Agent TVN - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 14:31   #61
violka_o
Raczkowanie
 
Avatar violka_o
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 107
Dot.: Agent TVN

joasia jest dośc irytująca, szkoda, że Maślak odpadł
__________________
Cieszcie się każdym dniem
violka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 14:36   #62
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Moim zdaniem Królik byłby zbyt oczywisty niedługo odpadnie Szczawińska.
W necie bardzo dużo ludzi pisało, że Agentem jest Tajner
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:32   #63
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Oglądałam kiedyś i byłam wielką fanką, więc i teraz oglądam choć rozczarowało mnie, że będzie to wersja z "gwiazdami"

Póki co na razie obserwuję . Też mi się wydaje, że urbański byłby zbyt oczywisty, dziwna sprawa z Królikowskim, to może uwiarygownić go jako Agenta, ale może być tylko podpuchą. Wszystko jest tak montowane, że każdy popełnia jakiś błąd lub robi coś nie tak, żeby było wiecej podejrzeń.

I też uważam, że teraz, na początku, agent wcale nie musi robić na opak i mieszać, tylko zyskiwać wiarygodność, więc fakt, że Sylwia przywróciła Królika nie znaczy, że agentem nie jest. Z drugiej strony już byly podejrzenia, że nie wzięła immunitetu. Nie wzięła- żle, agent bo nie musiała, wzięłaby - byłoby, że agent, bo szkoda dla grupy itp Wszystko można dwojako interpretować.

Lubię Tamarę i nie zdziwiłabym się jakby to była ona. Z drugiej strony dużo daga, wypowiada się, przez co wychodzi przed szereg. A Tajner i Kamila (chyba ) są takie ciche, niepozorne... cicha woda
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 22:14   #64
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Agent TVN

Obstawiam Mrozowską. Przekleiła tę nalepkę w zadaniu z laserami. Podejrzana jest jak dla mnie Zachowała się właśnie w sposób typowy dla agenta - niby mały gest, ale wredny i niszczący cel zadania. Krecia robota.
Ale to pierwszy strzał, na razie za mało danych.
Nie jest źle z tym programem, obawiałam się kichy. Oglądałam Agenta x lat temu, kiedy wygrał pan Arłukowicz, a program prowadził Marcin Meller.
3/4 'gwiazd' w tej edycji Agenta nie znam.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-03-03 o 12:27
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:35   #65
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Agent TVN

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5671000 1]Oglądałam Agenta x lat temu, kiedy wygrał pan Arłukowicz, a program prowadził Marcin Meller.
[/QUOTE]

Ta edycja była moją ulubioną tymbardziej, że dobrze typował agenta już w drugim odcinku o ile dobrze pamiętam

Poza Agentem moim ulubionym programem była Wyprawa Robinson, którą prowadził Hubert Urbański i myślę, że gdyby ten program reaktywowali to byłoby super- ciekawe jak tu poradziliby sobie nasi celebryci
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:03   #66
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Pytanie za sto punktów. Gdzie można obejrzeć 2 i 3 edycję, albo chociaż skąd pobrać?

Co do Moniki to mamy strasznie ograniczone informacje. Nie wiemy czy inni widzieli żetony (poza Sylwia), czy ona ją zapytala, czy inni zapytali, czy sama pokazała. Wywiady pewnie były jak nie ze wszystkimi to z większością, a te które się pojawiają w programie po prostu zostały wybrane.

Z Sylwią może być jeszcze jedna sprawa. Jeżeli nie drążyła tematu żetonów to sama może być agentem i korzystając z głupoty Moniki i odklejenia tej kartki odsuwa od siebie podejrzenia. Albo wręcz przeciwnie - próbuje sama rozwikłać zagadkę , w końcu to gra zespołowa jednak indywidualna.
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:10   #67
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Olenka_1990 Pokaż wiadomość
Pytanie za sto punktów. Gdzie można obejrzeć 2 i 3 edycję, albo chociaż skąd pobrać?

Co do Moniki to mamy strasznie ograniczone informacje. Nie wiemy czy inni widzieli żetony (poza Sylwia), czy ona ją zapytala, czy inni zapytali, czy sama pokazała. Wywiady pewnie były jak nie ze wszystkimi to z większością, a te które się pojawiają w programie po prostu zostały wybrane.

Z Sylwią może być jeszcze jedna sprawa. Jeżeli nie drążyła tematu żetonów to sama może być agentem i korzystając z głupoty Moniki i odklejenia tej kartki odsuwa od siebie podejrzenia. Albo wręcz przeciwnie - próbuje sama rozwikłać zagadkę , w końcu to gra zespołowa jednak indywidualna.


