Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 21:23   #3511
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

O, Cathy! jeśli ten wyciąg z lukrecji działa na przebarwienia, choćby troszkę, to już go kocham i pragnę mieć (a zamowienie z NP przede mną )
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:25   #3512
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A ja właśnie skorzystałam z patentu pranie na włoski na twarzy i wybieliłam je wybielaczem Sally Hansen, który dzisiaj do mnie dotarł i powiem jedno: ALE CZAD !
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:26   #3513
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Widzę, że wszystkie siedzimy w podobnej tematyce, szkoda ze tak pózno na minerały natrafiłam...

Ale cała szafa dobrze dopasowanych staników już jest, retinoidy w ruchu i cała szafa ubrań ze stanów

I ja pamietam czasy kiedy 75C lub 80B nosiłam i się z tego strasznie cieszyłam... Nie masakrowałam jakoś strasznie biustu i nie rozwałkowałam go pod pachami, więc migracji nie zaznałam jakiejś strasznej, ale za to sprężystość mi się poprawiła...

No i jak mówię kolezankom, że noszę 70G lub 32E to mi mówią, że chyba takich ### wielkich nie mam Och, nieświadome, ale ostatnio dają sie nawrócić i same sięgaja po dobre rozmiary...

A tak btw. Pastereczko, to skąd zamawiasz?? Ja polecam Brastop - szybka przesyłka, wybór też niezły.... albo figleaves - tam to dopiero można przebierać... I UC się nie tyka, bo VAT europejski, wiec miesiącami w celnym paczki nie leżą...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-05-04 o 21:30
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:27   #3514
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ah Pastereczko, Ty to kusicielka jesteś, może i ja się skuszę na jakiś w ciemno. Jaki by się nadawał na migracyjny? :P


I jeszcze ponawiam pytanie do Cathy i Agabil, co polecacie do suchej cery z NP?
Oleje, hydrolaty itp? Macie coś sprawdzonego?
ja suchej nie mam ale myślę że to
olej czarna porzeczka http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
olej różany http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
olej shea z wit.E http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
olej zarodki pszenicy http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
olej z baobau http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
hydrolat rumiankowy http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
hydrolat neroli http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
krem oczyszczająco-rozświetlający http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:32   #3515
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

no ja już też dawno uświadomiona i mój pierwszy w życiu stanik był kupiony po przeczytaniu prawie całego lobby małobiuściastych jakiś rok temu no i mój rozmiar to 70D te D fajnie wygląda na metce bo w praktyce to muszę szukać piersi
a tak w ogóle to muszę się wyżalić w pt byłam na działce grzebałam w roślinkach i spiekłam się na buzi strasznie skóra mi schodzi z całej twarzy i wyglądam koszmarnie a żeby było jeszcze przyjemniej to wyskoczyły mi 2 opryszczki na ustach czyli lepiej już być nie może
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:33   #3516
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
O, Cathy! jeśli ten wyciąg z lukrecji działa na przebarwienia, choćby troszkę, to już go kocham i pragnę mieć (a zamowienie z NP przede mną )
u mnie jakby działa, choć tak jak pisałam, nie potwierdzę tej informacji
Wydaje mi się, że to jego zasługa, choć być może cała seria biochemicznych mazideł, jakimi ostatnio się paćkam, sprawiła, że te moje plamy na czole są jakby mniej widoczne.. Tak czy inaczej, coś działać zaczyna
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:35   #3517
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale nie możesz zgiąć, bo boli i leci czy bo się nie zgina
to pierwsze, i jak będę zginać to rana się będzie ciągle rozłazić

evelinek_r

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja miałam takie podskórne kaszkowate nierówności w tamtym roku po kremie brązującym (sic!) l'oreala, może zapcyhanie różnie się objawia?

