Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 22:54   #931
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
To ja też się przedstawię
W tym roku skończę 22 latka, studiuję filologię angielską (w czerwcu obrona pracy licencjackiej), a od października planuję magisterkę z kulturoznawstwa
Powodzenia! A kulturoznawstwo jest bardzo ciekawym kierunkiem (myslalam tez o nim), sadze, ze bedziesz zadowolona
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 23:00   #932
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie dziękuję A co do kulturoznawstwa, chodziło mi o obszary anglojęzyczne Na magisterce chciałabym kontynuować moją pracę licencjacką
Ivvonko, Tobie też życzę powodzenia na egzaminach na ASP, trzymam kciuki
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 23:30   #933
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No to ja też

Mam 14 lat, chodzę do klasy sportowej o profilu siatkarskim - mój ulubiony sport Uwielbiam przesiadywać na tym forum, interesują mnie te tematy. Kocham czytać książki, przynajmniej raz na 2 miesiące musze wybrac się do księgarni Bardzo lubię język angielski, na tym forum można spotkać wiele studentó teologii angielskiej. A mój mały nałóg to przesiadywanie w centrach handlowych (jeśli tak mogę nazwać pilskie sklepy) i godzinne gapienia się na półki a aptece
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 23:44   #934
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

In_ThE_ShAdOwS! Choc mysle, ze to kwestia zdjecia, to jednak tez wyobrazalam sobie Ciebie jako conajmniej moja rowiesniczke! Dziewczeta, naprawde szokujecie mnie swoja dojrzaloscia Ale to tylko in plus.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 07:29   #935
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Lat 18, druga klasa LO, profil humanistyczny, nie cierpię zdania "ooo, to już za rok matura"
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 08:34   #936
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No to teraz ja W sierpniu kończę 20 lat. Studiuje na dwóch kierunkach (póki co) turystyce i finansach z finansów rezygnuje bo to nie dla mnie Jeszcze przed paroma miesiącami pracowałam w modelingu. Teraz czasem bywam hostessą na konferencjach itp. by zarobić na te wszystkie zachcianki Kocham podróże, uwielbiam poznawac nowych ludzi, jestem towarzyską osobą, o bardzo wesołym usposobieniu Kocham sport, taniec, muzykę. Lubię być w ciągłym ruchu, żyć pełnią życia
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 08:48   #937
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To i ja się przedstawię

Wiek 25, wykształcenie: pedagog ze specjalizacją opiekuńcza, resocjalizacyjna, elementy psychologii.
Niestety nie pracuję jeszcze w swoim zawodzie, ale mam nadzieję ,że niedługo . Mam jedno dziecko - chłopczyka .
Mój nałóg - internet .

Kate jeszcze nie smarowałam się , ponieważ najpierw padał deszcz, a teraz jest ochłodzenie .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 10:05   #938
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

OK. nie mam nic do ukrycia Oto moja "teczka":

Lat 24, studiuje anglistykę [IV] rok dziennie, popołudniami pracuję w prywatnej szkole językowej jako lektor, czasami tłumaczę. I właśnie w tym kierunku chciałabym się nadal rozwijąć, myślę o translatoryce. A póki co, piszę pracę mgr łączącą dziedziny litaratrury i historii [o autobiografii i esejach churchilla, patrz podpis] ...i siedzę na wizażu!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 10:05   #939
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
To ja też się przedstawię
W tym roku skończę 22 latka, studiuję filologię angielską (w czerwcu obrona pracy licencjackiej), a od października planuję magisterkę z kulturoznawstwa
Koleżanka po fachu!!!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 10:08   #940
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
No to ja też

przesiadywanie w centrach handlowych (jeśli tak mogę nazwać pilskie sklepy) i godzinne gapienia się na półki a aptece
Nałóg ten jest baaardzo niebezpieczny, zwłaszcza jak masz przy sobie kartę płątniczą. Ratuj się póki możesz
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 10:11   #941
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
To i ja się przedstawię

Wiek 25, wykształcenie: pedagog ze specjalizacją opiekuńcza, resocjalizacyjna, elementy psychologii.
Niestety nie pracuję jeszcze w swoim zawodzie, ale mam nadzieję ,że niedługo . Mam jedno dziecko - chłopczyka .
Mój nałóg - internet .

