Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 13:21   #2221
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez mika-1984 Pokaż wiadomość
witam was
od lat pracuję w sklepie kosmetycznym
jest tu wiele kosmetyków począwszy os vichy galenic a skończywszy na ziai
uważam że ziaja jest bardzo dobrą firmą niektóre kremy są nawet lepsze od vichy-naprawdę
rewelacyjny jest balsam do ciała z masłem kakaowym-pięknie pachnie i akurat nadaje się na tą porę roku-nasze wysuszone ciałka(np: przez kaloryfery)


ooo a ja myślałam ze vichy i galeanic sa sprzedawane tylko w aptekach
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:59   #2222
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

żartujecie chyba? Ja w prostu uwielbiam zapach serii oliwkowej, zresztą póki co najbardziej nijaki był dla mnie ten z serii ogórkowej, ale resztą super! Szczególnie Calma- najpiękniejszy ze wszystkich. Zaraz potem masło kakaowe.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:28   #2223
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
tonik biobalans nie ma w składzie alkoholu, chyba pachnie jak żel do mycia (pisze chyba bo nie za bardzo czuje zapachy). nie sciaga buzi. Ale na razie nie będe go uzywać, bo musze wykończyć nagietkowy.

mydełko mam aquina. oliwkowego mi nie wysłali, bo jak pisałam w ogóle nie przysłali mi żadnego gratisu nie mam pojęcia dlaczego czuje sie jak dzieciak, co nic pod choinke nie dostał
Aha a ja zrozumiałam ze jak mydełko to oliwkowe, ale szkoda że Ci nic nie wysłali-nie ładnie, nie ładnie...a moze sie juz ta promocja skończyła tak jak u mnie w sklepie ziajowym???i sie tak jak ja nie załapałaś...Ja wieczorem (minutke przed 18) zobaczyłam plakat, nastepnego dnia poszłam żęby zrobic zakupy i dostac gratis a tu juz sie skończyła...miałam właśnie kupic ta maske oliwkową do łapek, ale jak narazie mam krem oliwkowy i postanowiłam go złużyc tak jak ta maskę - codzinnie na noc smaruję grubą warstwę na dłonie i spać
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:00   #2224
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Aha a ja zrozumiałam ze jak mydełko to oliwkowe, ale szkoda że Ci nic nie wysłali-nie ładnie, nie ładnie...a moze sie juz ta promocja skończyła tak jak u mnie w sklepie ziajowym???i sie tak jak ja nie załapałaś...Ja wieczorem (minutke przed 18) zobaczyłam plakat, nastepnego dnia poszłam żęby zrobic zakupy i dostac gratis a tu juz sie skończyła...miałam właśnie kupic ta maske oliwkową do łapek, ale jak narazie mam krem oliwkowy i postanowiłam go złużyc tak jak ta maskę - codzinnie na noc smaruję grubą warstwę na dłonie i spać


niom może i sie skończyła, ale ja powinnam dostac chociaz krem z panthenolem lub wode różana (jako gratis za zamówienie powżej pewnej kwoty)... a tu nic
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 09:40   #2225
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dla mnie seria oliwkowa ma ładny zapach. Szkoda że Ziaja nie ma w swojej ofercie pomadek ochronnych, to by był na pewno hit.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 11:43   #2226
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Kosmetyki Ziaji przeważają w mej pielęgnacji twarzy

Miałam/mam:
Maskę oliwkową do rąk: robi to samo co każdy inny krem do rąk, ale ma wielkie opakowanie i niei musze się martwić ze mi sie krem skończy
Żel oliwkowy do twarzy: przyjemny, mało inwazyjny, oczyszcza jako tako, za czasów gdy moja twarz była bezproblemowa zajmował zaszczytne miejsce w kosmetyczce
Żel calma do twarzy: przywoity, ciut lepszy od oliwkowego, dobrze oczyszcza
Żel nuno do twarzy: oczyszcza najlepiej, matuje, ale mi podrażnia oczy
Krem oliwkowy lekka formuła: letni i wiosenny debeściak przyjemnie nawilża, nie wysusza, nie pozostawia filmu, nadaje sie pod podkład. Zuzyłam małe opakowanie i kończe wielkie .
Krem masło kakaowe: pięknie pachnie, jest tłusty, pozbył się suchych skórek, ale mnie zapchał.
Krem biolipidowy calma: dziś kupiony, bardzo tłusty, idealny na zimę. Na mojej przesuszonej skórze [eh.. sezon grzewczy] wchłoną się do matu. Ładnie nawilżył, o ile mnie nie zapcha zostanie ze mna całą zimę.
Krem tonujący nuno: świetny, lekko lejący, jaśniejszy odcień dopasował się do mego opalonego lecz nadal bladego lica Nie wałkuje się, nie robi plam. lepiej użyć pudru - efekt pozostaje na dłuzej.
Maseczka tintin: uzywając ją czuję jakbym smarowała się sylikonem, ale lekko wysusza krostki, nie zapycha i po zmyciu daje efekt świezej cery.
Tonik ogórkowy: pachnąca woda nic wielkiego nie zrobił
Tonik nogietkowy: pachnaca woda, ale ładnie matowił skóre