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja mowię, że mi się opryszczka robi i nie chcę się całować bo wirusy się zmutują
działa.
dobre
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Coś się tej pani na fotce wylewa
I to z każdej strony
Ja też teraz bardziej pyskata potrafię być. To z wiekiem przyłazi
a i owszem, potwierdzam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:36   #3518
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Faa, bidoku
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:37   #3519
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Lemirko, ja nie mam suchej cery, a raczej mieszaną i przesuszoną
ale z NP zdecydowanie polecam olej herbaciany (wchłania się błyskawicznie, a jednocześnie fajnie nawilża), macerat z nagietka do demakijażu i hydrolat neroli (ale tylko, jeżeli lubisz słodkawe zapachy, bo znam kilka osób, którym niespecjalnie przypadł do gustu )
Choć z NP robię zamówienia głównie dla mother of pearl i oleju ze słodkich migdałów, ktory tam w pojemności 1 litra wychodzi najtaniej A używam go do kąpieli (swojej i córki), jako balsam, do maseczek, peelingów .. I ten litr u mnie niepokojąco szybko znika...
Nie wiem, co typowo do suchej cery na NP jeszcze Ci polecić, więc nie będę kombinować

zapomniałam wspomnieć o mojej ostatniej miłości z NP, czyli wyciągu z lukrecji Ale to raczej nie do suchej cery, tylko do takiej, która lubi trądzikowe i innego pochodzenia niespodzianki...Mam wrażenie, że u mnie likwiduje powoli przebarwienia ..Ale jeszcze nie jestem tego na tyle pewna, zeby to potwierdzić.
w dodatku moja cera coś mi się dzisiaj bardzo nie podoba i chyba jakiś kryzys mam przedokresowy, bo nic mi dzisiaj nie pasuje

Dziękuję Dziewczyny
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:38   #3520
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie siedzimy w podobnej tematyce, szkoda ze tak pózno na minerały natrafiłam...

Ale cała szafa dobrze dopasowanych staników już jest, retinoidy w ruchu i cała szafa ubrań ze stanów

I ja pamietam czasy kiedy 75C lub 80B nosiłam i się z tego strasznie cieszyłam... Nie masakrowałam jakoś strasznie biustu i nie rozwałkowałam go pod pachami, więc migracji nie zaznałam jakiejś strasznej, ale za to sprężystość mi się poprawiła...

No i jak mówię kolezankom, że noszę 70G lub 32E to mi mówią, że chyba takich ### wielkich nie mam Och, nieświadome, ale ostatnio dają sie nawrócić i same sięgaja po dobre rozmiary...

A tak btw. Pastereczko, to skąd zamawiasz?? Ja polecam Brastop - szybka przesyłka, wybór też niezły.... albo figleaves - tam to dopiero można przebierać... I UC się nie tyka, bo VAT europejski, wiec miesiącami w celnym paczki nie leżą...
figleaves od dawna- bo ja milosniczka wysokich polek w tym temacie bylam zawsze, za studenckich czasow lekcje itd zeby uciułac (a nie bylo latwo jak teraz) i kiedy mozna bylo zagraniczne zakupy zaczac to zaczelam i przestac nie moge, wiec u mnie to szlo nie rozmiarami a markami,
z undercover mialam taka sobie historie, czesc zamawianego byla czesc nie, jak juz druga partia byla to mi sie waznosc karty skonczyla
i to oczywiscie przy tych ttanich ....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:41   #3521
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to pierwsze, i jak będę zginać to rana się będzie ciągle rozłazić
To w sumie szczęście w nieszczęściu. Tak napisałaś, ze myślałam, że sobie ścięgna uszkodziłaś
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:41   #3522
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to muszę się wyżalić w pt byłam na działce grzebałam w roślinkach i spiekłam się na buzi strasznie skóra mi schodzi z całej twarzy i wyglądam koszmarnie a żeby było jeszcze przyjemniej to wyskoczyły mi 2 opryszczki na ustach czyli lepiej już być nie może

