Co się robi na siłowni? :> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-21, 17:42   #1
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Arrow

Co się robi na siłowni? :>


..
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:17
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 18:06   #2
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

stale bywalczynie silowni, a wiem,ze spoto tu takich..pomozcie...
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 18:10   #3
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hih spokojnie, na pewno będzie fajnie po pierwsze spakuj sobie butki na zmianę i wygodny strój ( za pierwszym razem proponuję dresowe spodnie i luźną koszulkę, w przeciwnym razie wzbudzisz zbytnie zainteresowanie płci przeciwne, co może Cie speszyć) ;p;p

ja już tam będziesz najlepiej spytaj o wszystko kogoś z obsługi. nie martw się szatnia na 100% jest w każdej siłowni. jeśli nie masz pojęcia o ćwiczeniach siłowych radzę Ci przejść sie kilka dni wczesniej do tego fitness clubu i porozmawiać z trenerem. Być może jest taka możliwosć, aby profesjonalista ułżył specjalny program dla Ciebie. wiąże się to pewnie z kosztami, ale jeśli chcesz osiągnąć super efekt, polecam na początek treningi pod okiem trenera.

koniecznie weź wodę mineralną. zaleca się pić ja malutkimi łyczkami0 kilka łyczków co 10 min.

mój trening wygłada mniej wiecej tak

chodzę 3-4 razy w tyg
pierwsze 5 minut poświecam na rozgrzewkę (rowerek lub steperek), następnie rozciągam się
1. pośladki- zawsze 2 rodzaje ćwiczeń, 3 serie, powtorzeń robię do bólu
2.brzusio- 3 rodzaje ćwiczeń, 3 serie, w przerwach twister
3 tricepsy- 2 rodzaje ćwiczeń, 2 serie

kolejny raz (po 2 dniach)
1.plecki
2. brzusio
3. klata ;D

i znów (po 1 lub 2 dniach)
1. posladki
2.brzusio
3. bicepsy

po treningu siłowym czasem ćwiczę na steperze od 20-40 min na najlżejszym obciążeniu. chociąz steper zacząl mi ''działać'' na nogi i bardzo go ograniczyłam poza tym zauważyłam,że mój tłuszyczyk lepiej zwalcza trening siłowy.

powodzenia
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 18:20   #4
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

aha zapomniałam dodać o bardzo ważnej kwestii- jodzonku przez siłownią i po.

zatem pamiętaj moja droga, aby ostatni mięsny lub makaronowy posiłek zjeśc najpóźniej 3 godz przed treningiem. mięsko trawi się wiele godzin i nie dopuść do tego, aby Twoj ogranizm zamiast dodawać Ci energii, musiał ja zużywać na trawienie.

polecam 0.5 godz przed wyjściem zjeść niewielką porcję płatków lub muesli. koniecznie weź też z sobą cos węglowodanowego, aby zjeśc natychmiast po treningu. może to być banan, jabłko a nawet mały batonik dopiero jakies 2 godzinki po treningu zjedz sobie mięsko. w ogóle powinno się jeść białeczko na kolację. porcja gotowanej piersi z kurczaja lub indyka, bądź kawałek twarogu wręcz bedzie nas w nocy odchudzać oczywiście zjedzone na ok 3 godz przed pójściem spać
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 11:59   #5
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

..
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:18
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:16   #6
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
rany.... dziekuje jaka wyczerpująca odpowiedz naprawde,dziekuje Ci z calego serca.. a co do trenera-profesjonalisty, to watpie:P nie zagadam,o nie nie.. to nie dla mnie:P dziekue jescze raz,baaardzo;*
Ja też chodzę i niestety tylko 2x w tygodniu z braku czasu. Nie masz się czego bać . A co do ćwiczeń zależy co chcesz osiągnąć?? Ja np. robie rozgrzewkę na stepperze, później nieco ręce ćwiczę, następnie nogi i pośladki, na tweesterze, brzuch i na koniec rowerek. I schodzą mi 2 godziny . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:43   #7
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

