Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-30, 12:15   #661
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

Cytat:
mysle ze ta kosmetyczka nie do konca miała rację. faktem jest ze dzieki opalaniu trądzik znika na chwile ale po jakims czasie znów sie pojawia i to w jeszcze wiekszym "natęzeniu".
tak masz racje, niestety jeszcze nadal w niektorych podrecznikach np kosmetyka stosowana jest przekonanie (i tak pisza) ze ropowniczy leczy sie włąsnie lampami emitujacymi promienie UVA... a adonisem pojedyncze mozna smarowac na pleckach, potem cos nawilzajacego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:05   #662
etianet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 72
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

ja uwyzam teraz mydła siarkowego potem szarego! bo jakos jak mialam samo szare to nie mialam nowych wypryskow ale stare byly i nieznikały a samo siarkowe zlikwidowało stare ale nowe sie robily ateraz nie mam starych i nowych jest superno i oczysiscie balsam czasem solarium i peeling
etianet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:41   #663
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: :(:( mam tradzik...na plecach...:(

najpierw siarkowe potem szare i dobrze jesli takchyba ktos sie juz pytał jak uzywac szarego i siarkowego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:22   #664
oluśka18
Przyczajenie
 
Avatar oluśka18
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
KROSTY NA PLECACH I DEKOLDZIE .... wrr

czesc dziewczyny!!!!
mam ogromny problem poniewaz mam krostki na plecach (w gornej czesci) i troszke na dekoldzie i chce sie tego za wszelka cene pozbyc, (((((wstydze sie ubierac w bluzeczki na szeleczkach czy w gorsety jak jest taka okazja z powodu tych krost, po prostu tradziku)))))) na zczescie buzia moja jest bez zastrzezen ----> 0 krostek.
dziewczyny prosze pomozcie co mam robic, jakie srodki zastosowac, pomocy!!!!!!!
dziekuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam pa pa pa
oluśka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:31   #665
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: KROSTY NA PLECACH I DEKOLDZIE .... wrr

Wyszukiwarka.Na ten temat było dużo, poszukaj na forum. Ze swej strony polecam mydło siarkowe, ja tak się z tym uporałam.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:32   #666
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: KROSTY NA PLECACH I DEKOLDZIE .... wrr

Może spróbuj tymi kosmetykami co oczyszczasz twarz...? Nie wiem.... choć sama mam krostki, ale bardzo malutko... Nic z tym nie robie, ani nie wyciskam...

poza tym - wyszukiwarka...
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:59   #667
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: KROSTY NA PLECACH I DEKOLDZIE .... wrr

Cytat:
czesc dziewczyny!!!!
mam ogromny problem poniewaz mam krostki na plecach (w gornej czesci) i troszke na dekoldzie i chce sie tego za wszelka cene pozbyc, (((((wstydze sie ubierac w bluzeczki na szeleczkach czy w gorsety jak jest taka okazja z powodu tych krost, po prostu tradziku)))))) na zczescie buzia moja jest bez zastrzezen ----> 0 krostek.
dziewczyny prosze pomozcie co mam robic, jakie srodki zastosowac, pomocy!!!!!!!
dziekuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam pa pa pa
poelam do pleców mydlełko siarkowe (dziewczyny psobie chwala je ) potem tonizacja i cos na pryszcze np acne derm, identyczny tematycznie wątek jest , tez o pryszczach na plecach , poszukaj proszę
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 12:31   #668
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: KROSTY NA PLECACH I DEKOLDZIE .... wrr