ale pomyśl sobie, że zawsze mogłoby być jeszcze gorzej.. Np. jakiś wielki pryszcz na środku czoła, albo nosa, albo siniak pod okiem ciągnący się prawie do linii ust (tak jak ja, kiedy dwa dni przed maturą ustną przyrąbałam w otwarte drzwiczki od szafki podczas zmywania.. I komisja patrzyła się na mnie podejrzanie - mam wrażenie, że dlatego potraktowali mnie wyjątkowo łagodnie (pewnie z ofiarą przemocy domowej im się skojarzyłam i uznali, że należy mi się taryfa ulgowa )
Tak więc- głowa do góry, już jutro będzie lepiej.. Skóra przestanie schodzić, a opryszczki smaruj, to szybko znikną
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny
nie ma za co
Ty się lepiej pochwal, gdzie Ty takie ładne konwalie znalazłaś, bo na NK widziałam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-04 o 21:42
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:45   #3523
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathy no to teraz poszlaś po bandzie z tym siniakiem hehe
Adusiadu właśnie maturę zdaje, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł na uzyskanie forów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:46   #3524
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

jako że ja akurat sucha mam [ale sklepu nie znam], to pozwolę sobie trochę sprostować
porzeczka i zarodki pszenicy są za lekkie, trzeba je z czymś połączyć
ale za to zarodki fajnie regenerują
hydrolaty praktycznie wszystkie, no może oprócz oczaru, zwłaszcza róża i migdał
neroli z rożą daja ciekawy zapach
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
no ja już też dawno uświadomiona i mój pierwszy w życiu stanik był kupiony po przeczytaniu prawie całego lobby małobiuściastych jakiś rok temu no i mój rozmiar to 70D te D fajnie wygląda na metce bo w praktyce to muszę szukać piersi
a tak w ogóle to muszę się wyżalić w pt byłam na działce grzebałam w roślinkach i spiekłam się na buzi strasznie skóra mi schodzi z całej twarzy i wyglądam koszmarnie a żeby było jeszcze przyjemniej to wyskoczyły mi 2 opryszczki na ustach czyli lepiej już być nie może
krem z pantenolem, choćby bepanthen apteczny na raczka
a na opryszczkę olejek eteryczny z drzewa herbacianego, maść cynkowa, nie ruszać, nie zdrapywać, czekać aż strupek sam odpadnie - opryszczka niestety uaktywnia się przy osłabieniu organizmu - jak byłam mała, to po ekspozycji słonecznej zawsze miałam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:47   #3525
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja już wieczorem wybieram sobie strój i bieliznę na dzień następny - inaczej się do pracy spózniam....

Dziewczyny, a używałyście może Pharmaceris... Mam krem nawilżający z ekranem 50... No i wyrzuciłam ulotkę, a nawet nie pomyślałam, zeby sprawdzić skład, czy się nie zdestabilizuje... Zawsze zostanie mi tłuścioch Avene...

Chyba że się na tą zachwalaną Lirenkę 50 skuszę, ale jeszcze nigdzie jej nie widziałam...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:56   #3526
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

ale pomyśl sobie, że zawsze mogłoby być jeszcze gorzej.. Np. jakiś wielki pryszcz na środku czoła, albo nosa, albo siniak pod okiem ciągnący się prawie do linii ust (tak jak ja, kiedy dwa dni przed maturą ustną przyrąbałam w otwarte drzwiczki od szafki podczas zmywania.. I komisja patrzyła się na mnie podejrzanie - mam wrażenie, że dlatego potraktowali mnie wyjątkowo łagodnie (pewnie z ofiarą przemocy domowej im się skojarzyłam i uznali, że należy mi się taryfa ulgowa )
Tak więc- głowa do góry, już jutro będzie lepiej.. Skóra przestanie schodzić, a opryszczki smaruj, to szybko znikną


nie ma za co
Ty się lepiej pochwal, gdzie Ty takie ładne konwalie znalazłaś, bo na NK widziałam
No to miałaś historię na maturze Ja tam swoją bardzo miło wspominam Mogłabym taką codziennie pisać (oczywiście starą, która pozwalała myśleć a nie bawić się w celowanie w klucz)