Nie ma na CDA ? ja kilka lat temu oglądałam na yt
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 13:23   #68
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie ma na CDA ? ja kilka lat temu oglądałam na yt

No wlasnie nie ma.
Wyszukiwarka nie pomogła.
Nigdzie nie moge znaleźć.
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:42   #69
imaginaria
Raczkowanie
 
Avatar imaginaria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 51
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Olenka_1990 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie ma.
Wyszukiwarka nie pomogła.
Nigdzie nie moge znaleźć.
Na CDA jest tylko 1 sezon, nie ma 2 i 3, dlatego przylączam się do prośby
imaginaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:58   #70
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez imaginaria Pokaż wiadomość
Na CDA jest tylko 1 sezon, nie ma 2 i 3, dlatego przylączam się do prośby
W pierwszym sezonie strasznie polubiłam Kube przypominal mi mojego znajomego, prawie identycznie wyglądają

A drugi i trzeci sezon interesuja mnie wlasciwie bardziej niz obecne gwiazdy. Przypouszczam, że w tych starszych edycjach jest duzo mniej manipulacji widzem i rzeczywiście można wyrobić własne zdanie.
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 15:40   #71
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Ta edycja była moją ulubioną tymbardziej, że dobrze typował agenta już w drugim odcinku o ile dobrze pamiętam

Poza Agentem moim ulubionym programem była Wyprawa Robinson, którą prowadził Hubert Urbański i myślę, że gdyby ten program reaktywowali to byłoby super- ciekawe jak tu poradziliby sobie nasi celebryci

Oglądam właśnie całą edycję na cda Uwielbiam ten program
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 18:06   #72
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Agent TVN

Dziewczyny, czy wiecie może, gdzie mogę obejrzeć drugi odcinek? Niestety na tvn player nie jest obecny (od wczoraj pojawia się informacja, że odcinek będzie dostępny za 20h, dziś to samo).
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 17:27   #73
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Również wydaje mi się, że Agentem będzie osoba, która jest teraz celowo pomijana bądź ograniczana przy montażu (dla późniejszego efektu zaskoczenia) np. Dominika Tajner lub taka która rzuca podejrzenia na wszystkich i wewnętrznie może skłócić grupę np. Tamara - Macademian Girl. Monika Mrozowska również wydaje mi się sensownym typem.
Raczej nie wierze, że Agentem byłby ktoś tak oczywisty jak Hubert Urbański.
Kurczę, a mi się średnio podoba ten pomysł, że specjalnie pomijają agenta na początku Jednak to jest program robiony dla widzów i widzowie powinni móc wyrobić sobie opinię. Po tych dwóch odcinkach widać, że niektórzy są pokazywani non stop i non stop coś komentują (np. Macademian Girl czy Tomek O.), a niektórych właściwie w ogóle nie widać (np. własnie Dominika Tajner, powiedziała może ze 2 zdania dotychczas). Dlatego niezbyt podoba mi się pomysł, żeby Tajner była agentem, bo pozostaje całkowicie w cieniu. Nawet jeśli to jest jej strategia (na początku zyskać zaufanie, a dopiero później zacząć mieszać) to powinni ją częśsciej pokazywać, chociażby jej wypowiedzi.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 14:18   #74
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Jeżeli jutro nie będą schodzić wszyscy z tego budynku, tylko obstawiać kto zejdzie a kto nie, to ja więcej nie oglądam tego "programu". Śmieszne, że tak się oszczędza gwiazdy.

Edytowane przez lulka19
Czas edycji: 2016-03-07 o 18:52
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 14:42   #75
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jeżeli jutro nie będą chodzić wszyscy z tego budynku, tylko obstawiać kto zejdzie a kto nie, to ja więcej nie oglądam tego "programu". Śmieszne, że tak się oszczędza gwiazdy.
to juz top model był bardziej wymagający :P
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:05   #76
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
to juz top model był bardziej wymagający :P
Też to widziałam ale kurde czy oni mają Alzheimera czy jak? Przecież to było w 1 odc i znów to samo nie mogli wymyśleć czegoś innego?

Stare edycje to było coś bronienie szklanej kuli, odbicie zakładnika z opuszczonego kościoła, morderczy rajd, dorożka.
Tutaj to wielka nuda.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:23   #77
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Po tym odcinku wskazywałabym Aske i Monike, ale to moze byc zbyt oczywiste. Moze Antek?