popieram, mydło siarkowe czyni cuda
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:52   #669
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Dziewczyny noie wiem co mam zrobic... W tym tygodniu zostalam zaproszona na studniowke i mam problem. Otoz mam tak smasakrowane plecy jakies syfki podrapane naprawde zleto wyglada... Od wtorku juz nie drapie i nie robie ran mam zamiar tez od tego tygodnia zaczac chodzic na solarium moze wtedy jakos sie przesusza plecy. Na razie czekam zeby mi strupki poodpadaly. Poza tym mam jasniesze miejsca tam gdzie byly syfki... Nie wiem co zrobic zeby to zatuszowac boje sie ze solarium niewiele mi pomoze ...:/ Sukienke bede miala pewnie z odkrytymi plecami bo szczerze mowiac nie widzialam nigdy nikogo na studniowce z zakrytymi... Pomocy!!!
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:06   #670
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Po pierwsze, to nie widzę problemu aby iść w sukience z zakrytymi plecami. Tutaj potrzebna jest długofalowa kuracja i pielęgnacja, najlepiej wizyta u dermatologa a nie solarium na kilka dni przed imperezą. Wpisz w wyszukiwarkę "plecy" i wyskoczy Ci mnóstwo wątków na ten temat
Ze swojej strony polecam brevoxyl, tonik Benzacne, codzienne oczyszczasnie plecków, jeśli nie masz ropnych zmian oczywiście peeling
Hmm, razi mnie trochę zwrot "zasyfione plecy" i myślę, że niektóre osoby jeszcze bardziej dołują się słysząc takie określenia Przecież trądzik to nie choroba i nie ma sensu tego wyolbrzymiać

pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:46   #671
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Ja miałam na własnej studniówce sukienkę z zakrytymi plecami,a to właśnie dlatego,że bałam się jakiś pryszczy,że mi wyskoczą na plecach i będzie to strasznie wyglądać. Niestety pojawiły się,ale nie było problem,bo sukienka wszystko ukryła

Myślę,że solarium może krótkotrwale pomóc z wypryskami,ale potem może się pojawić ich dwa razy więcej, poza tym solarium niestety nie pomoże Ci na jaśniejsze miejsca po wypryskach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 17:08   #672
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Hmmm tylko ze gdzie taka znalezc?? Jeszcze nie szukalam sukienki. Co do tego ze pozniej moze mi wyskoczyc wiecej to trudnio ale chce jakos na studniowce wygladac. Nie mam zadnych ropnych zmian tylko zaskorkini i blizny... no i jeszcze niewygojone z draopania strupki. A co myslicie o jakims zelu rozswietlajacym na plecy zeby jakos odwrocic uwage?? Da to cos??
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:09   #673
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Poszukaj dobrze w sklepach, napewno coś znajdziesz
Co do żelu rozświetlającego, to myślę, iż nie odwróci uwagi a jeszcze bardziej podkreśli.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 20:04   #674
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Gorset i po kłopocie Bo pozbycie się pryszczy na plecach to nie sprawa na tydzień niestety
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 09:09   #675
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Generalnie w tym momencie najlepszym wyjściem jest sukienka z zakrytymi plecami - i bez obaw - napewno taką znajdziesz a tak na serio to jest to pierwszy znak że musisz naprawdę zadbać o plecy zeby w przyszłości nie było takich sytuacji że na gwałty rety ty chcesz się pozbyć syfków. Zacznij dbać już teraz a przyniesie to efekty w przszłości
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 18:58   #676
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Gorset i po kłopocie Bo pozbycie się pryszczy na plecach to nie sprawa na tydzień niestety
Gorset ... Hmm wlasnie o to chodzi ze nie mogfe miec u gory odkrytych plecow... No a gorset niestety odkrywa. Po czesci ratuje mnie to ze mam dlugie krecone wlosy i jakos poprosze fryzjerke zeby mi zostawila rozpuszczone i jakos gore upiela. A z sukienka to siejszcze nie patrzylam chociaz to juz tuz tuz bo 6 stycznia.Dzisiaj sobie zrobilam maseczke oczyszczajaca na plecy i peeling. Peling troch wygladzil ale tez w kilku miejscachzdarl skore. Patka wiem ze powinnam o nie dbac caly czas ale jestem po prostu uzalezniona od drapania i wyduszania syfow i na twarzy i na plecach... To jest chore i glupie wiem o tym:/ ale nie potrafie przestac . Na twarzy ma juz takie blizny i sie rozsiewaja syfki... Mysle ze na plecach tez sie rozsiewaja przez drapanie. W lec ie mialam taka gladka skore;( Ale zmarnowalam wszystko drapaniem... Ok rozpisalam sie Moze jeszcze ktos mi cos doradzi?
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 19:52   #677
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

