kosmetyki Alterra - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 10:58   #1381
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Literka M nic nie słyszałam o wycofywaniu tego olejku, może słabo się sprzedawał w Twoim rossmannie i już go nie zamawiają ?
O to, to.. mam nadzieję, bo zapachu pomarańczy i brzozy nie mogę już znieść, limonki nawet nie próbuję, a zapach granatu jest dość lekki i szybko wietrzeje, umożliwia mi spanie z olejem na włosach. W dodatku najlepiej chyba się sprawdza.
A co z zapachem migdała i papai? Też jest tak intensywny?
__________________

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream



keep calm and respawn

Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:05   #1382
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
O to, to.. mam nadzieję, bo zapachu pomarańczy i brzozy nie mogę już znieść, limonki nawet nie próbuję, a zapach granatu jest dość lekki i szybko wietrzeje, umożliwia mi spanie z olejem na włosach. W dodatku najlepiej chyba się sprawdza.
A co z zapachem migdała i papai? Też jest tak intensywny?
Wg mnie nie jest mocno o intensywny, można się do niego przyzwyczaić, ale nie wąchałabym go podczas migreny
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 12:24   #1383
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szkoda ,ponieważ mam chętkę na ten krem , ale może jednak i tak wypróbuję, mam skórę w kierunku tłustej.

Cytat:
Napisane przez karolinahw Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy u którejś z Was po rozpoczęciu stosowania szamponów i odżywek alterry wystąpił problem z wypadaniem włosów? Bo mi ostatnio wypadają, nie jakoś drastycznie, ale dużo więcej, niż normalnie... Nie wiem, czy to może być w jakiś sposób spowodowane Alterrą.
Ja używam maski nawijżającej z granatem Alterry i nie zauważyłam wypadania włosów.

Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie na szybko - szukałam specjalnie olejku z granatem i awokado na promocji, udało mi się dostać ostatni w jednym z Rossmannów w moim mieście. Jednak zmartwiło mnie, że w większości są tylko przygotowane miejsca na limonkę, migdał/papaja oraz pomarańcza/brzoza (nie, że granat jest wykupiony, wygląda na to że po prostu go nie ma). Chodzą jakieś słuchy o wycofaniu tego olejku?
U mnie w Rossmannie tez nie było tego olejku z granatem, a szkoda bo polowałam na niego.
Był tylko limonka i brzoza?
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:00   #1384
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie na szybko - szukałam specjalnie olejku z granatem i awokado na promocji, udało mi się dostać ostatni w jednym z Rossmannów w moim mieście. Jednak zmartwiło mnie, że w większości są tylko przygotowane miejsca na limonkę, migdał/papaja oraz pomarańcza/brzoza (nie, że granat jest wykupiony, wygląda na to że po prostu go nie ma). Chodzą jakieś słuchy o wycofaniu tego olejku?
ja czytałam na wątku rossmaniaczek o wycofywaniu tego olejku, właśnie w wielu rossach nie ma już na niego miejsca na półce + nie ma go na stronie rossnetu
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 22:09   #1385
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja czytałam na wątku rossmaniaczek o wycofywaniu tego olejku, właśnie w wielu rossach nie ma już na niego miejsca na półce + nie ma go na stronie rossnetu
No to będzie buba Może da radę jakoś się przestawić na migdała.
__________________

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream



keep calm and respawn

Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 07:59   #1386
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja czytałam na wątku rossmaniaczek o wycofywaniu tego olejku, właśnie w wielu rossach nie ma już na niego miejsca na półce + nie ma go na stronie rossnetu
Dlaczego wycofują?

Raczej miał dobre opinie i powodzenie, przynajmniej tak mi się wydaje .
Chyba ,że się mylę, niech mnie ktoś proszę oświeci
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:14   #1387
ily3
Przyczajenie
 
Avatar ily3
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
Dot.: kosmetyki Alterra

A ja właśnie siedzę z maseczką Alterry z granatem i aloesem Zaraz idę zmywać i zobaczymy jak tam działa na moje włosy
__________________
http://www.kinomaniak.tv/pp/ily3
Bardzo proszę o jedno kliknięcie!

