W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-17, 13:59   #601
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Priceska ja mia³am kundelki wiem ze s± fajne ale wiesz ja che psiaka jak to ty nazwa³a¶ "do torebki" a ja lejduchy do torebki nie wk³ada³am tylko pod kurtkê bo jej ciep³o by³o no i chce psa do od 2-3 kilo najlepiej nie chce wiêkszego. No nie wysz³o ale jakbym jej nie kupi³a wcze¶niej zakoñczy³a by swój ¿ywot bo odrazu co ja dosta³am zrobi³am jej operacje bo mia³a przepuklinê, a tamci pañstwo nawet tego nie zauwa¿yli taka pseudo "hodowla"
no w³asnie taka pseudo hodowla, a przed chwil± sama napisa³a¶,¿e pojedziesz na bazar,¿eby zobaczyæ psa w typie rasy ok rozumiem chcesz ma³ego psa, ale w³a¶nie mo¿e warto poszukaæ, w schroniskach czêsto siê takie zdarzaj±, a przynajmniej zrobisz dobry uczynek i uratujesz jakiemu¶ psiaczkowi ¿ycie poszukaj w internecie schronisk w tych miastach o których pisa³a¶ i poprzegl±daj oferty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:59   #602
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a op³aca siê zamawiaæ farby z ich oxy? czy lepiej swoj± du¿± butlê sobie kupiæ?? a z all tylko farbê?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:00   #603
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hi hi hi zrobi³am sobie dla porównania pasemko garnierem 10 i wysz³o ciut jasniej niz londa i nie popielato jak to jest po londzie.ale chyba jednak nim zrobie dla porównania koloru i jako¶ci wlosów .Bo jednak ta szorstko¶æ na odro¶cie mnie dopad³a po londzie i chce sprawdziæ czy teraz po garnierku tez to bêdzie i wiecie co? urzeka mnie w nim zapach(dla kogos mo¿e byæ chemiczny ) i konsystencja taka wodnista bardziej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:02   #604
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka rób jak uwa¿asz to Twoja sprawa Tylko pamiêtam jak dziewczyny Ci odradza³y Lady, a Ty na przekór wszystkim j± kupi³a¶ i nic dobrego z tego nie wysz³o . A kundel to nie jest pies podwórkowy albo domowy no spoko, takiego wiêkszego raczej do torebki nie zapakujesz i nie pójdziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czego¶ takiego nie zrobi³a . Twoje ¿ycie, Twój pies

Dziêki jeszcze na licencjacie by³o ok, teraz na magisterce gorzej w³a¶nie ze sko³owaniem notatek itp. ale to wszystko zale¿y od grupy, chocia¿ jest kilka normalnych osób
A i Bunny kochana bo ostatnio robi³am t± Alf± i mam wra¿enie,¿e przyciemni³a mi troche w³osy, dla mnie teraz to taki jasny br±z, chyba,¿e w³a¶nie jest taki bardziej w be¿, dlatego mam wra¿enie,¿e to nie blond robi³am na 6%. I teraz powiedz mi czy jakbym nastêpnym razem te¿ zrobi³a t± Alf± 8,1 tylko na 9 i na ca³e w³osy to rozja¶ni³oby mi trochê? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi fotki postaram siê wstawiæ jako¶ na dniach

to widzê,¿e nie jestem sama ja te¿ by³am w¶ciek³a i jak pomy¶lê,¿e kolejny weekend mam z g³owy to nerwica mnie bierze
teraz jak sie wymyje to mozesz sie pokusic nawet zmieszac sobie 8.1 z 9.1 zeby bylo ciutke jasniej i na 9% ja- wczesniej musialas zakotwiczyc pigmenty zeby sie nei spieralo, jak ciemne sa to znak ze dobrze jest gorzej jakby jasne rude pasme ci wylazily.


no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:05   #605
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ten piesek jest ¶wietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:06   #606
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ten piesek jest ¶wietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
bez kitu taki slodziaczek i widac ze bedzie kochal na zaboj w oczkach
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:07   #607
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hi hi hi zrobi³am sobie dla porównania pasemko garnierem 10 i wysz³o ciut jasniej niz londa i nie popielato jak to jest po londzie.ale chyba jednak nim zrobie dla porównania koloru i jako¶ci wlosów .Bo jednak ta szorstko¶æ na odro¶cie mnie dopad³a po londzie i chce sprawdziæ czy teraz po garnierku tez to bêdzie i wiecie co? urzeka mnie w nim zapach(dla kogos mo¿e byæ chemiczny ) i konsystencja taka wodnista bardziej
mnie w³a¶nie wkurza to w garnierach ¿e takie wodniste s±

