:..landrynkowa Moda..: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 22:50   #1
missy-elliot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 71

:..landrynkowa Moda..:


Temat moich rozważań będzie landrynkowa moda i różne punkty widzenia jej przeze mnie.
Zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz. Jak można nosić różowe ubrania! Jeszcze blady róż potrafiłabym zrozumieć, ale jaskrawy róż...bleee.Róż kojarzy mi się z bazarową modą,totalnym kiczem i tandetą- przepraszam jeśli kogoś uraziłam.
Jak widzę dziewczynę (najczęściej extra tlenioną blondynę z mega wielkimi czarnymi odrostami) idącą w różowym sweterku na którym bardzo często widnieje napis D&G (pffff) to aż mi ciężko na wątrobie się robi. Do tego laska "odpicowana": ostry make-up (niebieski albo inna tego typu żarówa), podkład- o co najmniej 5 tonów ciemniejszy od jej naturalnego kolorytu skóry (bądź co bądź efekt solarium musi być). Do tego jakaś boska miniówa,obowiązkowo praktycznie nie zasłaniająca tyłka no i kozaczki-kolor mniej istotny. Aaa i do tego badziewna torebka.
Jeśli ktoś mi zarzuci,że przesadzam-to gwarantuję, że to nie są stereotypy czy jakieś moje głupie fantazje.Takie laski istnieją naprawdę!Baaa nawet taka jedna mieszka obok mnie....stąd też temat. Ma taką samą koleżaneczkę i wyglądają jak bliźniaczki.
A co najśmieszniejsze...podoba się facetom.
I tak się zastanawiam, może dziewczyny to jakiś taki nowy lans?
Co sądzicie o takiej "modzie"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 161215823_1.jpg (5,7 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 160343910.jpg (25,7 KB, 251 załadowań)
missy-elliot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 23:27   #2
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

moim zdaniem przesadzasz..takie osoby zawsze istniały i istnieć będą i to nie jest jakiś lans sprzed tygodnia czy nawet roku.Po prostu jedni się ubieraja tak a inni inaczej np. na czarno. Nie rozumiem dlaczego to ma być dziwne że podobają się chłopakom.. wszysctko co chodzi w spódniczkach podoba się chłopakom-to może mój stereotyp ale trudno..najważniejsze żeby na takiego faceta nie trafić
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:28   #3
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Też uważam, że nie można tak przeżywać.

Każdy ma swój styl, lub jego brak, ale to także się zalicza do jakiegoś stylu.
Żeby każdy chodził tak jak mi się podoba, to wszystko byłoby nudne, a mi serce wyskakiwałoby z zazdrości, bo w końcu wszystko by mi się podobało.

Jak widzę takie dziewczę, to zawsze się uśmiechnę do siebie pod wąsem i ide dalej. Nie ma co tu tak się irytować, wręcz wściekać!
Wiadomo, że faceci są wzrokowcami i lubią barwne, kolorowe i dużo pokazane. Ale nie każdy.
Ja zauważyłam po sobie, iż od kiedy nie jestem typową czarnulką, tylko rudzielcem o bladej cerze, poznaje bardzo interesujących ludzi, z którymi mogę o czymś porozmawiać, a nawet zawierać bliższe znajmości koleżeńskie.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:36   #4
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Missy-elliot, a wiesz, ze doskonale Cię rozumiem. Mam podobne odczucia na widok kiczowatej tandety. Zawsze jak widzę takiego typu panienki zastanawia mnie jedno - czy one nie mają w domu lustra i ani jednej życzliwej koleżanki, która by uświadomiła, ze wyglądają fatalnie? Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam, ale wierzę, że wśród naszych forumowiczek nie ma osób bez gustu
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:44   #5
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Strasze, chodza w rozu z odrostami i co ci faceci w nich widza... Tylko sie pociac, ze maja taki kiepski gust Temat zenua jak dla mnie, podoba im sie taki styl, to tak sie ubieraja, a ze tobie nie - trudno. Sorry ale watki typu: "jakie one sa straszne" do mnie nie przemawiaja.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:55   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

mam rozwy sweter ,golf i bluzke .Zabijcie mnie
Szkoda,ze ten kolor od jakiegos czasu jest kojarzony z tandeta.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 00:57   #7
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