Teraz kuszą mnie: masło oliwkowe i seria z opuncją a szczególnie żel, tłusciejszy krem i tonik
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:33   #2227
Angra
Przyczajenie
 
Avatar Angra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Uwielbiam mleczko do demakijazu Ziaji aloesowe, Super ! Oczy mnie wogóle po nim nie pieką i jest bardzo delikatne. naprawdę polecam!
__________________
Świat jest długi i szeroki...

I przeważnie nie wiadomo,
w którą lepiej iść stronę.
Angra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 18:00   #2228
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

dostałam mail z ziaji przepraszają, że nie wysłali mi gratisu, ale nie mieli na stanie i niezwwłocznie wysyłają mi wode rózana... tylko po cholere mi 4 woda różana...... ktoś chce sie wymienic ? mam dwie..
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 18:08   #2229
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
wniezły zbiór ziaji
mogłabys ocenić parę rzeczy? chodzi o szampon i odzywkę, i olwkową odzywkę do rąk i paznokci

Szampon i dżywka są super, mają cudowny zapach świetne się nadają do takiej relaksującej kąpieli Włosy są po nich bardzo ładne błyszczące a zapach utrzymuje się bardzo długo

Co do odżywki do rąk to polecam u mnie spisuje się bardzo ładnie ostatnio czyściłam podłogę Domestosem bez rękawiczek nie musze opisywać stanu moich dłoni i maseczka poradziła sobie bardzo dobrze, natomiast krem do rąk to jak dla mnie kompletna klapa wysusza mi ręce,nie wiem czy to jest spowodowane?

Słyszałam, że opuncja do rąk jest dobra

Teraz mogę wypowiedzieć co do opuncji lekka formuła, oczywiście nie jest to krem do twarzy na tą pogodę(więctego oceniaćnie mogę-jedyne co to smaruję się nim jak siedzę w domu i jest ok), ale fantastyczny jako balsam do ciała Powalił na głowę masełko kakaowe, dawno nie miałam tak dobrze nawilżonej skóry, gładka mój KWC Teraz doceniam to duże opakowanie
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:00   #2230
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Do ziajomaniaczek
Kupiłam dziś w zestawie kremik oliwkowy lekka formuła 200 ml plus płyn do demakijażu za 6,99
Ziaję oliwkową polubiłam. Zapach ma przyzwoity, bardzo fajnie nawilża moją, wysuszoną przez klimatyzację i kaloryfery, skórę.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:37   #2231
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja teraz poluje na krem do rąk opuncjowy... bo tam gdzie znalazlam opuncje nie bylo kremu do rąk... hm...
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 17:50   #2232
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

a ja już po pierwszych testach kremu z ekstraktem z bawełny i jestem bardzo....zaskoczona.
Dziwny jest ten krem, nie wiem czy bardzo dobry czy właśnie nie. To wyjdzie po dłuższym czasie. Jak mało który krem ma dużo silikonów, które są wyczuwalne co sprawia że ręce posmarowane tym kremikiem są niezwykle gładkie, tak gładkie jak po żadnym innym kremie :O
Z drugiej jednak strony krem jest bardzo nawilżający, a chyba wcale nie natłuszcza...formuła tak szybko się wchłania że mam aż niedosyt, chciałabym smarować się nim i smarować
Opakowanie za to bardzo dziwne. Zupełnie jak starodawna pasta do zębów.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:39   #2233
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Dla mnie seria oliwkowa ma ładny zapach. Szkoda że Ziaja nie ma w swojej ofercie pomadek ochronnych, to by był na pewno hit.
Też tak myślęi kiedys juz tu o tym pisałam...marzę o pomadce ochronnej z ziaji...mmmm