Klikamy
ily3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 09:50   #1388
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Alterra

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 11:03   #1389
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
O to, to.. mam nadzieję, bo zapachu pomarańczy i brzozy nie mogę już znieść, limonki nawet nie próbuję, a zapach granatu jest dość lekki i szybko wietrzeje, umożliwia mi spanie z olejem na włosach. W dodatku najlepiej chyba się sprawdza.
A co z zapachem migdała i papai? Też jest tak intensywny?
Jak dla mnie Migdał i papaja bardzo ładnie pachnie lekko słodki, ale nie ciężki i nie jest jakiś strasznie intensywny, aczkolwiek utrzymuje się przez jakiś czas na włosach (u mnie kilka godzin) co mi nie przeszkadza. Zapach granat i awokado znam tylko z odżywki do włosów i jak dla mnie bardzo się podoba, ale znam osoby, którym ten nie odpowiada i zdecydowanie wolą migdał i papaję.


Chciała bym napisać kilka słów na temat mleczka do ciała morela i trawa cytrynowa. Otóż używam tego produktu już od około 2 miesięcy (zaraz pojawi się denko), rzeczywiście dość dobrze nawilża, ale nie jakoś szczególnie, ot takie normalne nawilżenie utrzymujace się przez powiedzmy jeden dzień. Jednak chyba więcej nie wróce do tego balsamu, gdyż niesamowicie bieli skórę, trzeba naprawdę dużo się namachać żeby go wetrzeć, na pocztaku mi to nie przeszkadzał, pomyślałam sobie dodatkowy masaż, nie jest źle, ale przy dłuższym używaniu jest to jednak męczące, tym bardziej, że dość "tępo" się rozprowadza i wydaje się, że już nie ma czym smarować a biały kolor dalej nie zchodzi, a więc do niego niestety nie wrócę, a szkoda bo miałam ochotę wypróbować inne warianty zapachowe.
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:14   #1390
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

czy to ze w moim rossie balsam z pomarancza jest w cenie regularnej jako jedyny? myslalam, ze maja promocje na wszystkie balsamy
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:30   #1391
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wypróbuj koniecznie olejki, dla mnie to jak na razie najfajniejszy produkt Alterry.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 16:50   #1392
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Alterra

ja zaopatrzylam sie ostatnio w 3 zele z promocji, sernikowy borówkowy i brzoskwinia z trawą cytrynową,dwa pierwsze dają radę a ostatni się wogole nie pieni[ czytając etykietkę jest to"emulsja do mycia ciała"] i zapach mi srednio odpowiada, więc zuzywam brzoskwiniowy a tamte "lepsze" czekają na swoją kolej ^^
kusi mnie "Krem do mycia twarzy z wyciągiem z dzikiej róży", myję twarz tylko wieczorem i jest to albo OCM albo demakijaz mleczkiem z ziaji + babydream fur mama..po babydreamie nie mam wysypu syfków a tez ma w miarę bogaty sklad więc chyba dzis kupię ten żel, a jakis krem na noc z alterry polecacie? na kremy na dzień się nie skuszę bo jestem "filtromaniaczką" i mi wystarcza filtr bez kremu pod spodem
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 20:25   #1393
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
No to będzie buba Może da radę jakoś się przestawić na migdała.
migdał jest lżejszy raczej, jak dla mnie na włosy działa trochę słabiej, za to ładniej pachnie
Cytat:
Napisane przez Ciburaszka Pokaż wiadomość
Dlaczego wycofują?