JA TAM DO RÓŻOWEGO NIC NIE MAM HEHE...MNIE WŁAŚNIE WNER... TAKI SPOSÓB MYŚLENIA ŻE W RÓŻOWYM TO TYLKO LANDRYNĄ WOLNO CHODZIĆ....A TEN KOLOR TO JAKIEŚ DZIWACTWO

KOLOR JAK KAŻDY INNY Z OGROMNĄ GAMĄ ODCIENI..... JA GO TAM LUBIE
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 01:03   #8
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
Missy-elliot, a wiesz, ze doskonale Cię rozumiem. Mam podobne odczucia na widok kiczowatej tandety. Zawsze jak widzę takiego typu panienki zastanawia mnie jedno - czy one nie mają w domu lustra i ani jednej życzliwej koleżanki, która by uświadomiła, ze wyglądają fatalnie? Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam, ale wierzę, że wśród naszych forumowiczek nie ma osób bez gustu
Gusta nie podlegają dyskusji - według tego i Ty możesz zostać uznana przez kogoś za chodzące bezguście.

Ja mam kilka różowych rzeczy - z reguły jest to jasny różowy - niestety nie mam dużego biustu ani blond włosów, więc rozumiem, że nie będziecie mnie wrzucac do wora z cycatymi blondynami- w bluzkach z jakże strasznymi literami D&G, czy nie daj Boże - CK ...

a tak na poważnie - do głowy by mi nie przyszło, żeby zakładać o tym wątek
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 01:07   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

ja to mam i jasne rozowe i takie biskupie bijace po oczachHie hie
Niech sie ubieraja jak chca byleby dbaly o higiene,bo z tego co mialam okazje pare razy zauwazyc kiepsko i nieswiezo to wygladalo.
No a juz najzabawniejsze jest to,ze takie osoby z mikromini i z mikro bluzką dziwia sie "czemu nikt mnienie traktuje powaznie,"czemu faceci patrza tylko na moje cialo,liczy sie to co jest w srodku" lol
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 01:21   #10
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez missy-elliot Pokaż wiadomość
Zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz. Jak można nosić różowe ubrania!
Jak? Tak samo jak czarne, czerwone, żółte, zielone


Cytat:
Napisane przez missy-elliot Pokaż wiadomość
.Róż kojarzy mi się z bazarową modą,totalnym kiczem i tandetą

Róż kojarzy się z tandetą, czarny z żałobą, kropki z "emowcami" ... Wymieniać można by długo ...




Cytat:
Napisane przez missy-elliot Pokaż wiadomość
Takie laski istnieją naprawdę!
Nie wiedziałam


Cytat:
Napisane przez missy-elliot Pokaż wiadomość

A co najśmieszniejsze...podoba się facetom.
Bo wygląda na pustą, nawet jeśli nie jest. Bo jest skąpo ubrana itd. Dziwi cię to ?!
Pociesze cię, że nie kazdemu taki typ się podoba ...


Cytat:
Napisane przez missy-elliot Pokaż wiadomość


I tak się zastanawiam, może dziewczyny to jakiś taki nowy lans?
Powaznie pytasz ?! Czy naprawdę to dla ciebie jakaś nowość
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 01:58   #11
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Kicz to kicz
I nie sprowadzaj tego TYLKO do koloru różowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 3.gif (18,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,7 KB, 170 załadowań)
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 02:07   #12
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

te ostatnie to zapamietam na zawsze.Jedna wizazanka sobie kupila i pytala do czego mozna je nosic
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 02:12   #13
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