Kotka to kup w normalnej hodowli rodowodowego pieska jaki Ci siê podoba, bo ciê¿ko znale¼æ do adopcji, jeszcze w Twojej okolicy, takiego malutkiego i kilku miesiêcznego...
w £odzi w schronie starsze pinczerki/ratlerki s±
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 14:08   #608
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
teraz jak sie wymyje to mozesz sie pokusic nawet zmieszac sobie 8.1 z 9.1 zeby bylo ciutke jasniej i na 9% ja- wczesniej musialas zakotwiczyc pigmenty zeby sie nei spieralo, jak ciemne sa to znak ze dobrze jest gorzej jakby jasne rude pasme ci wylazily.


no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
mam tylko 8,1 bo zamówi³am 2 tubki rude nie s±. góra ma ju¿ taki ³adny wielotonowy odcieñ tylko ta reszta w³a¶nie taka jasno br±zowa jak dla mnie

o to bêdziesz mia³a ciekawie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:09   #609
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ten piesek jest ¶wietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
kochany

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
teraz jak sie wymyje to mozesz sie pokusic nawet zmieszac sobie 8.1 z 9.1 zeby bylo ciutke jasniej i na 9% ja- wczesniej musialas zakotwiczyc pigmenty zeby sie nei spieralo, jak ciemne sa to znak ze dobrze jest gorzej jakby jasne rude pasme ci wylazily.


no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
a my¶la³a¶ Bunny o sterylizacji Lolki??
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:13   #610
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
no to ciekawie sie zapowiada
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ten piesek jest ¶wietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
sliczny
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mnie w³a¶nie wkurza to w garnierach ¿e takie wodniste s±
a ja to lubie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:14   #611
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

o boziu a zobaczcie to:

http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-z...78e305e;r:8;s:

zawsze mnie tacy rozczulaja, szukaja zwierzakowi dobrego domku i nawet godza sie go utrzymywac na odleglosc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 14:16   #612
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
no w³asnie taka pseudo hodowla, a przed chwil± sama napisa³a¶,¿e pojedziesz na bazar,¿eby zobaczyæ psa w typie rasy ok rozumiem chcesz ma³ego psa, ale w³a¶nie mo¿e warto poszukaæ, w schroniskach czêsto siê takie zdarzaj±, a przynajmniej zrobisz dobry uczynek i uratujesz jakiemu¶ psiaczkowi ¿ycie poszukaj w internecie schronisk w tych miastach o których pisa³a¶ i poprzegl±daj oferty
zasugerowa³am sie rad± dziewczyn ze takie skundlone s± zdrowsze, a moje dziecko nie bylo w³asnie skundlone mia³o wszystkie cechy typowe dla rasy, a moja kole¿anka kupi³a na gie³dzie i jest ju¿ inny ten psiak widaæ ze co¶ tam ma wmieszanego . Nie ma tu schroniska ju¿ pisa³am, jest jedno w jeleniej górze i przejrza³am jakie maj± psiaki ale same du¿e, mam wra¿enie ze jako¶ strasznie przeje³a¶ sie tym ze my¶le o psiaku a przecie¿ ja jeszcze nic nie wiem,a do schroniska chcetnie bym wesz³a obejrzeæ psiaki no ale nie bede jechaæ specialnie do wrocka 150 km zeby obejrzec, jakbym mia³a tu w pobli¿u tak 20km to bym obejrza³a ale niestety tu nie ma takich miejsc.
z reszt± wstawie wam zdjecie jak jej "ratler" wygl±da kupi³a go za 300z³ na gie³dzie i widaæ ze to nie ratlerek dla porównania wam wstawie
1 zdjecie to ten pieso mojej kolezanki
2 jak powinien wygl±daæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 577317_272122676212039_1284947522_n.jpg (74,2 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1060.jpg (20,4 KB, 35 za³adowañ)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:17   #613
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
mam tylko 8,1 bo zamówi³am 2 tubki rude nie s±. góra ma ju¿ taki ³adny wielotonowy odcieñ tylko ta reszta w³a¶nie taka jasno br±zowa jak dla mnie

o to bêdziesz mia³a ciekawie
to rob je na 9%.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
kochany