na plamiki po pryszczach dobry jest tonik BHA- z mazidel, a jak nie chce ci sie bawic to tonik aspirynowy. na biochemii znajdziesz na ten temat wyczerpujace informacje. jak dla mnie ten tonik jest ekstra! tylko jak bedziesz wyciskac to nic nie pomoze! I jeszcze Acne Derm na przebarwienia tez jest ok. a solarium nic nie pomoze co najwyżej moze pogorszyc sprawe!
ja tez mialam na studniowce sukienke z zakrytymi plecami
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:40   #678
bronka82
Przyczajenie
 
Avatar bronka82
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 25
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

musisz się powstrzymacć od wyciskania... jak Cię będzie korciło to pomyśl sobie jak będzie to brzyko wyglądało na studniówce..
nieinwazyjne oczyszczanie to podstawa, jak masz te kilkanaście dni jeszcze to kup sobie może ten acne derm i stosuj na całe plecy - wyrówna Ci się koloryt, blizny zblaką i syfki zmniejszą się na pewno!
poza tym możesz zawsze się poratować się kamuflażem syfków: trochę tego balsamu rozświetlającego o którym mówisz, korektor, lekki podkład (na całe plecy, aby zakryć ale też bez przesady), będzie dobrze!!!
bronka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 21:57   #679
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Solarium i balsam rozświetlający - to może wyglądać ostatecznie tragicznie

Jeżeli masz jasne blizny, to jest duża szansa, że te miejsca solarium pięknie wyeksponuje.


Moje rady:

Codziennie wieczorem myć plecki mydłem siarkowym - potrafi zdziałać cuda Nie dotykać pleców, wcale, żadnego drapania, żadnych ostrych peelingów - przecież to prawie jak rozdrapywanie Już po paru dnaich może być lepiej.

Przed imprezą - może samoopalacz? A jak już to solarium to tylko na podleczone plecy - żadne strupy, krwawiące rany i blizny.


Resztę można zatuszować korektorem, posypać jakimś brokatem.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 12:31   #680
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja miałam na własnej studniówce sukienkę z zakrytymi plecami,a to właśnie dlatego,że bałam się jakiś pryszczy,że mi wyskoczą na plecach i będzie to strasznie wyglądać. Niestety pojawiły się,ale nie było problem,bo sukienka wszystko ukryła
Też taką miałam i te same powody
Cytat:
Napisane przez madziaaakk Pokaż wiadomość
Hmmm tylko ze gdzie taka znalezc?? Jeszcze nie szukalam sukienki.
Wystarczy poszukać w sklepach.Pełno takich jest.

Przy walce z trądzikiem nie wolno się opalać więc nie rozumiem czemu chcesz iść do solarium To tylko pogarsza sprawę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 09:57   #681
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Ja walczę z syfkami na plecach za pomoca Benzacne,i przynosi to efekty,pozatym nie dotykam moich plecków i jest o wiele lepiej.Na studniówce miąlam gorset i drobne niespodzianki przykryłam korektorem,kóry poprawiałam w toalecie,no i cieszyłam się bo oświetlenie było takie żółtawe i nie widac było przebarwień aż tak bardzo.dodatkowo w razie czego miałam ozdobny szal,gdybym sie chciała zakryc.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 18:21   #682
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Pomocy!! Studniowka vs zasyfione plecy