W tych trzecich niebieskich chyba nie da się chodzić, dlatego "modelka" leży
A te środkowe chyba se kupię - do sukni balowej
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 08:49   #14
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

no coz, ja mam pare rozowych rzeczy (golf, bluzka, biustonosz, majteczki), wiec dodajac do tego moje blond wlosy mozna by ze mnie zrobic landrynke tylko ze ja sie czasem ubieram na rozowo a czasem calkiem na czarno no i w innych kolorach tez;p jestem landrynka okazyjna;p
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 09:31   #15
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Ja za różem nie przepadam,ale coś w tym jest bo co niektóre dziewczyny naprawde przesadzają z tym kolorem i z cała otoczką wokół siebie, która sprawia ,że wyglądaja jak przesłodzone lale.Czasami myśłe ,że przydałaby im się lekcja z cyklu "co z czym zastawić" aby dobrze wyglądać i obowiazkowa lekcja makeup-u.Zaskakuje mnie czasami obraz takiej osoby na ulicy,chciałbym czasami ja zapytac czy ma w domu lustro.Dziwne jest to ,że przeciez jest tyle pisma kobiecych o modzie doradzającej w doborze garderoby odpowiedniej do sylwetki,wieku,tyle porad dotyczacych makijazu dziennego i na wieczór a takie panny i tak przesadzaja ze wszystkim,stająć sie pośmiewiskiem i przykładem braku wyczucia stylu oraz niedostosowania ubioru do okazji i miejsca.No cóż ale podobno o gustach sie nie dyskutuję.Wydaję mi się ,że typ różowej rozneglizowanej landrynki z toną podkładu preferuja raczej nastolatkowie ,ale na ogół jest tak ,że taka dziewczyne powarznie się nie traktuję i woli z nia zabawic,i popatrzec na nią rozbudzająć swoje fantazję ,natomiast na codzień wola kobietki bardziej naturalne co nie oznacza ,że nie używajace kosmetyków kolorowych,ale w umiarze.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 09:59   #16
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

A dlaczego niby nie można nosić To jest TYLKO KOLOR. Sama osobiście nie przepadam za takim sposobem ubierania się, choć do samego koloru nic nie mam, ale każdy nosi takie ciuchy, jakie jemu się podobają. To tak jakby Tobie ktoś powiedział, że wyglądasz tandetnie i masz przestać się to ubierać, bo komuś-się-to-nie-podoba. I to zjawisko NA PEWNO nie jest nowością. Ale co mnie dziwi w Twojej wypowiedzi to to, jak naskakujesz na osoby, które właśnie się tak ubierają. Czy Ty nie za bardzo szufladkujesz? Czy jeśli ktoś ubierze różową bluzkę to jest słodką landrynką? I nie chodzi mi o to, że TY nie lubisz. Mi to zupełnie wisi, ale nie podoba mi się jak takie osoby jak Ty postrzegają osoby, które nie-daj-boże ubrały różową bluzkę. Czy każda dziewczyna, która w szafie ma różowe ciuchy nie obędzie się bez mini-mini i kozaczków?
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 10:10   #17
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

O matko... a moze im sie to podoba? A moze taki maja gust? Wg. mnie osoby ktore "przeżywaja" (jak to ktos wyzej napisal ) styl bycia innych maja same problem ze soba. Co z tego ze nosza rozowe ubrania, mocny makijaz czy krotkie spodniczki? Robia tym komus krzywde? A moze jestes zazdrosna wlasnie dlatego ze faceci zwracaja na nie uwage? Nie wiem, nie rozumiem takiego toku rozumowania nie slyszalas, missy-elliot, ze ksiazki nie ocenia sie po okladce??
Co za bezsensowny watek...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 10:15   #18
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Jedni lubią fiołki, inni jak im nogi śmierdzą

Posiadam w szafie różowe rzeczy, jak np sweterek i nie uważam się za landrynke

Każdy ubiera się tak, jak ma na to ochotę i tobie wcale nie musi się to podobać. Ktoś może założyc różowy, ciuszek czy mini i może naprawdę atrakcyjnie wyglądać, a nie tylko wyzywająco tak jak ty to widzisz.