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



a my¶la³a¶ Bunny o sterylizacji Lolki??
myslalam/mysle/bede myslec... o gotowke sie wszystko rozbija suczki sa drogie do sterylki w lbn... wiec to poczeka, jak bedziemy na swoim juz z tz- mysle ze do kilku lat max, to sie to zrobi bez jeczenia juz, teraz zjada nas wynajmowane mieszkanie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:22   #614
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ten piesek jest ¶wietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
³adny ale 4 lata ma,ja tylko szczeniaka wezme. choæ powiem wam ze moja s±siadka wzie³a takiego psa co kto¶ odda³ i ona mia³a wtedy 3 lata i to jest rasowy chyba piesek nie pamietam nazwy rasy ale tez musia³a robiæ jej operacje na odbyt bo kupy nie mog³a zrobiæ, a teraz zdrowa jest nic jej nie dolega

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
o boziu a zobaczcie to:

http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-z...78e305e;r:8;s:

zawsze mnie tacy rozczulaja, szukaja zwierzakowi dobrego domku i nawet godza sie go utrzymywac na odleglosc
pamietam mój tato zawsze bra³ takie psy do domu i jeden mnie prawie ugryz³ .... brrr z³e wspomnienie, ale na serio nie wziê³abym psa który ma kilka lat ba³abym sie czy np. mnie nie ugryzie, choæ widaæ ze w³a¶ciciel bardzo go kocha i chce oddaæ w dobre rece
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:23   #615
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
o boziu a zobaczcie to:

http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-z...78e305e;r:8;s:

zawsze mnie tacy rozczulaja, szukaja zwierzakowi dobrego domku i nawet godza sie go utrzymywac na odleglosc
mnie te¿
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
zasugerowa³am sie rad± dziewczyn ze takie skundlone s± zdrowsze, a moje dziecko nie bylo w³asnie skundlone mia³o wszystkie cechy typowe dla rasy, a moja kole¿anka kupi³a na gie³dzie i jest ju¿ inny ten psiak widaæ ze co¶ tam ma wmieszanego . Nie ma tu schroniska ju¿ pisa³am, jest jedno w jeleniej górze i przejrza³am jakie maj± psiaki ale same du¿e, mam wra¿enie ze jako¶ strasznie przeje³a¶ sie tym ze my¶le o psiaku a przecie¿ ja jeszcze nic nie wiem,a do schroniska chcetnie bym wesz³a obejrzeæ psiaki no ale nie bede jechaæ specialnie do wrocka 150 km zeby obejrzec, jakbym mia³a tu w pobli¿u tak 20km to bym obejrza³a ale niestety tu nie ma takich miejsc.
z reszt± wstawie wam zdjecie jak jej "ratler" wygl±da kupi³a go za 300z³ na gie³dzie i widaæ ze to nie ratlerek dla porównania wam wstawie
1 zdjecie to ten pieso mojej kolezanki
2 jak powinien wygl±daæ
nie przejê³am siê,bo jak Ci powiedzia³am to Twoje ¿ycie, a ja mam dosyæ swoich problemów,¿ebym mia³a siê przejmowaæ cudzymi
widzia³a¶ tego pieska, którego wstawi³am wy¿ej?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to rob je na 9%.


myslalam/mysle/bede myslec... o gotowke sie wszystko rozbija suczki sa drogie do sterylki w lbn... wiec to poczeka, jak bedziemy na swoim juz z tz- mysle ze do kilku lat max, to sie to zrobi bez jeczenia juz, teraz zjada nas wynajmowane mieszkanie.
ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:29   #616
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
nie przejê³am siê,bo jak Ci powiedzia³am to Twoje ¿ycie, a ja mam dosyæ swoich problemów,¿ebym mia³a siê przejmowaæ cudzymi
widzia³a¶ tego pieska, którego wstawi³am wy¿ej?
tak odebra³am twoj± wypowiedz,tak odpisa³am wy¿ej ze nie wezmê starszego psa tylko szczeniaka chce.
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:34   #617
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
³adny ale 4 lata ma,ja tylko szczeniaka wezme. choæ powiem wam ze moja s±siadka wzie³a takiego psa co kto¶ odda³ i ona mia³a wtedy 3 lata i to jest rasowy chyba piesek nie pamietam nazwy rasy ale tez musia³a robiæ jej operacje na odbyt bo kupy nie mog³a zrobiæ, a teraz zdrowa jest nic jej nie dolega



pamietam mój tato zawsze bra³ takie psy do domu i jeden mnie prawie ugryz³ .... brrr z³e wspomnienie, ale na serio nie wziê³abym psa który ma kilka lat ba³abym sie czy np. mnie nie ugryzie, choæ widaæ ze w³a¶ciciel bardzo go kocha i chce oddaæ w dobre rece
kotka kazdy pies moze ugryzc gdy sie boi chyba malo znasz psy.
nigdy nie ma gwarancji ze cie nie ugryzie, ale jesli pies nie gryzl nigdy ze swoimi wlascicielami, to mala szansa ze akurat nowego pana ugryzie. trzeba delikatnie, powoli, wiadomo dla psa to szok stracic stare stado i adoptowac nowe... ale czasem tak musi byc.

