14, teraz o tej godzinie jest aktywnosc w pelni, Kuba za nic nie chce zasnac.
Senny robi sie ok 16:30-17, ale szczerze mowiac nie bardzo mi sie widzi tak pozna drzemka...
Po pierwsze az sie boje myslec jakie wtedy bylyby noce, a po drugie nie chce powtorki z pierwszych miesiecy zycia Kuby, kiedy niemalze codziennie chodzil spac ok 23. Nie mialam sil na nic wowczas.
A moze po prostu jestem egoistka i chce miec wieczor dla siebie...

Wiec teraz robie tak, ze jak jest juz senny to siup na dwor z nim. W niego wtedy wstepuja nowe sily i moze biegac do upadlego, w ogole nie widac po nim zmeczenia.
Wracamy ok 18:30 i bez problemu zasypia o 19.

Dzis tez byl taki plan, ale wyjatkowo poszlismy na dwor z wozkiem (chcialam zrobic zakupy, a Kuba w sklepie bez wozka=katastrofa) i padl mi miedzy jednym a drugim kesem bulki.

Troszke mam wyrzuty sumienia, ze tak go przeciagam, ale jak to inaczej zrobic?
Nie chce, by zasypial o 17, bo juz sie przekonalam, ze wtedy szaleje do 22-22:30...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Hahha Lady, to witaj w klubie

Piotruś tak sam zasypia?
Nie przejmuj się ja robię dokładnie tak samo
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:11   #46
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość

a to nie zawsze zakładający nowy wątek wrzucał?
Nie zdążyłam, zamknęli wątek



Dzidziuś chory, drzemkę miała do 15 i nie śpi jeszcze.
Nie wiemy do tej pory, czy się przesłyszeliśmy z tż, czy faktycznie to miało miejsce. Ale po drzemce zapytałam młodą, czy się choć trochę lepiej czuje, a ona "no toche"

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2014-10-01 o 20:13
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:24   #47
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48363752]Nawijko, bardzo dobrze, że przeciągasz, dziecko nie powinno o 23 chodzić spać higiena snu jest ważna, liczy się nie tylko długość, ale i pora spania.[/QUOTE]

właśnie o tym miałam pisac.
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:24   #48
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48363752]Nawijko, bardzo dobrze, że przeciągasz, dziecko nie powinno o 23 chodzić spać higiena snu jest ważna, liczy się nie tylko długość, ale i pora spania.[/QUOTE]
Mowilam juz, ze Cie kocham?





Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
Nie pisałam ostatnio, bo tż w domu (umiera na kaszel) i dopiero jutro do pracy idzie. A z tz w domu nie mogę ani Kuby ogarnąć ani siebie.
Do tego Kuba od kilku tyg bardzo ciężki w kontakcie. Właściwie z Jego ust słyszę tylko jęki a minę wiecznie ma niezadowoloną.
Jak czytam, że Wasze dzieci tak Wam we wszystkim pomagają, gotujecie, sprzątacie, niemal Wam herbatę przynoszą i śniadanie robią to łapię jeszcze większego doła, bo u nas Kuba wszystkim tylko rzuca. Garnki, łyżki, sitka go nie interesują, wycieranie kurzy ha ha ha chyba w snach, pomaganie np przy obieraniu ziemniaków polega na tym,że wybiera sobie ziemniaka i traktuje go jak skarb , oczywiście nie chce go oddać a kończy się to tym, że chce go zjeść :/
Do tego rzuca wszystkim a najbardziej irytuje mnie rzucanie jedzeniem i to z pełną premedytacją :/
Mialam wlasnie pytac co Ciebie tak malo!



NANCY, ale u nas "pomaganie" wyglada tak, ze jak np sprzatam sypialnie to daje Kubie pojemnik z moja bielizna. On wszystko wywala, troche zalozy sobie na glowe, troche pochowa do pojemnika, a ja w tym czasie szybko scieram kurze, ukladam,itp. A potem oczywiscie sprzatam powywalane rzeczy albo sprzatamy je razem.

Jedzenie surowych ziemniakow tez wystepuje. Rzucanie wszystkim? Jak najbardziej!

I tez czasem lapie doly jak czytam jakie Wy cuda gotujecie.
Ja robie obiad pt. byle szybciej. Wszystko na stresie.

dlatego doskonale Cie rozumiem.




Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się ja robię dokładnie tak samo
Ooooo, Ola tez odpuscila drzemke?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2014-10-01 o 20:25
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:30   #49
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się ja robię dokładnie tak samo
I my Jeśli przekroczymy godzinę 15, drzemki już nie ma.
hje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 20:32   #50
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
I my Jeśli przekroczymy godzinę 15, drzemki już nie ma.
Amelka ma juz jedna drzemke w ciągu dnia o 12;p i mi sie to podoba, bo spi zazwyczaj 2 h;p a nie 40 min po 2 razy....

tak bardzo chce mi sie spać, ale chyba obejrze najnowsyz odcinek chirurgów..hmmm
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:33   #51
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dzieki dzieki
Ja dzis na pewo cos wybiore, bo kosz na pranie coraz bardziej zapchany :/


Myslalam, ze juz tego nie ogladasz

Ja wlacze, a jakze


Moj syn poszedl na drzemke, 15min temu
W ogole nie wiem jak to rozegrac.
Zwykle drzemke mielismy ok 13-14, teraz o tej godzinie jest aktywnosc w pelni, Kuba za nic nie chce zasnac.
Senny robi sie ok 16:30-17, ale szczerze mowiac nie bardzo mi sie widzi tak pozna drzemka...
Po pierwsze az sie boje myslec jakie wtedy bylyby noce, a po drugie nie chce powtorki z pierwszych miesiecy zycia Kuby, kiedy niemalze codziennie chodzil spac ok 23. Nie mialam sil na nic wowczas.
A moze po prostu jestem egoistka i chce miec wieczor dla siebie...

Wiec teraz robie tak, ze jak jest juz senny to siup na dwor z nim. W niego wtedy wstepuja nowe sily i moze biegac do upadlego, w ogole nie widac po nim zmeczenia.
Wracamy ok 18:30 i bez problemu zasypia o 19.

Dzis tez byl taki plan, ale wyjatkowo poszlismy na dwor z wozkiem (chcialam zrobic zakupy, a Kuba w sklepie bez wozka=katastrofa) i padl mi miedzy jednym a drugim kesem bulki.

Troszke mam wyrzuty sumienia, ze tak go przeciagam, ale jak to inaczej zrobic?
Nie chce, by zasypial o 17, bo juz sie przekonalam, ze wtedy szaleje do 22-22:30...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Hahha Lady, to witaj w klubie

Piotruś tak sam zasypia?
Uwazam ze dobrze robisz
Moja ma drzemke w przedszkolu czasami nie spi w ogole a czasami öd 1h do 2,5 h odbieram przed 14 a zasypia mi przed 22 czasami 21 a w przedszkolu zawsze szaleja na dworze i ja tez z nia uawsze wychodze


Zajecia sportowe 8 euro za msc

Moje dziecie wszamalo tyle na kolacjr ze w szoku estem
sarah67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:35   #52
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

My jeśli drzemka jest później niż 16. Zwykle wtedy staram się dotrwać do 18:30 chociażby. I bez szkody dla dziecka bo spacer to atrakcja, lub kąpiel. Jakby nie dała rady to by poszła spać oczywiście Ale zwykle bez problemu.
Ami zasypia to wam pokrótce opiszę po tem jaką masakre miałam wczoraj: -0
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:38   #53
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Nie no wiecie co, mysle ciągle o akcji na uczelni, poczułam się jak jakaś trędowata
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:43   #54
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mowilam juz, ze Cie kocham?






Mialam wlasnie pytac co Ciebie tak malo!



NANCY, ale u nas "pomaganie" wyglada tak, ze jak np sprzatam sypialnie to daje Kubie pojemnik z moja bielizna. On wszystko wywala, troche zalozy sobie na glowe, troche pochowa do pojemnika, a ja w tym czasie szybko scieram kurze, ukladam,itp. A potem oczywiscie sprzatam powywalane rzeczy albo sprzatamy je razem.

Jedzenie surowych ziemniakow tez wystepuje. Rzucanie wszystkim? Jak najbardziej!

I tez czasem lapie doly jak czytam jakie Wy cuda gotujecie.
Ja robie obiad pt. byle szybciej. Wszystko na stresie.

dlatego doskonale Cie rozumiem.





Ooooo, Ola tez odpuscila drzemke?
wiedziałam, że mnie zrozumiesz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Deli ale czemu najechały? Że za długo, bo co?
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:46   #55
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
wiedziałam, że mnie zrozumiesz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Deli ale czemu najechały? Że za długo, bo co?
No ze długo i że A. mną "rządzi" i że to mega przesada. Wiecie, ja swoje myśle, ale wiadomo że później zostałam pięknie obgadana zresztą, w d.pie z nimi.
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:50   #56
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

haha Nancy jakbym o klusce czytala! Tyle, ze ona sobie bierze ziemniaczki, wrzuca do reklamowki i tak biega po domu.