Kiedyś też miałam taki problem. Pamiętam że przed wszystkimi ważniejszymi imprezami kupowałam sobie Zineryt. Smarowanie nim przez dwa tygodnie znacznie poprawiało wygląd skóry na plecach. Niestety po odstawieniu wszystko szybko wracało a do stosowania na dłuższą metę się nie nadawał. Ale przed okazjami polecam
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 10:21   #683
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

od bardzo dawna równiez mam wypryski i zaskórniki na dekoldzie ,jak przejade ręką jest cały "chropowaty",a od pewnego czasu zauwazyłam ze po nocy jak śpie na boku rano dekold jest cały pomarczony między biustem i powyzej na lini ramion .Niewiem jak sobie ztym poradzic mam dopiero 26 lat a juz takie "zmarszczki " na dekoldzie .Poradzcie co mam uzywac zeby znikły wypryski i te zmarszczki
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:04   #684
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Cytat:
Napisane przez Beata Marcina :0 Pokaż wiadomość
Ja polecam antybiotyk Davercin. Buteleczka 50ml, przezroczysty płyn, szybko się wchłania. Trochę czuć go alkoholem, ale wydaje mi się, że tylko w buteleczce, bo od siebie czy swojej siostry lub mamy nigdy go nie czułam Wysusza skórę, ale nie tak bardzo. Cena około 10zł, tyle, że sprzedawany na receptę, mój lekarz rodzinny wypisuje, bez zbędnego gadania, zresztą sam mi to polecił
Ja zaczelam przecierac krosty spirytusem salicylowym i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje. Przecieram nim tez jakie wieksze krosty punktowo na twarzy. Ladnie wysusza, nie podraznia skory
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 14:16   #685
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

nie powiem jest to niezle drazniace aczkolwiek ja mam taki problem tylko w lato i jak na razie sporadycznie. mam leki od dermatologa na tego typu "niespodzianki" i w pol dnia problem z glowy.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 15:06   #686
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

ja rowniez lata temu mialam z tym problem (mialam moze z 14-15 lat) i pani dermatolog zapisala mi jakas masc recepturowa robiona na zamowienie w aptece i niezmiernie pomagala (mialam male krostki na ramionach). kosztowala ok 6 zl ale niestety nie pamietam jaki byl sklad
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 19:19   #687
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja tez mialam rozne cuda na dekolcie i wiecei co mi pomoglo? przemywalam dekolt rumiankiem,zaparzalam go, maczalam platek i przemywalam nim dekolt po tyg nie bylo sladu i teraz jak mi cos wyskoczy siegam wlasnie po rumianek i pomaga warto sprobowac ,moze cos da a niewiele kosztuje
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 22:55   #688
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Też to mam ostatnio ale u mnie to są chyba wypryski alergiczne bo nie moge nosić żadnych łańcuszków,ozdób nawet na paski do spodni musze uważać bo dostaje takie wypryski wokół pępka.Teraz mi powyskakiwały na dekoldzie,wyciskam je zawsze i zchodzą po kilku dniach.Dawno ich nie miałam może to od solarium bo chodziłam?Nie wiem ale mnie to denerwuje.A i mam też czasem taką pomarszczoną skóre między biustem jak maszka5
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:53   #689
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja tez swojego czasu mialam problem z takimi malymi wypryskami na dekoldzie. Byly male, ale niestety bylo ich na prawde sporo. Prawde mowiac znalazlam na razie jedyny, skuteczny jak dla mnie sposob. U mnie wypryski z dnia na dzien znikaja, gdy kapie sie zelem Yves Rocher, Les Plaisirs Nature o zapachu mandarynkowym Wyprobowalam wszystkie zapachy z tej serii i o dziwo zawsze po mandarynkowym wypryski znikaly jak za pomoca czarodziejskiej rozdzki Powiem wam, ze nie mam pojecia dlaczego tak jest. Moze dlatego, ze mandarynka jest mozna powiedziec bardziej kwasna... Moze to troche dziwny i w sumie banalny sposob pozbycia sie tych krostek, ale dla mnie najwazniejsze jest to, ze jest skuteczny
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 10:29   #690
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Jeżeli są to wypryskli o roponym,trądzikowym podłoży to może warto spróbować zastosować maseczkę aspirynową?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.