Dyktando mnie rozwaliło

I ciekawa jestem ktoz teraz odpadnie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:45   #78
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Też oglądam, bo lubiłam za dzieciaka poprzednie edycje.
Fajniej było z nieznanymi osobami.
Teraz jakoś tak wyreżyserowane się wydaję, np to ich wykonanie zadania w ostatniej sekundzie :P
Ale oglądam dalej.
Tomek i klucze..:P zabawny jest.

Też jakoś pomyślałam, że agentem może być Dominika.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 07:54   #79
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Agent TVN

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5671000 1]
Nie jest źle z tym programem, obawiałam się kichy. [/QUOTE]

Dobra zmieniam zdanie, to jednak jest kicha
Wyzwania właściwie cały czas opierają się na tym samym (skoki, zejścia z wysokości, szukanie czegoś tam w terenie - dojście z miejsca A do miejsca B) i obstawianie, obstawianie i wieczne obstawianie tego, co kto zrobi. Indywidualnie albo w grupie.
Nuda jak jasna cholera, program bez polotu, bez większych emocji, bez prawdziwych wyzwań.
Żałuję, że obejrzałam pierwszą edycję Agenta sprzed lat - na tym tle ten nowy to dno i sto metrów mułu.
Oglądać może będę ale wątpię czy do końca, bardzo się zawiodłam. Szkoda, że uczestnikami są te quasi gwiazdy - strasznie to morduje show, wbrew temu co pewnie zakładano.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 08:16   #80
SusanSneaky
Raczkowanie
 
Avatar SusanSneaky
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Agent TVN

Byłam zagorzałą fanką poprzednich edycji z normalnymi uczestnikami (mimo że miałam wtedy ok. 10 lat ). Czekało się wtedy z utęsknieniem na kolejny odcinek Agenta, a każdy z odcinków odbywał się w takiej mrocznej atmosferze, co wtedy dodawało dreszczyku emocji . Marcin Meller doskonale sprawdził się w roli prowadzącego, miałam wrażenie, że zupełnie niczego nie udaje. No i ta kolacja przy stole z kopertami z piórkami... Ok. dwa tygodnie temu w jeden dzień obejrzałam pierwszą edycję Agenta i znowu za nim zatęskniłam..

Agent "Gwiazdy" to - moim zdaniem - totalne przeciwieństwo tego, co emitowali kiedyś. Uczestnicy (pomimo że powinni czuć się swobodnie przed kamerą i nie powinniśmy zupełnie odczuwać żadnej "sztuczności") totalnie nie radzą sobie w ich rolach. Wszystko jest do bólu sztuczne, nie wywołuje to we mnie żadnych emocji, a te ich wypowiedzi przed kamerami.... mogłoby ich w ogóle nie być. Nie ma już ten atmosfery, która panowała przy poprzednich edycjach. No i ta Kina Rusin, która powinna się wiele nauczyć od niezastąpionego Mellera. Ciekawe czemu to jemu nie zaproponowali ponownego prowadzenia programu? No i kolacja, koperty i piórka zostały zastąpione laptopem.. żenada.

Na początku wydawało mi się, że ten cały Antek nie może być Agentem z racji tego, iż opuścił program. Myślałam, że przecież Agent nie ma prawa odpowiadać źle na pytania o sobie. Było to dla mnie absurdalne. W podobny sposób wypowiedziałam się na fb "Agenta" no i jakiś mężczyzna odpowiedział, że w belgijskiej edycji podobno właśnie też zdarzyło się, iż Agent odpadł i powrócił do programu (był to dla mnie totalny szok), a w amerykańskiej edycji Agentów było dwóch . Reasumując: znając "możliwości" polskiej telewizji, która wszystko kopiuje od zagranicznych producentów, to Antek faktycznie może być Agentem. Ja jednak uważam, że być może jest nim osoba, która zupełnie nie przykuwa naszej uwagi, więc na pewno nie Szpak, Jabłczyńska, Tomek ani Hubert, a raczej Tajner-Wiśniewska albo Rich.
SusanSneaky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 08:32   #81
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Taak, kolacja z piórkami była fajna.
No i prowadzący lepszy.
Może następną edycje zrobią po staremu.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 08:36   #82
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Agent TVN

Stare wersje Agenta mocno trzymały za mordę
Człowiek aż cały chodził z emocji Ciary na ciele, łzy w oczach. To pamiętam sprzed lat.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 09:23   #83
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Odcinek ciut lepszy, i daje nadzieję, ale tez bez fajerwerków


Apeluję do Kamili Szczawińskiej aby nie malowała się więcej w ten sposób
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 09:35   #84
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Zastanawiam się czy pomysł na Agent Gwiazdy nie wziął się z tego, że tacy ludzie 'z ulicy' mogli mieć potem problemy z faktu bycia Agentem? Nawet ostatnie wydarzenia pokazują że słowo Agent w Polsce to wielki zarzut.
A tamci ludzie nikogo nie udawali - byli sobą.