PIĘKNE KOBIETY ZOSTAWMY MĘRZCZYZNOM BEZ WYOBRAŹNI

"piekne" czytaj "wulgarne"
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 10:39   #19
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez lillu Pokaż wiadomość
JA TAM DO RÓŻOWEGO NIC NIE MAM HEHE...MNIE WŁAŚNIE WNER... TAKI SPOSÓB MYŚLENIA ŻE W RÓŻOWYM TO TYLKO LANDRYNĄ WOLNO CHODZIĆ....A TEN KOLOR TO JAKIEŚ DZIWACTWO

KOLOR JAK KAŻDY INNY Z OGROMNĄ GAMĄ ODCIENI..... JA GO TAM LUBIE
co racja to racja

Nic bardziej mnie nie irytuje jak stereotyp koloru różowego.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 11:16   #20
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

proponuję przekształcić wątek w pro-różowy, pokazujący że jest dużo pięknych różowych ciuszków, które niekoniecznie wyglądają jak jak z bazaru czy spod latarni

bo kurcze, no kolor jak kolor. czasami zawartość ubrania rzeczywiscie jest jakaś "charakterystyczna", ale taką zawartość można znaleźć ubraną w jakikolwiek ciuch.
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:19   #21
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

ciekawostka- moje rozowe rzeczy pochodza z tzw markowych sklepów(ze tez je tam sprzedaja ).Wiec hmmm rozowy rozowemu nie rowny
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:23   #22
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

ja sporo rozowych ubran [jak i niebieskich, turkusowych, zoltych, zielonych], bo poprostu lubie ten [te] kolor i nigdy przenigdy nie uwazalam sie za taka dziewczyne jak tu zostala opisana bo tez i tak nie wygladam jak landryna
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:43   #23
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

o prosze, troche różowych ciuszków, które spokojnie bym włożyła i jakby ktoś mnie landryną nazwał, to bym zwyczajnie wyśmiała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hpink04dress.jpg (9,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V227594.jpg (23,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V237841.jpg (14,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V248796_323.jpg (8,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V260839.jpg (10,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V262680_CROP1.jpg (13,8 KB, 56 załadowań)
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:57   #24
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez taniacos Pokaż wiadomość
Ja za różem nie przepadam,ale coś w tym jest bo co niektóre dziewczyny naprawde przesadzają z tym kolorem i z cała otoczką wokół siebie, która sprawia ,że wyglądaja jak przesłodzone lale.Czasami myśłe ,że przydałaby im się lekcja z cyklu "co z czym zastawić" aby dobrze wyglądać i obowiazkowa lekcja makeup-u.Zaskakuje mnie czasami obraz takiej osoby na ulicy,chciałbym czasami ja zapytac czy ma w domu lustro.Dziwne jest to ,że przeciez jest tyle pisma kobiecych o modzie doradzającej w doborze garderoby odpowiedniej do sylwetki,wieku,tyle porad dotyczacych makijazu dziennego i na wieczór a takie panny i tak przesadzaja ze wszystkim,stająć sie pośmiewiskiem i przykładem braku wyczucia stylu oraz niedostosowania ubioru do okazji i miejsca.No cóż ale podobno o gustach sie nie dyskutuję.Wydaję mi się ,że typ różowej rozneglizowanej landrynki z toną podkładu preferuja raczej nastolatkowie ,ale na ogół jest tak ,że taka dziewczyne powarznie się nie traktuję i woli z nia zabawic,i popatrzec na nią rozbudzająć swoje fantazję ,natomiast na codzień wola kobietki bardziej naturalne co nie oznacza ,że nie używajace kosmetyków kolorowych,ale w umiarze.