Raczej miał dobre opinie i powodzenie, przynajmniej tak mi się wydaje .
Chyba ,że się mylę, niech mnie ktoś proszę oświeci
nie wiem niestety, tak wydedukowały dziewczyny na wątku rossmanniaczkowym. Poza tym argument o popularności kosmetyku chyba nie jest przekonujący dla producentów- wiele dobrych i lubianych kosmetyków zostało wycofanych ze sprzedaży nie wiadomo dlaczego
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 21:16   #1394
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Alterra

ajj nie dostalam odpowiedzi więc kupilam na "chybił trafił" krem aloesowy,niby na dzien ale moze bedzie dobry na noc w polaczeniu z jakims olejem, do tego zel do mycia z dzika różą i 2 mydelka: roza i lawenda jak one slicznie pachną ! trzymajcie mnie z dala od rosmanna bo wykupie je wszystkie bo sa w promocji

Edytowane przez Blind
Czas edycji: 2012-07-09 o 21:17
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:58   #1395
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

nie wiem niestety, tak wydedukowały dziewczyny na wątku rossmanniaczkowym. Poza tym argument o popularności kosmetyku chyba nie jest przekonujący dla producentów- wiele dobrych i lubianych kosmetyków zostało wycofanych ze sprzedaży nie wiadomo dlaczego
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:12   #1396
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

dzisiaj zapytalam sie pani w rossmannie kiedy bd dostawa olejkow z alterry bo nigdy nie moge ich znalezc. ona powiedziala ze od bardzo dawna ich nie mieli nie tylko w tym rossie ale w calym miescie i chyba nie maja go w hurtowniach
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:34   #1397
e1986
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki Alterra

uwielbiam te kosmetyki są najlepsze dla mojej cery

Dziewczyny to dla was
e1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:34   #1398
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez e1986 Pokaż wiadomość
uwielbiam te kosmetyki są najlepsze dla mojej cery

Dziewczyny to dla was
NIE KLIKAC TO SPAM!!
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 18:02   #1399
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: kosmetyki Alterra

Udało się nareszcie w rossmanie były olejki inne niż limonkowy i kupiłam migdały i papaja. Smaruje nim ciało, używałam do masażu, do olejowania włosów i świetnie się sprawdza. Już go uwielbiam

A olejku z granatem w dalszym ciągu nie ma, nie ma też w rossmanie specjalnej przegródki dla niego. Chyba go wycofali, a ja jeszcze nie zdążyłam przetestować
Kasienka1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 18:09   #1400
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kasienka1231 Pokaż wiadomość
Udało się nareszcie w rossmanie były olejki inne niż limonkowy i kupiłam migdały i papaja. Smaruje nim ciało, używałam do masażu, do olejowania włosów i świetnie się sprawdza. Już go uwielbiam

A olejku z granatem w dalszym ciągu nie ma, nie ma też w rossmanie specjalnej przegródki dla niego. Chyba go wycofali, a ja jeszcze nie zdążyłam przetestować
od jutra ten olejek ma być w Cenie Na Do widzenia (CND) w Rossmannie w obniżonej cenie- to oznacza że prawdopodobnie go wycofują
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 18:40   #1401
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
od jutra ten olejek ma być w Cenie Na Do widzenia (CND) w Rossmannie w obniżonej cenie- to oznacza że prawdopodobnie go wycofują
Czyli jutro wszystkie wizażanki będą polowały na olejek
Orientujesz się po ile będzie ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2012-07-12 o 18:43
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 19:00   #1402
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Czyli jutro wszystkie wizażanki będą polowały na olejek
Orientujesz się po ile będzie ?
podobno ok 8 zł
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 19:42   #1403
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
podobno ok 8 zł
no więc robię zapas
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:17   #1404
karolinahw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Alterra

Mam nadzieję, że mi się go uda dorwać, bardzo go chciałam wypróbować, ale nie potrafię go nigdzie trafić

Odstawiam na jakiś czas szampony i odżywki z Alterry, żeby zobaczyć, czy będą mi dalej włosy wypadać. Chociaż myślę, że to może być stres, bo miałam go ostatnio trochę. Mam nadzieję, bo mam duuuże zapasy szamponów i odżywek i szkoda, aby się zmarnowały.
karolinahw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:42   #1405
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez karolinahw Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mi się go uda dorwać, bardzo go chciałam wypróbować, ale nie potrafię go nigdzie trafić

Odstawiam na jakiś czas szampony i odżywki z Alterry, żeby zobaczyć, czy będą mi dalej włosy wypadać. Chociaż myślę, że to może być stres, bo miałam go ostatnio trochę. Mam nadzieję, bo mam duuuże zapasy szamponów i odżywek i szkoda, aby się zmarnowały.
Dochodzę do wniosku, że to, że trafiłam na ten olejek z granatem (ostatni) przypadkowo w Rossmannie to był cud nad Wisłą - już nigdzie nie mogę go znaleźć.