A konwalie od TŻ dostałam, spotkaliśmy Panią, która handlowała - świeże prosto z lasu

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
jako że ja akurat sucha mam [ale sklepu nie znam], to pozwolę sobie trochę sprostować
porzeczka i zarodki pszenicy są za lekkie, trzeba je z czymś połączyć
ale za to zarodki fajnie regenerują
hydrolaty praktycznie wszystkie, no może oprócz oczaru, zwłaszcza róża i migdał
neroli z rożą daja ciekawy zapach
Dziękuję
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:59   #3527
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy no to teraz poszlaś po bandzie z tym siniakiem hehe
Adusiadu właśnie maturę zdaje, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł na uzyskanie forów

Uwierz mi, wcale mi do śmiechu nie było, jak musiałam się w szkole gęsto tłumaczyć, kto mnie tak załatwił.. I jakoś wydawało mi się, że szafka nie przekonała co niektorych Nawet moi rodzice na mnie podejrzanie patrzyli...
I to zdecydowanie nie jest dobry pomysł na fory u komisji, zwłaszcza, jak się kilka dni później wyprawia swoje urodziny

Lemirka - ja też oczywiście pisalam i zdawałam starą maturę i wspominam ją bardzo ciepło, bo mimo mojego kompletnego nieprzygotowania, improwizacja mi wyszła całkiem nieźle i przyzwoite noty udało mi się uzyskać
A konwalii zazdroszczę, bo uwielbiam te kwiatki.. Tylko u mnie w lasku już ich nie ma Wyzrywali wszystko...
Ale za to bez sobie do domu przytargałam i chyba przecholowałam z jego ilością, bo mnie głowa coś pobolewa ...

tak sobie czytam te Wasze stanikowe opowieści i cieszę się, że ja ten etap mam za sobą.. Kupuję średnio jeden komplet miesięcznie i wcale nie kuszą mnie nowości, ani żadne cuda... Obecnie mam etap minerałów, biochemii i perfum (ten ostatni niezmiennie od kilku lat).. I na to głównie przeznaczam swoje wolne pieniądze..

Tylko ostatnio doszłam do wniosku, że jakaś inna chyba jestem, bo w ogóle nie interesują mnie ciuszki.. Najchętniej latałabym w jednej parze dzinsow i w jakims topie...I nawet jak dostałam kupon na 40% zniżki w kilku sklepach w Promenadzie, to mi się zmarnował, bo jakoś nie chciało mi się ruszyć 4 liter, żeby się do sklepu wybrać. Chyba się ogarnąć muszę

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-04 o 22:02
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:02   #3528
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja po sklepach też nie lubie biegać i wszystkie kupony przepadają...

uprawiam zakupoholizm sieciowy
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:02   #3529
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To w sumie szczęście w nieszczęściu. Tak napisałaś, ze myślałam, że sobie ścięgna uszkodziłaś
do wesela się zagoi
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

ale pomyśl sobie, że zawsze mogłoby być jeszcze gorzej.. Np. jakiś wielki pryszcz na środku czoła, albo nosa, albo siniak pod okiem ciągnący się prawie do linii ust (tak jak ja, kiedy dwa dni przed maturą ustną przyrąbałam w otwarte drzwiczki od szafki podczas zmywania.. I komisja patrzyła się na mnie podejrzanie - mam wrażenie, że dlatego potraktowali mnie wyjątkowo łagodnie (pewnie z ofiarą przemocy domowej im się skojarzyłam i uznali, że należy mi się taryfa ulgowa )
Tak więc- głowa do góry, już jutro będzie lepiej.. Skóra przestanie schodzić, a opryszczki smaruj, to szybko znikną


nie ma za co
Ty się lepiej pochwal, gdzie Ty takie ładne konwalie znalazłaś, bo na NK widziałam
no Ty to umiesz pocieszyć
jak spadłam z konia i nabiłam sobie guza, który potem spłynął pod oko to mój tata jak mnie zobaczył miał dość nietęga minę, a ludzie na ulicy
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ja już wieczorem wybieram sobie strój i bieliznę na dzień następny - inaczej się do pracy spózniam....