Dzis wylala miske zupy ;/ zamiast pokazac jakos, ze nie chce juz jesc to ona sobie popchnela miske i radocha( a prosilam wczesniej, zeby nie przechylala miski, ze siega lyzeczka) Nie ukrywam, w☠☠☠☠ilam sie i wydarlam, juz mi nerwy puscily po powrocie ze zlobka. Powrot byl koszmarny, na rekach ryk, na nogach ryk, fajnie jest sobie porzucac rogalem i bidonem.
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:53   #57
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
haha Nancy jakbym o klusce czytala! Tyle, ze ona sobie bierze ziemniaczki, wrzuca do reklamowki i tak biega po domu.

Dzis wylala miske zupy ;/ zamiast pokazac jakos, ze nie chce juz jesc to ona sobie popchnela miske i radocha( a prosilam wczesniej, zeby nie przechylala miski, ze siega lyzeczka) Nie ukrywam, w☠☠☠☠ilam sie i wydarlam, juz mi nerwy puscily po powrocie ze zlobka. Powrot byl koszmarny, na rekach ryk, na nogach ryk, fajnie jest sobie porzucac rogalem i bidonem.
charakterny aniołeczek
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:59   #58
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
haha Nancy jakbym o klusce czytala! Tyle, ze ona sobie bierze ziemniaczki, wrzuca do reklamowki i tak biega po domu.

Dzis wylala miske zupy ;/ zamiast pokazac jakos, ze nie chce juz jesc to ona sobie popchnela miske i radocha( a prosilam wczesniej, zeby nie przechylala miski, ze siega lyzeczka) Nie ukrywam, w☠☠☠☠ilam sie i wydarlam, juz mi nerwy puscily po powrocie ze zlobka. Powrot byl koszmarny, na rekach ryk, na nogach ryk, fajnie jest sobie porzucac rogalem i bidonem.
a wiesz co mnie najbardziej dobija, to, że on wie, że źle robi... pokazuje na rozlane/rozbite i mówi "nu nu" a potem znowu robi to samo :/
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:21   #59
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
No ze długo i że A. mną "rządzi" i że to mega przesada. Wiecie, ja swoje myśle, ale wiadomo że później zostałam pięknie obgadana zresztą, w d.pie z nimi.
Eh wiesz Deli jak mnie to smuci? Ty nie.studiujesz fizyki kwantowej tylko pedagogike a tu taki brak zrozumienia: ( karmisz Amelkę na zadanie? Ile macie średnio tych kp? Ja się też swoim nie chwalę, mimo że jestem raczej z siebie dumna, Ale też nie spotykam się ze zrozumieniem a nie chce mi się I nie muszę! się nikomu z tego tłumaczyć. Ale faktem jest ze jest to dla mnie przykre, czuć się jak taki dinozaur co to ma albo słaba wolę (bo co to za problem odstawić? Skoro nie mogę lub nie chce to jestem cienias albo chce kp przedłużyć sztucznie pepowine i uzależnić od siebie dziecko. Nawet "w moim " środowisku kwiatki takie: ::

Co do wczoraj: masakra, właścicielka starego mieszkania jakaś chora, od progu się darla, jakieś zniszczenia nam wmawia, nie chciała przyjąć odbioru i kluczy wziąć (kasę od nas chciała za kolejny miesiąc bo ona nie przyjmuje mieszkania' w takim stanie' ), otarlo się o kontakt z policją: nasz, bo balismy się ze jak ona nie podpisze odbioru to co, mamy dalej płacić? Takie rzeczy nam wytykała, ze... poczułam się jak jakąś syfiara a niemal wszystkie zniszczenia które wymieniala już były!
U mamy też trochę ciężko, młoda zdezorientowana trochę, niby się cieszy bo jest dziadzio i babcia Ale trochę nie wie co ze sobą zrobić, no i ciasno tu, nie powiem. ..
Moi rodzice jak już są w domu to tv idzie jako przerywnik ciszy, non stop, dobrze ze mama do pracy a Tata wyniósł tv do ich pokoju, bo głowa mi dziś parowała, znają moje stanowisko co do tv Ale trudno wymagać żeby sobie nie włączyli nigdy we własnym domu....
Ciężko mi, czuje się bezdomna: (
Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
a wiesz co mnie najbardziej dobija, to, że on wie, że źle robi... pokazuje na rozlane/rozbite i mówi "nu nu" a potem znowu robi to samo :/
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:24   #60
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

DEBRAH, ale akcja..... Wg mnie baba wyraznie chciała wziac Was na strach i wydebic kase kurcze, wiadomo,ze samemu najlepiej,a kiedy bedziecie mieli mozliwosc przejscia na to mieszkanie o którym kiedys pisałas? chyba, ze cos innego jeszcze w gre wchodzi a ja nie na bieżąco?
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 20:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.