Problem żylastych dłoni - jak znów mieć piękne, gładkie dłonie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 22:46   #1
Szamanka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18

Problem żylastych dłoni - jak znów mieć piękne, gładkie dłonie?


Od jakiegoś czasu moje dłonie stają się żylaste. Były gładkie a teraz żyły zaczynają wystawać i wygląda to paskudnie. Nie robię jakichś ciężkich ćwiczeń fizycznych, nie wiem skąd to się wzięło . Co prawda nie są jeszcze aż tak okropne jednak chciałabym już teraz coś z tym zrobić aby za kilka lat nie mieć sieci wystających żył na całej powierzchni dłoni. Nie są ani zaczerwione ani w jakikolwiek sposób przebarwione, wystają sobie za to ponad skórę . Co możecie polecić w takim przypadku aby znowu się schowały?
Szamanka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:04   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Problem żylastych dłoni - jak znów mieć piękne, gładkie dłonie?

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu moje dłonie stają się żylaste. Były gładkie a teraz żyły zaczynają wystawać i wygląda to paskudnie. Nie robię jakichś ciężkich ćwiczeń fizycznych, nie wiem skąd to się wzięło . Co prawda nie są jeszcze aż tak okropne jednak chciałabym już teraz coś z tym zrobić aby za kilka lat nie mieć sieci wystających żył na całej powierzchni dłoni. Nie są ani zaczerwione ani w jakikolwiek sposób przebarwione, wystają sobie za to ponad skórę . Co możecie polecić w takim przypadku aby znowu się schowały?
Myślę że nic nie jest w stanie odwrócić tego procesu. Może ostatnio bardzo schudłaś i to od tego.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 18:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.