Lubie kremy do rąk z silikonem....fajnie wiedziecć ze ten z Ziaji bawełniany taki jest juz dawno chciałam go kupić, ale to opakowanie takie robione na "staro" mnie zniechęciło...i mam opuncje która mnie nie zachwyca

Elianko a napisali Ci cos o tych gratisach z serii oliwkowej?
Też mam tak jak Ty z tymi promocjami/gratisami-w moim sklepie cały czas losy za 2 zł (którymi nie moge sie oprzeć) i mam juz: 2 żele z biała herbatą, dwa kremy oliwkowe, dwa żele pod pryszcic grapefriutowe (boskie) i jeszcze dwa mleczka (avokado i słonecznik-to mamy)...no ale cóż...tak sobie pomyslałam że na mikołaja i gwiazdkę sie przydadzą

A juz dawno miałam to tu napisac ale jakos zapominałam...Moja koleżanka ma sądziadkę która ma 98 lat i buźkę gładziutką i pięknąa dlaczego????bo używa Ziaji naprawde tak mówi: "od kiedy pamiętam uzywam ZIAJI"
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2007-11-13 o 20:19
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:40   #2234
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

z tą sąsiadką to dobrze wróży

a o gratisach z serii oliwkowej ani widu ani słychu, olali mnie za to bede miała 4 wode różana
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:43   #2235
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Szampon i dżywka są super, mają cudowny zapach świetne się nadają do takiej relaksującej kąpieli Włosy są po nich bardzo ładne błyszczące a zapach utrzymuje się bardzo długo

Co do odżywki do rąk to polecam u mnie spisuje się bardzo ładnie ostatnio czyściłam podłogę Domestosem bez rękawiczek nie musze opisywać stanu moich dłoni i maseczka poradziła sobie bardzo dobrze, natomiast krem do rąk to jak dla mnie kompletna klapa wysusza mi ręce,nie wiem czy to jest spowodowane?

Słyszałam, że opuncja do rąk jest dobra

Teraz mogę wypowiedzieć co do opuncji lekka formuła, oczywiście nie jest to krem do twarzy na tą pogodę(więctego oceniaćnie mogę-jedyne co to smaruję się nim jak siedzę w domu i jest ok), ale fantastyczny jako balsam do ciała Powalił na głowę masełko kakaowe, dawno nie miałam tak dobrze nawilżonej skóry, gładka mój KWC Teraz doceniam to duże opakowanie
ja mam opuncję do rąk i niestety... mi nie podpasowała, za mało nawilża i ten zapach... jestem na nie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
a ja już po pierwszych testach kremu z ekstraktem z bawełny i jestem bardzo....zaskoczona.
Dziwny jest ten krem, nie wiem czy bardzo dobry czy właśnie nie. To wyjdzie po dłuższym czasie. Jak mało który krem ma dużo silikonów, które są wyczuwalne co sprawia że ręce posmarowane tym kremikiem są niezwykle gładkie, tak gładkie jak po żadnym innym kremie :O
Z drugiej jednak strony krem jest bardzo nawilżający, a chyba wcale nie natłuszcza...formuła tak szybko się wchłania że mam aż niedosyt, chciałabym smarować się nim i smarować
Opakowanie za to bardzo dziwne. Zupełnie jak starodawna pasta do zębów.
hmm, skoro tak to przy najbliższej okazji zakupie go widziała kiedyś w realu za 2,99 a potem jak byłam to już nie było. No i nadal nie ma, ale kiedys na pewno bedzie znowu
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:43   #2236
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Uwielbiam tonik ogorkowy Ziaji
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 23:15   #2237
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość

A juz dawno miałam to tu napisac ale jakos zapominałam...Moja koleżanka ma sądziadkę która ma 98 lat i buźkę gładziutką i pięknąa dlaczego????bo używa Ziaji naprawde tak mówi: "od kiedy pamiętam uzywam ZIAJI"
Czyli mniej więcej od 81 urodzin ?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:54   #2238
only_you
Raczkowanie
 
Avatar only_you
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 73
Exclamation Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

a mnie powaliło masło KAKAOWEEE cudowne wprost brak słów skóra gładziutka i pięknie pachnąca no CUD!!!!
ah i ten słodki zapaszek
mniam