Kate jeszcze nie smarowałam się , ponieważ najpierw padał deszcz, a teraz jest ochłodzenie .
Ja mam 24 lata (jeszcze nie skończone) , kończę właśnie pedagogikę specjalną z specjalnoscia tyflopedagogika i oligofrenopedagogika. I mam jedno dziecko - córeczkę
Podobnie, a jednak inczej


No i dopiero zaczynam przygode z filtrami W życiu wcześniej bym ie powiedział, żę filtry do mnie przemówią. Nawet nigdy nie zagladałm do watku o filtromaniaczkach
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 11:00   #942
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

W tym roku skończe 25 lat (!). Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej z pedagogiki (studiuję pedagogikę resocjalizacyjną ) Mam nadzieję obronić się pod koniec czerwca, nie wiem jak mi to wyjdzie.
Interesuję się dosłownie wszystkim, co się nawinie. Szybko zapalam się do nowych pomysłów. Tańczę salsę, uczę się niemieckiego i angielskiego, staram się zgłębić tajniki tarota. Od października planuję rozpocząć podyplomową logopedię, choć myślałam też o turystyce np...
Moja przygoda z filtrami trwa od marca, przypadkiem trafiłam na BU i od tamtej pory wsiąkłam - staram się krzewić podstawowe zasady pielęgnacji w moim otoczeniu, oczywiście raczej z marnym skutkiem mi to wychodzi

Paula07 kończyłaś pedagogikę na uniwerku w Szczecinie??
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 11:43   #943
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L_V mckabi - to i ja dołączę do filologicznego grona.
3 lipca stuknie mi 30 , anglistka, głównie pracuję jako lektorka, sporo tłumaczę.
Że synek to wiecie - ma 20 miesięcy i od owych 20 miesięcy zbijam zawodowe bąki. Laba wkrótce mi się skończy, od października mały do dziadków, a ja do roboty. Obecnie nie mam w ciągu dnia 3 wolnych godzin w kawałku więc zamiast pracować nad sobą to wizażuję z doskoku.
Aha - te 20 miesięcy z maluchem uważam za świetnie spędzony czas i dobrze zainwestowany wysiłek.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 11:48   #944
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ooo, widze, że się zapoznajemy ;-)
to ja tez się przyłączę.
Mam 22 lata, za miesiac bronie licencjat. Jestem na dziennikarstwie i komunikacji spolecznej.
Widze, ze mam coś wspolnego z koletynka, bo uwielbiam tanczyc nie tylko salse, ale w ogole taniec towarzyski. Kiedys marzyla mi sie kariera w stylu "taniec z gwiazdami", ale moj partner wyjechał i juz nie znalazlam drugiego tak świetnego. No i jakos tak sie rozeszlo po kosciach. Strasznie żałuję.
Nie lubię monotonii i nie potrafię usiedzieć w miejscu. Tez szybko potrafię się zapalic do czegoś, jesli pomysl mi sie spodoba.
Na wizazu jestem glownie na fitnessie i na biochemii, ostatnio ze znaczna przewagą na bioechemię.
Podobno zawsze chodze uśmiechnięta, a znajomi mówią, że lubię robić koło siebie zamieszanie
ale mnie po prostu zazwyczaj energia rozpiera
tak w ogole to jestem straszną gadułą i jak coś mi jest nieznane (np filtry na poczatku), to potrafię być straszną marudą. Czasem niepotrzebnie sobie stwarzam problem i martwie sie na zapas. Z filtrami okazalo sie, ze calkiem fajnie jest (dziś moj trzeci dzien ) Pewnie nakladam jeszcze za mało, osłabiam ochrone podkladem (bez talku i miki ;-)), ale nie wszystko na raz. Postanowilam odpuscic i sie nie stresowac. Nawet jesli nie jestenm dostatecznie chroniona, to i tak widze juz pierwsze efekty. Koloryt mi sie ujednolica, wyronwuja sie zaczerwienienia. Jestem zadowolona

A wracajac do studiowania ... zupelnie nie wiem co mam dalej ze soba zrobic Nie chcę juz dziennikarstwa, raczej jakąś psychologie reklamy czy jakas komunikacje spolecza, ale trudno jakies uzupelniajace takie znalezc ... buuu
W ogole interesuje mnie psychologia, ale nie chciałabym od pierwszego roku zaczynac tylko juz dokonczyc.
Moze poddacie mi jakiś pomysł
Lubię być niezależna i chciałabym w przyszłości mieć jakis wlasny biznes, bo siedzenie w pracy od do jest stanowczo nie dla mnie.

No! To znowu wyszła moja natura gaduły
Pewnie jeszcze by mi sie tu znalazlo cos do pisania, ale nie chce Was zanudzac ;p

edit: a! lubię język angielski, ale mam kompleks, ze za mało umiem. Czesto tlumacze tacie jakies dokumenty czy mail ;-) Duzo sie przy tym ucze. Tak samo przy rozmowach telefonicznych, ale i tak zawsze mam stres, ze cos moze pojsc nie tak.

