to co zawsze pod ręką. : ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 16:53   #1
Looolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Wink

to co zawsze pod ręką. : )


Czeeść wszystkim. : ))
Moja kosmetyczka, a raczej wypełniony po brzegi kufer pełen jest różności. Zaczynając od kosmetyków do pielęgnacji ciała, czyli różnych balsamów, od których uzależniłam się na amen, kończąc na cieniach do powiek we wszystkich kolorach świata, które ubóstwiam . Moja obsesja na punkcie kosmetyków nie pozwala mi się z nimi rozstawać , ale musiałabym być postury Pudziana by dźwigać ze sobą to wszystko, a poza tym raczej wozić taczką niż mieć w torebce. Więc gdy nałożę już te wszystko mazidła na twarz, później potrzebuje jedynie pudru w kamieniu, co by mi się nosek nie zaczął świecić i zestaw kosmetyków do ust. Zawsze mam ze sobą jakąś pomadkę ochronną, z 2 błyszczyki i 2 szminki, jako, że to nie waży zbyt dużo przerzucam to jedynie z jednej torebki do drugiej w zależności jaką potrzebuję. Do tego oczywiście jakaś perfumka, no i zawsze mam szczotkę do włosów, kiedy jestem poza domem to wystarcza mi by doprowadzić się do porządku. ; )
Looolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.