ZIAJA FOREVER!
__________________
_________________________ ___________
zabawnie tak oddychać przez różową słomke
only_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 13:25   #2239
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Od jutra w Rossmanie krem oliwkowy jest w promocji za 2,79 zł, a krem oliwkowy do rąk i maska za 3,29 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 13:58   #2240
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
hmm, skoro tak to przy najbliższej okazji zakupie go widziała kiedyś w realu za 2,99 a potem jak byłam to już nie było. No i nadal nie ma, ale kiedys na pewno bedzie znowu
Tylko tak jak pisałam, słabo natłuszcza Poza tym oceniam go bardzo dobrze, idealny do torebki, bo tak szybko się wchłania, że jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Od jutra w Rossmanie krem oliwkowy jest w promocji za 2,79 zł, a krem oliwkowy do rąk i maska za 3,29 zł.
Krem oliwkowy do rąk to mój ulubiony, bo jako jedyny walczy z suchą skórką wokół paznokci. Myślę, że to kwestia natłuszczania.


Co do peelingu Camly, to wczoraj przetestowałam po raz pierwszy i w pierwszej chwili niczego nie zauważałam, ale dziś jak spojrzałam w dzień w lusterko, byłam bardzo zadowolona, że tak jakoś "ładniej" wyglądam Jestem na tak, a napiszę recenzję po zużyciu opakowania.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 21:17   #2241
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

przysłali mi gratis z przesyłki dostałam wode rózana (czwartą ) i krem z d-panthenolem który oddałam kolezance, bo mam taki sam. Jestem z niego bardzo zadowolona dostałam tez woreczek próbek- duuuzo
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 21:22   #2242
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

elianko te wody różne są tylko jako gratis do zamówień?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:15   #2243
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Thumbs up Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Osobiście bardzo lubię kosmetyki Ziaji. Tzn, akurat te na które trafiałam zawsze na mnie działały. Stosuję serię tinTin (tonik, maseczka, peeling, krem) do cery trądzikowej, balsamy do ciała i oliwkę LipocellBloker. Jak dla mnie rewelacja. Dają lepsze efekty niż niejeden droższy kosmetyk.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:25   #2244
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
elianko te wody różne są tylko jako gratis do zamówień?

niestety tak jestem z nich bardzo zadowolona, to bardzo fajny kosmetyk, ale rzadko sie mocze w wodzie i nie zuzyłam nawet jednej, na jedna wymieniłam się na wymiance i zostały mi jeszcze dwie całe... a dla kosmetykomaniaczki tyle zapasów identycznych kosmetyków to nic miłego
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:29   #2245
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
niestety tak jestem z nich bardzo zadowolona, to bardzo fajny kosmetyk, ale rzadko sie mocze w wodzie i nie zuzyłam nawet jednej, na jedna wymieniłam się na wymiance i zostały mi jeszcze dwie całe... a dla kosmetykomaniaczki tyle zapasów identycznych kosmetyków to nic miłego
no to może chciałabyś wymienić jeszcze jedną?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 06:35   #2246
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja od dziś zacznę używać mleczka i toniku z opuncją, jestem ciekawa, jak się sprawdzą.

Powoli przymierzam się też do zakupu ze sklepu internetowego Ziaji (zwłaszcza skoro piszesz, elinako, że się zrehailitowali i przysłali Ci worek próbek ), ale muszę jeszcze trochę pozużywać. Na pewno wezmę serum antycellulitowe, bo pachnie pięknie (ciepło, anyżowo), poza tym świetnie wygładza skórę. Być może skuszę się jeszcze na inny kosmetyk z tej serii

Myślę też nad kremem opuncjowym lekka formuła, ale stosowałabym go do ciała - skoro piszecie, że się sprawdza... Pamiętam, że jak miałam zeszłej zimy bardzo przesuszone łydki do potraktowałam je biolipidową Calmą i zadziałała lepiej niż niejeden balsam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:30   #2247
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

snowqueen ja też się przymierzam do zakupu w tym sklepie, napewno wezmę wszystkie 5 maseł (wiecie, że jest już nowe? ) i ... no właśnie muszę pomyśleć, bo w zasadzie nieczego nie potrzebuję. I oczywiście liczę na worek próbek
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:38   #2248
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

tomama nowe masło?! Ojeju, a ja o niczym nie wiem?! Już pędzę oglądać na stronie sklepu


Edit: Hm, ale to dla kobiet po porodzie, czyli nie dla mnie Chociaż z drugiej strony co za różnica, wolałabym skład zobaczyć
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:42   #2249
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

jakie?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:58   #2250
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

snowquuen mam nadzieję, że będzie miało ładny zapach skład też bym chętnie zobaczyła, nie sądzę, żeby się wiele różnił poza brakiem kofeiny i jeszcze czegoś tam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.