ja znow pow ze nie wezme wiecej szczeniaka, no chyba ze znow na ulicy znajde ale najchetniej to takiego 1,5-2 lata bym brala zeby byl ulozony juz i nie niszczyl. Lolka szalala do poltora roku, teraz spokojny pies do rany przyloz, no wiadomo procz cieczki kiedy szaleje...

w lbn widze mnostwo ratlerow i yorkow do oddania za free szczeniaczkow szkoda ze nie jestes stad...

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
tak odebra³am twoj± wypowiedz,tak odpisa³am wy¿ej ze nie wezmê starszego psa tylko szczeniaka chce.
kotka nie spinaj sie tak... wczesniej mowilas tez ze nie chcesz szczeniaka bo nie dasz rady oduczyc go lania w domu kto cie tam wie co ostatecznie postanowilas? raz piszesz ratler, inny raz chiua, inny pinczer czy jeszcze inne... raz skundlone raz ze rasowe...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:43   #618
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
kotka kazdy pies moze ugryzc gdy sie boi chyba malo znasz psy.
nigdy nie ma gwarancji ze cie nie ugryzie, ale jesli pies nie gryzl nigdy ze swoimi wlascicielami, to mala szansa ze akurat nowego pana ugryzie. trzeba delikatnie, powoli, wiadomo dla psa to szok stracic stare stado i adoptowac nowe... ale czasem tak musi byc.

ja znow pow ze nie wezme wiecej szczeniaka, no chyba ze znow na ulicy znajde ale najchetniej to takiego 1,5-2 lata bym brala zeby byl ulozony juz i nie niszczyl. Lolka szalala do poltora roku, teraz spokojny pies do rany przyloz, no wiadomo procz cieczki kiedy szaleje...

w lbn widze mnostwo ratlerow i yorkow do oddania za free szczeniaczkow szkoda ze nie jestes stad...

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------


kotka nie spinaj sie tak... wczesniej mowilas tez ze nie chcesz szczeniaka bo nie dasz rady oduczyc go lania w domu kto cie tam wie co ostatecznie postanowilas? raz piszesz ratler, inny raz chiua, inny pinczer czy jeszcze inne... raz skundlone raz ze rasowe...
mo¿e tak pisz± bo ja nie rasowy to nie mo¿e dac informacji ze bierze za to pieni±dze bo to nie legalne, tylko pies z metryk± jest legalny do kupienia. A masz racje ze nie jestem zdecydowana pisa³am wam, ale co do tego ze boje sie ze nie dam rady to prawda, tylko to nie znaczy ze chcia³am starszego psa tak nie napisa³am, ja chce tylko szczeniaka,a nie wiem jakiego co gdzie i jak jeszcze bo kazdy mi odradza , chyba ze jakiego¶ kundelka to kazdy jest za zebym bra³a, no oprucz T¯-ta no rasowe wymy¶la³am fakt bo my¶la³am ze to jaka¶ gwarancja, a tu kitka mnie zbi³a z tropu wiec w tej chwili mo¿e byæ i rasowy i nie, bo wiem ze to nie ma znaczenia co do ¿ywotno¶ci

EDIT:ciapek mnie ugryz³ kiedy¶, ale obcego bym nie zdzierzy³a jakby mnie udziaba³!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-17 o 14:45
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:59   #619
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e tak pisz± bo ja nie rasowy to nie mo¿e dac informacji ze bierze za to pieni±dze bo to nie legalne, tylko pies z metryk± jest legalny do kupienia. A masz racje ze nie jestem zdecydowana pisa³am wam, ale co do tego ze boje sie ze nie dam rady to prawda, tylko to nie znaczy ze chcia³am starszego psa tak nie napisa³am, ja chce tylko szczeniaka,a nie wiem jakiego co gdzie i jak jeszcze bo kazdy mi odradza , chyba ze jakiego¶ kundelka to kazdy jest za zebym bra³a, no oprucz T¯-ta no rasowe wymy¶la³am fakt bo my¶la³am ze to jaka¶ gwarancja, a tu kitka mnie zbi³a z tropu wiec w tej chwili mo¿e byæ i rasowy i nie, bo wiem ze to nie ma znaczenia co do ¿ywotno¶ci