Dziewczyny, a używałyście może Pharmaceris... Mam krem nawilżający z ekranem 50... No i wyrzuciłam ulotkę, a nawet nie pomyślałam, zeby sprawdzić skład, czy się nie zdestabilizuje... Zawsze zostanie mi tłuścioch Avene...

Chyba że się na tą zachwalaną Lirenkę 50 skuszę, ale jeszcze nigdzie jej nie widziałam...
łapki sobie nie dam uciąć [chociaż palca dziś o mały włos] ale Pharmaceris chyba niestabilny jest
Lirene jest faktycznie niezła ale mnie uczula
nie narzekaj na Avenkę, mam teraz mineralne - to jest dopiero krem - suchy tynk, brrr
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 22:04   #3530
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
ja po sklepach też nie lubie biegać i wszystkie kupony przepadają...

uprawiam zakupoholizm sieciowy
no wlasnie ja mam podobnie
jak dostalam kupon, to nawet sobie pomyślałam, czy nie mogliby dać takiego, który przy zakupach on-line sobie wykorzystam, ale nie dało się. Trzeba było się przejść do sklepu, i jeszcze poprzymierzać, pooglądać, podenerować się, że coś źle leży... Eeee tam
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

no Ty to umiesz pocieszyć
jak spadłam z konia i nabiłam sobie guza, który potem spłynął pod oko to mój tata jak mnie zobaczył miał dość nietęga minę, a ludzie na ulicy
bo ja wyznaję filozofię, że nawet jak jest bardzo źle, to nie trzeba się smutać, tylko cieszyć się, że nie jest jeszcze gorzej
Ałć, to też musiało nieźle boleć ... A moja córka własnie na konie mnie ciągnie ...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-04 o 22:07
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:04   #3531
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Faa, bidoku
dzięki gadmarka
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

ale pomyśl sobie, że zawsze mogłoby być jeszcze gorzej.. Np. jakiś wielki pryszcz na środku czoła, albo nosa, albo siniak pod okiem ciągnący się prawie do linii ust (tak jak ja, kiedy dwa dni przed maturą ustną przyrąbałam w otwarte drzwiczki od szafki podczas zmywania.. I komisja patrzyła się na mnie podejrzanie - mam wrażenie, że dlatego potraktowali mnie wyjątkowo łagodnie (pewnie z ofiarą przemocy domowej im się skojarzyłam i uznali, że należy mi się taryfa ulgowa )
Tak więc- głowa do góry, już jutro będzie lepiej.. Skóra przestanie schodzić, a opryszczki smaruj, to szybko znikną
no tak zawsze mogło być gorzej pryszcze mam na okrągło więc tym aż tak się nie przejmuję ale taki siniak to już odpada pracuję w "branży" medycznej i masa ludzi się przewija i patrzyli by na mnie jak na ufo pewnie
no mam nadzieję, że przestanie schodzić bo nawet pomalować się dobrze nie można przez te skórki wyglądam jak taka mumia opryszczki cholernie bolą i swędzą no ale cóż życie się mówi
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