Nie tylko różowe panienki traktuje się niepowaRZnie

stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 12:19   #25
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
o prosze, troche różowych ciuszków, które spokojnie bym włożyła i jakby ktoś mnie landryną nazwał, to bym zwyczajnie wyśmiała
bardzo mi się podobają te propozycje szczególnie bluzeczka z 2 zdjęcia
Osobiście przepadam za różowym kolorem w tonacji i ciemniejszej i jaśniejszej i uważam ze wyglądam w tym kolorze twarzowo nie wszystko co różowe to kicz i tyle.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 12:40   #26
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
bardzo mi się podobają te propozycje szczególnie bluzeczka z 2 zdjęcia
Osobiście przepadam za różowym kolorem w tonacji i ciemniejszej i jaśniejszej i uważam ze wyglądam w tym kolorze twarzowo nie wszystko co różowe to kicz i tyle.
mnie tez sie takie podobaja
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 14:11   #27
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Chyba za bardzo przeżywasz.... nie każesz sobie zarzucać, że przesadzasz i stereotypizujesz. Więc w jakim celu ten wątek? Aż tak nie lubisz różu, że widok ten budzi w Tobie agresję ? (bo posta napisałaś w dość agresywnym stylu).
Trochę tolerancji! Nie musimy komentować wyglądu innych wydaniem z siebie "pfff".
Ja również nie przepadam za ostrym różem, ale nie wsadzam "różowych panienek" do jednego wora... i nie każdy róż jest kiczem i tandetą.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 14:20   #28
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Kurcze, z drugiej strony to ciekawe dlaczego wlasnie rozowy przyjal sie jako oznaczajacy tandete i glupote osob ktore nosza ubrania w tym kolorze.. Dziwne w sumie hehe
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 14:29   #29
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Cytat:
Napisane przez missy-elliot Pokaż wiadomość
Temat moich rozważań będzie landrynkowa moda i różne punkty widzenia jej przeze mnie.
Zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz. Jak można nosić różowe ubrania! Jeszcze blady róż potrafiłabym zrozumieć, ale jaskrawy róż...bleee.Róż kojarzy mi się z bazarową modą,totalnym kiczem i tandetą- przepraszam jeśli kogoś uraziłam.
Jak widzę dziewczynę (najczęściej extra tlenioną blondynę z mega wielkimi czarnymi odrostami) idącą w różowym sweterku na którym bardzo często widnieje napis D&G (pffff) to aż mi ciężko na wątrobie się robi. Do tego laska "odpicowana": ostry make-up (niebieski albo inna tego typu żarówa), podkład- o co najmniej 5 tonów ciemniejszy od jej naturalnego kolorytu skóry (bądź co bądź efekt solarium musi być). Do tego jakaś boska miniówa,obowiązkowo praktycznie nie zasłaniająca tyłka no i kozaczki-kolor mniej istotny. Aaa i do tego badziewna torebka.
Jeśli ktoś mi zarzuci,że przesadzam-to gwarantuję, że to nie są stereotypy czy jakieś moje głupie fantazje.Takie laski istnieją naprawdę!Baaa nawet taka jedna mieszka obok mnie....stąd też temat. Ma taką samą koleżaneczkę i wyglądają jak bliźniaczki.
A co najśmieszniejsze...podoba się facetom.
I tak się zastanawiam, może dziewczyny to jakiś taki nowy lans?
Co sądzicie o takiej "modzie"?





Dziewczyno jakie ty bzdury piszesz jak ci sie nie podoba taki styl to po jaki kij sie na takie patrzysz ?? jakies kompleksy??mi sie roz podoba tak jak i czarny,czerwony,niebieski czy brazowy i wcale nie kolazy mi sie z bazarowa moda,a co ma kolor do mody bazarowej??? jestem blondynka i takze chodze na solarium i jakos sobie i mojemu TZ sie podobam kazdy czlowiek ma swoj styl i wszystkich sie do jedego wora nie wklada nie wszystkich stac jest na ciuszki z H&M czy innej marki i ze ktos kupuje na bazarze czy rynku to jego sprawa widocznie fundusze mu na to nie pozwalaja.Troche tolelancji do innych - nie zaszkodzi
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 15:05   #30
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: :..landrynkowa Moda..:

Ja bylam przeciwniczka koloru rozowego(zarowek ) ale jakos sie przekonalam do niego i posiadam w swojej szafie bluzke,bluze,sweterek i pare dodatkow.Rowniez nie uwazam sie za landrynke
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.