Bardzo podoba mi sie jezyk hiszpański i włoski - sama nie wiem, ktory bardziej i chyba w koncu zabiore sie za naukę któregoś.
Nie wiem czemu, ale we Wloszesz czuje sie tak jakos u siebie, mimo, ze nie rozumiem ich jezyka
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 12:34   #945
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez koletynka
Paula07 kończyłaś pedagogikę na uniwerku w Szczecinie??
Nie na uniwerku , ponieważ jest tam mały wybór kierunków pedagogicznych a psychologicznych - żaden.
Licencjat skończyłam na WSH TWP i polecam, a magazyniera w szkole Łódzkiej.


Cytat:
Napisane przez uskow
Podobnie, a jednak inczej
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 12:47   #946
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie Kate, to ja jestem najstarsza Moje ciało ma już 32 lata, bo moja dusza ciągle młoda jeszcze jest i jakoś dorosnąć jej się nie chce A ja mam tylko nadzieję, że tak zostanie, choć niewątpliwie są i minusy takiego stanu rzeczy. Być może dzieje się tak dlatego, ze na codzień zajmuję się raczej bardzo poważnymi sprawami, bo z zawodu jestem prokuratorem. Chwilowo mam labę, ale już niedługo kierat mnie znowu czeka, a co się z tym łączy i mniej czasu spędzanego z Wami na Wizażu. Uwielbiam sport (Shadi w liceum też grałam namietnie w siatkę), kiedyś miejsca medalowe w lekkoatletyce, teraz to hobby, któremu oddaję się chyba najbardziej. Uwielbiam się rozwijac, poznawać, odkrywać ciągle ziemie nieznane Stąd też i ta Biochemia u mnie Wolny duch, bardzo niezalezy, zmieniam miejsca zamieszkania i meżów Teraz też mam przebywam/mieszkam w dwóch miejscach. Mężów póki co - zero Jestem dosyć towarzyską duszą, której wiecznie brakuje czasu na wszystko. Dzieci niestety nie mam, ale zaczyna sie u mnie powoli odzywać instynkt macierzyński, więc może nareszcie się zdecyduję? Podobnie jak Ash dążę też do zupełnej samodzielności zawodowej, więc marzy mi się adwokatura, i moze kiedyś jak będę mądrzejsza?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:02   #947
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L_V, Kate mogłabym zapytać się gdzie studiujecie, studiowałyście? Nie wiem gdzie wybrać się na magisterkę
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:10   #948
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
Nałóg ten jest baaardzo niebezpieczny, zwłaszcza jak masz przy sobie kartę płątniczą. Ratuj się póki możesz
Niegroźne mi to jeszcze, karty nie mam, a w kieszeni zwykle 4 zł
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:56   #949
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez moniga
Nie Kate, to ja jestem najstarsza Moje ciało ma już 32 lata, bo moja dusza ciągle młoda jeszcze jest i jakoś dorosnąć jej się nie chce A ja mam tylko nadzieję, że tak zostanie, choć niewątpliwie są i minusy takiego stanu rzeczy. Być może dzieje się tak dlatego, ze na codzień zajmuję się raczej bardzo poważnymi sprawami, bo z zawodu jestem prokuratorem. Chwilowo mam labę, ale już niedługo kierat mnie znowu czeka, a co się z tym łączy i mniej czasu spędzanego z Wami na Wizażu. Uwielbiam sport (Shadi w liceum też grałam namietnie w siatkę), kiedyś miejsca medalowe w lekkoatletyce, teraz to hobby, któremu oddaję się chyba najbardziej. Uwielbiam się rozwijac, poznawać, odkrywać ciągle ziemie nieznane Stąd też i ta Biochemia u mnie Wolny duch, bardzo niezalezy, zmieniam miejsca zamieszkania i meżów Teraz też mam przebywam/mieszkam w dwóch miejscach. Mężów póki co - zero Jestem dosyć towarzyską duszą, której wiecznie brakuje czasu na wszystko. Dzieci niestety nie mam, ale zaczyna sie u mnie powoli odzywać instynkt macierzyński, więc może nareszcie się zdecyduję? Podobnie jak Ash dążę też do zupełnej samodzielności zawodowej, więc marzy mi się adwokatura, i moze kiedyś jak będę mądrzejsza?
moniga, wychodzi na to, że największe próchna na Biochemii to prawnicy... Też mam 32 lata, jestem radcą prawnym, nie mam męża, dziecka ani psa. Lubię języki obce, opanowałam angielski, teraz uczę się włoskiego, niestety zarzuciłam francuski, który zdechł mi już zupełnie Wolny zawód moniżko ma swoje "zady i walety" - zaleta jest niewątpliwie taka, że się nie ma szefa nad sobą i nikt mi nie marudzi, kiedy w godzinach pracy trwonię czas na wizaż A wada taka, że nie ma co miesiąc stałej pensyjki na koncie Forsa raz jest, a raz nie ma - raz można sobie pozwolić na filtra, a raz nie
Uwielbiam narty, latem rower, cały rok fitness w formie możliwie zbliżonej do tańca, który, jak twierdzą moim znajomi, mam we krwi Kocham morze, nie znoszę gór latem, na myśl o urlopie nad jeziorem ziewam, chyba że chodzi o żeglarstwo. TŻ-ta mam tego samego od 10 lat , no fajny jest... Jeżeli mam ku temu warunki, czyli troszkę wolnego czasu, chętnie przeistaczam się w mola książkowego.
Mój raj, który śni mi się czasami, to nadbałtycka plaża w słońcu...
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 15:03   #950
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
L_V, Kate mogłabym zapytać się gdzie studiujecie, studiowałyście? Nie wiem gdzie wybrać się na magisterkę
Ja na UMCS-ie. Jedna z 3 akredytowanych obecnie anglistyk w Polsce. Jest ciężko, ale daje to dużo satysfakcji
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:18   #951
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
Ja na UMCS-ie. Jedna z 3 akredytowanych obecnie anglistyk w Polsce. Jest ciężko, ale daje to dużo satysfakcji
Dzięki L_V
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:24   #952
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Red face Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A co tam, to ja o sobie napiszę
Ja mam 21 lat. A filtry stosuję od marca, wcześniej myślałam, że w miarę wcześnie przejrzałam na oczy, ale jak Shadi ma 14 lat, to widzę, że młoda nie jestem i pewnie się przed zmarszczkami już nie obronię Szczególnie, że od dawna na każde wakacje jeździłam gdzieś na południe i usilnie próbowałam złapać jakieś poparzenie słoneczne