..
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:18
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 14:22   #8
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
"stepperze,tweesterze ..." hm, ok ale co to jest? jak te urzadzenia wygladaja:P? wejde na ta sale i co... :P pokaze Wam fotke dokladnie tej mojej silowni i powiedzcie czy np. moge sobie godzine jechac na tym niskim rowerku? bo tak wlasnie planowalam:P zeby sie nie wyrozniac zbyt
Hmm... no stepper to takie urządzonko do stepowania, czyli chodzenia (jakby po schodzach). Tweester to takie urządzonko na którym się kręcisz, trzymając górną część tułowia szytywno (działa na talię). Myślę że 1 raz rozejrzyj się dokładnie co tam jest i poćwicz. Napewno też są różne ławeczki skośne do brzuszków i inne... popytaj się kogoś i pomyśl jaki masz cel chodzenia na siłownie, co chcesz ćwiczyć i co osiągnąć . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 14:52   #9
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Najlepiej będzie jak opuścisz wirtualny świat na rzecz siłowni
Jak poczujesz się zagubiona to po prostu zapytaj kogoś gdzie jest szatnia albo gdzie możesz znaleźć instruktora. Właśnie - jego zapytaj co i jak
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:01   #10
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

... a mam Go szukac czy sam sie znajdzie ? :P
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:23   #11
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
... a mam Go szukac czy sam sie znajdzie ? :P
To zależy od siłowni Twoja wygląda na profesjonalną, więc instruktorzy powinni 'krążyć' po sali i pomagać Jeśli jednak nikogo takiego nie widzisz to zgłoś się np. do recepcji, mogą go poszukać.

Nie ma co się stresować 'jak to będzie' tylko po prostu iść i się przekonać, kazdy kiedyś zaczyna
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 23:28   #12
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
Witam ciepło Mam bardzo nietypowy,chyba nawet i glupi .. problem, otoz wylicytowalam na wospie karnet na silownie, poszlam z nim to do niej, zapisalam sie itd. itp. etc.. Za pare dni, kiedy juz bede miala wiecej luzu, moze na pocztaku ferii, chce wybrac sie tam po raz pierwszy- moje pytanie brzmi-> Co-tam-sie-robi? ok,cwiczy;] ALE-> czy mam przyjsc juz taka przebrana:P ? (do cwiczen,ze adidaski,spodenki itd..) ? bo tam na przeciwko 'recepcji':P sa takie szafki, na kluczyk, podejrzewam ze jak przyjde,powiem dzien dobry i dam panu karnet to dostane kluczyk .. no i tam wlozyc kurtke,i buty itd.? rany-ale bez sens-co za pytania... no ale rzeczywiscie, nie wiem,troche sie obawiam co i jak... nie widzialam tam zadnej sztani ... jeny,jak sie stresuje.. musze przebierac buty, prawda?? a moze tam bedzie ktos kto mną pokieruje? Watpie..
Glupio tak, zagubiona sierotka...
A moze ktoras z Was jest z Elbląga?? i miala do czynienia z silownia Matrix Gym&Fitness?
pozdrowienia i dziekuje z gory.. bardzo dziekuje




NIesamowite!
Miałam własnie zakładać taki sam wątek
Ja też zdecydowałam sie na siłownię wczoraj zrobiłam mała rundkę i zwiedziałam kilka siłowni, dwie mi pasują i mam zamiar wybrać sie i na jedną i na drugą.
Pierwsza - jest z tych droższych, jest nowoczesna, cały dzień jest instruktor, kŧóry zawsze słuzy pomocą i mam nadzieje, ze pomoze mi wybrać odpowiedni trening dla mnie,.
Druga - jest mniej nowowczesna, mniejsza, i instruktor jest tylko w ustalonych godzinach, ale oczywiscie tez słuzy dobrą radą

Mam zamiar iśc i na jedną i na drugą ( bo ta pierwsza jest niestety duuuzzzo droższa od pierwszej ) i jesli okaze sie ,ze mam płacić tylko za miejsce ( centrum miasta) to oczywiscie wybiorę mniej snobistyczną siłownię

Sama mam lekkiego stresa. Chyba sie wybiorę jeszcze w tym tygodniu , jak wrocę dam znać
polly pozdrawiam cieþlo !

Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 08:03   #13
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

..
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:18
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:59   #14
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
sama idziesz? ej.. ale ja jestem jakas taka,ze chyba boje sie zagadac do jakiegos trenera.. bo co? taka jakos dziwnie... co mam mu powiedziec?:P
Asiula,a w co sie ubierasz na pierwszy raz? i w ogole chcesz schudnac czy tylko wyrzezbic się?

Hej
Szkoda ,ze nie jesteśmy z jednego miasta
Idę sama, znaczy się pracuje nad męzem aby mi towarzyszył ale chyba nic z tego nie będzie więc cóz , zbiorę odwagę i idę

EE nie ma się czego bać, ja jak byłam poogladać siłownie to gadałam z kilkoma, bardzo mili, miałam jakieś obawy ,ze to faceci ale powiem szczerze, ze byli tak otwarci, i ogólnie nie oceniający ,że tylko mnie zachęcili.

Stwierdziłam ,ze nie ma sensu kupować na tę okoliczność nic nowego i idę w spodniach dresowych i koszulce z krótkim rękawem, widziałam ,ze dziewczyny które ćwiczyły miały wygodne bawłeniane spodnie i też koszulkę.


Ja mam problem ze sobą taki, ze jestem szczupla w ramionach, biust mam mały, i ogólnie jestem drobnej budowy ciała ALE ...od kilku lat zaniedbałam się totalnie i zaczęłam tyć w biodrach i nogach... nie mam jakiejś strasznej dysproporcji jednak czuję sie już lekko opięta w nogawkach ), moim celem jest schudnięcie w udach i ogólnie wyrzeźbienie ciała od pasa w dół))
POzdrawiaam

ps> miałam iść dziś pierwszy raz na siłownię ale przez te cholerne mrozy pękła nam rura.. i niestety plany wzieły w łeb...
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 14:35   #15
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

ha... identycznie;] ja rowniez od pasa w dol a co do stoju, to ja nawet takie spodnie dresowe musze sobie kupic;]]]

a poza tym.. JUZ wiem gdzie jest szatnia, i wszytko wiem co zrobic po powiedzeniu dzien dobry i podaniu karnetu<lol> znalazlam kumpla, ktory chodzil tam kiedys=D yea

asiula, szkooda,ze nie jestes z tego samego,racja,racja....
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:52   #16
adzik27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cześć!!!W zasadzie w kazdym dobrym klubie przed kupnem karnetu na zajęcia obsługa powinna pokazać klub tzn. sale do cwiczenia szatnie itd. Jak już mamy wykupiony karnet na siłownię a jesteśmy pierwszy raz to powinniśmy zgłosić się do trenera i porozmawiać z nim na temat treningu. Trener pokaże wszystkie urzadzenia i rozpisze odpowiedni trener. U mnie na siłowni jest tak że każdy trener jak widzi nową osobę to sam do niej podchodzi i rozmawia. Moim zdaniem wazna jest też stała obecność trenera na siłowni. trener musi kontrolować wykonywanie cwiczeń i w razie potrzeby korygować sposób ich wykonania.
Ja chodzę juz od jakiegoś czasu na siłownię sama co nie jest takie złe. Trening zajmuje mi zdecydowanie mniej czasu bo zamiast tracić czas na rozmowy skupiam się na treningu. Co do stroju to musi on być wygodny. Na siłownię zabierz koniecznie ze sobą ręcznik, który będzie mozna uzywać podczas ćwiczeń. Mnie osobiście bardzo wkurza jak ktoś (szczególnie faceci) będąc spoconym siada np. na ławeczce do brzuszków lub innym sprzęcie!!!! strasznie niehigieniczne!!!!. Aha i koniecznie trzeba ze sobą zabrać coś do picia.
adzik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:10   #17
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

dziekuje Adzik;** no zobaczymy czy bedzie tak kolorowo z tym ternerem jak mowicie... Wiecie co,ja sie chyba wstydze. Tak, to nic innego,a wstyd.. Wstydze sie siebie,swojego ciala... jakis mezczyzna bedzie mi mowil co mam robic? hmm.. stressed;] we czwartek ide.
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:39   #18
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Talking Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Witaj Polly
Ale numer jesteśmy nie dość że z tego samego miasta to jeszcze mamy dokładnie ten sam problem.Ja też chce zacząć chodzić na siłownię i też jestem troszkę zagubiona.Może razem pójdziemy na ten pierwszy raz?
Pozdrawiam ciepło!
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 12:36   #19
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hehe.. o.. no grejt. ja juz mam karnet do martixa, interesyje Cie ta silownia? chcialam isc 1st raz dzis... zastanow sie
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 18:16   #20
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