EDIT:ciapek mnie ugryz³ kiedy¶, ale obcego bym nie zdzierzy³a jakby mnie udziaba³!!!
ja powiem tylko i wy³±cznie moje zdanie, proszê nie bierz tego do siebie.
uwa¿am, ¿e te z pseudohodowli moj± wiêcej chorób ni¿ rasowe. Dlaczego? Poniewa¿ rasowe s± 100% czystej rasy, z psuedo natomiast matka z synem ma dzieci i to jest najgorsze, nikt Ci prawdy nie powie...
o skundlonych to pewnie dziewczyny my¶l± tak samo jak ja, oferta "oddam za darmo" i faktycznie jest to za darmo tzn np kto¶ ma ratlerke i ona "pu¶ci" siê z kundlem, wychodz± sweet prawie ratlerki i takie s± najodporniejsze.
W twoim przypadku jak ma byæ tylko szczeniak i jak najbardziej rasowy i najmniej obci±¿ony to bym bra³a z rodowodem!

Bunny to pilnuj teraz Lolke fakt, sterylki drogie. Ja za moj± Lunê która wa¿y 5kg p³aci³am 350z³ plus jeszcze drugie szycie w narkozie bo sobie rozwali³a wewnêtrzne szwy i mia³a przepuklinê

Bunny powiedz mi jeszcze, pisa³am wcze¶niej, op³aca siê kupowaæ farbê np alfê z ich oxy czy lepiej sam± farbe i swój daæ??
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 15:06   #620
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja moja suke sterylizowalam, dlatego ze mamy w domy jeszcze psa-niewykastrowanego. Inaczej pewnie bym zostawila macice.
Ja mam problem mega problem z otyloscia u jamnika...lekarze mowia ze trzeba zbadaæ hormony, cos ma z tarczyca albo nadmiar hormonu wzrostu.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:10   #621
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej.
Wpadam tylko na chwile przywitac sie.
Ide odpocz±æ, mam wiele spraw do przemy¶lenia.
Od kwestii pracy do ¶lubu ktorego chyba nie bedzie...
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:34   #622
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
hej.
Wpadam tylko na chwile przywitac sie.
Ide odpocz±æ, mam wiele spraw do przemy¶lenia.
Od kwestii pracy do ¶lubu ktorego chyba nie bedzie...
To trzymaj siêna pewno co¶ wymyslisz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

A ja jutro ide do fryz juz nie moge sie doczekac
z samego rana
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:38   #623
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja powiem tylko i wy³±cznie moje zdanie, proszê nie bierz tego do siebie.
uwa¿am, ¿e te z pseudohodowli moj± wiêcej chorób ni¿ rasowe. Dlaczego? Poniewa¿ rasowe s± 100% czystej rasy, z psuedo natomiast matka z synem ma dzieci i to jest najgorsze, nikt Ci prawdy nie powie...
o skundlonych to pewnie dziewczyny my¶l± tak samo jak ja, oferta "oddam za darmo" i faktycznie jest to za darmo tzn np kto¶ ma ratlerke i ona "pu¶ci" siê z kundlem, wychodz± sweet prawie ratlerki i takie s± najodporniejsze.
W twoim przypadku jak ma byæ tylko szczeniak i jak najbardziej rasowy i najmniej obci±¿ony to bym bra³a z rodowodem!
Nie no racje masz, w³a¶nie lejdusia by³a tak ze miedzy sob± psy dopuszczono no wiesz to moich w±tpliwo¶ci nie rozja¶ni³o wiec poprostu narazie dam sobie spokój i tyle skoro tak sie dzieje, a pies jak pies czy wezme labradora czy papillona to nie bede mia³a gwarancji co sie stanie bo to los... takze dziekuje za wszystkie rady ale narazie nic z tego nie bedzie moje blondasy