Co do szamponów i odżywek - po szamponach też masakrycznie wypadały mi włosy, po odżywce tej z morelą i pszenicą nie, tylko po tych z granatem.
Teraz po roku przerwy kupiłam maskę i stosuję sporadycznie, więc wzmożonego wypadania nie widać - dopiero objawiało się to u mnie przy regularnym używaniu.
__________________

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream



keep calm and respawn


Edytowane przez Literka M
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:43
Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 23:41   #1406
karolinahw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja maskę z granatu stosuję od dawna, jest świetna. Potem dokupiłam szampon i odżywkę z granatu, stosuję od kilku tygodni, byłam bardzo zadowolona, dokupiłam szampon i odżywkę z moreli i stosowałam na zmianę, jakieś 2-3 tygodnie temu zaczęły mi włosy lecieć, odstawiłam wszystko, zobaczę za kilka tygodni.

Tak żałuję tego olejku z granatu, chciałam go koniecznie wypróbować i nigdzie go nie ma. Więc muszę pozostać przy migdale, bo pomarańcza śmierdzi a limonka ma gorszy skład niż migdał.
karolinahw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 10:11   #1407
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

W moim rossmanie też nie ma tego olejku z granatem, już od jakiegoś czasu i nawet nie ma pustego miejsca na niego tylko po prostu stoją 3 różne oprócz niego.. no to zostaję przy migdale, bo te pozostałe jakoś mnie nie kuszą. Niedawno zamowiłam olejki z Alverde, niby są bardzo podobne do tych a Alterry tylko mają opakowanie z pompką i są odrobinę gęstsze... zobaczymy, narazie czekam na paczuszkę, jestem ciekawa jak będą działać.
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 10:47   #1408
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
W moim rossmanie też nie ma tego olejku z granatem, już od jakiegoś czasu i nawet nie ma pustego miejsca na niego tylko po prostu stoją 3 różne oprócz niego.. no to zostaję przy migdale, bo te pozostałe jakoś mnie nie kuszą. Niedawno zamowiłam olejki z Alverde, niby są bardzo podobne do tych a Alterry tylko mają opakowanie z pompką i są odrobinę gęstsze... zobaczymy, narazie czekam na paczuszkę, jestem ciekawa jak będą działać.
ja ostatnio z miesiąc temu widziałam u mnie olejek granatowy, kupiłam wtedy i od razu się zakochałam w efektach jakie dawał
zamawiałaś na all te olejki? które rodzaje? ja też się właśnie przymierzam coś zamówić
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 10:52   #1409
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: kosmetyki Alterra

jak ja sie dzisiaj meczylam w nocy. Naolejowalam wlosy migdalem i papaja, co chwile ten zapach mi zalatywal... niby na poczatku wydawal sie ladny ale jak spalam... myslalam ze zwariuje!! chyba nie bede go uzywac na noc, bo mi spac nie daje
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 13:23   #1410
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
jak ja sie dzisiaj meczylam w nocy. Naolejowalam wlosy migdalem i papaja, co chwile ten zapach mi zalatywal... niby na poczatku wydawal sie ladny ale jak spalam... myslalam ze zwariuje!! chyba nie bede go uzywac na noc, bo mi spac nie daje
A granat szybko wietrzał Cóż, mnie pomarańcza pasuje, ale na ciele i w ciągu dnia. W nocy jest nie do zniesienia. Muszę się przyjrzeć migdałowi, jeżeli jego też nie zniosę, to witajcie kokosie i oliwo
__________________

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream



keep calm and respawn

Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.