Dulux "Światło i przestrzeń" - naprawdę działa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 18:11   #31
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Dulux "Światło i przestrzeń" - naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez klara1111 Pokaż wiadomość
natomiast farba nie pokrywa powierzchni (u mnie są to płyty gipsowe). Po 4 malowaniu jest jako tako, ale nadal są plamy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
a dobrze zagruntowałaś i zaszpachlowałaś powierzchnię przed malowaniem? Farba (nie zależnie od firmy) nie pokryje dobrze powierzchni i będą smugi jeśli zostało źle zaszpachlowanie, niedokładnie wygładzone i wygruntowane.

Ja osobiście dzisiaj kupiłam dwie farby DULUXA - jedną światło i przestrzeń białą a druga dulux kolory swiata czerwoną. Nie mam ŻADNYCH smug, powierzchnia fajnie wygląda juz po pierwszym malowaniu Oczywiście wcześniej ściana została zagruntowana gruntem Duluxa i zero problemów ale fakt grunt duluxa jest drogi bo za 5 litrów dałam powyżej 60 zeta.
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:15   #32
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: Dulux "Światło i przestrzeń" - naprawdę działa?

Ja mam Duluxa na scianach w sypialni i pokoju dziennym.
W sypialni mam kolor zielony sorbet (zielone jabluszko bym powiedziala), ktory bardzo pieknie pokryl wsciekly roz, ktory polozyla lokatorka mieszkajaca przede mna. Jednak bardzo widac wszelkie plamy, tak jakby ktos ciapal tlustymi paluchami. Nie robi sie tak natomiast w dziennym. Tu takze farba dobrze pokryla, nie blednie - kolory: kanarkowy i troche ciemniejszy odcien zoltego.

Natomiast w kuchni i lazience mam farby firmy "kogucik" i tez trzymaja sie niezle.

Wszystko bylo malowane rok temu, wiec chyba trzeba jeszcze poczekac ze 2 lata, aby obiektywnie ocenic.

Jedyne, co mi naprawde nie wyszlo w malowaniu, to drzwi i futryny od lazienki i jeszcze takie drewniane bibeloty na reczniki, mydlo, papier toaletowy. Po 2 miesiacach kolor z bialego przemienil sie w brudny zolty (farba nie Dulux). Wiec, jakby ktos mogl polecic dobra biala farbe do drewna i futryn w Wielkiej Brytanii, byloby super
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.