I w dodatku widzę, że tu same humanistki, jakby nie patrzeć, bo ja jestem z politechniki Więc obalam samą sobą mit, że matematyczki i kobiety związane z inżynierią w ogóle o siebie nie dbają (chociaż jak patrzę na uczelni, to dużo w tym prawdy... )

Uwielbiam taniec towarzyski i salsę też (ćwiczę od roku) - po Waszych postach widzę, że to jakieś "biochemiczne sporty" Kocham:
- kino - stare dobre filmy Felliniego, Bergmana i Kurosawy - po prostu w klasyce zawsze znajdę coś dla siebie
- muzykę - flamenco, tango i jeszcze mnóstwo innych

No i żeby dopełnić swój obraz to powiem, że od piątku będę mamą chrzestną mojej siostrzenicy - najpiękniejszej panienki na świecie

EDIT: A tak z zupełnie innej beczki (ale też plotkarskiej ) Myszi - też uwielbiam Leva's Polka
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:39   #953
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ja też nie humanistka

Studiuję 3 rok Elektroniki i Telekomunikacji na AGH, mam 22 lata. Filtrów używam od czasu kiedy trafiłam na wizaż ( czyli od niedawna ).
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:40   #954
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
moniga, wychodzi na to, że największe próchna na Biochemii to prawnicy... Też mam 32 lata, jestem radcą prawnym, nie mam męża, dziecka ani psa. Lubię języki obce, opanowałam angielski, teraz uczę się włoskiego, niestety zarzuciłam francuski, który zdechł mi już zupełnie Wolny zawód moniżko ma swoje "zady i walety" - zaleta jest niewątpliwie taka, że się nie ma szefa nad sobą i nikt mi nie marudzi, kiedy w godzinach pracy trwonię czas na wizaż A wada taka, że nie ma co miesiąc stałej pensyjki na koncie Forsa raz jest, a raz nie ma - raz można sobie pozwolić na filtra, a raz nie
Uwielbiam narty, latem rower, cały rok fitness w formie możliwie zbliżonej do tańca, który, jak twierdzą moim znajomi, mam we krwi Kocham morze, nie znoszę gór latem, na myśl o urlopie nad jeziorem ziewam, chyba że chodzi o żeglarstwo. TŻ-ta mam tego samego od 10 lat , no fajny jest... Jeżeli mam ku temu warunki, czyli troszkę wolnego czasu, chętnie przeistaczam się w mola książkowego.
Mój raj, który śni mi się czasami, to nadbałtycka plaża w słońcu...
Erato fajnie! Powiem Ci szczerze, ze przez 3 lata zajmowałam się też doradztwem w spółkach i jakoś tak miło wspominam ten okres. I wiem, że wszystko ma swoje plusy i minusy. A niewątpliwym plusem obecnej mojej sytuacji jest własnie stała pensja i poczucie pewności, ze niezaleznie od fochów szefa, i tak mi zrobic nic nie może Dlatego jestem tu gdzie jestem i póki co, generalnie jest mi dobrze Ale adwokatura mi się marzy. Tylko taka poważna. Po rozeznaniu sytuacji na rynku i pewnym poczuciu pewności wynikającym z posiadanej wiedzy. Zawsze zresztą jakby nie było klientów, to zostaja urzedówki No, ale zobaczymy jak to będzie Akurat w zawodach prawniczych ostatnio wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:47   #955
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dużo nie udzielam się w tym wątku, ale intensywnie go poczytuję. Widzę, że wiele z was się tutaj przedstawiło, więc i ja coś o sobie napiszę.