ajjjjjjjj,, BYLAM wielki come back no to sluchajcie, przyszlam w recepcji jak gdyby nigdy nic podalam takie mlodej dziewczynie karnet, ok,ona dala i kluczyk i wtedy ja: "przeraszam,ja jestem tu pierwszy raz,czy moglaby mi pani powiedziec co i jak?' a ona ze jasne i mowi,do czego te kluczyk itd i ze potem 'Ci cos pokazemy' no jak sie przebralam zaprowadzila mnie do rowerka, ustawila wszystko wytlumaczyla jaki przycisk do czego,no i 20 mmin jechalam.. jak sie skonczyl czas,natychmiast podszedl do mnie koks,5razy taki jak ja , i pyta sie "teraz elipsa czy bierznia"? a ja 'yy' to on-elipsa;] no i znow na 20 min ustawil, potem wsadzil mnie na bierznie tez na 20 min a potem wzial mnie na takie silowe urzadzenia, na kazdym po kolei,pokazywal i mowil teraz zrob 12 razy to przerwa i nast 12 razy, albo 25 przy innych urzadzeniach.. i tak ze mna chodzil i korygowal faajny byl,taki tatus, z poczuciem humoru i na koniec po brzyszkach, bicepcach itd. itp. etc. wsadzil mnie znow na elipse na 20 min i koniec zeszlo chyba z 2 godziny.... normalnie po tym pierwsztm razie nostwo sie nauczylam takich praktycznych rzeczy, podgladajac ludzi, rzeczy dot.wody,recznika-ze trzeba miec... i jak sie ubieraja.... i w ogole super:0 jestem baaardzo zadowolona.


[B][SIZE="2"][COLOR="Teal"]A CO NAJWAZNIEJSZE CHCIALAM WAM WSZYSTKIM,DZIEWCZYNY,BAAR DZO PODZIEKOWAC ZA WSPARCIE, BO TO W DUZEJ MIERZE WASZA ZASLUGA,ZE SIE ZDECYDOWALAM I,CHOC Z NIEMALYMI OBAWAMI (PEWNIE BEZ WAS UROSLYBY DO GIGANTYCZNYCH ROZMIAROW), POSZLAM. DZIEKUJE,Z CALEGO SERCA,BO DUZO TO DLA MNIE ZNACZYLO.

a Wy,ktore macie jeszcze jakies uprzedzenia i obawy,ruszajcie na podboj silowni, jestem tego zywym,namacalnym przykladem, WARTO
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:29   #21
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
ajjjjjjjj,, BYLAM wielki come back no to sluchajcie, przyszlam w recepcji jak gdyby nigdy nic podalam takie mlodej dziewczynie karnet, ok,ona dala i kluczyk i wtedy ja: "przeraszam,ja jestem tu pierwszy raz,czy moglaby mi pani powiedziec co i jak?' a ona ze jasne i mowi,do czego te kluczyk itd i ze potem 'Ci cos pokazemy' no jak sie przebralam zaprowadzila mnie do rowerka, ustawila wszystko wytlumaczyla jaki przycisk do czego,no i 20 mmin jechalam.. jak sie skonczyl czas,natychmiast podszedl do mnie koks,5razy taki jak ja , i pyta sie "teraz elipsa czy bierznia"? a ja 'yy' to on-elipsa;] no i znow na 20 min ustawil, potem wsadzil mnie na bierznie tez na 20 min a potem wzial mnie na takie silowe urzadzenia, na kazdym po kolei,pokazywal i mowil teraz zrob 12 razy to przerwa i nast 12 razy, albo 25 przy innych urzadzeniach.. i tak ze mna chodzil i korygowal faajny byl,taki tatus, z poczuciem humoru i na koniec po brzyszkach, bicepcach itd. itp. etc. wsadzil mnie znow na elipse na 20 min i koniec zeszlo chyba z 2 godziny.... normalnie po tym pierwsztm razie nostwo sie nauczylam takich praktycznych rzeczy, podgladajac ludzi, rzeczy dot.wody,recznika-ze trzeba miec... i jak sie ubieraja.... i w ogole super:0 jestem baaardzo zadowolona.