krem z pantenolem, choćby bepanthen apteczny na raczka
a na opryszczkę olejek eteryczny z drzewa herbacianego, maść cynkowa, nie ruszać, nie zdrapywać, czekać aż strupek sam odpadnie - opryszczka niestety uaktywnia się przy osłabieniu organizmu - jak byłam mała, to po ekspozycji słonecznej zawsze miałam
wielkie dzięki właśnie ost jak buszowałam po którymś ze sklepów NP,BU,ZSK, mazidła przemknęło mi właśnie coś na opryszczkę ale wtedy jej jeszcze nie miałam i nie zanotowałam i jeszcze raz bardzo dziękuję za rady na pewno skorzystam bo teraz w sezonie letnim będę co chwilę miała opryszczki niestety klima w pracy czyli zimno a sauna na zewnątrz źle na mnie działa w zeszłym roku co mi zniknęła znowu się pojawiła
a na raczka to mama mi coś kupiła
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ja już wieczorem wybieram sobie strój i bieliznę na dzień następny - inaczej się do pracy spózniam....

Dziewczyny, a używałyście może Pharmaceris... Mam krem nawilżający z ekranem 50... No i wyrzuciłam ulotkę, a nawet nie pomyślałam, zeby sprawdzić skład, czy się nie zdestabilizuje... Zawsze zostanie mi tłuścioch Avene...

Chyba że się na tą zachwalaną Lirenkę 50 skuszę, ale jeszcze nigdzie jej nie widziałam...
ja w zeszłym roku w lato używałam tego ekranu matko boska co za szajs 3/4 wyrzuciłam biała byłam po tym jakbym się mąką sypnęła i jeszcze niemiłosiernie się świeciłam dzięki bogu już nie muszę takich filtrów używać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:08   #3532
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja w zeszłym roku w lato używałam tego ekranu matko boska co za szajs 3/4 wyrzuciłam biała byłam po tym jakbym się mąką sypnęła i jeszcze niemiłosiernie się świeciłam dzięki bogu już nie muszę takich filtrów używać
No mnie też dziś nie zachwycił... a tak pani w aptece zachwalała, tylko próbek nie miała, ale tani był, iwęc raz kozie śmierć... od 1,5 roku szukam filtra doskonałego i niestety - nic nie znalazłam.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:12   #3533
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja też jestem oporna na zakupy, idę jak muszę. Jak mam przymierzać jestem chora. a zimą to już w ogóle.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:12   #3534
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
No mnie też dziś nie zachwycił... a tak pani w aptece zachwalała, tylko próbek nie miała, ale tani był, iwęc raz kozie śmierć... od 1,5 roku szukam filtra doskonałego i niestety - nic nie znalazłam.
a najlepsze było to, że wtedy jeszcze się nie malowałam i szyje miałam lekko opaloną a twarz białą przez ten krem i dopiero po jakimś czasie mama mnie uświadomiła, że śmiesznie wyglądam bo mam twarz taka białą a co chodziłam do ludzi jak mutant to chodziłam
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:13   #3535
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy no to teraz poszlaś po bandzie z tym siniakiem hehe
Adusiadu właśnie maturę zdaje, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł na uzyskanie forów

kiedyś TŻ pocałował mnie zaraz pod ślepkiem, a ponieważ mam tam cienką skórę (a on dał takigo "cmoka" z delikatnym zassaniem powietrza) to siniaka miałam przez dobrych kilka dni...
Zadne korektory nie chcialy tego fioletowego cholerstwa ukryć

Dzięki za kciuki, jak już tyle Wizażanek trzyma to nie ma bata
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:14   #3536
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
skąd ja to znam
właśnie dostałam Freya Rio i mam mieszane odczucia: obwód jest w sam raz, piersi od dołu ładnie podtrzymane, do mostka przylega, materiał miseczek nie odstaje ale na środkowym szwie od wysokości brodawki w górę mogę sobie zebrać jakiś cm materiału - i teraz nie wiem wziąć mniejszą miseczkę czy oddać bo to po prosty nie mój fason
To jest slynna tzw ''zmarcha freyowa''
Jesli wszystko poza nia jest ok, to mniejsza miseczka bedzie za mala. Jest duza szansa, ze to sie wypelni albo po chwili noszenia albo po kilku dniach/tygodniach.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:20   #3537
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
To jest slynna tzw ''zmarcha freyowa''
Jesli wszystko poza nia jest ok, to mniejsza miseczka bedzie za mala. Jest duza szansa, ze to sie wypelni albo po chwili noszenia albo po kilku dniach/tygodniach.
to nawet ma nazwę
ufff, a ja już myślałam, że mam felerny biust
bardzo Ci dziękuję, bo Rio mi się okropnie podoba a na przymierzanie w realu chwilowo szans brak, więc jestem zmuszona zaopatrzyć się w necie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:39   #3538
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