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja moja suke sterylizowalam, dlatego ze mamy w domy jeszcze psa-niewykastrowanego. Inaczej pewnie bym zostawila macice.
Ja mam problem mega problem z otyloscia u jamnika...lekarze mowia ze trzeba zbadaæ hormony, cos ma z tarczyca albo nadmiar hormonu wzrostu.
mój wujek ma jamnika w³asnie z "pseudo hodowli" ma ju¿ 12 lat i czuje sie ¶wietnie,ma krótk± sier¶æ a na dwór wychodzi bez sweterka i nic mu nie jest
a z oty³o¶ci± w³a¶nie s³ysza³am ze du¿o psów sie boryka przez hormony
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:44   #624
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Moja suka miala jakies zmiany na macicy miêsniaki chyba i tez stad ta otylosc...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:45   #625
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czesc dziewczyny
nie by³o mnie d³ugo na wiza¿u, ale u mnie sesja pe³n± par± ciê¿ko mi znale¼æ czas miêdzy prac± a szko³± i nauk±.
Widzia³am po drodze Wasze w³osy- wszystkie mi siê podobaj±
Exclusive widzê, ¿e dzia³asz, jest dobrze
Bunny trzymaj siê kochana
Kitu¶ ja te¿ nie zaliczy³am wtorkowego ko³a, mia³am równo 50% ale babeczka siê zlitowa³a i pozwoli³a poprawiæ zanim bêdzie ostateczna, jedyna poprawka (jak to powiedzia³a, za wiêcej poprawek jej nie p³ac±) i dzi¶ siê uda³o ehh ekonomia matematyczna æwiczenia mam ju¿ z g³owy, gorzej bêdzie z egzaminem z miêdzynarodowej...
Agatko jak piêknie wygl±dasz ten kolor w³osów który masz na zdjêciu bardzo do Ciebie pasuje! a co¶ z usteczkami robi³a¶? Masz piêkny u¶miech
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:53   #626
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ten piesek jest ¶wietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
jaki piêkny, kocha³abym i tuli³a i siê porycza³am jak mo¿na takiego psiaka wyrzuciæ, no jak
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
hej.
Wpadam tylko na chwile przywitac sie.
Ide odpocz±æ, mam wiele spraw do przemy¶lenia.
Od kwestii pracy do ¶lubu ktorego chyba nie bedzie...
jak to, co siê tam u Was dzieje?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:55   #627
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

buahot dziekuje bardzonic nie robi³am ostatnio (robilam ale we wrzesniu). ten kolor po syosie a poza tym takie dziwne swiatlo, naprawdê wlosy maja inny kolor.
jutro ide do fryz to worównywac i obcinac bo s± suche
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:57   #628
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
jaki piêkny, kocha³abym i tuli³a i siê porycza³am jak mo¿na takiego psiaka wyrzuciæ, no jak

jak to, co siê tam u Was dzieje?
oj Kiteczko duzo by pisac...
po prostu jestem zmeczona pewnymi rzeczami.
My¶la³am, ze zrozumia³ troche...myli³am sie.
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:58   #629
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Kitu¶ ja te¿ nie zaliczy³am wtorkowego ko³a, mia³am równo 50% ale babeczka siê zlitowa³a i pozwoli³a poprawiæ zanim bêdzie ostateczna, jedyna poprawka (jak to powiedzia³a, za wiêcej poprawek jej nie p³ac±) i dzi¶ siê uda³o ehh ekonomia matematyczna æwiczenia mam ju¿ z g³owy, gorzej bêdzie z egzaminem z miêdzynarodowej...
gratulujê
u nas facet te¿ siê zlitowa³ i we wtorek pozwala pisaæ jeszcze raz i to te¿ æwiczenia a pó¼niej jeszcze egzamin... tonê dzisiaj w notatkach i nie mogê przestaæ do Was zagl±daæ

Agatko zapomnia³am napisaæ, wybacz - wygl±da³a¶ piêknie i u¶miechaj siê do nas czê¶ciej!
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:59   #630
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
jaki piêkny, kocha³abym i tuli³a i siê porycza³am jak mo¿na takiego psiaka wyrzuciæ, no jak
te¿ bym go wziê³a, dogada³by siê z Kalusi±, z reszt± jest do niej podobny jest s³odziutki
Ja te¿ nie wiem, ludzie nie maj± serca ale dobrze, ¿e znalaz³a siê osóbka która siê nim zaopiekowa³a, chocia¿ na chwilê. W koñcu zima jest
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
buahot dziekuje bardzonic nie robi³am ostatnio (robilam ale we wrzesniu). ten kolor po syosie a poza tym takie dziwne swiatlo, naprawdê wlosy maja inny kolor.
jutro ide do fryz to worównywac i obcinac bo s± suche
Czyta³am w³a¶nie. Ja te¿ po syossie mia³am wysuszone w³osy, dlatego wiem, ¿e nigdy do tej farby nie wrócê, a i nawet ich szampony mnie nie kusz±
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.