Celebrytom/aktorom zawsze ujdzie to na sucho, że mieli grać!

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość

Apeluję do Kamili Szczawińskiej aby nie malowała się więcej w ten sposób
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 11:34   #85
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Agent TVN

[QUOTE
Na początku wydawało mi się, że ten cały Antek nie może być Agentem z racji tego, iż opuścił program. Myślałam, że przecież Agent nie ma prawa odpowiadać źle na pytania o sobie. Było to dla mnie absurdalne. W podobny sposób wypowiedziałam się na fb "Agenta" no i jakiś mężczyzna odpowiedział, że w belgijskiej edycji podobno właśnie też zdarzyło się, iż Agent odpadł i powrócił do programu (był to dla mnie totalny szok), a w amerykańskiej edycji Agentów było dwóch . Reasumując: znając "możliwości" polskiej telewizji, która wszystko kopiuje od zagranicznych producentów, to Antek faktycznie może być Agentem. Ja jednak uważam, że być może jest nim osoba, która zupełnie nie przykuwa naszej uwagi, więc na pewno nie Szpak, Jabłczyńska, Tomek ani Hubert, a raczej Tajner-Wiśniewska albo Rich.[/QUOTE]

Ale agent ma własnie jątrzyć i mieszać więc co to za problem celowo zawalić test? Wg mnie ta akcja z odpadnięciem i powrotem uprawdopodabnia, że to on jest agentem.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:29   #86
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Oglądając wczorajszy odcinek, myślałam że agentem jest Monika. Najpierw bała się zejść, jak schodziła to panikowała, a potem nagle mówi że wszyscy zejdą. Tak dziwnie nakręcona. Wyglądało mi to na nieudolna grę aktorską. Plus przeklejenie tarczy i żeton z poprzedniego odcinka.

Zaciekawiło mnie jak to się stało że Szpak zgarnął 3 żetony, a Sylwia jeden? Ile leżało na parapecie? Ten jeden był osobno niż 3 pozostałe?

A teraz mając wiedzę że w Belgii agent odpadł, a w USA agentów było dwóch, myślę że agentami są może Antek i Sylwia (która go do programu przywróciła)?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:33   #87
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Zaciekawiło mnie jak to się stało że Szpak zgarnął 3 żetony, a Sylwia jeden? Ile leżało na parapecie? Ten jeden był osobno niż 3 pozostałe?
To Tamara zdobyła jeden. Szpak znalazł wszystkie, ale myślał, że Tamara też je widziała i dał jej jeden. Wstawila o tym info na swojego bloga Cytując:

Cytat:
Napisane przez Macademian Girl
A to nie koniec emocji: wbiegając do bazy z nawigatorami Michał zauważył 4 jokery. Biegł pierwszy i był przekonany, że ja też je widziałam, a on zgarnął mi je sprzed nosa. Postanowił więc po cichu podzielić się ze mną i dał mi jeden żeton. Joker za milczenie – całkiem korzystna wymiana Reszty dowiecie się w kolejnych odcinkach w telewizji i na Player.pl.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:42   #88
Strudel
Raczkowanie
 
Avatar Strudel
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 63
Dot.: Agent TVN

Wydaje mi się, że to zbyt oczywiste, że Monika jest agentem. Po co mieliby już w pierwszych odcinkach pokazywać jej dwa mega błędy, które widzieli wszyscy uczestnicy?

Bardziej przemawia do nie teoria, że agentów jest dwóch: Monika i Joanna.
Zauważcie, ze we wczorajszym odcinku, gdy Antek powiedział Joasi, że ma skończyć rozmawiać, bo będzie dzwoniła druga grupa, to ona odpowiedziała "usłyszę w słuchawce, że mam połączenie przychodzące" czy coś takiego, a chwilę później pokazali Tamarę, która do nich dzwoniła i było zajęte. Pamiętam jak ten agent w edycji z Arłukowiczem udawał, że rozmawia przez walky talky.
__________________
Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości.
Samuel Beckett
Strudel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 15:55   #89
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez SusanSneaky Pokaż wiadomość
Byłam zagorzałą fanką poprzednich edycji z normalnymi uczestnikami (mimo że miałam wtedy ok. 10 lat ). Czekało się wtedy z utęsknieniem na kolejny odcinek Agenta, a każdy z odcinków odbywał się w takiej mrocznej atmosferze, co wtedy dodawało dreszczyku emocji . Marcin Meller doskonale sprawdził się w roli prowadzącego, miałam wrażenie, że zupełnie niczego nie udaje. No i ta kolacja przy stole z kopertami z piórkami... Ok. dwa tygodnie temu w jeden dzień obejrzałam pierwszą edycję Agenta i znowu za nim zatęskniłam..