mi niestety freye nie pasują, mam w nich wielką zmarchę
poszłam pooglądać Wasze mineralne makijaże i po prostu z zachwytu. Oczy mam duże wiec jest co malować Muszę tylko szybko nauczyć się tego cieniowania no i zaopatrzyć koniecznie w jakieś cienie, co by oko ubarwiać, póki powieka nie wisi zielone do niebieskiego oka będą ok?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 23:16   #3539
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathy, ty mówisz, że masz stanikową manię za sobą, "tylko jeden komplet w miesiącu", o ja też tak chcę Jak pomyślę, że na dobrą sprawę nie mam dobrego stanika w szafie i trzeba by się wreszcie obkupić, a ja biedna studentka jestem, to naprawdę chciałabym mieć to już za sobą.

Z ubraniami za to jakoś nie szaleję, chociaż mały chochlik we mnie kusi, ale to są naleciałości, które ciężko będzie wyplenić, raz że od 10-ego roku życia borykam się z trądzikiem i gros moich zasobów finansowych idzie na pielęgnację (choć teraz na tabsach i minerałach widać poprawę), dwa, że moje mama ma lekką obsesję na punkcie nadmiernej ciasności odzienia i zawsze wybierała/wybiera dla mnie ubrania o jakiś rozmiar/w porywach dwa za duże, wiadomo, że wtedy tracą fason i wyglądają workowato i wogóle, dlatego jestem troche uprzedzona do zakupów ubrań wierzchnich. Swoje robią też wahania wagi, nawet kilkunastokilogramowe na przestrzeni roku. Nie chcę mi się kupować ubrań, o których noszeniu za kilka miesięcy mogę tylko pomarzyć i dołować się, że znów przytyłam, tak jakbym mało miała innych problemów. To się wyżaliłam

Konwalie i bez uwielbiam, szczególnie czarny. Do tej pory jak dostaję na urodziny (listopad) kwiaty od TŻta, to robi smutną minkę i przeprasza, że to nie konwalie, ale nigdzie nie mógł znaleźć Za to zawsze dostaję na majowe imieniny. Sentyment mam do tych małych kwiatuszków i wolę mały peczek konwalii od bukietu róż.

Faa, ja Pharmaceris wspominam dobrze, tyle, że po pewnym czasie zrobił się dla mnie trochę za lekki. Biała jestem i tak, więc to nie był dla mnie problem, zresztą czego można się spodziewć po filtrze mineralnym. I jest fotostabilny
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 07:29   #3540
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Oho, widzę każdy ma hobby. Moje na szczęście jest niedrogie, za to zajmuje full czasu - książki i anime

Właśnie pracuję nad swoją twarzą, która się opaliła w górach, ponadto się przeziębiłam i mam czerwoną lampę zamiast nosa... Ponadto woda górska trochę zmasakrowała mi twarz, mało brakowało a bym się leczyła 3 miechy jak po białostockiej.

W sumie mało się odprężałam w weekend majowy, bo mi koleżanka wylądowała w szpitalu z głową (serio, serio), a ja na drugim końcu kraju i się denerwowałam strasznie, bo nie brzmiało to obiecująco. Ale wypuścili ją wczoraj, możliwe że to tylko osłabienie organizmu. Dziś muszę ją odwiedzić.

A na staniki mnie nie namawiajcie, już dość kasy wydałam...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.