Mam 26 lat. Mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z południa Polski. Jestem italianistą i pracuję jako nauczyciel i lektor j. włoskiego. Czasami robię jakieś tłumaczenia (najczęściej są to artykuły naukowe z historii sztuki, architektury lub archeologii).

Bardzo lubię czytać i chodzić do kina - to prawdę mówiąc jedyne rozrywki (oprócz internetu), na które mogę sobie czasowo pozwolić.

Co mogę jeszcze dodać?... Już wiem (!): filtruję się od późnej jesieni 2005.

Edycja: od roku jestem szczęśliwą żoną pewnego astronoma (z wykształcenia)
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

Edytowane przez amika79
Czas edycji: 2006-05-24 o 20:58
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:49   #956
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez kochanie
Myszi - też uwielbiam Leva's Polka
Ripitapidella Rupa di Rupilla...




Cześć.
Jestem Myszi.
I jestem filtromaniaczką.


201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:55   #957
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez amika79
Dużo nie udzielam się w tym wątku, ale intensywnie go poczytuję. Widzę, że wiele z was się tutaj przedstawiło, więc i ja coś o sobie napiszę.

Mam 26 lat. Mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z południa Polski. Jestem italianistą i pracuję jako nauczyciel i lektor j. włoskiego. Czasami robię jakieś tłumaczenia (najczęściej są to artykuły naukowe z historii sztuki, architektury lub archeologii).

Bardzo lubię czytać i chodzić do kina - to prawdę mówiąc jedyne rozrywki (oprócz internetu), na które mogę sobie czasowo pozwolić.

Co mogę jeszcze dodać?... Już wiem (!): filtruję się od późnej jesieni 2005.


To moje marzenie, zeby nauczyc sie jezyka wloskiego! Uwielbiam ten kraj i ich jezyk! Jak na razie znam jezyk niemiecki (plynnie), angielski (gorzej...) i uczylam sie w liceum francuskiego, z ktorego niewiele juz pamietam
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 16:02   #958
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ivvonko: to polecam naukę włoskiego, piękny, melodyjny język i przydatny - zwłaszcza historykom sztuki.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 16:04   #959
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wiem... Bylam wiele razy we Wloszech, mam tam takze rodzine. Jestem zakochana we Florencji i wloskim renesansie.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 16:38   #960
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

O widzę, że dzień zwierzeń dzisiaj jest To ja też się wypowiem.

Mam 22 latka studiuję na 3 roku administrację na UMCS w Lublinie (zaocznie). Męża nie mam, ale kochanego chłopaka. Pracowałam wcześniej, teraz obecnie nie. Szukam czegoś co by mi odpowiadało. Interesuję sie decoupagem, window art, robię czasami biżuterię i wszystkie takie rzeczy mnie interesują , zamiast siedzieć i sie uczyć do egzaminów to ja ciągle coś ozdabiam, maluję, wyszywam. No mój żywioł. Uwielbiam to, z chęcią to bym poszła na jakieś kursy decoupage, ale w tym Lublinie to nie wiem czy cos takiego jest. I chyba tyle. Na Wizażu można mnie spotkać na "BK", "Moim gotowaniu" (uwielbiam gotować), i "Zrób to sama" oczywiście, czasami dla poprawy humoru zaglądam na "Uśmiechnij się".
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.