Agent "Gwiazdy" to - moim zdaniem - totalne przeciwieństwo tego, co emitowali kiedyś. Uczestnicy (pomimo że powinni czuć się swobodnie przed kamerą i nie powinniśmy zupełnie odczuwać żadnej "sztuczności") totalnie nie radzą sobie w ich rolach. Wszystko jest do bólu sztuczne, nie wywołuje to we mnie żadnych emocji, a te ich wypowiedzi przed kamerami.... mogłoby ich w ogóle nie być. Nie ma już ten atmosfery, która panowała przy poprzednich edycjach. No i ta Kina Rusin, która powinna się wiele nauczyć od niezastąpionego Mellera. Ciekawe czemu to jemu nie zaproponowali ponownego prowadzenia programu? No i kolacja, koperty i piórka zostały zastąpione laptopem.. żenada.

Na początku wydawało mi się, że ten cały Antek nie może być Agentem z racji tego, iż opuścił program. Myślałam, że przecież Agent nie ma prawa odpowiadać źle na pytania o sobie. Było to dla mnie absurdalne. W podobny sposób wypowiedziałam się na fb "Agenta" no i jakiś mężczyzna odpowiedział, że w belgijskiej edycji podobno właśnie też zdarzyło się, iż Agent odpadł i powrócił do programu (był to dla mnie totalny szok), a w amerykańskiej edycji Agentów było dwóch . Reasumując: znając "możliwości" polskiej telewizji, która wszystko kopiuje od zagranicznych producentów, to Antek faktycznie może być Agentem. Ja jednak uważam, że być może jest nim osoba, która zupełnie nie przykuwa naszej uwagi, więc na pewno nie Szpak, Jabłczyńska, Tomek ani Hubert, a raczej Tajner-Wiśniewska albo Rich.
W australijskiej wersji Agenta, były takie dwa przypadki w ramach jednej edycji

1) jeden z uczestników odpadł, a następnie każdemu z pozostałej grupy zostało zadane pytanie, czy chcieliby żeby powrócił do programu (co przysporzyłoby grupie dodatkowe pieniądze). Tylko jeden uczestnik zagłosował na tak - reszta myślała, że ten co odpadł jest agentem - i ten co odpadł powrócił do programu. Ten co odpadł nie był agentem.
2) w tej samej edycji odpadła dziewczyna i następnie dano jej wybór czy chce wrócić do programu kosztem tego, że ze wspólnej puli ubędzie określona kwota pieniędzy - zgodziła się i później okazało się, że jest agentem.

Więcej tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Mo...ralia_season_4

Także wydaje mi się, że z Antkiem to zmyłka bo jego przywrócenie zależało od innej osoby i oczywiście nawet mając na uwadze, że program może być reżyserowany, to po prostu nie brzmi wiarygodnie. Schemat był analogiczny czyli powrót zależał od innej osoby niż ta, która odpadła a dodatkowo wiązało się z korzyściami dla grupy.

Natomiast jeżeli akcja z odpadnięciem i przywróceniem zostanie powtórzona, ale w innej konfiguracji (gdzie powrót będzie zależał tylko od tej osoby, która odpadła), to już można zacząć snuć podejrzenia

Edytowane przez 201803120851
Czas edycji: 2016-03-09 o 15:58
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:05   #90
SusanSneaky
Raczkowanie
 
Avatar SusanSneaky
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Agent TVN

Wow, dziękuje za kolejną dawkę informacji o zagranicznych produkcjach Agenta . Naprawdę bardzo interesujące. Szkoda, że nie ma możliwości zobaczenia choć jednej edycji którejś z zagranicznych produkcji...
Stwierdzam wszem i wobec, iż te kilkanaście lat temu wszystko było prostsze, a teraz to ciągłe kombinacje, żeby zmylić każdy trop .

PS. taka ciekawostka. Dyktando z wczorajszego odcinka układała Pani Profesor, która recenzowała moją pracę licencjacką
SusanSneaky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.