[b][size="2"][color="Teal"]A CO NAJWAZNIEJSZE CHCIALAM WAM WSZYSTKIM,DZIEWCZYNY,BAAR DZO PODZIEKOWAC ZA WSPARCIE, BO TO W DUZEJ MIERZE WASZA ZASLUGA,ZE SIE ZDECYDOWALAM I,CHOC Z NIEMALYMI OBAWAMI (PEWNIE BEZ WAS UROSLYBY DO GIGANTYCZNYCH ROZMIAROW), POSZLAM. DZIEKUJE,Z CALEGO SERCA,BO DUZO TO DLA MNIE ZNACZYLO.

a Wy,ktore macie jeszcze jakies uprzedzenia i obawy,ruszajcie na podboj silowni, jestem tego zywym,namacalnym przykladem, WARTO
Hehe . Bardzo fajnie. Widzisz... nie trzeba było się bać . Ja też powracam na siłownie po feriach, bo mam przerwe po ponad miesiącu. Jednak ćwicze w domku . Siłownia super rzecz . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:34   #22
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

witaj Pusiaku ;* heh.. racja pozdrawiam cieplo i caluje w zmarzniete policzki oba
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:48   #23
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
witaj Pusiaku ;* heh.. racja pozdrawiam cieplo i caluje w zmarzniete policzki oba
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:23   #24
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hej dziewczyny spadłyscie mi z nieba
Także i ja zaczełam uczęszczać na siłke wkońcu trzeba troszke zgubic zbędnych zimowych kilogramów prawda nio i zaczełam oczywiscie pieknie ładnie mam trenera ale moje pytanie jest nastepujace co jesc powinnam np. przed treningiem czy wystarczy mi samo sniadanko i fru na siłke koło 14 czy powinnam zjesc obiad a jak tak to co jest najlepsze a jak niemam jesc tego obiadka to jak wróce z ćwiczem to moze bym cos zjadla ale co bo niechciałabym aby po ćwiczeniach zaraz najesc sie jakas niezdrowa żywnoscia wiec poradzcie kochane i bardzo przepraszam że taak z butami wchodze w watek polly ale mam nadzieje ze wybaczy i oczekuje jakis porad a moze jakas dieta hmm oczywiscie niemówie o rygorystycznych bo zaczynam ćwiczyc ale moze taka tysiąc kalorii co sadzicie
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:30   #25
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hehe.. jessiczko welcome;* ;D wlasnie,co zjesc po treningu kiedy jest sie baardzo glodnym tak zeby nie zmarnowac tego wysilku i godzin pracy na silowni?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:32   #26
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

btw.. to nie pamietam kiedy ostatnio spadlam komus z nieba ;D faajnie
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:37   #27
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Po treningu posiłek białkowy. Mało węglowodanów i oczywiście nisko tłuszczowy. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:16   #28
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
btw.. to nie pamietam kiedy ostatnio spadlam komus z nieba ;D faajnie
no widzisz a jednak musialo sie to kiedys stać i spadłas i fajnie

Pusiak89 dzieki za poradke ale eeee mozesz jeszcze pomoc hmmm
bialkowy posiłek to co głownie sie składa na niego ? jak nazwa wskazuje pewnie bialka mleczne pordukty czy jak oraz ten składajacy sie z węglowodanów ? niestety przyznam sie że niebardzo sie w tym oriętuje ;-( az wstyd eeeeeh
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 07:40   #29
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

tez nie wiem co kryje sie pod pojeciem 'posilek bialkowy' :P tzn. nie do konca.. wiec? pomozecie? (pomozemy:P:P) ;*
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 08:17   #30
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

nio własnie pomożecie hmmmmm
Polly i kiedy zaś idziesz ćwiczyc co ile będziesz chodzić???ja własnie dzis wyruszam na treninga i zamierzam jak na początek chodzic co drugi dzien
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.